Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2013., 13:42   #1
Kyani - iskustva



http://kyani-zagreb.blogspot.com/

Jel netko pio ove preparate. Makar taj djus koji je osnovni sastojak. Ja sam Aloe Verom bila zadovoljna, no ovdje je Aloe Vera samo jedan sastojak.

Molim stvarna iskustva, ne želim reklame distributera.
emma123 is offline  
Old 30.01.2013., 12:40   #2
nije to niš posebno, žali bože tolkih novaca
-Kazzo- is offline  
Old 30.01.2013., 15:41   #3
Gle, nece ti sigurno odmoci...ako imas para, zasto ne...

Meni ima dosta cudan okus, i ludacki zamirise cijelu sobu...
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Old 30.01.2013., 17:04   #4
Quote:
-Kazzo- kaže: Pogledaj post
nije to niš posebno, žali bože tolkih novaca
Ovo kažeš iz iskustva, ili..?
emma123 is offline  
Old 01.02.2013., 20:42   #5
Da, iz iskustva. Poslovni partner to prodaje i dao mi je testere. Obični antioksidansi, samo u koncentriranom obliku. Umjesto da se netko zdravo hrani i na taj način dobija antioksidanse, radije daje lovu jer mu je netko prodao spiku da su antioksidansi alfa i omega. Najčešće ljudi padnu na tu spiku kad obole od karcinoma, ne shvaćajući da je sad antioksidansi neće spasiti stvar (isto kao što nisu ni prije, da budemo iskreni).
-Kazzo- is offline  
Old 10.02.2013., 00:03   #6
Quote:
emma123 kaže: Pogledaj post

http://kyani-zagreb.blogspot.com/

Jel netko pio ove preparate. Makar taj djus koji je osnovni sastojak. Ja sam Aloe Verom bila zadovoljna, no ovdje je Aloe Vera samo jedan sastojak.

Molim stvarna iskustva, ne želim reklame distributera.
Quote:
-Kazzo- kaže: Pogledaj post
Da, iz iskustva. Poslovni partner to prodaje i dao mi je testere. Obični antioksidansi, samo u koncentriranom obliku. Umjesto da se netko zdravo hrani i na taj način dobija antioksidanse, radije daje lovu jer mu je netko prodao spiku da su antioksidansi alfa i omega. Najčešće ljudi padnu na tu spiku kad obole od karcinoma, ne shvaćajući da je sad antioksidansi neće spasiti stvar (isto kao što nisu ni prije, da budemo iskreni).
Meni i još par ljudi preksutra, ako Bog da trebaju stići SUNRISE sokići. Naručio sam ih 10. Toliko sam nestrpljiv da mislim da ću mooooooožda piti po dvije vrečice na dan zbog endokrinih problema, kroničnog umora, zujanja u tintari koje ne prestaje nekih 7-8 godina, pa ako se riješim makar kroničnog umora ili makar neki vid poboljšanja da ispadne od svega toga, javim vam čim osjetim promjenu, ako je osjetim. (Eh da... unapred vas molim da mi ne govorite da uzimam hormone, idem doktoru... zaista redovito, uzimam hormone, zaista redovito idem doktoru, kolikogod mi to HZZO dozvoljava, a dozvoljava jedanput godišnje).

Daj bože da osjetim poboljšanje jer 160kn u krizna vremena nije mala kinta, Kolikogod ljudi govorili da za zdravlje ništa nije puno dat.

A što se same prezentacije tiće, ogavno mi je kad netko govori o kućama, autima, avionima, putovanjima, poziciji na vrhu, ranom "umirovljenju", prezentatorica je imala jaaaaako sreće, zapravo više sreće negoli pameti kad je iznosila te bljuvotine.
DNB1 is offline  
Old 12.02.2013., 12:47   #7
imam cijeli triangle komplet, pila sam ujutro sunrise sokić, tijekom dana kapala kapi nitro fx u cedevitu ili čaj, navečer pila sunset - to su obične omega 3 tablete..

uzimala sve po propisu neka 3 tjedna... bez ikakve promjene. niti sam se osjećala bolje niti gore, baš ništa. e sad, možda treba duže vrijeme da se uspostavi neki novi ritam u organizmu, ali za 3 tjedna nije se dogodilo ništa.

ne znam, ne očekujte previše...
vivax is offline  
Old 13.02.2013., 10:40   #8
Quote:
vivax kaže: Pogledaj post
...tijekom dana kapala kapi nitro fx u cedevitu ili čaj...
Što se Kyanija tiče, još jedan od proizvoda u nizu po sistemu multilevel marketinga. Naravno to ne znači niti tvrdim da je Kyani loš ni da je dobar, to nek ocjene oni koji ga koriste.

Nego, morao sam reagirati kad si spomenula cedevitu, uf. Ljudi moji, shvatite da je cedevita čista kemija, pa i otrov mogu reći ma kako ružno ta riječ zvučala. Dokazano i provjereno u laboratoriju, nema ni jednog vitamina, a prepuna šećera, umjetne boje, umjetne arome, razne kemikalije, itd. Ne nasjedajte tv reklamama. Bolje umjesto cedevite da si ocijedite par naranči i popijete. Eto toliko, svako dobro
Marec is offline  
Old 13.02.2013., 13:09   #9
Quote:
DNB1 kaže: Pogledaj post
Meni i još par ljudi preksutra, ako Bog da trebaju stići SUNRISE sokići. Naručio sam ih 10. Toliko sam nestrpljiv da mislim da ću mooooooožda piti po dvije vrečice na dan zbog endokrinih problema, kroničnog umora, zujanja u tintari koje ne prestaje nekih 7-8 godina, pa ako se riješim makar kroničnog umora ili makar neki vid poboljšanja da ispadne od svega toga, javim vam čim osjetim promjenu,
Eh ljudovi. Zaboravio sam navesti da sam jako slabovidan. Vidim samo 2 posto na lijevo oko i 10 posto na desno oko. Piti ću po dvije vrečice na dan. Jučer sam počeo. Kad sam popio dvije vrečice desno oko na koje čitam me je skoro sasvim prestalo boljet, a do tada me je prilično boljelo.

I još jedna stvar. sorry ako će ovo koga uvrijedit/sablaznik/postat još veći skeptik, štajaznam, ali kad sam sinoč pošao spavati primjetio sam da mi je iscurilo nešto sperme, a injekcije testosterona koje primam nisam primio skoro tri mjeseca. Trebao bih sad uskoro primit jednu. Takav nekontrolirani i nesvjesni izljev događa mi se samo prvi tjedan kad mi dadu injekciju. (Radi se o Nebidi).

Tintara još uvijek zuji, al zuji. Još uvijek ne mogu spavat kako treba. Pa se stoga pitam zašto svi ti alternativci toliko hvale autonomnu tjelesnu inteligenciju. Evo recimo mozak je puno hitniji za "popravit", nego proizvodnja sperme. A tijelo je ostavilo vlastiti mozak "na čekanju".

.............................................

Malo mi teže sjedaju ti sokići na želudac.

Ako bi tko slučajno želio saznati moje ime prezime i ostale podatke poradi eventualnog kontakta neka mi to napiše u privatnoj poruci.
DNB1 is offline  
Old 13.02.2013., 13:13   #10
Quote:
emma123 kaže: Pogledaj post

http://kyani-zagreb.blogspot.com/

Jel netko pio ove preparate. Makar taj djus koji je osnovni sastojak. Ja sam Aloe Verom bila zadovoljna, no ovdje je Aloe Vera samo jedan sastojak.

Molim stvarna iskustva, ne želim reklame distributera.
A koju AloeVeru piješ? Moja stara je prije godinu dana pila AloeVeru, u tabletama i nije joj pomoglo.
DNB1 is offline  
Old 15.04.2013., 15:51   #11
Quote:
vivax kaže: Pogledaj post
imam cijeli triangle komplet, pila sam uju

uzimala sve po propisu neka 3 tjedna... bez ikakve promjene. niti sam se osjećala bolje niti gore, baš ništa. e sad, možda treba duže vrijeme da se uspostavi neki novi ritam u organizmu, ali za 3 tjedna nije se dogodilo ništa.

ne znam, ne očekujte previše...
ja očekujem čuda!!!
tonalitet is offline  
Old 23.04.2013., 16:07   #12
a čudo se i dogodilo.
tako da sam progledao
i pročitao ovo:

http://www.index.hr/indexforum/posto...lm-marketing/6
i na vrime sam odlučio da se ne uključim u kyani biznis jer:

Kupac se može registrirati na način da naruči minimalno 1 proizvod (bilo koji) i više. minimalni paket za distributere isznosi 2425 kn + 66 kn poštarina (1 sunrise, 1 sunset, 8 malih nitro fx, 8 malih xtreme). taj paket donosi 200 obračunskih bodova.
2. kupac ne može graditi svoju mrežu kupaca a samim time ne može ostvarivati ni bonuse.
3. svatko gradi svoj posao i plaćen je po aktivnosti odnosno po rezultatima prema tome nema nikavih obveza.

još samo da spomenm da bi se zadržao status aktivnog distributera (pravo na prvizije) potrebno je imati minimalno 100 vlastitih bodova mjesečno koji mogu nastati kroz osobnu potrošnju (kupnja mjesečno za 1200 kuna) ili kroz prodaju proizvoda prema kupcima.

eto. tko želi noni, borovnice, losos....itd ne treba kyani sve se može kupit vrlo povoljnije u dućanima zdrave hrane i na tržnici.
tonalitet is offline  
Old 03.05.2013., 07:44   #13
Quote:
tonalitet kaže: Pogledaj post
ja očekujem čuda!!!
Ako se ne šališ, onda si naivan.

----------------

Ups, povlačim što am rekao.

Ma nitko u tim MLM-ovima ne kaže novouključenim ovih nekoliko stvari.

1. Neće svatko koga učlaniš širiti mrežu.
2. Nakon godinu dana ako novouključeni uopće uspije pokrenut neku režu, polovica ljudi iz najdonje linije će se ispisati iz MLM-a.
3. Bez osobne prodaje (maloprodaje), barem na početku nema nikakvog napretka u poslu.
4. Neće se svatko uključiti u mrežu.
5. Neće svatko čak ni kupiti od tebe "na lijepe okice".
6. bez obimnog treninga, dizanja morala i usvajanja znanja u što kraćem vremenu nećeš biti uvjerljiv i svi parametri navedeni od točke 1 do točke 5 radit će protiv tebe.

A treba stvarno imati muda i pokucati mjesečno 200-300 potpuno nepoznatih ljudi na vrata i nuditi im svoje proizvode, pri tome biti jako prodoran, a ne "samo" komunikativan.

Zadnje uređivanje DNB1 : 03.05.2013. at 07:55.
DNB1 is offline  
Old 05.05.2013., 11:31   #14
Ja pijem 7 dana Nitro Xtreme doduše većinom prije sporta, tenisa. Iskustva su: performanse puno bolje, skoro da ne osjećam umor, zadihanost nestala, mišići nisu tvrdi. Pospanosti navečer nema. Umor se tek osjeti sutradan. Inače nemam zdrastvenih problema i osim magnezija ne pijem ništa. Puno voća jedem i često cijedim limun koji miješam s medom.
mba is offline  
Old 17.05.2013., 18:46   #15
Quote:
DNB1 kaže: Pogledaj post
Ako se ne šališ, onda si naivan.

----------------

Ups, povlačim što am rekao.

Ma nitko u tim MLM-ovima ne kaže novouključenim ovih nekoliko stvari.

1. Neće svatko koga učlaniš širiti mrežu.
2. Nakon godinu dana ako novouključeni uopće uspije pokrenut neku režu, polovica ljudi iz najdonje linije će se ispisati iz MLM-a.
3. Bez osobne prodaje (maloprodaje), barem na početku nema nikakvog napretka u poslu.
4. Neće se svatko uključiti u mrežu.
5. Neće svatko čak ni kupiti od tebe "na lijepe okice".
6. bez obimnog treninga, dizanja morala i usvajanja znanja u što kraćem vremenu nećeš biti uvjerljiv i svi parametri navedeni od točke 1 do točke 5 radit će protiv tebe.

A treba stvarno imati muda i pokucati mjesečno 200-300 potpuno nepoznatih ljudi na vrata i nuditi im svoje proizvode, pri tome biti jako prodoran, a ne "samo" komunikativan.
Ovisi u kojem si timu, u mom timu odmah se sve kaže jer ja osobno ne želim one koji ne rade nego oni koji žele da sebi i drugima promjene život.
Mrežni marketing nije kucanje na vrata, kucanje na vrata je direktna prodaja a ne mrežni marketing i mrežni marketing se potpuno drugačije radi.
Neuspjeh ljudi u mrežnom marketingu je rezultat njihovog ne znanja, lakog odustajanja i ne savjetovanja sa njihovim mentorima.
Kako znam?, imam iskustva u tome i bio sam "dole" dok nisam naučio što je posao.
GameDeveloper is offline  
Old 20.05.2013., 15:14   #16
meni je poznanica uvalila spiku, narucio sam ta njihova tri proizvoda preko nje za mjesec dana... inace imam spinalnu atrofiju misica, i ona se kune da su likovi koji se nemogu ustat iz kreveta prohodali..... nisu lose spike ..... samo sto naravno to ako imas imalo pamet znas da nije moguce (zdrav covjek nebi mogao nakupit toliku misicnu masu za mjesec dana, a kamoli netko tko ima genetsku bolest)...
uglavnom, po njenom bi trebao osjetit razliku za 10 dana....to su njene rijeci... a posto sam veliki skeptik i upravo se sada cupam sto sam bacio 1000kn u smece, sumnjam da ce biti nekog placebo efekta.... tak da tko god razmislja da kupi ili jos gore ukljuci se u ovu prevaru (jer bez obzira dali njihovi proizvodi imaju antioksidanse koji djeluju ili ne, ovo je ipak preverantski posao), neka saceka 10 dana... javim vam sve.

ja osobno cu trazit novac nazad ukoliko ne osjetim nista nakon mjesec dana (navodno mozes dobit novac nazad ako nisi zadovoljan, samo posaljes praznu ambalazu i oni ti vrate novac....ali i tomu se bas ne nadam previse)

ja osobno ne planiram trosit tisuce kn godinama pa da mi bude bolje...a i to necu nikad znati od cega mi je bilo bolje...a oni ce tvrdit da je zbog njihovog proizvoda, to je ta njihova znanost...nece spominjat da je covjek vjezbao 5 godina dok je trosio bogatstvo na glupost.

ja po svemu sto sam procitao, ovo je obicna prevara, barem sto se tice nacina na koji posluju....a ti proizvodi...sta reci...meni je obitelj vrsila pritisak pa tak da sam pristao na probni rok, a uz to sve sto sam cuo su price kao i uvijek, lik koji zna lik zna lika koji zna lika.... znate vec kako ide.(hint: nitko nezna tog lika)
skin2yard is offline  
Old 28.05.2013., 21:39   #17
Quote:
-Kazzo- kaže: Pogledaj post
Da, iz iskustva. Poslovni partner to prodaje i dao mi je testere. Obični antioksidansi, samo u koncentriranom obliku. Umjesto da se netko zdravo hrani i na taj način dobija antioksidanse, radije daje lovu jer mu je netko prodao spiku da su antioksidansi alfa i omega. Najčešće ljudi padnu na tu spiku kad obole od karcinoma, ne shvaćajući da je sad antioksidansi neće spasiti stvar (isto kao što nisu ni prije, da budemo iskreni).
Nedavno sam čuo sam da ljudi dosta čitaju ove forume kako bi lakše došli do odluke da li da koriste ove proizvode ili ne ili da se uključe u sami posao ili ne pa mi je žao da zbog ovakvih smiješnih komentara ljudi koji očito ne znaju o čemu pričaju se odlučuju da neće ni jedno ni drugo.

Prva i osnovna stvar, da budemo iskreni, da li ti znaš što su uopće antioksidansi i da bez njih ne postoji način da ozdravimo od bilo kakve bolesti? Tu ne mislim na kojekakve tablete iz ljekarne koje uglavnom liječe simptome, ali ne i uzrok ili vam oštete par drugih organa kako bi ˝spasili˝ jedan bolesni.

Znači, antioksidansi se nalaze u voću i povrću i to u najvećem postotku u bobičastom voću, oni neutraliziraju slobodne radikale (štetne tvari od kojih obolijevamo i koje dobijamo kroz lošu hranu, masnu, prženu, loš zrak itd.)

Nažalost, s obzirom da u zemlji u svijetu, a i kod nas zbog lošeg upravljanja i iscrpljivanja zemlje,umjetnog gnojiva, velike potrošnje itd. odavno nema dosta nutrijenata,minerala pa i (željeza), to voće i povrće o kojem pričaš ima zadnjih 30 godina 50% manje nutrijenata nego prije. I zbog toga zato što se dostavlja u ogromnim količinama punih pesticida s jednog kraja svijeta na drugi ne može biti dobro. Zato treba pojesti 5 kila dnevno takvog voća da bi zadovoljili potrebne vitamini i minerale za jedan dan. Tu je kyani prepoznao priliku i uzeo 10 vrsta voća i biljaka iz cijelog svijeta koji su inače najjači antioksidansi i stavio ih u proizvod koji nema aditiva, bojila itd.. a konzervans koji ima je prirodni i biljni tako da nema štetnih primjesa. Ja jesam inače distributer već neko duže vrijeme i imam jako puno iskustava sa ljudima koji su imali različite kožne bolesti, psorijaze itd. pa i alergije, visoki tlak, dijabetes i vjerujte mi, da nemam takva iskustva i da ne vjerujem u ove proizvode, sigurno ih nebi preporučio svojim roditeljima, prijateljima itd. Možda to neki ljudi i rade, ali eto ja ne, vjerovali vi ili ne vjerovali. Problem je samo u ovom poslu što ima dosta skeptika i pogotovo je tako uvijek kad je nešto novo u pitanju.

Zato dobijete od svoje osobe koja vas je preporučila proizvode na probu da probate pa kad se čovjek sam uvjeri, ne može mu nitko promijeniti mišljenje. Svjestan sam i da je do sada na tržištu bilo svakakvih proizvoda pa i od tuda ljudima sumnja, ali ništa nikoga ne košta sam isprobati bez da išta plati. Žao mi je samo što kada vam doktor ili ljekarnik preporuči lijek iz ljekarne onda se ne sumnja u njega, a kada vam prijatelj preporuči onda odmah mislimo, kako su njemu prodali priču.

Lijepi pozdrav
spartak007 is offline  
Old 28.05.2013., 21:46   #18
Quote:
skin2yard kaže: Pogledaj post
meni je poznanica uvalila spiku, narucio sam ta njihova tri proizvoda preko nje za mjesec dana... inace imam spinalnu atrofiju misica, i ona se kune da su likovi koji se nemogu ustat iz kreveta prohodali..... nisu lose spike ..... samo sto naravno to ako imas imalo pamet znas da nije moguce (zdrav covjek nebi mogao nakupit toliku misicnu masu za mjesec dana, a kamoli netko tko ima genetsku bolest)...
uglavnom, po njenom bi trebao osjetit razliku za 10 dana....to su njene rijeci... a posto sam veliki skeptik i upravo se sada cupam sto sam bacio 1000kn u smece, sumnjam da ce biti nekog placebo efekta.... tak da tko god razmislja da kupi ili jos gore ukljuci se u ovu prevaru (jer bez obzira dali njihovi proizvodi imaju antioksidanse koji djeluju ili ne, ovo je ipak preverantski posao), neka saceka 10 dana... javim vam sve.

ja osobno cu trazit novac nazad ukoliko ne osjetim nista nakon mjesec dana (navodno mozes dobit novac nazad ako nisi zadovoljan, samo posaljes praznu ambalazu i oni ti vrate novac....ali i tomu se bas ne nadam previse)

ja osobno ne planiram trosit tisuce kn godinama pa da mi bude bolje...a i to necu nikad znati od cega mi je bilo bolje...a oni ce tvrdit da je zbog njihovog proizvoda, to je ta njihova znanost...nece spominjat da je covjek vjezbao 5 godina dok je trosio bogatstvo na glupost.

ja po svemu sto sam procitao, ovo je obicna prevara, barem sto se tice nacina na koji posluju....a ti proizvodi...sta reci...meni je obitelj vrsila pritisak pa tak da sam pristao na probni rok, a uz to sve sto sam cuo su price kao i uvijek, lik koji zna lik zna lika koji zna lika.... znate vec kako ide.(hint: nitko nezna tog lika)
Ti koji su vam tako govorili su loše govorili. Prednost je mrežnog marketinga što svaka osoba može raditi ovaj posao bez obzira na fakultet, veze itd. ali u istovremeno i loše zato što svakakvi ljude rade ovaj posao (npr. ti koji su tebi tako rekli) pa poistovjećuju ljudi odmah firmu i proizvode sa takvim ljudima.

Što se tiče prevare, po čemu je to prevara? Ne razumijem uopće. Zepter, AMC, Oriflame, Avon su isto firme koje svoje proizvode distribuiraju kroz mrežni marketing, to je u zadnjih 30 godina nova vrsta poslovanja koja je očito jako profitabilna i sve su te firme kao i Kyani članovi DSA, svjetske organizacije za direktnu prodaju te stoga ne mogu biti nelegalne, prevare neke itd, prijatelju vrati proizvode i dobit ćeš novce natrag, gdje je tu prevara?

Odlučio sam se malo komentirati jer vidim da nitko duže vrijeme ne odgovara na ovakve gluparije pa eto mora netko.

Pozdrav
spartak007 is offline  
Old 29.05.2013., 01:45   #19
Onaj tko ne vjeruje a ima problem, dovoljno mu je piti 5 dana i nakon toga izvaditi krvnu sliku i urin.
Nakon toga više neće biti dvojbe niti pitanja.
GameDeveloper is offline  
Old 29.05.2013., 14:03   #20
Quote:
GameDeveloper kaže: Pogledaj post
Onaj tko ne vjeruje a ima problem, dovoljno mu je piti 5 dana i nakon toga izvaditi krvnu sliku i urin.
Nakon toga više neće biti dvojbe niti pitanja.
Problem je u tome, što ako ta stvar i pomogne, radi se o preskupom proizvodu. OK, zdravlje nema cijenu i s te strane razumijem kupovinu KYANI ili bilo kojeg drugog proizvoda. Ali ne razumijem kako recimo član obitelji može to kupiti, a da ne da drugom članu obitelji da proba, a ako bi svi oni probali... brate preskupo. Ode cijela radnička plaća samo na dva-tri trokuta zdravlja. Ili ako ne kupiš trokute zdravlja ve npr. samo vrečice sunseta, opet na sve članove obitelji ode cca pola jedne plaće.
DNB1 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:17.