Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2013., 14:23   #4801
Quote:
tinci22 kaže: Pogledaj post
Ja bih ti preporučila nives katić Nađeš se s curom, ti joj otprilike kažeš šta hočeš, ona ti pokaže slike, preporuči ti najbolju opciju i super je šta ti na dan vjenčanja ona dođe doma okititi auto i donjeti buket i kitice. Po meni je s cijenama i više nego ok.
Hvalaaaaa :-)
A moram otići na razgovor i s Letiziom kad sma ga vec zakazala, al sigurno cu onda i s Nives Katic kad ste je vec svi preporucili
oh, slatke moje dileme, za koje bi rađe da ih nema
AneBananko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 02:30   #4802
Quote:
AneBananko kaže: Pogledaj post
cure, jel netko ima iskustva s Letiziom?
zakazale smo razgovor,a iskreno, nemam pojma ni okvirno sto želim, a ni koliko će me doci cijela prica s obzirom da imam 300 ljudi (ćitaj 30ak stolova)?

vidim da ste spominjali i Nives Katić i Carnessu...njihove brošure sam dobila na sajmu vjencanja...al ne znam kako im se cijene krecu...

Ja bi nesto normalno

hvala vam :-*
Meni ce raditi Carnessa. Dale su mi najvise ideja, cijena i vise nego dobra. Imam bas dobar feeling. Za Nives nisam nikad ni cula pa to ne mogu komentirati. Ali svakako da se isplati uzeti sto vise ponuda.
Znam da je kod Carnesse procedura da isto kiti auto, dostavlja buket itd. Po meni bi svi trebali tako.
Bride2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 11:25   #4803
Pozdrav curke!

Imam jedno malo slatko pitanjce.
Da li je koja imala kitice na cimetu? Znači, cimet u kori, i na njemu neka mala dekoracijičica. Pošto mi je boja smeđa, ja sam zaželjela cimet, ali me isto tako s jedne strane strah, da mi isti ne pušta boju po košuljama i haljinama...
Ima li itko savjet za mene?

Hvala puno!
__________________
Muzika je nepriznata medicina. Liječi načeta srca i otvorene prijelome duše. Što joj više daš, to ti više vrati... baš kao ljubav...
Adelline is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 12:51   #4804
Quote:
Adelline kaže: Pogledaj post
Pozdrav curke!

Imam jedno malo slatko pitanjce.
Da li je koja imala kitice na cimetu? Znači, cimet u kori, i na njemu neka mala dekoracijičica. Pošto mi je boja smeđa, ja sam zaželjela cimet, ali me isto tako s jedne strane strah, da mi isti ne pušta boju po košuljama i haljinama...
Ima li itko savjet za mene?

Hvala puno!
Mislim da ne bi trebao ostaviti boju, ali mozes ga prije malo polakirati prozirnim lakom u spreju za svaki slučaj
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 11:22   #4805
a da uzmeš umjetni cimet? pravi ima jak miris i mene od njega boli glava. općenito ga ne volim, a na svadbi gdje bi svi imali cimet ja bi doslovce umirala...
ili ih posuši par mj prije da se miris izgubi.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 17:30   #4806
Ne bi trebao puštati boju po odjeći, ipak je suh. Meni se jako sviđa ta ideja.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 22:07   #4807
uuhhh ja obožavam cimet
__________________
A fool flatters himself, a wise man flatters the fool.
Dancing ring is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 14:18   #4808
ovako... čitam malo zadnje kmentare i moram iznijet svoj...
s obzirom da mi je cvjeće zadnje ostalo za riješit išla sam na sajam vjančanja tražiti ponude....
Najviše sam se zadržala na štandu od carnesse i tak smo pričali što bi htjela ovo ono i za 2 dana sam dobila ponudu...

da se razumijemo, na vrsti cvjeća smo štedili, odabrali smo više sezonsko cvjeće za 20 stolova, aranžman za crkvu, uređenje auta minimalno, buket i reveri za mladoženju, roditelje i kumove...
cijena je bila da sam mislila da krivo vidim...

9 600, 00 KUNA!!!!!!!!!!!

a kad smo na sajmu pričali i kad mi je gđa pokazivala slike svadbe kakvu otprilike ja želim rekla je da je to koštalo oko 4000 -4500 kn i onda meni pošalje ponudu na duplo više!
Ja sam još uvijek u šoku...
bitno da je prezentirala kako svjeće su gratis, kamenčići gratis, one posude za mladenački stol u koje idu aranžmani su gratis...
još se ja čudim kako sve gratis, i još tako malo platiš a imaš sve kad ono to je bila samo spika spakovala ona meni cijenu da me zaboli i glava i sve...
ancy_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 14:36   #4809
Ajme ancy, mislim da je to ipak puno previše. Ja sam našla jednu koja će mi za oko 1500 kn napraviti buket, aranžman za crkvu, još nešto cvijeća za crkvu, aranžman za glavni stol u restoranu + dekoracija na ostalim stolovima, reveri za kumove i mladog. Ljiljane i mini gerbere sam si izabrala, a sad si mislim nekako ubacit i božure jer su mi predivni...
__________________
Ne.
bee ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 17:06   #4810
Quote:
bee ana kaže: Pogledaj post
Ajme ancy, mislim da je to ipak puno previše. Ja sam našla jednu koja će mi za oko 1500 kn napraviti buket, aranžman za crkvu, još nešto cvijeća za crkvu, aranžman za glavni stol u restoranu + dekoracija na ostalim stolovima, reveri za kumove i mladog. Ljiljane i mini gerbere sam si izabrala, a sad si mislim nekako ubacit i božure jer su mi predivni...
božuri stvarno jesu divni, ali dobro promisli jer su gerberi stvarno jeftini, ali božuri i nisu tako, pa bi ti to moglo dići cijenu za dosta, posebno ako ti nisu u sezoni..
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 18:01   #4811
Quote:
Adelline kaže: Pogledaj post
Pozdrav curke!

Imam jedno malo slatko pitanjce.
Da li je koja imala kitice na cimetu? Znači, cimet u kori, i na njemu neka mala dekoracijičica. Pošto mi je boja smeđa, ja sam zaželjela cimet, ali me isto tako s jedne strane strah, da mi isti ne pušta boju po košuljama i haljinama...
Ima li itko savjet za mene?

Hvala puno!
zasto mislis da bi pustao boju? ja sam svojoj prijateljici radila kitice na cimetu i nije bilo problema s tim. jos je to bio cimet koji smo sami pilili, nije bio nekako preradjen, prelakiran i sl.
__________________
majmunčić
aannjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 18:01   #4812
Quote:
monika33 kaže: Pogledaj post
božuri stvarno jesu divni, ali dobro promisli jer su gerberi stvarno jeftini, ali božuri i nisu tako, pa bi ti to moglo dići cijenu za dosta, posebno ako ti nisu u sezoni..
ne znam kako im se kreću cijene, meni je svadba u 6-om mjesecu.
ne znam, nekako su mi se i oni počeli sviđat (nisam ni gerbere mislila dok ih slučajno nisam vidjela na nekoj slici u vjenčanom buketu).

Moram još ići vidjeti sa cvjećarkom pa da vidim šta ona kaže...
Auto mi neće cvjećarka ukrašavat jer mi se ne isplati, sve dekoracije i cvijeće oko kuće će mi srediti sestrična, i u crkvi (osim cvijeća) isto.
Volim cvijeće i želim da mi bude lijepo, ali stvarno kad vidim tako neke cifre - mrak mi padne na oči.
__________________
Ne.
bee ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 18:04   #4813
Quote:
bee ana kaže: Pogledaj post
ne znam kako im se kreću cijene, meni je svadba u 6-om mjesecu.
ne znam, nekako su mi se i oni počeli sviđat (nisam ni gerbere mislila dok ih slučajno nisam vidjela na nekoj slici u vjenčanom buketu).

Moram još ići vidjeti sa cvjećarkom pa da vidim šta ona kaže...
Auto mi neće cvjećarka ukrašavat jer mi se ne isplati, sve dekoracije i cvijeće oko kuće će mi srediti sestrična, i u crkvi (osim cvijeća) isto.
Volim cvijeće i želim da mi bude lijepo, ali stvarno kad vidim tako neke cifre - mrak mi padne na oči.

ja ću sve raditi sama, pa ću proći jaaako jeftino...al koliko znam (nisam 100% sigurna) božuri su oko 5 kn u sezoni, a kad im nije sezona dosežu cijenu i do 50 kn po cvijetu
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 18:12   #4814
Quote:
monika33 kaže: Pogledaj post
ja ću sve raditi sama, pa ću proći jaaako jeftino...al koliko znam (nisam 100% sigurna) božuri su oko 5 kn u sezoni, a kad im nije sezona dosežu cijenu i do 50 kn po cvijetu
ma ludi su s cijenama van sezone. s obzirom da su mi ljiljani i gerberi prvi izbor - nema straha za božure. samo će cijena igrati ulogu

koje cvijeće ćeš ti imati?
__________________
Ne.
bee ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 18:16   #4815
Quote:
bee ana kaže: Pogledaj post
ma ludi su s cijenama van sezone. s obzirom da su mi ljiljani i gerberi prvi izbor - nema straha za božure. samo će cijena igrati ulogu

koje cvijeće ćeš ti imati?
zasada su na repertoaru bijele ruže, frezije, karanfili i hortenzije...eventualno i božuri (ako nađem povoljno), sve u bijeloj boji..bez zelenjave
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 18:32   #4816
Quote:
monika33 kaže: Pogledaj post
zasada su na repertoaru bijele ruže, frezije, karanfili i hortenzije...eventualno i božuri (ako nađem povoljno), sve u bijeloj boji..bez zelenjave
malo sam upala na ovaj dio foruma, ali eto, kad sam vec ovdje vidim da sama mislis raditi aranzmane. gdje mislis nabavljati cvijece? ja sam frendicama radila cvijece za svadbe i na zitnjaku sam kupovala cvijece. imam losa iskustva s narucivanjem cvijeca tamo, nisu mi se pokazali bas pouzdanima, a npr bijelih bozura nema uvijek, tj brzo se prodaju. tako da znas, da imas eventualno neku rezervnu opciju. predlazem lizijantuse, mini ruze, ranunkule
:buducamladakojaobozavacvijece:
__________________
majmunčić
aannjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 18:37   #4817
Quote:
monika33 kaže: Pogledaj post
zasada su na repertoaru bijele ruže, frezije, karanfili i hortenzije...eventualno i božuri (ako nađem povoljno), sve u bijeloj boji..bez zelenjave
wowwwww!! hortenzije.... obožavam ih
i karanfili su mi slatki... ma svako cvijeće ima nešto
ni ja neću nikakvu zelenjavu, bijeli ljiljani i narančasti gerberi. za božure ću razmisliti kad im vidim cijenu u kojoj boji će biti, bijeli ili narančasti
__________________
Ne.
bee ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 18:54   #4818
Quote:
aannjaa kaže: Pogledaj post
malo sam upala na ovaj dio foruma, ali eto, kad sam vec ovdje vidim da sama mislis raditi aranzmane. gdje mislis nabavljati cvijece? ja sam frendicama radila cvijece za svadbe i na zitnjaku sam kupovala cvijece. imam losa iskustva s narucivanjem cvijeca tamo, nisu mi se pokazali bas pouzdanima, a npr bijelih bozura nema uvijek, tj brzo se prodaju. tako da znas, da imas eventualno neku rezervnu opciju. predlazem lizijantuse, mini ruze, ranunkule
:buducamladakojaobozavacvijece:
znam znam, ja isto radim svadbe, odnosno nekoliko sam ih dosad radila, i ove godine imam nekoliko.. a za žitnjak znam da su inače nepouzdani, no ja imam par veza pa se zato ne brinem, unaprijed ću naručiti, ali sam i sigurna da ću to dobiti
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 18:58   #4819
Ja bih rado božure i tulipane crvene isto, no u 9.mj im nije sezona. Bit će crveni karanfili u uspomenu na mog dedu koji ih je volio. I možda rununkule i frezije. bitno da je crveno i simple.
__________________
A fool flatters himself, a wise man flatters the fool.
Dancing ring is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 19:07   #4820
Quote:
monika33 kaže: Pogledaj post
znam znam, ja isto radim svadbe, odnosno nekoliko sam ih dosad radila, i ove godine imam nekoliko.. a za žitnjak znam da su inače nepouzdani, no ja imam par veza pa se zato ne brinem, unaprijed ću naručiti, ali sam i sigurna da ću to dobiti
aha, onda ok. mene su svi, pa i na forumu, uvjeravali da se s njima dogovoris, narucis i sve super. ali su valjda ti svi "narucivali" ruze, margarete & co.
__________________
majmunčić
aannjaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:11.