Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2009., 09:52   #181
U Splitu (Doverska 11 na Mertojaku, bivše atomsko sklonište) otvoren je novi biljarski klub. Svakodnevno se može od 10 do 24 sata zaigrati biljar na 4 stola Brunswick Gold Crown III, pročitati novine, prosurfati internetom na vlastitom laptopu, pogledati TV,...
http://sites.google.com/site/bkdesetka/
bjzvone is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 17:42   #182
Ej ljudi da li tko igra turnire ponedjeljkom u 20 h u balabuški?

Ima jako dobrih igrača ali nisu toliko dobri
Travis Bickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 17:55   #183
Da li netko pozna Zeleta.Tip je majstor biljara dovest če bijelu gdje god on hoče

onaka 50-ak godina,užasno mršav,plava kosa
Travis Bickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 21:51   #184
Quote:
Travis Bickle kaže: Pogledaj post
Ej ljudi da li tko igra turnire ponedjeljkom u 20 h u balabuški?

Ima jako dobrih igrača ali nisu toliko dobri
daj molim te u balabuški igraju amateri i to još na onim usranim stolovima, odvratno sporim i ružnim čojama, fakat užas

ponedjeljkom u šest se igraju turniri u sesvetama u BK 8ball, a utorkom u Ground Zero, to su turniri gdje dolaze najjači zagrebački igrači
Cypress Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 22:40   #185
treniranje biljara

pozdrav svima!

da li se negdje u zagrebu ili okolici moze trenirati biljar? znaci bas da se recimo okupi neka grupa par puta tjedno i onda im netko od starijih/iskusnijih igraca pokazuje sto i kako da vjezbaju...

i dali u nekom biljar klubu postoji nesto kao mjesecna clanarina koju platis pa onda taj mjesec igras koliko hoces? jer ako se igra na zetone ili na vrijeme uvijek to ispadne skupo, pogotovo ako netko voli igrati biljar pa ne moze stati nakon samo par partija.
madblackcow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 02:05   #186
ovisno gdje si imas u sesvetema biljar klub 8ball, (za one iz sesveta mjesto bivseg prais katersa ili ti ga danas je jos tamo i picerija stari zagreb) tamo imas skolu biljara, klub u koji se možeš učlanit i onda ti je jeftinija tarifa sata, jako ljepo mjesto, 9 stolova svi 9'', jedan stol za snooker, jako dobra ekipa, svi uljudni, kulturni i jako prijateljski prema novim igračima, žele pokazat ako nesto trebas ili objasnit pravila.

to je sta znam za sesvete, a za po gradu neznam, imas google pa ukucaj biljar klubovi u zg.
Oracle is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 06:05   #187
Quote:
Oracle kaže: Pogledaj post
ovisno gdje si imas u sesvetema biljar klub 8ball, (za one iz sesveta mjesto bivseg prais katersa ili ti ga danas je jos tamo i picerija stari zagreb) tamo imas skolu biljara, klub u koji se možeš učlanit i onda ti je jeftinija tarifa sata, jako ljepo mjesto, 9 stolova svi 9'', jedan stol za snooker, jako dobra ekipa, svi uljudni, kulturni i jako prijateljski prema novim igračima, žele pokazat ako nesto trebas ili objasnit pravila.

to je sta znam za sesvete, a za po gradu neznam, imas google pa ukucaj biljar klubovi u zg.
hvala za info. trazio sam vec na netu ali nisam nazalost nasao nista korisno. za dobru partiju biljara nije mi daleko do sesveta skociti pa ako u medjuvremenu ne nadjem nista blize i ovo je odlicno.
madblackcow is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 15:30   #188
jel znas mozda koliko otprilike kosta ta skola biljara i koliko kosta mjesecna/godisnja clanarina u klubu u sesvetama?
madblackcow is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 12:24   #189
Pozdrav!

Evo jos jedan link(nisam vidio da ste ga stavili). Trgovina je u Trogiru ali imaju veb shop sa relativno brzom dostavom i dosta su susretljivi.
http://www.dalgent.hr/katalog.asp

Isto tako neznam kolko je tu Varaždinaca al mapokon imamo jedan pošteni prostor za biljar!!
BC Leonhart
BC Leonhart
Cyder is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 00:14   #190
Quote:
Oracle kaže: Pogledaj post
ovisno gdje si imas u sesvetema biljar klub 8ball, (za one iz sesveta mjesto bivseg prais katersa ili ti ga danas je jos tamo i picerija stari zagreb) tamo imas skolu biljara, klub u koji se možeš učlanit i onda ti je jeftinija tarifa sata, jako ljepo mjesto, 9 stolova svi 9'', jedan stol za snooker, jako dobra ekipa, svi uljudni, kulturni i jako prijateljski prema novim igračima, žele pokazat ako nesto trebas ili objasnit pravila.

to je sta znam za sesvete, a za po gradu neznam, imas google pa ukucaj biljar klubovi u zg.
Za ovo se slažem,više puta sam bio u tom biljar klubu i imam samo riječi hvale.Stolovi su kvalitetni,štapovi savršeni.Interijer super uređen,po cijeloj prostoriji se nalaze slike poznatih snooker igrača:Roonie-a,Higginsa,Hendryja i ostalih.Cijena jeftina.S obzirom na uslugu i kvalitetu cijena je super i isplati se otići.
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 17:25   #191
Smile

[QUOTE=msporis;1074858]Postavio bih ovo pitanje:
Je li biljar zapravo sport? ja mislim da je, ako šah smatramo sportom, onda je bome i biljar sport a ne hobi.


Tačnije,bilijar nije sport. On se igra samo u klubovima i njega profesionalci ne igraju. Profesionalci igraju Snooker. To je sport. Možda je neko od vas ga gledao ili zna kako se igra. Igra počinje razbijanjem crvenih kugli čija je vrijenost 1 bod(za njeno ubacivanje),pa se poslije crvene ubacuju žuta(2 boda) ili zelena (3 boda) ili smeđa ili plava.roza ili crna. Redoslijed je po bodovima. Znači ubaci se jedna crvena,pa jedna od tih i to se ponavlja dok igrač ne ubaci sve kugle sa stola ilil dođe u neprestižnu prednost nad protivnikom. Bude nekada na Eurosportu,ja ga poamlo i pratim. NAjbolji igrač na svijetu ja Ronnie O'Sullivan,a meni su najdraži Allister Carter i Neil Robertson.
Pozz
Splatt is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 21:42   #192
[QUOTE=Splatt;20588510]
Quote:
msporis kaže: Pogledaj post
Postavio bih ovo pitanje:
Je li biljar zapravo sport? ja mislim da je, ako šah smatramo sportom, onda je bome i biljar sport a ne hobi.


Tačnije,bilijar nije sport. On se igra samo u klubovima i njega profesionalci ne igraju. Profesionalci igraju Snooker. To je sport. Možda je neko od vas ga gledao ili zna kako se igra. Igra počinje razbijanjem crvenih kugli čija je vrijenost 1 bod(za njeno ubacivanje),pa se poslije crvene ubacuju žuta(2 boda) ili zelena (3 boda) ili smeđa ili plava.roza ili crna. Redoslijed je po bodovima. Znači ubaci se jedna crvena,pa jedna od tih i to se ponavlja dok igrač ne ubaci sve kugle sa stola ilil dođe u neprestižnu prednost nad protivnikom. Bude nekada na Eurosportu,ja ga poamlo i pratim. NAjbolji igrač na svijetu ja Ronnie O'Sullivan,a meni su najdraži Allister Carter i Neil Robertson.
Pozz
ti si retardiran ili samo neinformiran? kako možeš uopće reć ovakvu tvrdnju i to tako sigurno bez da znaš išta o tome?! biljar je sport, kao i snooker, i itekako ga igraju profesionalci, i to više njih nego snooker. snooker je popularniji samo u britaniji pa ga prenosi eurosport pa ti zato misliš da znaš sve o tome. hrvatska ima profesionalca u biljaru koji je ujedno i europski prvak 2008. bio sam na europskim prvenstvima i na sličnim međunarodnim turnirima gdje sve vrvi od profesionalaca koji igraju biljar i samo to rade u životu, imaju sponzore i žive od toga. uostalom eurosport je vrtio biljar kada je bio IPT turnir, na kojem je između ostalih igrao i ronnie o sullivan i to bez ikakvih rezultata jer ronnie u biljaru nije ni blizu onoga što je u snookeru.
btw hrvatski biljarski savez je član HHO-a. informiraj se malo http://www.biljar.hr/
Cypress Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 12:21   #193
Thumbs up

He he, biljar NIJE sport, ajde neka.

Ali vidim da situacija oko klubova i nije baš najjasnija, dakle u ZG imamo kako slijedi:

Ground Zero, Avenija Dubrovnik 10,16 fenooomenalnih Dynamic II stolova, naravno 9-ki, sat 40kn, a ako uspiješ dobit članstvo koje je 250kn sat te ispada 5kn

Mosconi, Folnegovićeva Ulica bb, sat 35kn,ako se ne varam 12 9-ki kvalitetnih Olympic II,stol za snooker, članove koliko mi je poznato ne primaju

Balabushka
, Šubićeva 55, sat 40-45kn zavisi što se igra jer ima 6 Buffalo 9-ki, 2 stola za snooker 12 stopa, jedan izdvojeni Brunswick Metro i jedan stola za ''karambol'' ili ti ga dreiband, threecushion ....


M se iz Ilice navodno preselio na Trg Sportova ali nisam siguran


8ball u sesvetama, nisam bio ali odlično je koliko čujem www.8ball.hr


Casablanca više ne postoji


Eto to je uglavnom to što se tiče lokacija biljar klubova u ZG-u, načuo sam i nešto o klubu na Zvjezdi tamo gore prema Mihaljevcu, ali nisam siguran.

Nadalje, za kvalitetno treniranje najbolji je G-Zero, stolovi su pro i ako ste negdje drugo igrali dosta su teški, ali kad se navikneš prva su liga.A interijer je bolestan.

Mosconi skoro isto tako dobar, ali za moj ukus malkice presterilan, napominjem moj ukus, možda se nekome svidi više.


Balabushka se manje više okrenila snookeru, jer je jedini klub u HR sa više od jednim stolom (točnije 2), a što se tiče ''sportskog članstva'' za pool neznam da ga imaju još uvijek, ali s druge strane najbolji je za navečer s ekipom doći ugodna atmosfera nije gužva fina muzikica OK izbor pića i ostalog.



Odabrao: a tko drugi nego Đelo.....


Pozz svim ljubiteljim igara koje sadrže nekoliko kugli i sa ili bez rupa.....
Sorongil is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 21:35   #194
biljar je sport, i to je činjenica. činjenica. je. točka
ground zero je najbolji klub, sve stoji
mosconi ima 14 stolova, 1 snooker
M(etalac) se preselio u dom SPORTova :P
8ball isto jedan od boljih klubova, 10 pool stolova, 1 snooker, strašno dobro uređen
Manila- avenija dubrava, 10 pool i jedan snooker stol, ne primaju članstvo, super uređen
balabuška- najveće smeće od svih pool klubova, jedino snooker tamo valja makar bi mogli promijenit mante i čoju... 6 najodvratnijih pool stolova, crna čoja s crvenim mantama , užas
Cypress Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 21:43   #195
RATM rules
D.Ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 12:38   #196
Došlo do nesporazuma Cypress, ono moje gore da biljar NIJE sport, bijaše sarkastični cinizam, krivo ispalo .....

Ako si za javi se pa ćemu u g-zerou bacit koju partiju 8-ice, 9-ke, straighta ...
Sorongil is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 15:49   #197
Što se tiče bk Balabushka, zaista, ali zaista nemam ni jednu riječ hvale, naprotiv. Stanje stolova nije vrijedno spomena. Ne tako davno sam došao tamo radi prikupljanja pokoje informacije vezane uz snooker članstvo. Raspitujem se ja kod tog, što god on bio, ali ne čini mi se samo da je tamo šanker. I pitam ga da li primaju članove, kaže ne i izbaci neki krajnje nesuvisao razlog tome, ok, reko dobro, ajmo pitat dalje...pitam za promjer snooker kugle s kojom se tamo igra, jer norma je 52,5mm, jer ono što primjerice imaju u Mosconiu su premalene kugle. On meni, genijalac, odgovara protupitanjem kao:"U kakvom stanju je snooker stol u Mosconiju" našto sam mu rekao da nije baš bajan, a on meni počne pričat o tome kako su njihova dva stola najskuplja i najbolja u Hrvatskoj. Mislim, kad je počeo baljezgat nešto što me doista NE ZANIMA, zahvalio sam se uljudno, okrenuo i otišao i zaista tamo ne planiram više kročit. Bio tamo 2 puta, jednom kada su rascjepkali hbs turnir na Mosconi i Balabuskhu i drugi put radi tog članstva. Mimo svega toga, ambijent mi još oštro zaudara na lopovluk.
FiZor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2009., 19:48   #198
Quote:
wanker kaže: Pogledaj post
Dobre rabljene devetke se mogu dobiti već za oko 10K kuna, možda i manje. Potpuno novi stol kvalitetan može doć i preko 3000K eura.
3 milijuna eura
Koji si ti lik
čmbrkš is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2009., 23:49   #199
Quote:
čmbrkš kaže: Pogledaj post
3 milijuna eura
Koji si ti lik
dobro, zeznuo je, sumnjam da je htio stavit ovaj "k" iza 3000
al ima ih dost skupih, meni definitivno najljepši stol je ovaj http://www.luxury-billiards.com/models.html i košta 170 000 €
Cypress Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 10:19   #200
Quote:
Cypress Hill kaže: Pogledaj post
dobro, zeznuo je, sumnjam da je htio stavit ovaj "k" iza 3000
al ima ih dost skupih, meni definitivno najljepši stol je ovaj http://www.luxury-billiards.com/models.html i košta 170 000 €
još staviš dijamantne kugle, i imaš puno više od 3 000 k eura
__________________
"Snovi se ostvaruju. Da nije tako, priroda nas ne bi poticala da ih imamo" - John Updike
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:15.