Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2011., 12:36   #201
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Uh...sorry. Tek sad vidim da ti treba i Heart rate monitor....
ali i za to ima rješenje aplikacija Instant heart rate i riješio/la si sve probleme samo naruči torbicu
Ludilo od aplikacije! Genijalno (kreativno) tehničko rješenje:geek: Doduše, neupotrebljivo za bavljenje sportom.
no!name is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 17:36   #202
Da. Potpuno je nezgodno...i za ozbiljnije stvari nema smisla
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 10:15   #203
polar rs300x G1

prodajem Polar RS300x G1 GPS , cijena 650 kn. Potrebno zamjeniti remen od sata. ostalo sve u odličnom stanju, radi savršeno.

inf: [email protected]
šemso is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 08:34   #204
Quote:
ChienSaintHuber kaže: Pogledaj post
Trebam savjet, zagledala sam se u Suunto x10 military, dosta vremena provodim u sumi u lovu, dosta jasem a i trcim 5-6x tjedno. Prvenstveno trebam sat koji moze objediniti sve gore navedeno ( da ima gps, temperaturu i mogucnost predvidanja nevremena, da mogu ga koristiti na ceki a da ne osvjetlim pola sume, da mogu prilikom trcanja mjeriti puls,predenu udaljenost...),meni se cini da taj sat objedinjuje sve sto mi treba, cijena je malo visa ali ako je sat kvalitetan nije mi zao dati.Zanima me kakva je kvaliteta Suunto satova, koliko je komplicirano upravljanje i namjestanje...?
Imam Suunto X10 Military vec godinu i pol i sat je vrhunski, uklonili su nedostatke koje je prva verzija imala u remenu i sat funkcionira perfektno, malo je osjetljiviji na ometanje GPS signala od Garminovih rucnih uredjaja al jednako precizan kao i oni. Nije nesto osjetljiv na udarce, bar ja nisam imao problema a prosao je sa mnom i terene i Afganistan, iako trebate razumit da je X10 kako ameri kazu zglobno racunalo. Sve sta vas konkretno zanima o satu slobodno pitajte.
vcagalj is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 12:51   #205
Pozdrav ekipa!

Imam priliku birati izmedu Polarovog FT80 i Garminovog Forerunnera 410HR pa me zanima sta bi odabrali i zasto? Jesu li to uopce ista klasa ovakvih satova?

unaprijed hvala
Xarcus Delmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2012., 22:38   #206
Ja bih uvijek išao na Garmina. Ako ti treba samo HRM (Garmin ima i GPS) onda i Polar može biti OK no čemu uzeti jeftiniji i lošiji uređaj ako već imaš priliku dobiti ovaj drugi.
Evo ti recenzija Garmina: http://www.dcrainmaker.com/2011/01/g...th-review.html
no!name is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 21:06   #207
Zahvaljujem na komentaru no!name !
Moja pretpostavka je i bila tako nesto.
Reci mi s obzirom da sam laik kakoizgleda ljestvica kvalitetnjih trening satova ako znas?
Di je tu na listi Garmin di je Polar Suunto? itd

pozdrav i hvala jos jednom
Xarcus Delmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 18:00   #208
Suunto ambit u slo košta 480€ što mi se čini malo puno.
__________________
Njjaaaa...
Holje is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2012., 07:57   #209
-20% ddv...
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2012., 09:59   #210
s tim da je kupovina sata za trčanje nije potraga za gej aksesorisom.
Znaš li uopće koja je podrška softvera za Suunto i u kojem formatu stvara zapis tvog trčanja?
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2012., 13:27   #211
Neznam čemu takav odgovor?

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
__________________
Njjaaaa...
Holje is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2012., 18:11   #212
hdjedoh reći da se ne treba gledati samo izgled sata nego i njegove tehničke karakteristike kao i web stranica na kojoj se prikazuju podaci treninga.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2012., 20:11   #213
Nisam nigdje spominjao izgled, a o satu sam se načitao. Samo sam mislio da cijena nije baš mala iako ima sve što možeš zatrebat.
__________________
Njjaaaa...
Holje is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 20:29   #214
Pozdrav!

Prodajem ak nekom slucajno treba potpuno novi sensor POLAR S3+ W.I.N.D. Stride Cadence Sensor for RS800CX, RCX3, RCX5, CS600CX modele

isti ovakav..

http://www.maraton.si/cms/index.php?...mart&Itemid=53

cijena 400 kn!!
che79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2013., 18:19   #215
Ovako,planiram kupiti Polar ft4 preko ebaya,pa sam pročitala da ti HRM rade preko nekog signala i da on mora biti kodira,možda je glupo pitanje,al zanima me jel to ovisi o državi,odnosno hoće li mi raditi u Hrvatskoj?
slavonka101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 10:14   #216
Da. Signal je kodiran utoliko da ne prima frekvenciju tuđeg hrm.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 14:02   #217
Aha,znači radit će u Hrvatskoj
slavonka101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 16:48   #218
Naravno.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 17:30   #219
Suunto vs Polar vs ?

Dakle, u potrazi sam za pulsmetrom, fitness i bike kompaktibilan, po mogućnosti da ima gps.

Gledao sam sljedeće modele:

Suunto Quest: http://www.suunto.com/global/en/prod...to-quest-black
Taj mi se nekako najviše sviđa, ali za tu lovu nedolazi u paketu GPS, nego dodatna opcija, ne baš povoljna.
Suunto m5 ??

Polar RC3 GPS: http://www.polar.com/en/products/imp...isport/RC3_GPS
Malo skuplji od Suunta, ali ima GPS, ima bike mount, te senzor za kadencu.

Neki Garmin?

Eh sad, Suunto nema GPS, ali ima ANT+, pa ga mogu uparit sa Endomondom, pretpostavljam.

Ako imate komentare za navedene, ili preporuka za neki drugi, unaprijed se zahvaljujem.
ciro is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 16:43   #220
pozdrav
dakle,mislila sam si kupiti polar ft7 (ne treba mi nista special,cisto onako osnovne stvari-potrosnja kalorija,prikaz da li se sagorijevaju masti i tako to, usporeddivanje treninga). sta mislite je li to dobar izbor?
i ono sta me zanima,gledam po tim webshopovima i pise pored polar ft7 man ili woman. da li se razlikuje muski i zenski sat (npr u velicini remena ili necemu) ili su to napisali samo radi boje i sat je isti.

hvala
Femmme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:10.