Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2009., 20:05   #21
50 kn ti je 5 minuta na jačim
40 kn na slabijima, isto 5 minuta mislim

slabiji se ne isplate, samo jači
Marl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 15:29   #22
pa jel smijem ja jaće voziti
mab_000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 10:00   #23
Alaj ga tam na stranici kompliciraju... Pa necu se utrkivat, ocu sjest i probat vozit, kakva komplikacija...

I kakva je sad ovo fora:
"Organizator nije odgovoran za osobne povrede vozaća. Moguća potraživanja su jedino prema obveznoj polici osiguranja vozača (30 kn po vozaču)."

Pa kog vraga placam policu ak nitko nije nis odgovoran.
__________________
Svaki dan pomalo!
ToTaL is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 11:24   #24
Quote:
ToTaL kaže: Pogledaj post
Alaj ga tam na stranici kompliciraju... Pa necu se utrkivat, ocu sjest i probat vozit, kakva komplikacija...

I kakva je sad ovo fora:
"Organizator nije odgovoran za osobne povrede vozaća. Moguća potraživanja su jedino prema obveznoj polici osiguranja vozača (30 kn po vozaču)."

Pa kog vraga placam policu ak nitko nije nis odgovoran.
ti možeš otići tamo i tražiti karting da se voziš po stazi, ali se moraš najaviti, da pripreme bolid.
platiš 30 kuna policu i ako ti se išta desi odštetu plaća OSIGURAVAJUĆE DRUŠTVO a ne organizator
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 12:52   #25
Aha, znaci: "natezi se sa osiguravateljem"

Ahh, a ja bi radije badava potpisao onu izjavu da me bas briga
__________________
Svaki dan pomalo!
ToTaL is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 12:57   #26
Quote:
ToTaL kaže: Pogledaj post
Aha, znaci: "natezi se sa osiguravateljem"

Ahh, a ja bi radije badava potpisao onu izjavu da me bas briga
kakvo natezanje?
pročitaš uvjete i platiš
jedino ne smiješ biti pod utjecajem alkohola, dakle 0,0 promila, i sve pet.

naravno, šanse da se u kartingu razbiješ su vrlo male. za prevrnuti karting moraš biti majstor (i voziti bar 50% brže nego što ovi kartinzi mogu) a ak se zabiješ u zid (kojeg tamo baš i nema) onda si idiot

naravno, ako se zabiješ u zid od guma a voziš u kratkim hlačama (ili minici) možeš se izgrebati/izguliti i nabiti an volan ali to je manje više to

uglavnom, karting je relativno siguran sport, čak i kada se dvije budale zalete po nizbrdici u zavoj kroz koji može proći bolid i pola a niti jedan ne želi popustiti...provjereno
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 13:29   #27
Aha, vidim da znaci imas iskustva...

Dakle, nije da cesto "ne vrate" onih 500kn pologa za slucaj "da se nesto strga"?
__________________
Svaki dan pomalo!
ToTaL is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 14:20   #28
al meni niko nije odgovorio, dal mogu voziti 270 ccm ako nemam 18 godina? i kaj ih moram prije zvat da pripreme bolid? il mogu tam pričekat
mab_000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 15:06   #29
A gle, kolko sam ja skuzio godine za tebe nisu problem, mislim da sam negdje vidio da je ili 12-14 za polaganje one "karting licence". Al eto, neznam ko ni ti, najbolje da nazoves, ima tam fino telefon...

Edit: dapace evo:

Kontakt
Adresa:
Gustava Krkleca bb (Špansko)
Zagreb
Hrvatska
10000

Email: [email protected]
Telefon: +385-1-3882 822
Fax: +385-1-3882 833

odavdje: http://www.kczagreb.hr/component/opt...id,11/lang,hr/

i odmah mozes i otamo poslat mail s upitom...
__________________
Svaki dan pomalo!
ToTaL is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 15:36   #30
ma poslo ja njima mail, al ko debili su...odgovori 270 ccm 60 kn, a 160 ccm 40 kn, do 18 25 kn...a sve sam im lijepo napiso šta me zanimalo..ali ništa nezn reći
mab_000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 15:43   #31
Pa evo onda ti je jos jeftinije

Nazovi najbolje onda je manje zabune...
__________________
Svaki dan pomalo!
ToTaL is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 17:21   #32
ma pljačka živa

pa kaj ti je npr 25 minuta vožnje, a ostaviš 300 kuna po osobi
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 00:22   #33
Quote:
Jericho kaže: Pogledaj post
ma pljačka živa

pa kaj ti je npr 25 minuta vožnje, a ostaviš 300 kuna po osobi
stari moj, nakon 10-15 minuta vožnje počnu ruke boljeti, a ja nisam "slab" čovjek
ne vozi se karting sat vremena
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 09:09   #34
danas bi otišo,pa se vratio rije tre,, zna li možda tko koje im je radno vrijeme
mab_000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 22:39   #35
Uglavnom rade tamo cijeli dan.
10 do 15 minuta je prava mjera za zezanciju.
Sa ovim jačim se da cijelu stazu odvozit pod punim gasom. Meni je jednom otpao prednji desni kotač u lijevom zavoju, i samo sam odsklizao van sa staze, niš dramatično. Mislim da je jedini uvjet za ozbiljne ozljede dodir sa gumama drugog vozača.
Sjajna zezancija, i dobra doza adrenalina, ak se mene pita
__________________
Moj Pentax kutak
The Fish is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 22:57   #36
Quote:
The Fish kaže: Pogledaj post
Uglavnom rade tamo cijeli dan.
10 do 15 minuta je prava mjera za zezanciju.
Sa ovim jačim se da cijelu stazu odvozit pod punim gasom. Meni je jednom otpao prednji desni kotač u lijevom zavoju, i samo sam odsklizao van sa staze, niš dramatično. Mislim da je jedini uvjet za ozbiljne ozljede dodir sa gumama drugog vozača.
Sjajna zezancija, i dobra doza adrenalina, ak se mene pita
ako se ne zoveš Ivan onda znam još jednu osobu koja je ostala bez kotača tj. cijele poluosovine
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 16:37   #37
Karting ili autosport ili bilošta slično

Zanima me, postoji li ikakvo natjecanje gore navedene vrste za amatere? Znači imam 15 godina i nikad nisam sjela za karting, al bi ga negdje unajmila ili posudila (postoji li takvo nešto?) ili ga dobila tamo na natjecanju... Molim vas, odgovorite brzo, to me toliko zanima...
Masica23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 17:30   #38
Quote:
Masica23 kaže: Pogledaj post
Zanima me, postoji li ikakvo natjecanje gore navedene vrste za amatere? Znači imam 15 godina i nikad nisam sjela za karting, al bi ga negdje unajmila ili posudila (postoji li takvo nešto?) ili ga dobila tamo na natjecanju... Molim vas, odgovorite brzo, to me toliko zanima...
za početak, prestara si za neko kompetetivno bavljenje. ako nisi krenula sa 7-8 godina svi ostali su miljama ispred tebe (osim ako imaš 1.55 i 38 kila)
nadalje, možeš unajmiti karting ali opet će svi biti miljama ispred tebe jer imaju svoje bolide i znaju kako se ponašaju i imaju svoje mehaničare i sponzore koji im financiraju poboljšanja bolida itd


amaterski se možemo svi skupa naći i voziti po španskom za 180 kuna za 15 minuta (u najačim bolidma od 270cc)
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 17:39   #39
www.haks.hr

ima puno raznih natjecanja u raznim granama autosporta....
medo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 15:43   #40
Quote:
Sepa kaže: Pogledaj post
za početak, prestara si za neko kompetetivno bavljenje. ako nisi krenula sa 7-8 godina svi ostali su miljama ispred tebe (osim ako imaš 1.55 i 38 kila)
nadalje, možeš unajmiti karting ali opet će svi biti miljama ispred tebe jer imaju svoje bolide i znaju kako se ponašaju i imaju svoje mehaničare i sponzore koji im financiraju poboljšanja bolida itd


amaterski se možemo svi skupa naći i voziti po španskom za 180 kuna za 15 minuta (u najačim bolidma od 270cc)
To je poprilično skupo za 15 min. vožnje. 50KM Ali i u Beogradu na autokomercu je isto, 15 ili 20 min. je 1000 din. (20e) čini mi se.
espoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:40.