Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2022., 01:38   #1
Žabac trgovački lanac - iskustva

Ajmo iskustva

ja prvenstveno koristim lokaciju kod Trešnje placa, i moram priznati zaista je skučeno. Dobra (i loša) stvar je što nikad ne znaš na što ćeš naići, al opet s druge strane može se nešto povoljno kupit

ako je nešto bolesno sniženo, to je znak da uskoro izlazi rok upotrebe, tako da bacite pogled na rok trajanja
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2022., 07:18   #2
prije je bio super a sad cijene ki u obicnim ducanima, osim sta se nesto da nac pred istekom roka, al ugl slatkisii
ibilic1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2022., 08:41   #3
Ja često idem po slatkiše i gricke i za to mi je skroz ok- znam naći tipa i rižu/tjesteninu i začine za puno manju cijenu. Naravno treba paziti i na istek roka i ne uzimam ono što je "blizu"
Najčešće idem u NZg i Importanne centar, s tim da mi je u ovom prvom bolja ponuda.
Freyya is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2022., 09:53   #4
Odem jednom-dvaput mjesečno jer mi je u kvartu, ali mi nikad nije glavni izvor nabave.

Ima par artikala koje redovito uzimam: npr oni skrajci pancete su super za ubacit u grah i slično, imali su Škobićeve proizvode po vrlo niskim cijenama jedan period, par grickalica i konzervi.

A da..nekad iz znatiželje uzmem nešto što djeluje kao da su prekinuli proizvodnju jer nije prošlo na tržištu, što ne bih nikad uzeo po punoj cijeni
MarkoMh is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2022., 16:56   #5
otvara se trgovina Žabac kod okretišta Črnomerec
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2022., 16:57   #6
Je li Žabac i dalje najjeftiniji? Usporedili smo cijene 15 popularnih namirnica s drugim trgovinama
Kupci se žale da mnoge od njegovih “povoljnih” proizvoda, rangom slične kvalitete, danas mogu naći praktički u svim veletrgovinama

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...inama-15274900
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2022., 18:48   #7
Žabac nije nilakav food outlet. Možda onaj tko ide svakodnevno u njega i ima uštede, ali ovako kad tu i tamo naletim, uopće ne vidim razliku u cijenu.
-skyfall- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2022., 18:53   #8
ja sam nekoliko zadnjih puta usao i izasao a da nista nisam kupio
prije sam znao uzeti pive ali sad vise ni to
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2022., 19:38   #9
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
ja sam nekoliko zadnjih puta usao i izasao a da nista nisam kupio
prije sam znao uzeti pive ali sad vise ni to
Ja jedino maloj kupim one čudne sokove u onim smješnim plastičnim mekanim, uskim, bocama, razni okusi. To voli, a drugdje nisam vidjela.
Ostalo, stvarno se ne isplati.
-skyfall- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2022., 22:24   #10
Ja odem tamo prvenstveno vidjeti sta imaju od stvari (gluposti) sto inace nema kod nas po ducanima. Ako usput kupim nesto sto bi i inace, al da je jeftinije, super .

Zadnji put sam uzela kokice s okusom kikirikija, paprenjake od nekog tko ih inace nema (hocu rec Podravka, al stvarno nisam sigurna) i jogurte neke slovenske mljekare koji su mi bas fini (njih sam vise puta vec uzimala).
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2022., 23:40   #11
nema puno smisla tretirat zabac kao neki opcenito jeftiniji ducan, varljivo je tretirat ga kao neki pravi outlet. kul je ovako ako je nekom usput pa zavirit malo ili pratit na fejsu kad objave akcije i onda otic ciljano i uzet hrpu artikala koji su na velikoj akciji, a ignorirat ono sto je tamo da se usput uzme po regularnoj ili visoj cijeni
bLah. is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2022., 08:13   #12
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Ja odem tamo prvenstveno vidjeti sta imaju od stvari (gluposti) sto inace nema kod nas po ducanima. Ako usput kupim nesto sto bi i inace, al da je jeftinije, super .

Zadnji put sam uzela kokice s okusom kikirikija, paprenjake od nekog tko ih inace nema (hocu rec Podravka, al stvarno nisam sigurna) i jogurte neke slovenske mljekare koji su mi bas fini (njih sam vise puta vec uzimala).
Ta slovenska mljekara je fina, nešto doline se zove mislim. Ali ne vidim da je išta povoljnija
-skyfall- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2022., 08:22   #13
Ja nekad vidim neke zacine po povoljnoj cijeni (suseno bilje, npr ljupcac, vlasac itd). Ali to ako i kada naletis. Nije da uvijek ima, ili da uvijek ima povoljno.

I dobro je sto ima one lom/okrajke od PIK Vrbovec. Kome se svidjaju ti proizvodi (od PIK-a) moze dosta ustedjeti. Ima i lom (nije se snita ravno narezala) i okrajke. Lom je zanimljiviji jer mozes napraviti sendvic. Mana je sto je pakiranje recimo 500g; pa kad otvoris moras brzo pojesti jer te kuhane sunke ne mogu dugo stajati otvorene a da se ne pokvare.

"Sokovi" i slicno - to je fakat znj kvaliteta na trzistu. Usecerene vodice.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2022., 08:38   #14
Quote:
-skyfall- kaže: Pogledaj post
Ta slovenska mljekara je fina, nešto doline se zove mislim. Ali ne vidim da je išta povoljnija
Nije povoljnije, al ga nema po drugim ducanima . A fini su, a kupila bi jogurte tak i tak. Jel Zelena dolina .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2022., 13:01   #15
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Nije povoljnije, al ga nema po drugim ducanima . A fini su, a kupila bi jogurte tak i tak. Jel Zelena dolina .
Mislim da ti možda Pivac drži, ako imaš koji u blizini.
-skyfall- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2022., 13:09   #16
Nemam, al hvala .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2022., 14:54   #17
Zelene doline ima u Plodinama.
Što se Žapca tiče da se ulovit kad si tamo često.
Nedavno sam kupila brokulu po 1,99kn komad od 500g. Iste kakve se prodaju i po ostalim dućanima, nisu bile ni trule ni žute.
Avokado im zna bit i dosta jeftiniji po komadu, ali ne toliko u zadnje vrijeme. Ono što je pozitivno je da je dosta veći nego u drugim dućanima i najčešće je RTE.
Nakupovala sam se i onih Kraš čokolada po 2kune i tako
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2022., 18:24   #18
chaokoh kokosovo mlijeko po kunu. pretpostavljam da ce biti dobro bar mjesecima nakon isteka roka
gmit is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2022., 16:00   #19
U Žapcu napunim veliku vrećicu za 100 kn sveg i svačega dok tak veliku vrećicu u Kauflandu i Lidlu platim 400 kn
Šteta kaj mi nije bliže da mogu češće otići
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2022., 16:17   #20
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
otvara se trgovina Žabac kod okretišta Črnomerec
moram provjeriti ovih dana jel otvoreno
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:34.