Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2004., 23:13   #1
Suha kosa

Povrsinski sloj kose, a narocito vrhovi bili su mi dost isuseni, pa su puceli pucat. Kak da sam blajhala kosu. Pojma nemam od cega. Uglavnom, metala pakunge, maslonovo... i nis. Suho i jedva rascesljavala a na preporuku fizerke prestala sam koristiti regenerator (rekla mi je da je vrlo lako moguce od toga jer slabi kosu).
I pljunula ja cca 120 kuna za Revlonov Inter actives (imate ga samo u frizerskim salonima; svog sam kupila u onom unutar King crossa). I hocem vam reci:
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2004., 23:36   #2
da sam na tvom mjesto odsjekla bih tih 2-3 cm kose.. steta je tako najmanja... to ce porasti za mjesec-dva..
__________________
Bil'in, my love...
heureka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2004., 23:41   #3
Slazem se, kad se oshteti i ispuca - gotovo je....Nishta ju ne moze izlijeciti. Pogotovo kad dodje u tu fazu da ju vishe ne mozesh poceshljati.

Josh neko vrijeme mozesh ju lakshe rashceshljavati pomocu tih preparata, ali na kraju uvijek jedino rjeshenje budu - shkare.
iggix is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 00:36   #4
osisat cu je al s vremenom. al ne zelim mijenjat formu zurke. ovak bi morala sisat par pramenova
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 16:17   #5
Kod mene taj pokushaj spashavanja nije uspio. Sad imam bubikopf friz (jel se tako zove ona Beatles frizura?) i super je!

Mozesh misliti - imala sam kosu do pola ledja.
iggix is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 16:37   #6
Ja sam svoju nedavno osisala,bilo mi je tesko,ali sad mi je drago.
Frizura je super.
Ok,vrhovi su mi bili suhi...promjenila sam pakunge i pakunge.
Meni nista nije pomoglo ,samo sisanje.
2 cm sam bas morala osisat,ali ja sam rekla da skrati jos vise malo radi promjene.
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 21:04   #7
Imala sam problem sa ispucalim vrhovima. Imam onu frizzy kovrčavu kosu.
Za mene je čuda učinio silikonski koncentrat Klas Revital.

Naravno nije mi izliječio vrhove, ali je kosa izgledala izvanredno... sjajna, a vrhovi su izgledali zdravo. Na kraju sam ih morala ošišati, no za prvu pomoć je

Zadnje uređivanje Leeloo : 25.04.2004. at 21:40.
Leeloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 21:33   #8
cek malo-regenerator je conditioner,kaj ne?mislim koja fufa ti je to mogla reci??????????pa on je zato da ti kosa nije suha i britka jer si ju kod cesljanja posle pranja tak strgas i unistis!ok,ima nekih usranih conditionera punih alkohola-al to su oni za dolar,dva...ali nekaj boljega ti moze samo pomoci...a nikak ne odmoci.i jest kako neko veli-za blajhanu kosu-sisanje!!!!!!!!!!!drugo ti nis nebu pomoglo.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 22:11   #9
Meni ta silikonska ulja još više isuše vrhove (oke, na brzaken popravlja situaciju, ali na duge pruge mi još više isuši kosu).

Meni je super Avonov tretman za ispucale vrhove (isto ko nekakvo ulje, ali nije silikonsko). Nahrani mi vrhove i super miriše!

(I nije skup. Ja sam svoj platila 39 kn.)
Anteaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 23:28   #10
ja koristim tigi girl toys, nije silikon, nego baš ulje i super je
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 00:12   #11
Quote:
Kya kaže:
ja koristim tigi girl toys, nije silikon, nego baš ulje i super je
Koristim za stajling tigi - rubber rage, manipulator, uptight
Imaju odlične proizvode... obožavam ih.

Potrošila sam pola plate na njih
Leeloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 03:35   #12
.. ja sam se danas uspjesno rijesila svojih ispucalih vrhova koji su bili posljedica jednogodisnjeg experimenta pod nazivom "ajmo bit plavusa" .. moja kosa skoro do guzice mi je od danas do ramena .. jebigaaaa .. probala sam sa svim i svacim, da bi konacno zakljucila da je drasticno rjesenje = dobro rjesenje

.. al u biti mi se svidja nova frizura


ps.. znam da nema bas veze s temom, al nekom sam morala izlajat sto sam danas napravila .. nisam jos nikome rekla, hocu im vidjet face kad me ugledaju
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 22:16   #13
Quote:
AFRODITA69 kaže:
.i jest kako neko veli-za blajhanu kosu-sisanje!!!!!!!!!!!drugo ti nis nebu pomoglo.
a di sam ja napisala da mi kosa blajhana??
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 23:46   #14
Quote:
xxGaladrielxx kaže:
a di sam ja napisala da mi kosa blajhana??


Ma, na zenskom kutku imash objashnjenje iz prve ruke: Afro ne jebe nikog 5 %, pa cak ni one na cije se topice javlja, komentira i odgovara.

I ima cak i svoje poklonike - slijepo ju prate, nema ona potrebe niti citati shto se pishe ovdje.... :klap:
iggix is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 13:49   #15
definitivno KEUNE ampule za suhu kosu ili regenerator koji se stavlja na osusenu kosu
kosa se vrati u zivot- moja je u pramenove blajhana, duga, i k tome je ponekad peglam
__________________
always look on the bright side of life!!!!!
babe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 14:28   #16
Redken,all soft mislim da se zove.
Preporucila mi ga je prijateljica,blajhana bijela plavusa a kosa joj je sjajna i izgleda zdravo.
Radi cuda i za moju kosu
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 18:24   #17
Quote:
Noemi kaže:
Redken,all soft mislim da se zove.
Preporucila mi ga je prijateljica,blajhana bijela plavusa a kosa joj je sjajna i izgleda zdravo.
Radi cuda i za moju kosu
Mislis na one silikone za vrhove? To sam koristila donedavno i bilo mi je mrak!
E, i htjela bih pohvalit Olival (to je neka domaca firma, taman kad sam trazila taj Redken za vrhove naletila sam na neku promotivnu akciju pa rekoh zasto da ne probam)... za sad mi je super, a i super mirise
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 03:57   #18
-balzam obavezno koristiti, postoje i balzami za kosu bez ispiranja koji se nanose na blago isfrotiranu kosu, kada je kosa suha poželjno je nanijeti još jedan sloj balzama i ukrotiti suhu netom isfeniranu kosu, na kraju obavezno silikonsko ulje

-što manje koristiti gelove, ako već koristite probajte potražiti one koji u sebi sadrže i ulje, npr. odličan je Diksonov "Oil gel" (relativno jako učvršćivanje, mokar izgled kose, sjajna kosa), prodaje se u pakiranjima od 200 i 500 ml.
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 12:52   #19
NIsam probala njihov silikon za vrhove,mislila sam na masku.
Nevjerojatna je.Od najsuse,krte kose napravi mekanu i sjajnu

Kako se zove to od Olivala?
Ja sam do sada vidjela samo njihovu mast za usne i kremu za ruke,nisam znala da imaju vise proizvoda..
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 13:20   #20
Quote:
Noemi kaže:
NIsam probala njihov silikon za vrhove,mislila sam na masku.
Nevjerojatna je.Od najsuse,krte kose napravi mekanu i sjajnu

Kako se zove to od Olivala?
Ja sam do sada vidjela samo njihovu mast za usne i kremu za ruke,nisam znala da imaju vise proizvoda..
Joj, meni ce sad trebat nekakva maska jer sam se poluspjesno igrala s blajhom...
Ovo od Olivala je najjednostavnije: "silikonski serum", prozirna staklena bocica.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:49.