Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2015., 17:03   #461
Poslala sam ti u inbox
Zeta83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 00:46   #462
Imam problem, na YT kanalu imam solidan broj pregleda za početak, ali na zaradi uvijek stoji 0 $.
Imao sam stari kanal na kojem je bilo isto subscribera a puno manje pregleda pa je bilo 0,1 $.

Evo kanala : https://www.youtube.com/channel/UC0J...OvwzQJkl3XewNA
Ficaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 00:59   #463
Hoću pogledat jedan video al piše "Vlasnik sadržaja ovog videozapisa xyz, a on ga je blokirao za vašu zemlju."
Nisam ga uspio skinuti preko nijednog konvertera, ni otvorit preko Hole.

Jel može pomoć kako da ovo riješim?
Joyrider is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 11:30   #464
VPN da te prikaže da si iz druge zemlje.
Jarvis is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 14:49   #465
Quote:
Jarvis kaže: Pogledaj post
VPN da te prikaže da si iz druge zemlje.
Napisao sam, ne mogu preko Hole, kao ni preko bilo kojeg drugog VPN-a
Joyrider is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 02:30   #466
zašto kad pokrenem yt video u novom tabu, i taj tab je u pozadini, video ne krene nego čeka dok ga fokusiram i tek onda se pokrene i tad moze i u pozadini vrtit?
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 01:22   #467
Imam jedno pitanje. Vidim da ima dosta klipova po YouTube-u koje stavljaju ljudi s npr. scenama iz neke TV-serije.

Kad sam ja to pokušao napraviti maknuli su mi video zbog autorskih prava, što je logično.

Mene zanima kako je moguće da onda drugima nisu maknuti? Vidio sam da neki naprave zrcalnu sliku, podignu pitch ili FPS preko nekakvih programa da algoritam ne skuži sam, ali nekima su klipovi maknuti unatoč tome, dok s druge strane nekima koji su pustili originalnu scenu nepromijenjenu nije maknut video.

Da li ima kakvog značaja ako u opis videa stavim tekst u stilu "Entertainment purposes only; I own nothing; All rights belong to xxx" itd.?

Da li će mi video bit maknut ako mi video nije javan nego 'poluprivatan' (tj. dostupan samo onima koji imaju link)?
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 09:52   #468
Pitanjce. Uploadala sam par crtanih filmova na youtube. Kad nisam prijavljena, ne mogu ih vidjeti, akad jesam, vidim ih. U čemu je problem? Ako je maknut radi povrede nečijih prava, ok, ali onda bi bilo ok da ih ne vidim ni onda kad sam prijavljena.
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 10:56   #469
Jesi stavila privatnost na Public, Javno? Provjeri cisto.

Kopiraj link videa, odjavi se i otvori link dok si odjavljena. Ako kaze 'videozapis privatan' u tome je problem, moras stavit na Javno.

Ako vidis, onda znaci da video jest javan, ali jos nije dovoljno 'popularan' da se prikaze u rezultatima pretrazivanja. Neki stavljaju kljucne rijeci iz videa odmah u opisu ispod pa probaj s tim.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 13:45   #470
Na Publicu je, nije u tome problem.
Mgm je u pitanju, povreda autorskih prava ili štogodveć.
Ali ne kužim kako onda ostali stavljaju iste te crtiće i na youtubeu su već godinu dana i više, a meni ga odmah maknu. I zašto ja mogu vidjeti crtiće koje sam postavila kad sam prijavljena a inače ne?
Sad me baš zanima u čemu je caka.
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 14:55   #471
Pa onda bi pisalo da je video maknut zbog povrede autorskih prava.. I mene zanima kako to funkcionira kao sta sam i napisao par postova iznad.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2015., 12:55   #472
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje. Vidim da ima dosta klipova po YouTube-u koje stavljaju ljudi s npr. scenama iz neke TV-serije.

Kad sam ja to pokušao napraviti maknuli su mi video zbog autorskih prava, što je logično.

Mene zanima kako je moguće da onda drugima nisu maknuti? Vidio sam da neki naprave zrcalnu sliku, podignu pitch ili FPS preko nekakvih programa da algoritam ne skuži sam, ali nekima su klipovi maknuti unatoč tome, dok s druge strane nekima koji su pustili originalnu scenu nepromijenjenu nije maknut video.

Da li ima kakvog značaja ako u opis videa stavim tekst u stilu "Entertainment purposes only; I own nothing; All rights belong to xxx" itd.?

Da li će mi video bit maknut ako mi video nije javan nego 'poluprivatan' (tj. dostupan samo onima koji imaju link)?
Da li se radi o istoj seriji? Neke serije su zaštićene na taj način, dok neke druge još nisu upoznate kako funkcionira YouTube

Quote:
Enter Sandwoman kaže: Pogledaj post
Na Publicu je, nije u tome problem.
Mgm je u pitanju, povreda autorskih prava ili štogodveć.
Ali ne kužim kako onda ostali stavljaju iste te crtiće i na youtubeu su već godinu dana i više, a meni ga odmah maknu. I zašto ja mogu vidjeti crtiće koje sam postavila kad sam prijavljena a inače ne?
Sad me baš zanima u čemu je caka.
Daj link na video ili barem screenshot neki, sigurno ima neka poruka kad pokušaš otvoriti taj video dok nisi ulogirana.
Clam is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 15:25   #473
Planiram uploadati na Youtube jedan muzički mix, a da bi to mogao moram na fajl zalijepiti neku fotografiju. Zanima me kako da to napravim.
Hvala.
Laganini is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 15:37   #474
najjednostavnije - windows movie maker 2.6.
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 15:47   #475
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
najjednostavnije - windows movie maker 2.6.
Riješeno, hvala.
Laganini is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 23:12   #476
pozdrav, stavio sam na youtube jedan full album i pise mi ''You have 10 copyright claims on your video.'' ali ne pise ono ''The claimant is allowing their content to be used in your YouTube video. However, ads might appear on it.''
Znaci li to da bi mi mogli blokirati taj video kroz neko vrijeme? Ne bih htio dobit strike, a opet mi je zao dirati jer ima dosta pogleda.
Jednom sam dobio strike i poslao sam mail diskografskoj kuci, no oni su rekli da nemaju veze s tim i da postoji taj sistem na youtubeu koji sam detektira i brise kroz naredno vrijeme sve duple videose.
nowhere is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 10:47   #477
Kod brojanja kolko je video imo pogleda (view)- jer se broji samo ako se klikne na video ili se treba video odgledati do kraja?
Crveni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 11:58   #478
Samo na klik
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 13:29   #479
Zna li netko da li se negdje mogu prodavati youtube viewsi, nudim 5000 viewsa i to pravih ne bootova za 5$. Gdje se može stavit oglas za takvo što?
__________________
“If you are going through hell, keep going.” - Winston Churchill
speed... is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 22:25   #480
Trebam pomoć.

Imam dvije gmail adrese. Na staroj sam imao g+, youtube, gmail itd. a drugu sam koristio samo za mail.

Sad bi se htio prebacit na "novi" mail ali imam problema s youtubom. Svaki put me pita da li želim koristiti youtube kao "ime prezime" ili "[email protected]". U čemu je razlika i koje da odaberem?

Morao sam naraviti i g+ da mogu odgovarati na komentare no i tu imam problema. Kad stisnem reply na komentar, upiše se samo korisničko ime u comment box i korisničko ime nije link koji vodi na youtube kanal kao na starom accountu. O čemu to ovisi?
Jimmy23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:15.