Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2011., 20:15   #1781
Quote:
Adept kaže: Pogledaj post
Okej, nisam došao s tezom da su SVI pukli, nego da je vjerovanje u to uvreda za moj mozak, tj moje shvaćanje. to nije uvreda za SVE ostale, nek vjeruje tko u što želi, ja nemam problema s tim. ako je uvreda za moj um, ne mora biti uvreda za nečiji tuđi um, nismo svi jednakih mentalnih sposobnosti
S tvojom tezom oko nepismene babe se slažem, no ne slažem se s ovom energijom, vibrom i takvim spikama. Ali me svejedno fascinira moć i uticaj koji na osobu ostave nečije riječi. Sasvim mi je razumljivo kad ti neka cura/dečko kažu "ne volim te", "ne sviđaš mi se" i tome slično, skužiš da je to činjenično stanje i pomiriš se s tim. Ali, dođe ti neki nepoznat lik, još ako sumnjivo izgleda i kaže ti "proklet bio" ili "ti ćeš umrijet kroz 5 dana ako do tad ne baciš pseću kosku iza leđa na pun mjesec" i ti se primiš na to kao da je sam bog sišao s nebesa i rekao krajnju istinu. To mene zanima, kako ljudi razlučuju činjenična stanja izgovorena riječima, od nečega što je apsolutno nemoguće, a opet su u stanju sebe uvjeriti da je to ne samo moguće, nego NUŽNO da će se dogoditi.

zakonitosti magije mogu govoriti o utjecaju na tuđu volju koliko god žele, kad je i rečenica "puše vjetar, možeš li zatvoriti prozor?" utjecanje na nečiju volju zarad ostvarenja vlastitih ciljeva. mogućnosti jezika su nepregledne, a svaka od njih ovisi o tome kako se tumači koji simbol. jednostavna priroda sebične životinje koja se služi govorom!
Ma jasno da mnogi u to ne vjeruju jer u konacnici upotrebljavamo samo jedan mali dio mozga a ima ljudi koji mogu i vise.Nece proci jos dvije generacije, kojima ce komunikacija na daljinu biti skroz nesto normalno(telepatija)i da to je to..
Radalj Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 03:57   #1782
Quote:
theVill kaže: Pogledaj post
možeš ti ne vjerovati i ne vjerovanjem odbijati to od sebe ali ako je nečija zloća dovoljno jaka mislim da ti može napraviti sranja svojom negativnom energijom......ne kaže se bezveze di ima dima ima i vatre, tako da treba poduzimati sve da se to "loše" odkloni i vrati onome tko ga šalje.

frendica isto nalazi razne stvari po kući kojima tamo nije mjesto,zamotuljke konca itd..nesretna je u svojoj kući,radnici su kopali kod temelja zbog nekih cijevi i iskopali nekakve kosti..prije toga su joj
u kratkom razdoblju umrli baka i tata, ...nije zajebancija..

brrrr....
Neka frendica nabavi svete vode i na njoj skuha kavu kada joj dolaze gosti. Ili neka im par kapi uspe u sok. Provjereno djeluje. Kavu smo pile nas 4 prijateljice. Jedna je završila na hitnoj sa simptomima trovanja... mi 3 ništa...
Uglavnom ostale 3 frendice su isto napravile i sada se ta kojoj je svaki puta pozlilo, više ne javlja

Mada ima još kako si pomoći, ali o tome drugi puta...
__________________
Muškarci koji tvrde da je ženama mjesto u kuhinji, obično ne znaju što bi sa njima radili u spavaćoj sobi...
Kalira_bei is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 04:03   #1783
Ako se ne vjeruje u uroke, tada oni ni ne djeluju. Mislim da je to najbolji lijek za uroke.
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 04:11   #1784
Ovo tvoje prolazi jedino kod onih koji nikada se nisu susreli sa urocima.
__________________
Muškarci koji tvrde da je ženama mjesto u kuhinji, obično ne znaju što bi sa njima radili u spavaćoj sobi...
Kalira_bei is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 04:33   #1785
Pa kod ovih ostalih to ne prolazi, zato što ti što su se susreli sa urocima vjeruju u njih.
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 04:49   #1786
Da si kojim slučajem čitao postove od početka, barem na podforumima vezanim za uroke, vidio bi kako sam i ja počela vjerovati u njih. Nitko ne povjeruje u nešto van pameti odjednom... I kako babe kažu, bolje vjerovati nego probati. Nisam im vjerovala pa sam probala. A zbog "razbibrige neismenih baba" sam na kraju prošla od Plečka do ....
I nadam se da nikada nečeš imati razloga povjerovati u uroke.
__________________
Muškarci koji tvrde da je ženama mjesto u kuhinji, obično ne znaju što bi sa njima radili u spavaćoj sobi...
Kalira_bei is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 16:02   #1787
Pomoc

Ljudi,potrebna mi je pomoc. Ovo ludilo traje vecno. Ja ne znam da li sam ukleta ali ovo nije normalno. Pocelo je pre 6 godina,maler za malerom da cak ni ljudi oko mene ne mogu da veruju. Pocelo je time sto mi se mama razbolela od raka,izlecila se ali odjednom se sve vratilo I umrla je. Meni godinama nije dobro,opada mi kosa,ne spavam a kad spavam imam uzasne nocne more.Doktori vec godinama ne mogu da otkriju sta mi je. Promenila sam 6 stanova za god dana. U jednom me gazdarica proganjala,u drugom su nas nahvatali da svedocimo jer mi je komsija bio narkodiler pa sam morala da odem iz grada,u trecem me alkoholicar cimer mucio I pretio,u cetvrtom je umrla neka zena pre toga I imala sam problem sa konstantnim otvaranjem vrata I prozora,zvuci koraka I vrhunac je bio kad sam se u sred noci probudila sa OGROMNOM bubasvabom na vratu,a u stanu ih nije bilo.Evo sad u ovom stanu iz cista mira se otvorio nov bojler I poplavio mi sobu,struja mi nestaje,televizor se pali-gasi. Skoro sam iz cista mira pala na sred ulice I slomila desnu ruku,bas pred ispit...ovo su samo neki primeri da ne davim sad...ja stvarno vidim da me prati neki maler kao I celu moju porodicu. Ja mislim da nam je neko ukleo sve jer se svi odjednom razboljevamo,izgubili smo stan...sve se rusi oko nas...Za sve sto se uhvatim propada. Kupila sam 2 ribice i dozivela da su na moje oci iskocile i bukvalno se ubile...macka mi je pobegla...kao da nisu mogle da izdrze...molim vas pomozite mi ili mi recite da li postoji neko ko moze da mi pomogne.
DeaDraven is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 20:08   #1788
Quote:
liliana76 kaže: Pogledaj post
nisam ni ja vjerovala, dok me nije zadesilo zlo.
Ali predugo i previše imaš s*r*a*nj*a, cijeli život sam bila sama nikom nisam trebala,da ne idem u dubioze,
posla nikako naći,,8 godina bila nezaposlena...
znam nevjernici za sve imaju opravdanja...nije naišao pravi, a za posao,,će reći tisuće i tisuće ne radi,,kriza je...
jeste, ali to nema veze sa time-
išla sam vidjet dal imam urok,jer se sve otelo kontroli...dotakla sam dno...
Utvrdjen mi je urok, star 15 godina...
Ako tako što ne postoji... kako je čovjek mogao znato sve što me muči..u dalekoj bosni, nikad me vidio...
znao je i neke detalje koji se ne govore ni najboljoj prijateljici...
Ako ne postoji urok,,,kako sam imala mnoge simptome koji se navode...Ajde jedan da iznesem primjer..
Gušenje...iz čista mira me uhvati,ne mogu disati i to po 10-tak puta na dan...
zdravstveno sve ok,,pretraga milion,, nesanica, apatičnost, tuga,nezainteresiranost za svjet oko sebe..bla bla...
najgore je što je i postupak bio ,,naveden na predhodnim stranicama...
sa dizanjem ruku...
da nisam doživjela nebi vjerovala...
sjedim ja tako, hodža radi svoje , meni se ruka diže sama od sebe, bez moje volje.kao da je spojena na silk kojim netko upravlja...
bocne mene u prst da pusti kap krvi, kao kad idete vadit krv iz prsta,pa vas bocnu... tjera šejtana van...
poslije toga 3 sata nisam osjećala ruku,,,kao oduzeta...
no,da ne duljim...
dobih ja svetu vodu da pijem..ne pamtim koliko dana...kad sam popila ajme meni,,,kako se tijelo čistilo
ja sam tri dana umirala,,mučnine nevidjene..soba se vrti,ne mogu na noge stati, a upozorio me da će se to dogoditi..
kad je prošlo, nestala gušenja...svi simptomi..
3 godine u vezi,posao našla,vlasnica firme,,ima prijatelje što prije nije bilo itd. sve 5.
kako to objašnjavate???
kako se sve dogodilo 2-3 mjeseca poslije terapije..
nisam ni ja vjerovala dok nisam doživjela iscjeljenje i vidjela svojim očima djelovanje....
nisam luda,samo sam izliječena... već sam pisala o tome na prijašnjim stranicama
Potpuno te razumijem !!! I mene je zadesila slična stvar. D sad ne dužim, u uroke nisam nikada vjerovala, tjerala sam tu misao od sebe dok mi prijateljica slučajno nije preporučila jednu stariju gospođu koja me zaista oslobodila uroka starog isto tako 20 godina. Ajme majko, nakon što sam došla od nje isto tako - tijelo mi se čistilo, iz mene je izašlo svega i svačega, i na usta i na nos i na..... Na kraju je iz mene izlazila doslovno zelena tekućina..... Baš mi je bilo slabo, ali me upozorila da bi se to moglo desiti. Uglavnom, poslije sam bila kao nova, sve je krenulo nabolje, međutim ta osoba je toliko jaka da mi je opet bacila urok i nedavno sam opet bila na čišćenju. Nažalost, ti vrajži uroci se vraćaju. Sada opet pomalo ide nabolje. Ali sad znam tko mi to radi i kako da se čuvam, pa eto - čuvam se i pokušavam to otjerati od sebe. Moram naglasiti da sam godinam išla prijateljici koja se bavi astrologijom, pa bi mi malo uz kavicu pogledale natalnu kartu i moram reći da me ona prva upozorila tko mi baca uroke, ali ja nekako nisam u to vjerovala, pa tko bi normalan pomilsio na to? Ali, eto
5th avenue is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 20:20   #1789
Quote:
5th avenue kaže: Pogledaj post
Potpuno te razumijem !!! I mene je zadesila slična stvar. D sad ne dužim, u uroke nisam nikada vjerovala, tjerala sam tu misao od sebe dok mi prijateljica slučajno nije preporučila jednu stariju gospođu koja me zaista oslobodila uroka starog isto tako 20 godina. Ajme majko, nakon što sam došla od nje isto tako - tijelo mi se čistilo, iz mene je izašlo svega i svačega, i na usta i na nos i na..... Na kraju je iz mene izlazila doslovno zelena tekućina..... Baš mi je bilo slabo, ali me upozorila da bi se to moglo desiti. Uglavnom, poslije sam bila kao nova, sve je krenulo nabolje, međutim ta osoba je toliko jaka da mi je opet bacila urok i nedavno sam opet bila na čišćenju. Nažalost, ti vrajži uroci se vraćaju. Sada opet pomalo ide nabolje. Ali sad znam tko mi to radi i kako da se čuvam, pa eto - čuvam se i pokušavam to otjerati od sebe. Moram naglasiti da sam godinam išla prijateljici koja se bavi astrologijom, pa bi mi malo uz kavicu pogledale natalnu kartu i moram reći da me ona prva upozorila tko mi baca uroke, ali ja nekako nisam u to vjerovala, pa tko bi normalan pomilsio na to? Ali, eto
uh strašno...vjerujem da ti nije lako...
grozno je što se vraća urok..ali kako ti nisu napravili zaštitu...??
doduše,nemam ju ni ja..jer nije skunut do kraja...moraću još jednom otići..pa tek tada tražiti zaštitu..
moj prijatelj koji me odveo je imao isto urok,jak,,pucali su u njega u kafiću,,stradavao je na razne načine...za ženu nije mario, za sina ni čuti,
tek kada je otišao,skinuli mu urok,,,
sa sinom je ok...obožava ga,problemi nestali. ali ima amajliju tj.zaštitu..na lančiću privjesak sa krigom u kome je nekakvo oko..oko koje štiti od uroka.
i od tada je ok...
ne znam..čitala sam knjigu Oštri mač u borbi protiv zlih sihira...
sve piše i simptomi i vrste uroka,,sihira i sl..
evo linka svima..ako netko hoće da skine..besplatna je,,u pdf formatu...


http://ia700108.us.archive.org/20/it...sselambali.pdf
liliana76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 02:38   #1790
Napravila mi je ta gospođa zaštitu, međutim i zaštita izgubi djelovanje nakon nekog vremena, pa je treba spaliti, ostatke pepela zamotati u crveni papir i baciti nizvodno niz rijeku tekućicu - potok, rijeka, ne more i ne okretati se.
Sad sam dobila opet zaštitu, sad sam opet ok.
Nego, ja sam mislila da kad ti jednom skinu urok, da je to zauvijek, nažalost vrate se, naročito kad ih baca jedna te ista osoba......
Ima dosta i na forumu o zaštitama i o tome kako se uroci mogu vratiti.
Ipak je lakše kad znaš koja je ta osoba i kako se zaštiti pa je već bolje.
Ali, to je zaista za ne vjerovati kako odjednom sve pođe krivo, nevjerojatno i to onda pripišemo lošem periodu, ali nažalost nije tako, jer taj period previše traje i koliko je lakše i koliko se pozitivnih promjena doživi kad se maknu ti uroci, nevjerojatno!!!
Baš mi je drago da je tebi sada dobro, a i tvome prijatelju, neka tako i ostane!
5th avenue is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 12:02   #1791
ja sam opet čula..da pravi "skidači" uroka ne odaju ko je nabacio...
mislim ne skroz,,da kaže najbolja frendica ili komšinica,,ljubomorna svekrva ili sl.. ogledno da,,,kao što je meni potvrdjeno od prijateljice iz djetinjstva,ljubomorna mama njena...
sumnjala sam na jednu opaku mamu,,,a sad mi unazad pola godine sve vuče na jednu drugu...
ali ne raznmišljam o tome previše,,pokušavam se isključiti...
mislit pozitivno.
ne trošiti na takve potencijalne zlokobne mame niti jednu riječ ili lošu misao...
jer i to je vrsta osjećaja,,samo negativni, a ne želim ih trošiti na takve individue...pa kako mi bude...
e sad,teško je tu biti pametan..što više čitam o tome, manje znam...
liliana76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 16:02   #1792
U principu, duboko u sebi znamo tko nam je mogao to napraviti, tako da.... Da, u principu ne vole reći tko je bacio urok, ali obzirom da se moja frendica bavi i astrologijom, znala sam i prije nego sam išla na čišćenje pa mi je ova gospođa samo potvrdila. Uglavnom, ni ja ne želim razmišljati o tome, veliki sam optimist i to je jedino što me izvlačilo do sada i uvijek sam to gurala od sebe i kako bi rekla moja astrologinja, imam nekoga tamo gore tko me ipak čuva i na kraju izvuče. Ne želim uopće trošiti svoju energiju na takve ljude jer im se ionako sve vrati (ali dotle mi propatimo dobar dio života). A i zna se da u principu uroke bacaju nama bliske osobe. I uza sve što sam optimist i veliki borac, imamo i mi svoje slabije trenutke i ti uroci nas ulove baš kad smo najslabiji. To je ona faza kada se zaista osjećaš bljak, down, ni sam ne znaš šta ti je,sve ide naopako, i samo siješ oko sebe negativnu energiju, lai milseći da se uroci ne mogu vratiti, opet sam to prepisala lošem periodu. Sad sam opet dobro nakon "čišćenja", nevjerojatno, totalno se drugačije osjećam i baš sam dobro.
Uroke možemo i mi baciti nenamjerno i skroz nesvjesno. Moja najbolja prijateljica koja mi je preporučila tu gospođu koja skide uroke, isto je imala urok. Ali joj nije htjela reći tko joj ga je bacio. Rekla je da je to napravila njoj bliska osoba, ali nesvjesno i da je zbog toga nesretna u ljubavi (nema nikoga već 12 godina). Došla je kod mene i to mi ispričala i meni je samo u sekundi kliknulo i rekla sam joj da sam joj sto posto ja bacila urok kad nam je bilo 16 god jer sam ja bila zaljubljena u jednog dečka, a onaj e prohodla sa njim i kad sam ih vidjela zajedno, baš sam pomilsila nešto ružno. U sekundi mi je to palona pamet, kao flash. Drugi dan sam i ja otišla kod te gospođe sa njom i pitala je da li sam je ja urekla. Rekla je da, ali da nisam to svjesno napravila, nego da se jednostavno ta moja negativna misao zaljepila za nju, užas!!! Dakle, prošlo je 15 godina otkad sam ja to ružno pomislila, i "zaljepilo" joj se. I dan danas smo najbolje prijateljice, čak se i šalimo na račun toga, ali moram priznati da mi nije bilo svejedno! Grozno sam se osjećala! Iako sam ja imala puno veći urok i puno više problema, ali kažem, sad se znamo nositi s time. Zasita ne mogu vjerovati da ljudi mogu raditi takve stvari, a s druge strane pazite šta pomilsite i na koga pomislite jer nismo ni svjesni kakva je to energija i nije uzalud ona uzrečica: pazi šta poželiš!
5th avenue is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 03:22   #1793
Quote:
leona_lewis kaže: Pogledaj post
zanima me da li ste čuli za situacije, ili to čak i proživjeli, da ste bili urečeni?
Ja nikad nisam vjerovala u uroke, vještice i slične stvari dok mi poznanica nije ispričala nešto jako čudno.
Dakle, tvrdi da je njeni susjedi žele ureći (s kojima je u jako dobrim odnosima)
Nalazi neke čudne stvari po kući - jaje zakopano u cvijet, pileće kosti itd..
Čuje čudne zvukove na tavanu. Pošto ih oni redovito posjećuju, nakon njihova odlaska se čuju čudni zvukovi na tavanu koji traju cijelu noc.
Primjetila je i da su susjedi promijenili ponašanje, čudno se pogledavaju i svaki put moraju sjediti jedan pored drugog. Primjetila je da nešto kriju.
Što vi mislite o tome, što bi trebali napraviti, da li da uopće povjerujem u tu priču?
No poznanica je poprilično sigurna u to, da već razmišlja i o prodaji kuće.
Zanima me vaše mišljenje, ili iskustva?
Naravno da to postoji. Riješio sam desetke takvih slučajeva. Najvažnije je ne tražiti nikakve vidovnjake ili neke vještice koje će crnu magiju riješiti bijelom ili sl.
Postane samo još gore.
__________________
Bog je beskrajna sfera čije je središte svugdje, a periferija nigdje. ✞
Alojzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 04:07   #1794
"Nemoj se priučavati na odvratne čine onih naroda (dakle pogana). Neka se kod tebe ne neđe nitko tko bi kroz oganj gonio svoga sina ili svoju kćer; tko bi se bavio gatanjem, čaranjem, vračanjem i čarobnjaštvom; netko tko bi bajao, zazivao duhove i duše predaka ili se obraćao na pokojnike (spiritističke seanse). Jer tko god takvo što čini, gadi se Jahvi". (Pnz 18, 9 - 12).
FoxMulder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 04:21   #1795
Cuj svecenici skidaju uroke,jeste li vi normalni idite pa se lijecite.U Bibliji to ovako stoji opet ponavljam "Nemoj se priučavati na odvratne čine onih naroda (dakle pogana). Neka se kod tebe ne neđe nitko tko bi kroz oganj gonio svoga sina ili svoju kćer; tko bi se bavio gatanjem, čaranjem, vračanjem i čarobnjaštvom; netko tko bi bajao, zazivao duhove i duše predaka ili se obraćao na pokojnike (spiritističke seanse). Jer tko god takvo što čini, gadi se Jahvi". (Pnz 18, 9 - 12). Stoga nijedan svecenik barem ne rimokatolicki se sa tim ne smije bavit to je cisto bogohuljenje.A vi koji se smatrate vjernicima otidjite se ispovjedite i porazgovarajte sa istinskim svecenikom,a ne nekim seoskim vracom.Uzmite malo Bibliju pa je procitajte a ne neke romske gluposti i soljice kave
FoxMulder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 06:29   #1796
Quote:
FoxMulder kaže: Pogledaj post
Cuj svecenici skidaju uroke,jeste li vi normalni idite pa se lijecite.U Bibliji to ovako stoji opet ponavljam "Nemoj se priučavati na odvratne čine onih naroda (dakle pogana). Neka se kod tebe ne neđe nitko tko bi kroz oganj gonio svoga sina ili svoju kćer; tko bi se bavio gatanjem, čaranjem, vračanjem i čarobnjaštvom; netko tko bi bajao, zazivao duhove i duše predaka ili se obraćao na pokojnike (spiritističke seanse). Jer tko god takvo što čini, gadi se Jahvi". (Pnz 18, 9 - 12). Stoga nijedan svecenik barem ne rimokatolicki se sa tim ne smije bavit to je cisto bogohuljenje.A vi koji se smatrate vjernicima otidjite se ispovjedite i porazgovarajte sa istinskim svecenikom,a ne nekim seoskim vracom.Uzmite malo Bibliju pa je procitajte a ne neke romske gluposti i soljice kave

http://www.youtube.com/watch?v=q3mDLsyn6ns
God warrior
martin polo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 00:49   #1797
Quote:
FoxMulder kaže: Pogledaj post
Cuj svecenici skidaju uroke,jeste li vi normalni idite pa se lijecite.U Bibliji to ovako stoji opet ponavljam "Nemoj se priučavati na odvratne čine onih naroda (dakle pogana). Neka se kod tebe ne neđe nitko tko bi kroz oganj gonio svoga sina ili svoju kćer; tko bi se bavio gatanjem, čaranjem, vračanjem i čarobnjaštvom; netko tko bi bajao, zazivao duhove i duše predaka ili se obraćao na pokojnike (spiritističke seanse). Jer tko god takvo što čini, gadi se Jahvi". (Pnz 18, 9 - 12). Stoga nijedan svecenik barem ne rimokatolicki se sa tim ne smije bavit to je cisto bogohuljenje.A vi koji se smatrate vjernicima otidjite se ispovjedite i porazgovarajte sa istinskim svecenikom,a ne nekim seoskim vracom.Uzmite malo Bibliju pa je procitajte a ne neke romske gluposti i soljice kave
Ja poštujem svačije mišljenje i volju i ne ulazim u to. Ja u te stavri apsolutno nisam vjerovala i uopće mi nije bilo na kraj pameti slušati o tome. Ne namećem svoje mišljenje, već iznosim svoje iskustvo. Dakle, nakon 10 godina vjeronauka, pričesti, krizme, odgoja u katoličkom duhu, odlazaka na mise itd. ja znači vjerujem u Boga i naravno da sam čitala Bibliju. Vjera je isto individualna stvar i svatko to nosi u sebi i točno zna da li mu to znači nešto ili ne i da li mu ta vjera pomaže. Dakle, ne bogohulim, vjerujem da postoji netko tamo gore tko me čuva i da ipak imam svoju sretnu zvijezdu, ali ako sam ja i otišla kod "nekog" tko ima taj dar da pomaže ljudima, ako mi je pomoglo da se ja osjećam bolje, zašto ne??!! A ako se ja osjećam bolje, bolja sam i prema svojoj obitelji i prema drugima i svi zadovoljni. Na svoje oči sam vidjela koji ljudi dolaze kod te dotične gospođe kod koje sam I ja bila i kod koje sam otišla na jedvite jade, dakle to su ljudi od onih vrlo visoko pozicioniranih, vrlo situiranih do najobičnijih i najnormalnijih ljudi. I što je najbitnije, ne uzima novac. Imala sam jako, jako veliki problem koji je riješen i ja sam zadovoljna i sretna. Ako će moje iskustvo pomoći nekome, Bože dragi zašto da ne??!! Pa nisam otišla na seansu i prizivanje duhova i nisma držala čarobnu kuglu u ruci, pobogu!
5th avenue is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 16:07   #1798
Urok ili?

ovako, imam jedan problem...
neznam dali da to pripišem uroku ili nećem sasvim drugom... zato i jesam ovdje da mi netko pomogne ili objasni neke stvari...
čudne stvari mi se događaju... i to pred spavanje...
prije skoro 2 god određeno vrijeme prije nego što sam zaspala vidjela sam čudnog (crnog, čupavog) čovjeka kako čući pokraj mog kreveta i gleda me nekim "luđačkim" pogledom i ima zlobni smješak... brrr... još dan danas me uhvati jeza kad se toga sjetim... nakon određenog vremena on je nestao... i dogodilo mi se to da mi je srce, duša bilo totalno slomljeno... nisam imala volje za životom... ali pošto mene vodi ljubav u životu (i vjeujem da je ona najveća moć ovog svijeta) okružena prijateljima i osobama koje me vole uspjela sam se izvući i ponovo "živnuti" duhom...
par mjeseci nakon toga (kad sam bila totalno sretna) opet prije spavanja mi se "učinilo" kao da nisam sama u stanu... i tako par većeri za redom... i opet sam proživjela to da sam klonula duhom i nisam imala volje za ničim... i sve mi je krenulo naopako....?
i sad, godinu, dvije nakon svega toga... već dvije noći za redom opet imam "feeling" da mi netko hoda po stanu i gleda me... kao da nisam sama... bojim se otvoriti oči da kojim slučajem opet nebi ugledala "onog čovjeka"... toliko se bojim zaspati... a i kad zaspim imam noćne more...
iskreno, bojim se... jer neznam dali to nešto dolazi da me upozori na nešto loše ili dolazi samo da unese nemir u mene i moj život...
molim vas, ako mi netko može pomoći kakvim savjetom...
i molim vas da mi se ne smijete i rugate jer fkt sam uplašena...
niki. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 04:45   #1799
Iskrena da budem, nisam planirala da ovako nesto pisem ali sam bila potresena vasim ispovijestima. Ne znam da li cete imati strpljenja da procitate kompletnu pricu jer je zaista opsirna ali cu pokusati da je sazmem u ono osnovno. Nadam se da ce mi neko od vas dati kvalitetan odgovor ili barem dijelom pomoci da ga nadjem sama i shvatim gdje sam stigla. Naime,

Upoznala sam tog muskarca M prije cetiri godine slucajno. Nije mi se nesto bas pretjerano svidio ali smo se druzili godinu dana i sarmirao me je. Sve je zavrsilo vezom. Tada je bio jos u braku (14 godina) i ima dvije prekrasne djevojcice koje nikada u svom zivotu nisam upoznala. Bilo nam je fantasticno, nevjerovatno fantasticno. Uvijek a se trudila da ni trena jednog ne zaboravi na djecu i da im bude otac ali cini se da on to nikada nije bio. Prije mene se kur... , pio, danima nije dolazio kuci itd. Onda sam dosla ja i sve je to stalo. Njegova tadasnja supruga S je plakala na sve strane kukala itd. Nisam nikada imala nista protiv nje niti sam nesto lose govorila za nju. Drzala sam se njega i on se drzao mene. Onda je on dosao na ideju da zivimo zajedno jer smo provodili 24 sata dnevno zahjedno. (Da se razumijemo, bilo je tu i svadja i prepirki, ali mnogo mnogo vise lijepih trenutaka. Dopunjavali smo se.) Nisam nesto bila voljna na takav poduhvat pogotovo jer su moji riditelji bili protiv toga jer ipak je bio ozenjen. Nesto mi nije dalo da idem ali sam ipak presla preko toga i pristala. Nasli smo super stancic. On je otisao od svojih mada sam mu podvukla da kada budu u pitanju djeca ili ja ja odlazim. Stvari su krenule naopako. Ostavio je djecu sa zenom u svom stanu jer ja nisam zeljela bilo kome da izigravam macehu, a obzirom da su djevojcice u pitanju smatrala sam da one ipak trebaju majku jer ona ih je odgajala sve te godine ruku na srce dok je on bancio okolo. To mi se cinilo nekako ispravno. Kad smo poceli da zivimo zajedno pocela sam da imam odbojnost prema njemu. Nije mi se vodila ljubav osjecala sam se bezvoljno, depresivno. Nisam ga podnosila u kuci. Obzirom da nismo imali bas novca nasao je i drugi posao. Stvarno se trudio ali mene je nesto tjeralo van. Sjecam e da sam jednom prilikom otisla u ckvu i isplakala se kao nikad do tada. Nisam znala razlog......
smile on me is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 05:03   #1800
Izdrzali smo mjesec dana i ja sam odlucila da se vratim roditeljima. To ga je mnogo pogodilo, a kako i ne bi. nastavili smo vezu ali je postajalo sve gore i gore. Nikad me nije udario ili nesto slicno ali je presija postajala sve jaca i jaca. Ja sam bila sve depresivnija i depresivnija. Pocela sam da lazem i muljam kako ga ne bih razljutila ni jednom sitnicom. Sve se raspadalo. Dobio je i taj razvod braka. ali to nje nista pomoglo. Kad nisam s njim neostajao mi je a kada sam bila blizu njega mrzila sam ga iz dna duse. U mislima ga ubijala na sve nacine, psovala, itd. Onda sam upoznala nju T. pravila se da mi je prijateljica. Dala sam joj skoro sve. hranila je kada nije imala da jede, vodila je kod svojih, pustila u kucu, itd. Znala sam da je djevojka sumnjivog morala, ali mi nije bilo bitno. 8 godina je mladja od mene. Krila sam je pred roditeljima njenim itd. Bila je jako dosadna i navalentna da je to nesto neopisivo. Kada sam ih upoznala u meni je nesto proradilo. Znala sam da ce tu biti nesto. Pocela sam da ludim. Posvadjali smo se zbog nje, a njoj sam jednom prilikom rekla:*T. zaje.... ja to znam* i znala sam i da ce biti sa njim ali sam to precutala. Iskoristila je nasu svadju i njegovu zelju za osvetom sto sam mu pravila scene a nije bilo nista izmedju njih i spavali su. Pokusala sam da ga vratim nazad i uspjela sam na kratko. Samo na kratko. Opsjedala ga je zvala slala poruke. Natjerala sam ga da je izbaci iz zivota ali nije uspjelo za dugo. Spavala je u medjuvremenu sa nekim njegovim prijateljima i poznanicima. Pokusavala sam biti najbolja sto sam mogla ali .... Bio je sve dalje i dalje. Padala sam sve dublje i dublje. Svaki svetac sam plakala bez razloga, nocima nisam spavala, gubila sam na kilazi i to mnogo, nisam mogla da izdrzim dan da ne placem i to tako jako da sam jedva dolazila do vazduha. provocirala me na sve strane i izigravala nevinasce i jadnicu (upravo na sa je mene uhvatila). Ja sam bila najgora. Koprcala sam se u svojoj agoniji dok nisam dosla do dna. Uzela pistolj jer sam htjela da to sve zavrsim. ne znam sta me spasilo. Ni dan danas ne znam. Pakao se nastavljao. Otisla sam u crkvu na inicijativu drugarice i svestenk mi je ocitao molitvu. Plakala sam kao malo dijete. Sve mi se oko mene rusilo. Poslije toga sam bila ok nekih sat dva. Nastavili smo kontakt. vidjela sam da pokusava da joj se otme ali.... sve slabije i slabije. Tada mi je jednom prilikom rekao 'Eto vidis bas am pricao sa S i rekla mi je da joj te uopste nije zao'. Pretpostavljala sam da joj je rekao kroz sta sam prolazila i da sam se okrenula crkvi.
smile on me is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:58.