Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2006., 19:27   #21
Imam frizuru kakvu je imala i Rosemary u filmu Rosemaryino dijete.

No, sada je već bolje, kratka smeđa kosa, bez dodira s gelom, divlja i stalno mi strši za strane. A dva puta sam puštao dugu kosu, ali sam odustao jer ju stalno treba dobro prati, češljati, a i nervira tijekom ljeta. Pa sada više cijenim kratku kosu.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 19:28   #22
@ Grim
mislim da ne, ovo su ti lokne radjene viklerima ili onim figarom
meni je radila (naglasavam da je to bilo pred cetiri, pet god pa mozda je to uznapredovalo) sa najvecim papilotima i ispale su manje, kad sam izasla iz salona bila sam ko ovcica /ne doslovno ali lokne su bile znatno manje nego sam ocekivala/ nakon prvog pranja je vec bilo dobro, a sa svim pranjem i s vremenom ti se sve to "opusti" i ubiti mi je najljepse bilo nakon cca dva mjeseca... u svakom slucaju ako ces radit radi na najvece papilote koje ima i radi da ti ih mota ... hm kak to sad objasnit kad ne znam strucno... okomito da namota, da ti kad namota papilot u odnosu na glavu stoju paralelno a ne okomito na glavu, ono da stoji okomito na obrve a ne paralelno s obrvama
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 19:36   #23
Okej sad me strah Ja baš ne bi bila ovčica. Mislim da će past nova remington ultra mega ravnam/radim lokne pegla. Jupi shopping
 
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 19:39   #24
@Grim - ma neces bit ovcica ali lokne ti nece bit ko ove na slici sto posto meni su moje bile predivne to kad su se razvukle nakon misec, dva
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 22:19   #25
Quote:
Rock Star kaže:
Ja sam Lisu Rinnu imala prošlo ljeto i jedva čekala da mi naraste...
ja ju imam od bozica i svakih 4 tjedna ju fazoniram inace bi bilo bezveze.no rekla sam frizerki da od sada samo fazonira tako da raste sa formom jer pustam kosicu.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 22:30   #26
ajme frizure



meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 22:36   #27
moja frizura i boja

al kad izadjem iz frizerskog.

u kucnoj radinosti ravno se ispeglam.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 23:19   #28
@ Sam

bjutiful
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2006., 17:41   #29
...ah, frizure...
...ja sam stvarno imala svakakvih - pocevsi od duuuge kose, minivala (dva puta - ma gdje mi je bila pamet ....) i slicnih klasicnijih kombinacija u osnovnoj...do kratkog, pa kratkog sa jedne a dugog sa druge strane, kovrcave kose sa ravnim siskama i slojem oko lica, crvenog u tisucu verzija, svih nijansi smedje, pramenova svih boja - rozih, ljubicastih, tamnijih, svjetlijih,obicnih, ludih - kosu boje maline sa indigo siskama i pramenovima, potpuno ljubicastu, rozu, ljubicastu i crnu, crvenu i tamnosmedju (a da ne spominjem sve "medjufaze" u ispiranju )...ma ne znam vise ni sama...
..a moja najdraza frizerka Maja svaki puta smisli sve ljepsu i ludju kombinaciju...
...trenutno je isprepleteno plavo smedja...u nekoj fazi pustanja..sa kratkim dijelom koji sasavo strsi posred glave (zbog cega me frend od milja zeza da sam kao mali paradajz )...

...jednostavno obozavam igrati se kosom ..
__________________
'We take this small box and shut the furies up in it, they're furious and can't get out, they say let us out and we'll be kind. We gods can do that sometimes, quieten the furies, we can't do everything, we don't exist, people make us up, they make up the furies and how they bite.'
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2006., 17:49   #30
Quote:
hana kaže:
Gnj. Mrzim kad pod kratku kosu stave poludugu. Ovo nije kratko, kao ni ovo, a ni vecina frizura prikazanih tamo

Moja je sad u fazi bijednog grma. Buduci da je pustam, nemam pojma sto da napravim s njom. Sigurna sam da cu osisati one repove koji su izrasli odostraga, ali sto s dijelovima koji mi do pola prekrivaju usi?
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2006., 18:40   #31
ja trenutacno pizdim na ovim vrucinama sa svojom kosurdom... šišala bi se ali ne znam kako, nije da imam puno opcija...
ovak to izgleda samo crveno
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2006., 19:14   #32

ovako.ali ne tako jako ravno
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2006., 19:17   #33
A htjela bi ovako
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2006., 19:25   #34
naravno, zelis ono kaj ne mozes imati...kao i 99% zena na ovome svijetu.
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2006., 19:36   #35
Quote:
meg kaže:
naravno, zelis ono kaj ne mozes imati...kao i 99% zena na ovome svijetu.
naravno
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2006., 19:58   #36
prije par mjeseci sam imala ovakvu frizuru samo mozda malo vise izrepanu....

a sad imam nesto slicno ovome


boja afkors plava.
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2006., 22:36   #37
Moja je dosta slična ovome, odnosno ovom ali je iza šišana postepeno.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2006., 22:39   #38
Quote:
pumpkin pie kaže:
A htjela bi ovako
imam bas takvu
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2006., 22:42   #39
Quote:
hana kaže:
Kakvu frizuru imate?
Kakve ste sve imali?
Kakvu bi htjeli imat?
Koje su vam senzacionalne ali iz ko zna kojeg razloga nemate takvu?
ja trenutno imam ovakvu, potpuno istu. boja je isto crna, moja prirodna.

http://www.hairdressinguk.com/hair%2...erly%20Cobella

imala sam svašta - od dva centimetra kose, ljubičastih i rozih pramenova preko dosadne duge smeđe kose jednake dužine, srednjeduge katastrofe(na mojoj kosi) do toga da sam s jedne strane imala kosu do ramena, a s druge par centimetara kose. OBOŽAVAM asimetrične frizure, ne zbog asimetrije same i ludosti ludosti radi već jer, ako imaš frizera koji to zna dobro napraviti, onaj prijelaz od duge na kratku iza je meni naprosto neodoljiv.

sadašnja frizura mi je malo prekonzervativna za moj ukus, htjela bih opet nešto asimetrično, ali kako ju puštam zasad nema ludorija. htjela bih dužu kosu i zanimljiviju frizuru. asimetrične šiške bar. al najesen ću sve to, sad sam strpljiva i puštam.

nemam većih zamjerki na svoju kosu, lijepa je i kvalitetna, obožavam ju, jedino bih voljela nekad da nije takva ravna žica nego da je mekša pa da mogu imat sve vrste šišaka, osobito one ful kratke uz čelo.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2006., 23:22   #40
Quote:
samotna šetačica kaže:
...ah, frizure...
...ja sam stvarno imala svakakvih - pocevsi od duuuge kose, minivala (dva puta - ma gdje mi je bila pamet ....) i slicnih klasicnijih kombinacija u osnovnoj...do kratkog, pa kratkog sa jedne a dugog sa druge strane, kovrcave kose sa ravnim siskama i slojem oko lica, crvenog u tisucu verzija, svih nijansi smedje, pramenova svih boja - rozih, ljubicastih, tamnijih, svjetlijih,obicnih, ludih - kosu boje maline sa indigo siskama i pramenovima, potpuno ljubicastu, rozu, ljubicastu i crnu, crvenu i tamnosmedju (a da ne spominjem sve "medjufaze" u ispiranju )...ma ne znam vise ni sama...
..a moja najdraza frizerka Maja svaki puta smisli sve ljepsu i ludju kombinaciju...
...trenutno je isprepleteno plavo smedja...u nekoj fazi pustanja..sa kratkim dijelom koji sasavo strsi posred glave (zbog cega me frend od milja zeza da sam kao mali paradajz )...

...jednostavno obozavam igrati se kosom ..
xavierkat, jesi li ovo ti? ili netko tko ima istovjetan stil pisanja i izgled?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:00.