Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2007., 13:34   #1001
Quote:
žulaj kaže: Pogledaj post
ma ja tam u tim kartama niš ne kužim. hoćeš mi iščitati karticu Bastica
odeš tute...

Quote:
ajde na www.astro.com, pa na free horoscopes, pa na personal portrait, dat će ti malo više informacija osim podznaka...
ispuniš sve podatke i ispisat će ti ko i meni...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 13:35   #1002
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
odeš tute...



ispuniš sve podatke i ispisat će ti ko i meni...
koji otpil
Žulaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 13:36   #1003
Quote:
manitusha kaže: Pogledaj post
da li ovo znači da je i tebe neki Ovan htio pojesti?
jok, i'm stuck with ribe cijeli život...ima ih i muljevitih

za (g)Ovnove imam radar, oklop i bodež po potrebi :škorpiončina:
a tvoja diiiivno sročena and yet lakonska rečenica odnosi se na oba spola rekla bih, pače tvrdim kategorički
Tremulant is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 13:36   #1004
Sun in the Eighth House

The Sun was found in your eighth house at the time of birth. This inclines your individuality to be oriented, in one way or another, to the deeper sides of life. Your sexual feelings are long-lasting, intense, and vital. Your inner self seems attracted to unusual matters related to the termination of life-death and its mysteries.

Traditional astrology indicates that near your middle age a crisis will rear its head in your life. If this period is successfully spanned you can expect a prolonged life with a gradual heightening vitality.

Financially, there are definite chances for money inherited from either your partner or from another relative.



Moon in the Eighth House

The Moon was found in your eighth house at the time of birth. Since the Moon has intense qualities of perception, you may find that gradually there is an awakening of interests in sexual matters, psychic and spiritualistic research, and much mental speculation with ideas concerning the possibilities of existence after death.

At some point of your existence there will be possibilities of inheritance through members of the female sex or the maternal side of your family.

blagomise, em ću se seksat ko pomamljena voluharica em ću bit bogat ko car trajan... ko to more platit...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 14:29   #1005
Quote:
Tremulant kaže: Pogledaj post
jok, i'm stuck with ribe cijeli život...ima ih i muljevitih

za (g)Ovnove imam radar, oklop i bodež po potrebi :škorpiončina:
a tvoja diiiivno sročena and yet lakonska rečenica odnosi se na oba spola rekla bih, pače tvrdim kategorički
Dobro, ja osobno zaista imam više nego loša iskustva sa ovnovima, ali to ne znači da trebamo generalizirati

Ima ih sigurno i dobrih
negdje
manitusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 14:38   #1006
In your personal relationships Arians are frank, direct and candid, and make enthusiastic and generous friends. You are liable to have a high sex drive and make passionate but fastidious lovers.

Šta oćete više i bolje? Mi smo predivni
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 14:46   #1007
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
In your personal relationships Arians are frank, direct and candid, and make enthusiastic and generous friends. You are liable to have a high sex drive and make passionate but fastidious lovers.

Šta oćete više i bolje? Mi smo predivni
ote mi riječ iz usta
manitusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 14:55   #1008
Strijelac, podznak vodenjak.

@ Basta

Čovječe, po ovom astro.com ja sam savršen (a znam da nisam, korak sam do).

Pazi:

Your astrological combination suggests worldly success. Your determination and reserve temper the Sagittarian impulsiveness, and your foresight can be used for practical ends. With your warmth and geniality, you usually find fulfillment in personal relationships. In love you are patient until you have made your conquest. Your pace is slow and determined. You have a reservoir of knowledge that can be practically applied. It is likely that you would be a faithful and devoted friend, and that your conscientious attitude could be relied upon.

Ima dalje još, manje lijepih stvari, ali ovo mi baš popravilo dan...

Edit: Sad sam pročitao sve do kraja. Ne vjerujem, izbacilo mi cijeli moj život do sad...
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 15:02   #1009
Quote:
silvercat73 kaže: Pogledaj post
Strijelac, podznak vodenjak.
uh, jedan i drugi znak sam po sebi zajeban, još u kombinaciji... ajme...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 15:04   #1010
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
uh, jedan i drugi znak sam po sebi zajeban, još u kombinaciji... ajme...
Može kratki elaboratić, please? Baš se i ne kužim u horoskope. Hvala.
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 15:05   #1011
Quote:
silvercat73 kaže: Pogledaj post
Može kratki elaboratić, please? Baš se i ne kužim u horoskope. Hvala.
prije osobno iskustvo s tim ljudima...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 15:06   #1012
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
prije osobno iskustvo s tim ljudima...
o.k., sad mi je lakše....
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 15:09   #1013
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
uh, jedan i drugi znak sam po sebi zajeban, još u kombinaciji... ajme...
hehehehe, u kom smislu zahebani?
strelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 15:11   #1014
Quote:
strelica kaže: Pogledaj post
hehehehe, u kom smislu zahebani?
Jesi vidjela ovo gore? I am thrilled!!!

(ego mi je do neba )

@ Virtual Baby

Mislim da sam i ja shvatio o čemu je riječ i pridružujem se zahvalama strelici (također thanx b'el)
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 15:13   #1015
Hvala, strelice
__________________
Negdje u meni tvoj je znak
J, I U!
VirtualBaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 15:25   #1016
Dajte,ovo je strašno ! Nije baš sve točno,ali ono što je,točno je do srži...malo sam i uplašen... !

Vodenjak,podznak Vaga...

"...People with Libra Ascendant are basically motivated by feeling and emotion rather than intellectuality. Your life will demonstrate your keenness of observation, and a tendency to effect comparisons largely of an aesthetic nature. You will not display too much energy in your actions and, therefore, there is a tendency toward following routine and the lines of the least resistance. You are a sympathetic person who seeks the approval of others and is also very adaptable. Your intuition is remarkable and you derive sensual gratification from engaging in social intercourse, by loving all social aspects of life.

If you do not control this tendency to be so involved in human relationships, you may become too attached and over dependent....

...Your temperament is sanguine, bright, serene, and cheerful. There is some inclination, however, to be extravagant and even lazy. You could become too given to sensual pleasures....

...Both your childhood and even your older age will be characterized by a love of romance, various journeys, and interesting adventures..."

Ma,previše je toga točno... .
__________________
An nadath ennas na theled,
luiath ab 'nin maer,
benath govadich preto guil lín.
Swanheart is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 15:28   #1017
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
ozbiljno... škorpioni su obično samozatajna i misteriozna bića koja djeluju skriveno i u potaji, štošta ne otkrivajuć vanjskom svijetu... ti nisi takav... kladim se da imaš negdi u natalnom naglašenog lava ili kuću koja se odnosi na javnost ili onog hermesa iliti merkura...
dobro si, gdje me nadje.
Sun in Scorpio, Moon in Leo
miki3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 15:49   #1018
Quote:
silvercat73 kaže: Pogledaj post
Jesi vidjela ovo gore? I am thrilled!!!

(ego mi je do neba )

@ Virtual Baby

Mislim da sam i ja shvatio o čemu je riječ i pridružujem se zahvalama strelici (također thanx b'el)
i ti sinko janko??


@ Virtual Baby

sve je dobro kaj se dobro svrshi
strelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 16:19   #1019
Quote:
miki3 kaže: Pogledaj post
dobro si, gdje me nadje.
Sun in Scorpio, Moon in Leo
eto te laviću, arrrrrr, vidi se da voliš svjetla reflektora, nešto što oriđiđi škorpion baš ne voli...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 16:26   #1020
Quote:
silvercat73 kaže: Pogledaj post

@ Virtual Baby

Mislim da sam i ja shvatio o čemu je riječ i pridružujem se zahvalama strelici (također thanx b'el)
Znaš kako kažu - ko nema u glavi ima na PMu
__________________
Negdje u meni tvoj je znak
J, I U!
VirtualBaby is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger