Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2013., 02:01   #2861
Quote:
kmf55 kaže: Pogledaj post
Nisu Fatih Aksoy nego Camlik Aksoy....

A Camlik je Fatihu brat od tetke

zezam se nemam pojma
Kornelia002 is offline  
Old 22.10.2013., 15:33   #2862
Quote:
Kornelia002 kaže: Pogledaj post
A Camlik je Fatihu brat od tetke

zezam se nemam pojma
Ko zna, mozda postoji neka veza. Ali mislim da je Aksoy cesto prezime u Turskoj, tako da je mozda slucajnost. Mada me od Fatiha nista ne bi zacudilo, mozda je i od brata od tetke uzeo lovu da mu reklamira zgradu.
Saraaaa84 is offline  
Old 22.10.2013., 16:09   #2863
ima obitelj aksoy u istanbulu čiji je rodonačelnik izvjesni erdal aksoy i on ima još 5-6 braće i sestara i svi su u femili biznisu. taj holding je premoćan i imaju X firmi u okviru tog holdinga - gradjevinske, marketinške, hotelijerstvo itd. mene ne bi uopće začudilo da je producent fatih iz te obitelji i onda mi je logično da se prikazuju aksoy apartmani. eh, da sam proljetos znala za AFK mogla sam pitati i saznati iz 1. ruke (gdje aksoy herself). jbg...

što se tiče zarade u hillsu, sigurno je ogromna (jer hills nije samo diskoteka, nego u okviru tog brenda djeluje nekoliko klubova, restorana itd.), pa jedan obični carpe diem je ljetos imao preko 120,000kn gotovine u kasi bez pokrića. nači naš mirko emirko je na svom računu imao za - 1 stan u vrijednosti barem 200,000€, 1 prsten u vrijednosti 45,000$, 1 prsten (pahuljica) u vrijednosti X, 1 mercedes, 1 crni auto za koji mislim da je peugeot, 1 auto u tipu mustang +odjeća, obuća, izlasci, helikopter, najam aviona (korayev rodjus)... skupi se tu svotica.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 22.10.2013., 20:02   #2864
evo da i ja tu podijelim svoje dojmove u vezi ove serije u nadi da će me ova, ne znam dal baš mogu nazvat opsjednutost proći...
što reći, a da već nije rečeno? seriju sam počela gledati ovo ljeto na novoj, a inače odustanem od svake serije nakon par epizoda i ono zanimljiva radnja, na faksu su oni, glavni lik koji je prokleto zgodan i tako krenem ja to pratit iz dana u dan, svaku večer 2 sata sam ja provela prateći ovo i tako nekako dva mjeseca, mogu tek mislit kako je bilo onima koji su to pratili pune dvije godine... ali vrag mi nije dao mira i morala sam krenuti pratiti na internetu i onda onakav kraj. vidjela sam ga prvo na youtubeu, ali kao dio nekog fan videa, ali kad sam ga vidjela u originalnoj epki i još ona glazba u pozadini, srce me zaboljelo, dugo mi je trebalo da se smirim. tako da sam si time zeznula seriju da je više ne mogu pratit na tv-u, ali dobro ionako sam napreskokce više manje sve odgledala.
ono kad su u onoj kolibi i feriha pita emira hoće li je voljeti zauvijek, a on joj odgovara: do posljednjeg daha, ja sam se tu odmah sjetila kraja pa one gluposti sa gunes i u plač. mogu se tisuću puta pitati zašto, ali odgovor ne mogu dobit. ako su već morali krenuti dalje bez hazal nisu ih morali pomiriti u onom parku, mogli su napraviti jednu lijepu scenu u tom parku u 67. epizodi gdje bi se feriha i emir oprostili, rekli jedno drugom da ne funkcioniraju zajedno, isplakali se dobro oboje, dati nam neki sočan oproštajni poljubac i da u pozadini svira najtužnija glazba na svijetu, a ja bi se nadala da će se oni jednom sigurno negdje sresti kad budu zreliji, ne znam nešto tako bilo bi mi puno prihvatljivije nego onakav kraj pa onda nek nastave sa emirovim putem jer i u stvarnosti se događa da ljudi ne završe sa onima koje vole. ne znam, imam tako nekako gorak okus vezan za ovu seriju, ono femir su mi se zavukli pod kožu skroz, definitivno su mi najbolji par ikad viđen na tv-u i ne mogu jednostavno prihvatiti da imaju tako grozan kraj. onaj fatih, redatelj, ili što li je već, dobro od čega je on? jel mu je srce od kamena? onakav kraj i dalje bez ferihe, još ju ubije, ono pratimo ferihin život, njenu sreću, suze, strah pa ja sam se nerijetko osjećala kao da sam skupa s njom u tom podrumu, ono totalno sam se uživila u lik i seriju i onda oni misle seriju nastaviti bez nje.
onaj emirov put valjda sam napreskokce svaku epizodu pogledala po 15ak minuta, ne mogu dalje, prvi dio mi je pretužan za gledanje, a drugi premučan. on da živu u onoj zgradi, stanu, a u parku pokraj ona ubijena ma bolesno.

i da ovu seriju stvarno svi prate, valjda od 8 - 90 godina. moja ujna 80 i nešto godina, teta 60 i nešto, frendice sa faksa koje prate seriju već nakon tjedan dana prikazivanja pola njih na facebooku na cover foto stavlju emira, ma pomama... cagatay i hazal su to savršeno odradili i moj naklon do poda imaju.
__________________
...
Ellaina is offline  
Old 22.10.2013., 20:41   #2865
@Ellaina bas fino da si se javila, dobrodosla

To je to, od 10 na 9 tako deluje ova serija. Zasto kako sto je to sto opcini ljude, neznam stvarno. Fatih je svoju zlatnu koku zaklao ..... Ova serija bi mogla imati i 10 sezona i bila bi na vrhu stalno po gledanosti
Kornelia002 is offline  
Old 22.10.2013., 22:19   #2866
Ej cure Hocel Feriha sad uteći ili sta če biti? Kad će se vise doznat da nije dijete Emirovo? Nemam vise želudac ta trpim Ruju i materisinu joj
minchelina is offline  
Old 22.10.2013., 22:32   #2867
Quote:
minchelina kaže: Pogledaj post
Ej cure Hocel Feriha sad uteći ili sta če biti? Kad će se vise doznat da nije dijete Emirovo? Nemam vise želudac ta trpim Ruju i materisinu joj
neće feriha uteći, ali kad se sjetim mučnih scena koje slijede! kad emir sazna da nije otac, feriha ga drži za ruku, a on sav drven, a kasnije koray & hande kažu da to treba proslaviti, a on veli - odvest ću ferihu na fax, a pred faxom se opet nešto nap* i na silu je zagrli itd. .. mislim .. užas. kasnije kad mu ona spremi romantičnu večeru, skocka se u uzanu crnu mini haljinu, čeka ga cijelu noć, njega nema, dolazi ujutro i još ju sprda kao "ovo je neko iznenadjenje?" pa ona poludi i razbije sve tanjure. ma mislim pa onda bal pod maskama za koji ne kaže ferihi, ona čuje nekim drugim putem i maltene ju hande pozove, dodje sama tamo i otkrije da emir radi sa ece! pa onda ranjavanje emira zbog ece, kad joj on skloni ruku.

pomirenje je tek u 62. na korayevom rodjusu.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 22.10.2013., 22:46   #2868
ne gledam unaprijed, ali iskreno ni ne zelim jer su epizode koje su trenutno na tv-u postale pravo mucenje za mene.
ne mogu se prestati pitati zasto. zasto je upropastena divna prica koja je mogla zavrsiti na tisucu razlicitih nacina a ne najgorim mogucim. jednostavno ne mogu gledati da oni zaljubljeni emir i feriha, koji bi maltene zvijezdu s neba skinuli jedno drugome,
sada bjeze jedno od drugoga i boje se jedno drugoga. ne znam kakvo je vase misljenje, no ja sam prerazocarana.
i rekla sam da vise necu gledati nijednu tursku seriju. gledala sam strasti orijenta, isto tako bila zaludena, ogromna ljubav izmedu bihter i behlula i na kraju se bihter ubije.. pocela sam gledati ferihu nadajuci se da ce mladenacka ljubav pobijediti i ostati za cijeli zivot, kad ono. RAZOCARANJE :'(
Majči <3 is offline  
Old 22.10.2013., 22:50   #2869
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
neće feriha uteći, ali kad se sjetim mučnih scena koje slijede! kad emir sazna da nije otac, feriha ga drži za ruku, a on sav drven, a kasnije koray & hande kažu da to treba proslaviti, a on veli - odvest ću ferihu na fax, a pred faxom se opet nešto nap* i na silu je zagrli itd. .. mislim .. užas. kasnije kad mu ona spremi romantičnu večeru, skocka se u uzanu crnu mini haljinu, čeka ga cijelu noć, njega nema, dolazi ujutro i još ju sprda kao "ovo je neko iznenadjenje?" pa ona poludi i razbije sve tanjure. ma mislim pa onda bal pod maskama za koji ne kaže ferihi, ona čuje nekim drugim putem i maltene ju hande pozove, dodje sama tamo i otkrije da emir radi sa ece! pa onda ranjavanje emira zbog ece, kad joj on skloni ruku.

pomirenje je tek u 62. na korayevom rodjusu.
Ooooo Allase dragi U ovi par epizoda mi Emir počinje padati u ocima, mislim stvarno da se čovjek tako može okrenut u kratkom roku, užas.
Pomalo mi počinje biti zao Ferihe

A sta to ranjavanje Emira zbog ece?

Hvala na odg.
minchelina is offline  
Old 23.10.2013., 00:02   #2870
Molim pomoć

Pratim zanimljive postove na forumu a i seriju, fantastična je.
Nego, nisam uspjela shvatiti (premda su mi spoileri nešto rekli) zašto je takav kraj? Da li zato što je Hazal napustila seriju- negdje sam pročitala da je ona kriva - ili scenaristima baš ništa drugo nije palo napamet. Molim da mi objasne ovi koji su sve gledali i bolje znaju okolnosti. Hvala!
Šatrunčica is offline  
Old 23.10.2013., 00:37   #2871
Već smo to objašnjavali na ovoj temi, ali dobro, evo ponovno...
Hazal je potpisala ugovor do 65. ep. a onda je potpisala za nešto drugo (A.S.K.?). Još je odigrala dvije naknadno, izvan ugovora. Kasnije više nije mogla biti u seriji i zato su je ubili
A bilo je i nešto od toga da se Hazal više nije sviđao scenarij (kao i nama) s tim mučenjem kasnije...
A mogli su seriju jednostavno završiti njihovim vjenčanjem (normalan Happy End) - ali ne - Fatih je htio još ($), pa i bez Ferihe... i onda doživio fiasko - jer to više nitko nije htio gledati. Još ono kako Emir pati za Ferihom - ali kasnije kad je s drugom - gdje se Feriha više i ne spominje - to više nije bilo to.
Fritz is offline  
Old 23.10.2013., 00:39   #2872
fritz je djelomično objasnio, bilo je o tome ovdje dosta puta. ako želiš opširnije objašnjenje, dodji na off topic AFK temu
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 23.10.2013., 12:52   #2873
Quote:
Ellaina kaže: Pogledaj post
ono kad su u onoj kolibi i feriha pita emira hoće li je voljeti zauvijek, a on joj odgovara: do posljednjeg daha, ja sam se tu odmah sjetila kraja pa one gluposti sa gunes i u plač. mogu se tisuću puta pitati zašto, ali odgovor ne mogu dobit. ako su već morali krenuti dalje bez hazal nisu ih morali pomiriti u onom parku, mogli su napraviti jednu lijepu scenu u tom parku u 67. epizodi gdje bi se feriha i emir oprostili, rekli jedno drugom da ne funkcioniraju zajedno, isplakali se dobro oboje, dati nam neki sočan oproštajni poljubac i da u pozadini svira najtužnija glazba na svijetu, a ja bi se nadala da će se oni jednom sigurno negdje sresti kad budu zreliji, ne znam nešto tako bilo bi mi puno prihvatljivije nego onakav kraj pa onda nek nastave sa emirovim putem jer i u stvarnosti se događa da ljudi ne završe sa onima koje vole. ne znam, imam tako nekako gorak okus vezan za ovu seriju, ono femir su mi se zavukli pod kožu skroz, definitivno su mi najbolji par ikad viđen na tv-u i ne mogu jednostavno prihvatiti da imaju tako grozan kraj. onaj fatih, redatelj, ili što li je već, dobro od čega je on? jel mu je srce od kamena? onakav kraj i dalje bez ferihe, još ju ubije, ono pratimo ferihin život, njenu sreću, suze, strah pa ja sam se nerijetko osjećala kao da sam skupa s njom u tom podrumu, ono totalno sam se uživila u lik i seriju i onda oni misle seriju nastaviti bez nje.

i da ovu seriju stvarno svi prate, valjda od 8 - 90 godina. moja ujna 80 i nešto godina, teta 60 i nešto, frendice sa faksa koje prate seriju već nakon tjedan dana prikazivanja pola njih na facebooku na cover foto stavlju emira, ma pomama... cagatay i hazal su to savršeno odradili i moj naklon do poda imaju.

Malo sam ti skratila post. Sve si dobro rekla. Više sam se umorila od svega to,ali stvarno sam razočarana.

O Emirovom putu smo već pisali,pogledaj prethodne stranice. Emir jeste to rekao Ferihi i dokazao puno puta. Emirov put kao da su napravili amateri ili kao da su scenarij pisala djeca u 1.osonovne,hrpa nelogičnosti. Zapravo neko dijete bi bolje napisalo,ali stvarno. Sve sam nabroajala i umorila sam se,sve što kažeš,tri mjeseca poslije zivi normalno u zgradi,a nije mogao biti tu kad je bila u Am.,ubijena mu na rukama preko puta,nema slike i jos hrpa toga. Mi znamo da to nije Emir.

Bez Hazal to nije išlo pa su to prodali kao novu seriju,ali su se zeznuli,nisu ljudi to popušili. Šta reći,nista ne ide na silu.

Na ovom forumu nitko ne podrzava taj EY niti Gunes i gluposti,još se nije pojavio netko na forumu ovdje da je to podrzao.

Ovaj dio za 67.ep. s dobro rekla. Bilo bi tuzno,ne bih ni to,ali bolje i to nego ovo. Ne znam zasto od prelijepog događaja (vjenčanje) napravise toliku tragediju. Isitina je da mnogi unatoč ljubavi ne uspiju,ondje je ostala velika rupa,Emir joj ni ''oprosti'' nije rekao za sve ni ništa a ona mu oprašta. Nema ni nekog razgovora. Stvarno bi bilo bolje kad su već htjel bez nje,napraviti takav kraj da je odabrala Levu i otisli zivjeti u Izmir,on je iz Izmira i onda bi ostala mogućnost da se sretnu opet nekad.. A oni nek snimaju šugavi EY.

Zadnji dio,da,da,svi lude za njima ,nevjerovatno su to odradili. Zato se ne mozemo pomiriti s krajem.

Quote:
Majči <3 kaže: Pogledaj post
i rekla sam da vise necu gledati nijednu tursku seriju. gledala sam strasti orijenta, isto tako bila zaludena, ogromna ljubav izmedu bihter i behlula i na kraju se bihter ubije.. pocela sam gledati ferihu nadajuci se da ce mladenacka ljubav pobijediti i ostati za cijeli zivot, kad ono. RAZOCARANJE :'(
Ja smatram da ne mora biti u seriji uvijek happy end,ali one vole tragedije,od svega sto moze biti jednostavnije naprave preveliku dramu,Bihter se ubila,Feriha ubijena na vjenjčanju. WTF Nije uredu ni gledatelje tako potresti.

Quote:
Fritz kaže: Pogledaj post
Već smo to objašnjavali na ovoj temi, ali dobro, evo ponovno...
Hazal je potpisala ugovor do 65. ep. a onda je potpisala za nešto drugo (A.S.K.?). Još je odigrala dvije naknadno, izvan ugovora. Kasnije više nije mogla biti u seriji i zato su je ubili
A bilo je i nešto od toga da se Hazal više nije sviđao scenarij (kao i nama) s tim mučenjem kasnije...
A mogli su seriju jednostavno završiti njihovim vjenčanjem (normalan Happy End) - ali ne - Fatih je htio još ($), pa i bez Ferihe... i onda doživio fiasko - jer to više nitko nije htio gledati. Još ono kako Emir pati za Ferihom - ali kasnije kad je s drugom - gdje se Feriha više i ne spominje - to više nije bilo to.
Nije tada je potpisala za ''Son Yaz-Balkanlar 1912'',to se snimalo u Makedoniji,nešto tema mislim Balkanski ratovi,znaci povijesno,a u Turskoj je to ukinuto s tv-a,nisu nešto bili zadovoljni s gledanošću. Nije mogla raskinuti ugovor da nastavi AFK. Tek ove godine je počela snimati A.S.K.

A mogli su,ali to kod njih nema,njima nešto mira ne da. A za Fatiha šta reći,toliko je pohlepan. Ne znam kako je to priredio svima,gledateljima pa i glumcima samim,da Hazal mora ono snimati,smrt Ferihe.

Zadnje uređivanje Jadransko more : 23.10.2013. at 13:03.
Jadransko more is offline  
Old 23.10.2013., 13:34   #2874
Smile

Quote:
Fritz kaže: Pogledaj post
Već smo to objašnjavali na ovoj temi, ali dobro, evo ponovno...
Hazal je potpisala ugovor do 65. ep. a onda je potpisala za nešto drugo (A.S.K.?). Još je odigrala dvije naknadno, izvan ugovora. Kasnije više nije mogla biti u seriji i zato su je ubili
A bilo je i nešto od toga da se Hazal više nije sviđao scenarij (kao i nama) s tim mučenjem kasnije...
A mogli su seriju jednostavno završiti njihovim vjenčanjem (normalan Happy End) - ali ne - Fatih je htio još ($), pa i bez Ferihe... i onda doživio fiasko - jer to više nitko nije htio gledati. Još ono kako Emir pati za Ferihom - ali kasnije kad je s drugom - gdje se Feriha više i ne spominje - to više nije bilo to.
Hvala svima, evo pitala sam da mogu i mužu objasniti koji isto gleda kao i ja i ne želi da mu pričam kraj. kada dođe takav kraj, znam da će jako rogoboriti, i onda ću mu morati objasniti što sam od vas čula.
Šatrunčica is offline  
Old 23.10.2013., 16:06   #2875
Najbolje bi bilo kad bi 2 minute prije kraja nestalo struje
A onda mu pokaži da je ovo bio kraj:

http://www.youtube.com/watch?v=delBjBv7R6U
Fritz is offline  
Old 23.10.2013., 16:46   #2876
Quote:
Fritz kaže: Pogledaj post
Najbolje bi bilo kad bi 2 minute prije kraja nestalo struje
A onda mu pokaži da je ovo bio kraj:

http://www.youtube.com/watch?v=delBjBv7R6U
Eh kad gledam ovaj video i vidim Tulin i njenog osmeha, padne mi na pamet njena reakcija kad je Emir uleteo na glasanje i obznanio da je kupio stan......koje diskretno likovanje je bilo to......ona je bila na strani Femira isto
Kornelia002 is offline  
Old 23.10.2013., 17:08   #2877
Quote:
Šatrunčica kaže: Pogledaj post
Hvala svima, evo pitala sam da mogu i mužu objasniti koji isto gleda kao i ja i ne želi da mu pričam kraj. kada dođe takav kraj, znam da će jako rogoboriti, i onda ću mu morati objasniti što sam od vas čula.
Ehh,jadan vas muz,past ce mu mrak na oči,kao i nama svima.

A dobro je da ne zna,serija je super ako ne znas kraj.

Quote:
Fritz kaže: Pogledaj post
A onda mu pokaži da je ovo bio kraj:

http://www.youtube.com/watch?v=delBjBv7R6U
Ovo sam već komentirala,super link,kad se vec Zehra nije vratila,trebali su ubaciti to pismo gdje se ističe ''Adini Feriha koydum'',to je bit serije. To bi zapravo bilo to.
Jadransko more is offline  
Old 25.10.2013., 08:32   #2878
Do kad ce Emir imat ovaj stav? Pocinjem ga mrziti vise
Suncana 007 is offline  
Old 25.10.2013., 09:24   #2879
Quote:
Suncana 007 kaže: Pogledaj post
Do kad ce Emir imat ovaj stav? Pocinjem ga mrziti vise
Do 67. epke hahaha.... u međuvremenu će se pomiriti, ali će mu poso, birtija, a i bivša biti i dalje u prvom planu
__________________
Postoje, neke stvari za koje ne želimo da se dogode, ali ih moramo prihvatiti...Stvari koje ne želimo znati, ali ih moramo naučiti...I ljudi bez kojih ne želimo živjeti, ali ih moramo pustiti...
Hazal-fan is offline  
Old 25.10.2013., 11:06   #2880
U BiH na OBN televiziji odnedavna se počela prikazivati serija - Djevojka imena Feriha- sada su negdje na 12-oj epizodi. Za vrijeme reklama na nekom drugom programu ponekad prebacim na OBN tv i šta sada vidim( odgledavši sve na netu i Novoj tv) dvoje djece koja još nisu bila spremna za veliku ljubav i teškoće koje nosi život ako se prepustiš toj velikoj ljubavi.
Bitaka is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:43.