Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2013., 11:22   #41
Quote:
lolitaxy kaže: Pogledaj post
a kao bi ti bil prvi,karton mislim
ti bi ko pravi muzjak potrgao grudnjak i divio se ljepoti,da samo divio....
daj odi pisat privatne poruke, pametnije bi ti bilo




__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 11:25   #42
Quote:
div kaže: Pogledaj post
daj odi pisat privatne poruke, pametnije bi ti bilo




seronja
odlazim uvrijedena i povrijedena
lolitaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 11:28   #43
Quote:
malinamalina kaže: Pogledaj post
Ako netko voli velike grudi, nek si nadje neku silikonku ili debelu sisatu kravu pa nek je jebe! Toliko smrsavit ne mozes da ti grudi budu tako ruzne da ti rade kompleks ili da te želi samo zbog njih.Problem je malo dublji.Mozda ti zelis nekog upecati na nešto što nemaš!Uostalom, odi se sredi kod estetskog ako si tako iskompleksirana!
Zašto silikonske grudi ili dobre grudi na debeloj kravi?

Ima nas koje imamo veće grudi i izražene bokove uz uski struk. To ti je samo pokazatelj plodnosti i zdrave hormonalne ravnoteže.

Autorice, ako ste pred svadbom to ti zbilja ne bi trebalo predstavljati problem.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 11:32   #44
Quote:
bezbrizna kaže: Pogledaj post
Ginekologa sam pitala da li mi preporucuje plasticnu operaciju grudi, rekao je da i ne pomisljam na to dok ne rodim djece onoliko koliko namjeravam. Tako da to mi nije rjesenje.
što nisi zidara pitala što misli o tome?

Quote:
div kaže: Pogledaj post
meni da se ne skineš godinu dana, potero bi te u tri pičke materine, pa da imaš sise ko Laševska
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 11:36   #45
Znala sam da nešto krivo radim.
Ja odmah pokažem sise i nitko me neće ženit.
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 11:36   #46
Ma joj frajere ne zanimaju tolko grudi kolko cure misle. Većini su ok bilo kakve samo da ih ima vjeruj mi
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 11:38   #47
Quote:
bezbrizna kaže: Pogledaj post
Ovako, imam 22 godine, zavrsavam fakultet i uskoro bih trebala da se udam.
Problem su moje grudi, koje do sad nisu vidjene, opipane i sl. od strane muskih. A nije da prethodno nisam imala veza. (Kako i zasto, mislim da nije neophodno da znate ) Eh te grudi, nakon sto sam u jednoj tinejdzerskoj fazi naglo smrsala 10 kg postale su jako opustene i mekane.

Stvarno ne bih nimalo zalila da je moje grudi unistilo majcinstvo i dojenje, kao sto se desi vecini zena, ali ovako osjecam se kao jedan veliki baksuz.

Svom momku sam rekla za taj problem, a on je s osmijehom rekao da mu to nece smetati.
Medjutim, mene to psihicki opterecuje i kako se blizi udaja imam osjecaj da cu prije da umrem nego da skinem grudnjak pred njim. Pozelim da ostavim momka i zivim u miru sa svojim losim grudima.

Ginekologa sam pitala da li mi preporucuje plasticnu operaciju grudi, rekao je da i ne pomisljam na to dok ne rodim djece onoliko koliko namjeravam. Tako da to mi nije rjesenje.

Sta vi mislite o tome? Prvenstveno muski. Koliki je to problem?

Evo slika sa google-a da vam otprilike bude jasno o kolikom problemu je rijec:
http://www.google.com/search?q=esthe...ml%3B600%3B560
Pisi propalo, nikad se neces udati

Cime se sve ljudi opterecuju.
dzoni dzins is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 11:39   #48
Quote:
lolitaxy kaže: Pogledaj post
seronja
odlazim uvrijedena i povrijedena
pa kad si fulala podforum
ono kaj ti trebaš ti je malo niže odavde
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 11:40   #49
Quote:
Petra369 kaže: Pogledaj post
Ima nas koje imamo veće grudi i izražene bokove uz uski struk. To ti je samo pokazatelj plodnosti i zdrave hormonalne ravnoteže.
dobro, to su pak stajališta iz kamenog doba, to s bokovima i sisama i strukom...

kao da je svaka izraženijih bokova plodna, a suha mršavica nije

više znam takvih koje su kost i koža , a rađaju ko zečevi i ništa im ne fali što se tiče reprodukcije, a opet ove "plodnog" izgleda nemaju ni mlijeka u tim velikim sisama kad rode.
__________________
Po rasporedu sudbine, ovaj petak bit će najljepši dan nečijeg života. Kada bismo znali čijeg, mogli bismo mu javiti. Da ne ispadne i s njim kao s nama - da nismo imali pojma. (D.R.)
UVschutz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 11:42   #50
autorice, ako te to toliko opterećuje i muči, odi na operaciju..
kriza je..iskoristi blagodati krize, i estetski zahvati mogu se plaćati na rate
ako si možeš financijski ostvariti to, uopće ne vidim razlog da to ne učiniš..kada te toliko opterećuje..
ako ne možeš, nakon udaje, dio novaca koji dobijete stavi na stranu i kreni u štednju..
pronađi već način..
slažem se sa đonijem, sa čime se sve ljudi opterećuju..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 11:44   #51
Meni je fascinantno koliko vas tješi autoricu radi "loših" grudi.
Autorice, tebi su najmanji problem u čitavoj ovoj nepotrebnoj drami loše grudi.

Nevjerovatno mi je da se nisi u stanju opustiti pred voljenom osobom s kojom planiraš brak i zajednički život te da on to prihvaća pod normalno.
Smatram da bi bilo najbolje da potražiš stručnu pomoć, problem je očito puno dublji te da odgodiš stupanje u brak i zajednički život.

Pitam se kako bi uopće podnijela promjene tijela u trudnoći ili jednog dana neku opakiju bolest sa fizičkim ožiljcima.
Imam poznanicu koja je u 21.godini oboljela od raka pluća, izvadili su joj čitavo 1 plućno krilo i ima rez preko pola prsnog koša prema leđima i nosi dvodijelni badić te je samo nekoliko mjeseci nakon operacije upoznala sadašnjeg dečka s kojim je već preko 6 godina.

Moraš naučiti prihvatiti sebe sa svim svojim nedostacima i manama da mogla biti zadovoljna i sretna.
angel-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 11:48   #52
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Ma joj frajere ne zanimaju tolko grudi kolko cure misle. Većini su ok bilo kakve samo da ih ima vjeruj mi
pa nije to baš taaakooo

a da mi u startu i je promakla činjenica da nema nikakve kriterije (što ne vjerujem da mi bi), onog trena kad bih to primjetila bio bi history.. jer ja imam kriterije.. a jedan od njih je da i on ima kriterije..
__________________
...but I don't cry for yesterday there's an ordinary world somehow i have to find. and as i try to make my way to the ordinary world i will learn to survive ... DD
VatroSlavka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 11:53   #53
Quote:
UVschutz kaže: Pogledaj post
dobro, to su pak stajališta iz kamenog doba, to s bokovima i sisama i strukom...

kao da je svaka izraženijih bokova plodna, a suha mršavica nije

više znam takvih koje su kost i koža , a rađaju ko zečevi i ništa im ne fali što se tiče reprodukcije, a opet ove "plodnog" izgleda nemaju ni mlijeka u tim velikim sisama kad rode.
Nisu to stajališta iz kamenog doba. Ženski struk u ravnini s bokovima ili škemba koja je šira od bokova je pokazatelj hormonalnog poremećaja.

Nije stvar u mršavosti ili debljini koliko u figuri koja podsjeća na pješćani sat - ako pričamo o hormonima.

Referirala sam se na post koji sugerira da su vitke žene uskog struka i većih sisa mit.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 11:57   #54
Quote:
VatroSlavka kaže: Pogledaj post
pa nije to baš taaakooo

a da mi u startu i je promakla činjenica da nema nikakve kriterije (što ne vjerujem da mi bi), onog trena kad bih to primjetila bio bi history.. jer ja imam kriterije.. a jedan od njih je da i on ima kriterije..
Možda mu kriteriji nisu grudi nego recimo pamet, osobnost, lice...
Ja sam govorila iz iskustva. Imam male i bezveze grudi i ni jedan nikad nije prigovarao. Onda sam shvatila (a i rekli su mi) da su im puno bitnije neke druge stvari.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 12:02   #55
Quote:
Petra369 kaže: Pogledaj post
Zašto silikonske grudi ili dobre grudi na debeloj kravi?

Ima nas koje imamo veće grudi i izražene bokove uz uski struk. To ti je samo pokazatelj plodnosti i zdrave hormonalne ravnoteže.
Aha, a male grudi su pokazatelj hormonalne neravnoteze i "nepolodnosti"....
Jer ipak dijete u jednom cugu potegne 3 litre mlijeka....
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 12:04   #56
Quote:
Petra369 kaže: Pogledaj post
Nisu to stajališta iz kamenog doba. Ženski struk u ravnini s bokovima ili škemba koja je šira od bokova je pokazatelj hormonalnog poremećaja.

Nije stvar u mršavosti ili debljini koliko u figuri koja podsjeća na pješćani sat - ako pričamo o hormonima.

Referirala sam se na post koji sugerira da su vitke žene uskog struka i većih sisa mit.
A prehrana, i mozda trening nemaju utjecaja....

Pricas gluposti
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 12:08   #57
budi bezbrizna i ne brini.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 12:08   #58
Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
Aha, a male grudi su pokazatelj hormonalne neravnoteze i "nepolodnosti"....
Jer ipak dijete u jednom cugu potegne 3 litre mlijeka....

Ti to zaozbiljno misliš ili..?

Mislim, citiraš moj post u kojem niti ne spominjem male sise..
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 12:14   #59
Nema potrebe za kompleksima!

Ove prve 4 slike na linku nisu neke super - mrak sise, ali su definitivno bolje nego bilo koje PLASTIČNJAČE.

I najbolji silikoni na svijetu izgledaju dobro u jednoj jedinoj pozi. U svim ostalim se obavezno vidi da je implantat odvojen i neprirodnog oblika na ostatak.

Ne ulazeći u ostale polemike oko situacije s udajom, sisama koje nitko, pa ni đuvegija nije vidio, itd, itd....

A eto, ispalo bi da su samo žene "savršenog izgleda" u sretnim vezama; a ono... - naprotiv!
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 12:17   #60
Quote:
Petra369 kaže: Pogledaj post
Zašto silikonske grudi ili dobre grudi na debeloj kravi?

Ima nas koje imamo veće grudi i izražene bokove uz uski struk. To ti je samo pokazatelj plodnosti i zdrave hormonalne ravnoteže.


Autorice, ako ste pred svadbom to ti zbilja ne bi trebalo predstavljati problem.
Vece nisu manje

Ti si prva sa estetike dotakla zdravlje...i to di su zene najosjetljivije

Sve je to slatko, ali nazalost nije istina. "Pjescani sat" svih vremena. M.Monroe nije mogla imati djece.
Dolly Parton isto tako, nazalost.

Dok jedna ravna i koscata Victoria B radja ko na traci...
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger