Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2013., 18:33   #81
I jos nesto da vas pitam. Zar nijedna zena ovdje nema iskustva sa losim grudima i reakciji muskaraca na to? Bas imam najgore na forumu?
bezbrizna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 18:36   #82
Grudi (kakve god bile) su mi najmanje bitne na curi koja mi se sviđa komplet kao osoba. Ugrubo rečeno.

Ako će te momak odhebat samo zbog toga, pitanje je šta će ti takav za budućnost, kamoli udaju?
bilidres is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 18:40   #83
Quote:
bilidres kaže: Pogledaj post
Grudi (kakve god bile) su mi najmanje bitne na curi koja mi se sviđa komplet kao osoba. Ugrubo rečeno.

Ako će te momak odhebat samo zbog toga, pitanje je šta će ti takav za budućnost, kamoli udaju?
Lijepo

Ma nece on mene ostavit, al ja ne zelim da se osjecam jadno, nit zelim da on bude nezadovoljan sa mnom.
bezbrizna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 18:43   #84
Bezbrizna, ti imas ogromni kompleks i prije nego raskines zaruke potrazi strucnu pomoc. Ili kao ja odem na plazu i pobroji sve te silne buckaste zene koje se ne stide sbojih slaufa i panceta, i osjecam se mrsavo.

E da ako te tip voli on ni nevidi tvoje mane. A ako ih i vido njemu su simpaticne.

A ako stvarno nista ne pomaze, upisi se u teretanu ima vjezba za podizanje grudi
__________________
Nikolina 27.02.13. u 17:40
ana.bestijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 18:43   #85
Pa neće biti nezadovoljan zbog toga ako je normalan, ako te voli ali drugo je ako tebi to nabija komplekse i ne možeš biti opuštena šta bi prije njemu moglo smetat nego sam izgled istih. Inače, govorim općenito u vez osobe koja bi prekinula zbog tog, ne za tog tvog.

Quote:
bezbrizna kaže: Pogledaj post
Svom momku sam rekla za taj problem, a on je s osmijehom rekao da mu to nece smetati.
Vidiš.
bilidres is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 18:47   #86
Quote:
bezbrizna kaže: Pogledaj post
Lijepo

Ma nece on mene ostavit, al ja ne zelim da se osjecam jadno, nit zelim da on bude nezadovoljan sa mnom.
Malo je čudan ovaj dio u kojem ti je kirurg rekao da će ti sredit grudi nakon što izrodiš planiran broj djece.

Znam više žena sa korigiranim i/ili povećanim grudima koje su uredno radjale i dojile više djece, a nakon što su podigle/povećale grudi i to nije utjecalo na postoperativni izgled.

Tako da nadji dobrog kirurga, sredi to i budi mirna.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 18:50   #87
Quote:
bezbrizna kaže: Pogledaj post
Svom momku sam rekla za taj problem, a on je s osmijehom rekao da mu to nece smetati.
Medjutim, mene to psihicki opterecuje i kako se blizi udaja imam osjecaj da cu prije da umrem nego da skinem grudnjak pred njim. Pozelim da ostavim momka i zivim u miru sa svojim losim grudima.

...

Sta vi mislite o tome? Prvenstveno muski. Koliki je to problem?
Pa, ako mene pitas, to je veliki problem, jer ocito da te muci vise nego sto bi trebalo. Ustvari, same grudi te uopce ne bi trebale muciti, ali bi te trebalo i te kako muciti to sto te muci ono sto nije problem.

On sam ti je rekao da ga to ne muci. Ti bi ga zbog toga ostavila. Da li tebi to izgleda kao sitnica, nesto sto se treba zanemariti? Meni to izgleda kao ogroman problem.
__________________
Nema milion istina, ali ima milion tumacenja iste...
Ashton66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 19:06   #88
ne brini... nakon godinu dana cekanja nece ti stici ni skinuti grudnjak
klonuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 19:21   #89
Quote:
bezbrizna kaže: Pogledaj post
Ovako, imam 22 godine, zavrsavam fakultet i uskoro bih trebala da se udam.
Problem su moje grudi, koje do sad nisu vidjene, opipane i sl. od strane muskih. A nije da prethodno nisam imala veza. (Kako i zasto, mislim da nije neophodno da znate ) Eh te grudi, nakon sto sam u jednoj tinejdzerskoj fazi naglo smrsala 10 kg postale su jako opustene i mekane.

Stvarno ne bih nimalo zalila da je moje grudi unistilo majcinstvo i dojenje, kao sto se desi vecini zena, ali ovako osjecam se kao jedan veliki baksuz.

Svom momku sam rekla za taj problem, a on je s osmijehom rekao da mu to nece smetati.
Medjutim, mene to psihicki opterecuje i kako se blizi udaja imam osjecaj da cu prije da umrem nego da skinem grudnjak pred njim. Pozelim da ostavim momka i zivim u miru sa svojim losim grudima.

Ginekologa sam pitala da li mi preporucuje plasticnu operaciju grudi, rekao je da i ne pomisljam na to dok ne rodim djece onoliko koliko namjeravam. Tako da to mi nije rjesenje.

Sta vi mislite o tome? Prvenstveno muski. Koliki je to problem?

[/url]
pretjerujes..
Ocito imas previse slobodnog vremena pa kakas bez veze.. pogledao sam link koji si stavila i pacijentica broj 4 prije zahvata ima jako lijepe grudi.. ne razumijem zasto od toga stvaras problem.. reci decku da kad on bude htio da ih vidi i igra se s njima da to napravi bez upozorenja.. nakon 5 minuta ces se pocet smijat koliko si blesava..
balancezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 19:24   #90
Za operaciju, ne bih ja nikad umetnula nesto u njih, samo bih odstranila visak koze. Ali plasticni hirurzi govore kako bi se zahvat mozda trebao ponovit opet nakon dojenja. A ja bih da imam puno djece. I ne, ne bih bas da me neko sjecka svako malo. I naravno za tu operaciju morala bih izdvojit sve pare sto imam, ne bih sebi mogla priustit ponavljanje.
I plus onaj rez preko grudi meni izgleda strasno ruzno.

A da, bilidres,
ja sam sa suzama u ocima rekla da treba znat da imam najruznije sise na svijetu. Njemu je to bilo smijesno, i rekao je kako mu to nije bitno. Nadam se da je stvarno to tako.
bezbrizna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 19:25   #91
Quote:
balancezg kaže: Pogledaj post
pretjerujes..
Ocito imas previse slobodnog vremena pa kakas bez veze.. pogledao sam link koji si stavila i pacijentica broj 4 prije zahvata ima jako lijepe grudi.. ne razumijem zasto od toga stvaras problem.. reci decku da kad on bude htio da ih vidi i igra se s njima da to napravi bez upozorenja.. nakon 5 minuta ces se pocet smijat koliko si blesava..
Hahaha, pa et naizgled nisu toliko lose, al na dodir strahota.
bezbrizna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 19:28   #92
Quote:
bezbrizna kaže: Pogledaj post
Za operaciju, ne bih ja nikad umetnula nesto u njih, samo bih odstranila visak koze. Ali plasticni hirurzi govore kako bi se zahvat mozda trebao ponovit opet nakon dodjenja. A ja bih da imam puno djece. I ne, ne bih bas da me neko sjecka svako malo. I naravno za tu operaciju morala bih izdvojit sve pare sto imam, ne bih sebi mogla priustit ponavljanje.
I plus onaj rez preko grudi meni izgleda strasno ruzno.

A da, bilidres,
ja sam sa suzama u ocima rekla da treba znat da imam najruznije sise na svijetu. Njemu je to bilo smijesno, i rekao je kako mu to nije bitno. Nadam se da je stvarno to tako.
sori, tvoj problem ne postoji nigdje nego u tvojoj glavi.
imaš ok sise i dramiš bezveze.

glupo mi te i tješiti.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 19:30   #93
Quote:
bezbrizna kaže: Pogledaj post
ja sam sa suzama u ocima rekla da treba znat da imam najruznije sise na svijetu. Njemu je to bilo smijesno, i rekao je kako mu to nije bitno. Nadam se da je stvarno to tako.
Ovo me podsjeca na jednu moju poznanicu, koja ima stvarno ogromne. I onda mi se isto tako zalila kako izgledaju kako tako samo u grudnjaku, a bez njega, katastrofa, objesene, vise i slicno.

A opet, mnogi muskarci su htjeli biti s njom upravo zbog toga sto su ogromne.

Poanta? Gubis vrijeme i energiju na razmisljanje o necemu sto nije problem. Jedino sto bi ti trebalo biti bitno jeste da li njemu to smeta ili ne. Ako on nema problema, zasto bi to tebe mucilo?

Kada smo vec kod toga, vjerojatno ti je jasno da nitko nema savrseno tijelo, fizicki izgled? I da se svakome, ako se zeli, mogu naci mane, cijeli niz istih, na osnovu toga. I to arugmentirati bez problema.
__________________
Nema milion istina, ali ima milion tumacenja iste...
Ashton66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 19:31   #94
Ma isto su kao voda, nista cvrsto u njima nema.
bezbrizna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 19:35   #95
Prestani se bavit nebitnim pizdarijama.
bilidres is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 19:38   #96
Quote:
bezbrizna kaže: Pogledaj post
Hahaha, pa et naizgled nisu toliko lose, al na dodir strahota.
Dokazi
Tebi su na dodir bez veze ..pusti decka da on procjeni
balancezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 19:48   #97
Quote:
balancezg kaže: Pogledaj post
Dokazi
Tebi su na dodir bez veze ..pusti decka da on procjeni
Uskorooo Ok, necu vise da brinem, obecavam! Kakve su - takve su, moje su
bezbrizna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 21:09   #98
Quote:
klonuša kaže: Pogledaj post
ne brini... nakon godinu dana cekanja nece ti stici ni skinuti grudnjak
Ne bih se kladila da ga taj uopće namjerava skidati. Da ga zanima, već bi ga skinuo. Onak, ženi se ženom kojoj nije vidio ni opipao sise.
__________________
Premnoge šuplje stvari su nam smisao života, zašto si se sad okomila na riječi? (vrrrlet)
Vraćamo se u prethistoriju. Ovo je civilizacija slike. Što ne zahtijeva sposobnost apstraktnog mišljenja. (MmeTipfeler)
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 21:50   #99
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Ne bih se kladila da ga taj uopće namjerava skidati. Da ga zanima, već bi ga skinuo. Onak, ženi se ženom kojoj nije vidio ni opipao sise.
Nista ti ovdje nije tacno, al sto bih te uzalud uvjeravala.
bezbrizna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 21:59   #100
Cice su ti čist oke. Bezveze se zamaraš pizdarijama.
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger