Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Trač partije

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2003., 22:23   #21
nakon ovog ce nas spucat u jos neki mrkliji mrak

mislis zasto se nisam javio?

yes, pa da ja sam budem u mraku ovako sa drustvom u mraku je zabavnije
JaBitTe is offline  
Old 30.03.2003., 22:23   #22
Sjecate se one misice,slovenke Bernade Marovt
e ona,jucer je gledam na Talijanski kanal...zenska izgleda avion sniman njen trening u teretani,u uskom trikou,zategnuta ko ko ko ....npr.ja niko da mi padne na pamet

a ima godina 40 i kusur,cini mi se
Samantha is offline  
Old 30.03.2003., 22:24   #23
Quote:
Tija kaže:
Prošlo ljeto sam se kupala pored Anne Sasso. Nemam trač, zgodna je i vrlo ljubazna. I puno je lipša nego na slikama.
A celulita ima jako malo, obzirom da ima 40 god, žena je mrak.
Evo imam i ja nesto pozitivno (tek tol'ko da dokazem da trac po definiciji ne mora bit zloban ): prije par mjeseci sam, isto u Tkalci, vidla Janicu Kostelic kako sjedi i pije kavu (vani, bilo je uzasno hladno, ali suncano, njoj temperatura valjda taman ). Bila je s nekim deckom. Hrpa djecice je dotrcala do njihovog stola i prekinula ih u razgovoru, a ona je sa svima njima bila jako ljubazna, malo je popricala s njima i dala im autograme.

Kad malo bolje razmislim, to je bilo na skoro istom mjestu na kojem sam vidla Violicku.

Bit ce da se radi o posvecenom mjestu na kojem se ukazuju poznati.
Princeza is offline  
Old 30.03.2003., 22:34   #24
Fuck! Otkad smo poceli pisat pozitivne traceve vise se nitko ne javlja na topic!

Odmah da ste pocele bit zloceste! Zanimljivije je.
Princeza is offline  
Old 30.03.2003., 23:00   #25
ja sam jednom na glavnom kroz staklo cekalista za tramvaj vidio staru babu kak pisa...upravo tamo, i ona stvar joj se otromboljila do poda i ja nisam mogao jesti 2 dana...nije nitko poznat al ajmo zamislit da se radi o nini badric
Drito Konj is offline  
Old 30.03.2003., 23:04   #26
Moj se jedan frend pijan pokenjao na nekoj nizbrdici i onda se zarolao na ledja i govance mu se priljepilo na hlace, a on to nije skuzio kojih 5 sati i hodao je takav i vozio se u tramvaju. Nije nitko poznat, ali mozemo zamisliti da je Jasmin Stavros.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Old 31.03.2003., 00:20   #27
Kad je bio neki koncerat (dal u Zg. il negdje drugo, ne sjecam se) pod nazivom
"Jake snage HGU-a", nastupala hrpa domacih bandova, i tako se u kombiju vozi ekipa, Toni Cetinski i njegova sad vec bivsa zemska sa ostatkom ekipe i nesto trkeljaju, kad ce ti ona (kao gleda plakat i cita ko sve svira) ;"...parni valjak, prljavci, cetinski...samo nisam jos cula za ovaj band Džejk Snejdž, ko su ti?"
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Old 31.03.2003., 00:21   #28
...a kazu da je bash lijepa.
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Old 31.03.2003., 00:25   #29
Quote:
Bercana kaže:
samo nisam jos cula za ovaj band Džejk Snejdž, ko su ti?"



Ja cu odvalit od smijeha.
Princeza is offline  
Old 31.03.2003., 00:44   #30
Quote:
Bercana kaže:
samo nisam jos cula za ovaj band Džejk Snejdž, ko su ti?"
Ima li tko ljubazan da mi ovo malo objasni?
Lepa Tigrica is offline  
Old 31.03.2003., 00:49   #31
Quote:
Lepa Tigrica kaže:
Ima li tko ljubazan da mi ovo malo objasni?
Nemoj i ti.
Procitaj dobro 'jopet.
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Old 31.03.2003., 00:53   #32
Neki pak kazu...

... da se nasha Jana (za razliku od buraza) jako uzoholila, posebice prema novinarima...
i kada dogovori intervju zna biti vrlo otresita i naugodna...

__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Old 31.03.2003., 02:09   #33
Quote:
Tija kaže:
obzirom da ima 40 god, žena je mrak
nemoj da te netko chuje
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Old 31.03.2003., 10:16   #34
Jel se može sebe tračat il baš mora bit netko drugi..
Evo recimo..idem ja tako danas kroz grad i vidim svoju siluetu u jednom izlogu Đizs, it iz aj.. američki nosač aviona Truman..
PinkyBubble is offline  
Old 31.03.2003., 10:24   #35
Quote:
Lepa Tigrica kaže:
Ima li tko ljubazan da mi ovo malo objasni?
Jake Snage HGU-a = Đejk Snejđ
Ako jos nisi skuzila Jake Snage bi se na engleskom moglo procitat ko Đejk Snejdž.

žene
__________________
BHAJA GOVINDAM BHAJA MUDHA MATE
ravana is offline  
Old 31.03.2003., 10:39   #36
Eto ja ću jedan domaći ne trač (ne znam ja kaj je to) ...U petak se u Vž-u otvorio City neki ku*ac Varteksov i sad misliš da će nešto novo bit koliko je (ne)pažnje posvećeno tome...Ulickali Varteksovce ...strpali ih u odijela...bio neki nazovimo to vatrometom..čak i za Novu godinu je bilo boljeg vatrometa kod mog susjeda Joze ...Slila se krema...rekoše i da je Škegro bio (o bože... )...a kad ono stara roba..sve već viđeno..Kolekcija Edora stara par godina...Iris skuplji od svega u gradu...ja razmišljala koja će budala tamo kupovat...no blagajne su bile pune
smotana2001 is offline  
Old 31.03.2003., 11:14   #37
Jedan opaki!!!!

Shechem ja tako gradom... jutros i smisljam kaj chu sa sobom, te odluchim kavu popit na spici, naravno...

Kadli kraj mene, za susjednim stolom sjedi... ni manje ni vishe nego nasha, svima nam dobro poznata, LEPA TIGRICA...

E sad, ne bih ni rijech rekla, napisala, da se doticna ne hvali stilom i elegancijom...

Ovak... na nogama Nikeice iz 86 u kombinaciji sa sportskim charapama naramcaste boje koje na sebi imaju ljubicaste medeke... iznad toga noga bijela nedepilirana s dlacicama koje proviruju... na to sve donji dio zelene shanner trenirke (one s gumom oko nogavica) i gore pletena plava majica... spangice u kosi i nepochupane obrve... a ruz... rozi cure moje, rozi...

mislim zaista!



stoga predlazem slijedece...

napravimo od Tigrice konacno pravu zenu!
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Old 31.03.2003., 11:19   #38
Ne ide to Atlantis...
Nit od Leba musko, nit od Tigrice zensko.
Nemoguca misija
penelopa is offline  
Old 31.03.2003., 11:37   #39
Atlantis...opaka si ...opaka... sad ćeš nam Tigricu još i rasplakat

Nema smisla ništa poduzimat...ako do sad nije naučila..uz sve ove krasne savjete na modi i zk-u...neće nikad
smotana2001 is offline  
Old 31.03.2003., 11:43   #40
Quote:
atlantis kaže:
Shechem ja tako gradom... jutros i smisljam kaj chu sa sobom, te odluchim kavu popit na spici, naravno...

Kadli kraj mene, za susjednim stolom sjedi... ni manje ni vishe nego nasha, svima nam dobro poznata, LEPA TIGRICA...

E sad, ne bih ni rijech rekla, napisala, da se doticna ne hvali stilom i elegancijom...

Ovak... na nogama Nikeice iz 86 u kombinaciji sa sportskim charapama naramcaste boje koje na sebi imaju ljubicaste medeke... iznad toga noga bijela nedepilirana s dlacicama koje proviruju... na to sve donji dio zelene shanner trenirke (one s gumom oko nogavica) i gore pletena plava majica... spangice u kosi i nepochupane obrve... a ruz... rozi cure moje, rozi...

mislim zaista!

stoga predlazem slijedece...

napravimo od Tigrice konacno pravu zenu!
Ovo ne priliči jednoj dami... ali :2up: :2up: :2up: :2up: :2up:
Lepa Tigrica is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:47.