Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2009., 12:25   #61
Ti komadi “odjeće“ (by CRO-dizajneri) koji se prodaju uz Story ne vrijede ništa, jer da su imalo kvalitetni ne bi ih davali besplatno..
__________________
Kada se cijeli svijet okreće, ti stani.
Mystic Rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 13:45   #62
od svega sta sam ove god kupila (aka dobila) uz casopise Joy haljinica mi je najbolja, samo stavim remen i super je za plazu
story stvari su mi jako lose ove god i najbolja mi je mozda torba koja moze posluzit za odlaske u shoping ali nije ni ona neko cudo jer imam vec tako vrecice koje se sklope u nesto malo
kvaliteta je onako upitna da.. ali recimo prose godina mi je majica onaj bijela na kratke rukave na print dosta dobro sluzila cijelu zimu (za ispod vesti na veci V)
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 14:02   #63
Quote:
Mystic Rose kaže: Pogledaj post
Ti komadi “odjeće“ (by CRO-dizajneri) koji se prodaju uz Story ne vrijede ništa, jer da su imalo kvalitetni ne bi ih davali besplatno..
pa i nije besplatno, sta je najgore, moras platit 39,99 ili 49,99 kolko već
a sam časopis 10 kn.
__________________
Dajte nam cvike, cvike za sunceeee...
colbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 14:05   #64
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
od svega sta sam ove god kupila (aka dobila) uz casopise Joy haljinica mi je najbolja, samo stavim remen i super je za plazu
story stvari su mi jako lose ove god i najbolja mi je mozda torba koja moze posluzit za odlaske u shoping ali nije ni ona neko cudo jer imam vec tako vrecice koje se sklope u nesto malo
kvaliteta je onako upitna da.. ali recimo prose godina mi je majica onaj bijela na kratke rukave na print dosta dobro sluzila cijelu zimu (za ispod vesti na veci V)
ja ne mogu nać nigdje joy

vidim prošli mjesec je poklon bio naušnice.ovoje u prodaji do 17. .valjda ću nać negdje,kod mene u dućanu više nema--curice pokupovale,no krasno.
kaj teen i ok ne dijele niš?
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 14:09   #65
Quote:
colbie kaže: Pogledaj post
pa i nije besplatno, sta je najgore, moras platit 39,99 ili 49,99 kolko već
a sam časopis 10 kn.
Nisam mislila doslovno besplatno, ali i tih 30 kn je previše!
__________________
Kada se cijeli svijet okreće, ti stani.
Mystic Rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 14:42   #66
Ja uz Cosmopolitan dobila one usne na napuhavanje za na plažu i super je kao jastučić s time da nisam niš ekstra platila iako mi je Cosmo sam po sebi skup ali morala sam ga kupiti radi članka o šupendarama
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 15:01   #67
i ja imam ta usta uz kozmo, nisu losa ali su mala, ja bi veci jastucic isto kupila radi jastucica inace ne citam kozmo
clanak o supendarama je sta?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 15:05   #68
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
i ja imam ta usta uz kozmo, nisu losa ali su mala, ja bi veci jastucic isto kupila radi jastucica inace ne citam kozmo
clanak o supendarama je sta?
Imaš na pdf-u Usamljena srca cijelu temu o tome pa baci pogled i potraži u tom Cosmu. Napisala je Zrinka Pavlić taj članak.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 15:19   #69
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Ja uz Cosmopolitan dobila one usne na napuhavanje za na plažu i super je kao jastučić s time da nisam niš ekstra platila iako mi je Cosmo sam po sebi skup ali morala sam ga kupiti radi članka o šupendarama
također.
super su mi usne.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 22:23   #70
Prošle godine uz Story bile isto majice, mislim Ivice Klarića, etikete bile odrezane da ne bi vidjeli da je made in China toliko o exkluzivi.
Anesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 00:41   #71
nema joy nigdje, kod mene u dućanu nema,na črnomercu na 2 kioska-nema, u još par kioska -nema.dečko je tražio--nema...

a ja želim tu haljinu za plažu (((


Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
od svega sta sam ove god kupila (aka dobila) uz casopise Joy haljinica mi je najbolja, samo stavim remen i super je za plazu
story stvari su mi jako lose ove god i najbolja mi je mozda torba koja moze posluzit za odlaske u shoping ali nije ni ona neko cudo jer imam vec tako vrecice koje se sklope u nesto malo
kvaliteta je onako upitna da.. ali recimo prose godina mi je majica onaj bijela na kratke rukave na print dosta dobro sluzila cijelu zimu (za ispod vesti na veci V)
a daj mi reci jel rastezljiva? da ne bi kupila pa ju ne uspijem navuć
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 01:38   #72
ko dal je rastezljiv? nisam sigurna na sta mislis? ta bijela majica na kratke rukave s printom je od prosle godine a haljinica joy je na vrhu rastezljivi dio da ti ne pada a ostatak nije rastezljiv ali nije uska ful, sta ja znam onako meni je taman da nije ful uz tijelo a da mi nije ni presiroka, mogu ti izmjerit ako hoces
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 10:37   #73
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
ko dal je rastezljiv? nisam sigurna na sta mislis? ta bijela majica na kratke rukave s printom je od prosle godine a haljinica joy je na vrhu rastezljivi dio da ti ne pada a ostatak nije rastezljiv ali nije uska ful, sta ja znam onako meni je taman da nije ful uz tijelo a da mi nije ni presiroka, mogu ti izmjerit ako hoces
mislila sam na haljinicu,vidiš da nonstop bulaznim o njoj a nikak ju kupit

nemoraš mjerit,kupit ću pa kud puklo da puklo,meni je opseg u grudima velik pa mi najčešće stvari tamo zapnu
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 12:44   #74
Imam pitanje uz COsmo i te neke stvarčice koje idu uz njega

buduci da ga ne kupujem, i nemam pojma što su dijelili tj sto se moglo kupiti, ali jedna mi je cura rekla da je bilo naočala prošli mjesec ili ovaj

ako itko zna koja je novina u pitanju i ima li gdje kupiti, molim javite
delicatessen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 13:14   #75
naocale su bile uz graziju koliko ja znam tj ja imam te, za cosmo neznam a uz graziju su bile crne, smedje i bijele i dosta dugo poslje sam jos vidjala tu graziju na kiosku, zadnje vrijeme ne, mozda su ih povukli

joy haljina je u prsima kao stegnuta onim lastik koncem ali se rasteze
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 14:03   #76
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
naocale su bile uz graziju koliko ja znam tj ja imam te, za cosmo neznam a uz graziju su bile crne, smedje i bijele i dosta dugo poslje sam jos vidjala tu graziju na kiosku, zadnje vrijeme ne, mozda su ih povukli

joy haljina je u prsima kao stegnuta onim lastik koncem ali se rasteze
onda su to te,jer je cura imala bijele....znači uz graziju tu neku mada nikad čula za taj magazin

pitat cu na kiosku
hvala na informaciji
delicatessen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 16:38   #77
vidjela sam danas kod mene u dućanu to s naočalama.još su ostale samo crne...

dakle, u potrazi za joy-em upoznala sam sva mjesta u mojoj okolici,posjetila 15ak kiosaka i dućana i nigdje,ali nigdje nema joy-a s haljinicom.....
ima svih časopisa s darovima od onih kompjuterskih,national geografica,dječjeg kluba do playboya al JOY nigdje...

a ja bi haljinicu ((((((
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 19:49   #78
probaj nac mail od joya pa im poslat mail dal moze nekako narucit/kupit

nego, vidjela sam da je dosao novi story, jel kupio ko - sa onom majicom na bretele mornarskom na stiklu je, ako da da podijeli s nama kakva je ?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 20:48   #79
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
probaj nac mail od joya pa im poslat mail dal moze nekako narucit/kupit

nego, vidjela sam da je dosao novi story, jel kupio ko - sa onom majicom na bretele mornarskom na stiklu je, ako da da podijeli s nama kakva je ?
kupljeno.kupili su mi u king crossu, ostala je samo bijela..nisam bas odusevljena, al dobro
htjela sam rozu ili crnu,badić je crn, a japanke imam roze,ljubičaste i crne ...



story ja planiram kupit,gdje god je odjeća to je moje
naravno , mora mi se sviđat


baš me zanima kaj daju uz joy od iduće srijede
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 20:50   #80
jeeei za haljinicu ja imam roza i plavu a isto sam htjela crnu ali eto...
javi kad kupis story majicu pliz na slici mi je ljepa i nigdje ne pise ime kreatora (ne volim kad pise) ali ko zna kakva je uzivo i kakve su velicine tj jel jedna ili vise
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:30.