Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2016., 23:15   #201
Pa mali je bio drugi po glasovima publike, ali veliki umjetnički autoritet Petreković je zaključio da je "publika odradila svoje" i da sad on mora presudit.

I sad još ispada da su mu napravili uslugu, a mali je dobio više glasova od plesne skupine od valjda 300 članova.
Globinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 23:32   #202
Quote:
Globinho kaže: Pogledaj post
Pa mali je bio drugi po glasovima publike, ali veliki umjetnički autoritet Petreković je zaključio da je "publika odradila svoje" i da sad on mora presudit.

I sad još ispada da su mu napravili uslugu, a mali je dobio više glasova od plesne skupine od valjda 300 članova.
Da, da ono kako je Mislav izgovorio preko neke stvari da on prolazi, nego nije mi jasno da je onaj mali s harmonikom najbolji večeras, dobar mi je bio i onaj gumeni ulični plesač.

Martina je bila jaka kad je stisnula crveni gumb onim caricama, Severinina pjesma je sama po sebi smor za uši, a tek uz onu tamburaškuu obradu punu falševa.
File not Found is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 14:50   #203
Najgora sezona "supertalenta" ikad.
Žiri užas, natjecatelji..
Voditelji su isti...ali ne znam zbog koga i čega...ovu sezonu su i oni bzvze.

Jedino pozitivno...što je Devin još u igri
I nadam se da ove maškare više ne odlučuju o sudbini natjecatelja.
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 23:57   #204
meni je najbolji bio onaj Tunižanin u zadnjoj i on je stvarno pravi talent, bolji od tog Devina svakako

nadam se da će pobjednik naći između one cure sa hulahopom, onog pole Apolona, onog Slovenca na konturaljkama ili onog sa rubikovom kockom
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 01:28   #205
Zar mislite da i jedan pojedinac moze pobijediti? Osim onog u invalidskim kolicima, koji bi dobio glasove samo da dodje na pozornicu. Grupe su prevelike, jednostavno zato su one uglavnom i pri vrhu.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 17:30   #206
U čemu je fora s tim Devinom, meni je on totalno precijenjen...
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 12:40   #207
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Zar mislite da i jedan pojedinac moze pobijediti? Osim onog u invalidskim kolicima, koji bi dobio glasove samo da dodje na pozornicu. Grupe su prevelike, jednostavno zato su one uglavnom i pri vrhu.
A može, naravno da može. Nije da bi bilo prvi put

Navija se za hoopericu Jelenu.
Nepretenciozna, simpatična i ima ono nešto. Zrači..zrake kroz zrak.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 23:55   #208
užasno slabo komentirana i očito i gledana sezona

ne znam koliko je ljudi finale uopće i gledalo pored Eura

ja sam pogledala jer eto pratila sam veći dio sezone i mogu komotno reći da ovakav format nema smisla jer što doći će plesna skupina od 50-ak i pobijediti
na svu sreću pa je pobjeda otišla u prave ruke, iako im se to sve odužilo, pa tako nije uspio ni izvest pobjedničku točku
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 00:03   #209
Pokusavam shvatiti kako je pobjednik dobio 12 tisuća glasova. Što je uopće radio on? Nisam pratio baš, ali znam 90% finalista, no on nije među njima.

mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 08:16   #210
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Pokusavam shvatiti kako je pobjednik dobio 12 tisuća glasova. ...
glasovale tinejđerke
i žene kao danijela
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:03.