Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2016., 11:08   #141
Quote:
MajiFlafi kaže: Pogledaj post
Da li netko zna gdje mogu nabavit http://www.ljevak.hr/knjige/knjiga-9300 knjigu?
Imaš na netu, Gopal d.o.o.
__________________
Disciplina, jedina prepreka koja nas dijeli od cilja do uspjeha!
nox is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 19:22   #142
N
flajing pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 21:21   #143
Hvala, gledala sam i na amazonu, tamo imaju i novo, drugo izdanje iz 2013 i ono sto sam nasla je dovoljno jeftinije da se isplati narucit.
Jos se mislim koje cu...
__________________
Tko nije jeo, nije živio.
Tko nije griješio, nije živio.
Tko nije pio, nije jeo. Dakle, pij da bi živio, nemoj griješit.
MajiFlafi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 10:24   #144
Uvijek neki vrag moram kupit poslije maratona, pa sam se čak mislio zaletit u nedjelju do RunTreka po Abecedu trčanja, ali sam zaboravio, pa sam onda uzeo Advanced marathoning i krenuo čitat.
__________________
kajjaznam
kajjaznam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 19:19   #145
Trenutno se bavim pogrešnim Jack Danielsom
__________________
kajjaznam
kajjaznam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 21:21   #146
Quote:
kajjaznam kaže: Pogledaj post
Trenutno se bavim pogrešnim Jack Danielsom
zvuči zanimljivo, javi dojmove kada pročitaš,
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 18:04   #147
Da li izlazi trenutno kakav casopis o trcanju? Trazio sam na kiosku Go Out nakon duze vremena, al kazu da ga nema. Nisam bas u toku, jel prestao izlaziti?
moreno is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 18:16   #148
imaš po fejsari magazin Trčanje, imaš Outdoors, imaš isto časopis Maratonac koji je davno izlazio, ali su ga sad oživjeli
__________________
Pomozite mi da vas ne ubijem.
shicy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 20:21   #149
Quote:
janis2102 kaže: Pogledaj post
zvuči zanimljivo, javi dojmove kada pročitaš,
Pročito i zaboravio, pa ću morat ponovno
__________________
kajjaznam
kajjaznam is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 07:53   #150
Quote:
kajjaznam kaže: Pogledaj post
Pročito i zaboravio, pa ću morat ponovno
Sad ne znam što sam kvotala, Jack Daniels? Imam u pdf-u, nikako pročitati
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 23:37   #151
Quote:
Pripit kaže: Pogledaj post
Nekidan sam kupio "Rođeni za trčanje" od Christophera McDougalla te ju čitam tempom od 20-30 str/dan.
Quote:
Pripit kaže: Pogledaj post
Jesam, izvrsna knjiga! Sviđa mi se stil pisanja, duhovito, slikovito, stručno i pomalo motivirajuće u smjeru bosonogog trčanja, tako da sam nakon čitanja naručio Vibram Fivefingersice ali o tome, kad stignu i kad otrčim koji km, u drugoj temi I da, čini se da se autoru zamjerila kompanija Nike
Procitala je i ja. Odlicna! Bas mi je super sjela
Motivirajuca na vise razina.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 09:36   #152
Nisam neki knjigoljubac, ali volim pročitati dobru knjigu. Papirnatu

Koje knjižare preporučate za sportsku literaturu?

Ako netko nešto prodaje, slobodno mi šibne u inbox.
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 11:58   #153
Quote:
ExCenTric kaže: Pogledaj post
Nisam neki knjigoljubac, ali volim pročitati dobru knjigu. Papirnatu

Koje knjižare preporučate za sportsku literaturu?

Ako netko nešto prodaje, slobodno mi šibne u inbox.
Nije valjda da jos nisi procitao Muracamija, kultna trkacka literatura... posudila ga u knjiznici, ne isplati se kupovati, najbolji savjeti su ionako na netu.
Muracami mi je cisto simpa jer pise kao obican smrtnik pa vidis da svi kroz isto prolazimo, i da mu i rezultati nisu nesto nedostizni unatoc svim vrhunskim uvjetima treniranja.

Na youtubu najbolje savjete ima ultramaratonac Michael Arnstein, vrlo jasni i sa svim bitnim i korisnim sitnicama. Vrlo inspirativan mi je i Stefano Baldini (tko kuzi talijanski) uzitak za slusati. Najgori je Sage Canaday, izvrstan trkac ali nikakav didakticar, pogubim nit nakon par minuta.
scaramouche is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 12:29   #154
Quote:
scaramouche kaže: Pogledaj post
Nije valjda da jos nisi procitao Muracamija, kultna trkacka literatura... posudila ga u knjiznici, ne isplati se kupovati, najbolji savjeti su ionako na netu.
Muracami mi je cisto simpa jer pise kao obican smrtnik pa vidis da svi kroz isto prolazimo, i da mu i rezultati nisu nesto nedostizni unatoc svim vrhunskim uvjetima treniranja.

Na youtubu najbolje savjete ima ultramaratonac Michael Arnstein, vrlo jasni i sa svim bitnim i korisnim sitnicama. Vrlo inspirativan mi je i Stefano Baldini (tko kuzi talijanski) uzitak za slusati. Najgori je Sage Canaday, izvrstan trkac ali nikakav didakticar, pogubim nit nakon par minuta.
Nisam pročitao.

Pročitao sam samo Haile Gebrselassie. Jedan gospon maratonac mi posudio.
Rado bi takve knjige stavio na policu, pa nek krase dom
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 12:35   #155
Quote:
ExCenTric kaže: Pogledaj post
Nisam pročitao.

Pročitao sam samo Haile Gebrselassie. Jedan gospon maratonac mi posudio.
Rado bi takve knjige stavio na policu, pa nek krase dom
Onda: Haruki Murakami " O cemu govorim kada govorim o trcanju", bar je kao knjizevnik, a mozda jednom i Nobelovac, zasluzio krasiti policu
scaramouche is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 13:22   #156
Sto sam jos citala...

Murakami: O cemu govorim kada govorim o trcanju
Klasik, fino mi je sjela.

Kowalchik: The Complete Book of Running For Women
Prva knjiga bas o trcanju i treniranju koju sam citala, rekla bi biblija. Pokriva sve aspekte, a posto mi je bila prva, onda mi je bila i najkorisnija od takve literature sto sam citala.

Galloway: Galloway's Book on Running
Vec sam dosta znala pa me malo smorila. Mozda sam pomijesala, ali njegovi treninzi su bazirani na minutama, ne na udaljenosti? To ne volim A i rijetko hodam dok trcim, uglavnom dok pijem ili mozda par koraka van toga.

Runner's World: Runner's World 1001 Running Tips
Ovo je zgodna slikovnica koja isto pokriva sve aspekte trcanja. Volim je jer ako mi nesto padne napamet, tamo lako nadjem. Uglavnom su to kratki odlomcici, ali su mi dovoljni kao start za daljnje guglanje.

Ackland: Beginner's Half-Marathon Trainer: The 14-Week Program to Completing a Half-Marathon in Your Best Time
Ne sjecam se, valjda nista novo sto dotad nisam znala
Ne sjecam se ni jesu treninzi bili po duljini trajanja ili udaljenosti.

Galloway, Galloway: Half-Marathon: A Complete Guide for Women
Ovo je uvelike ponavljanje onog gore Gallowaya. Bezveze. (Meni bas ne sjeda taj Galloway )

Golub: Runner's World Meals on the Run: 150 energy-packed recipes in 30 minutes or less
Grozna kuharica. Od isprobanih recepata, jedva da mi se ista svidjelo. Ili mi je suho/nepovezano, ili ima zacine i sastojcice koje ne volim, ili ima voce u glavnom jelu, ili je hladno jelo, ili je smoothie. Zali boze para.

Fitzgerald: The New Rules of Marathon and Half-Marathon Nutrition: A Cutting-Edge Plan to Fuel Your Body Beyond "the Wall"
Meni previse ugljikohidrata. Nemrem. Inace ima i programe treniranja za maraton i polumaraton s prijedlozima za prehranu (mislim da je bilo makrosi u gramima).

Heminsley: Running Like a Girl: Notes on Learning to Run
Bahata posh djevojcica.

Jackson: Your Pace or Mine?: What Running Taught Me About Life, Laughter and Coming Last
Nelose iako bi voljela da su njene price duze. Kratka iskustva njenih poznanika me ne zanimaju. Mis, bila bi ok da nisu tako kratka.
Bila mi je ok za procitati dok sam bila bolesna.


Valjda sam ih sve popisala

Moj definitivni favorit je Born to run, a i Murakami mi je drag.
Od ovih za treniranje Kowalchik. Nazalost, nisam sigurna jesam li je pri seljenju proslijedila dalje ili poslala u roditeljski dom Saznati cu za Bozic.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 13:29   #157
Uh, morat cu prosvrljat po arhivi, vec sam zaboravila i autore i sve. Eat&run od Jureka, pa onda 40 ili 50 maratona u isto toliko dana, Murakami, pa cijela gomila koje su samo savjeti...

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 13:32   #158
Kakav ti je bio Jurek? Ja sam meso-siro-jajozder i ne znam ima li mi smisla uzimati ista njegovo. Ne zelim se uzrujavati.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 14:21   #159
Jurekova knjiga je odlična. Uopće ne nameće nikome svoje veganstvo nego samo govori o tome kako je profunkcionirao nakon što je prešao potpuno na vegansku prehranu. Knjiga za svaku preporuku.
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 15:09   #160
Imam i jurek-a i born to rub i Jack Daniels i lore od runing skinuto na lap. Nikako pročitati jer mi nezgodno za čitanje.

Galloway mi je bio prvi trening, nekako se nisam našla. Volim Hingdon-a
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:40.