Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2017., 11:30   #381
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
To ne znamo, jedino što sigurno znam je da ne moram lagati i zavlačiti ljude da bih dobila nešto od njih. Niti bih to ikada učinila čak i kad ne bi bilo drugog načina za dobiti to nešto.
Točno to

Ako negdje nemam prolaz, sve i da je ne znam koliko želim - mogu jedino bit sjeban zbog toga što nisam uspio. Od činjenice da sam 'dobio što sam htio' samo zbog toga što sam muljao bih se osjećao sjebanije nego da ne dobijem.

To mi zvuči kao potpuni gubitak dostojanstva - morao sam biti netko/nešto što nisam da bi me netko poželio. Prejadno.
someonesomewher is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 11:40   #382
Quote:
Jay Cutler kaže: Pogledaj post
Znači, jedna stranica za spajanje partnera.... upiknuo jedan profil, poslao poruku, i dobio odgovor. Javio se 39-godišnjakinji, koja živi sama s klincem, i traži nekoga za brak. Iz istog mjesta od kud i ja.

Dogovorili se za sastanak, našli se... i tu počinje. Kroz spiku ona traži nekoga tko će dići kredit od 70.000 ojra za kuću, oženit ju, napravit još jednog klinca i živjeti kao bračni par.

Taman posla.

No, opet ja kao ja, kroz razgovor, pristanem na sve (šatro), ona sva oduševljena, mene boli kurac, bitno da dobijem pičke. Eto, da se sad moram tako izražavati.

Nakon prvog sastanka pao kiss. Drugi sastanak otišli u kino, poslije s autom na neko zabačeno mjesto, i dobio pušenje (full). Treći puta poza 69 u autu, pušenje (full), četvrti opet pušenje (full). Htjela sex bez kondoma, ne dolazi u obzir.

E, onda su počela pitanja .... to traje već mjesec dana, zašto se ništa ne pokreće u vezi kredita, nas, našeg klinca.... i meni je onda pukao film. Rekao sam da više ne želim ništa imati sa njom, da je kredit otpao (naravno, nisam ništa ni poduzeo u vezi toga), i da me ostavi na miru.

Okrenuo sam se i otišao. No, onda počinju pozivi za pozivom, plač preko moba da je ona blizu 40, i da ju nitko više neće htjeti, da se zaljubila u mene, da želi da se vidimo... bla, bla, bla, bla.....

Rekao sam opet da neću, i da me ostavi na miru. Neće. Dolazi mi na vrata doma. Dok nisam bio prisiljen pozvati muriju koji su joj zabranili ikakvo približavanje.

Od tada je nema... ali i dalje stižu poruke... da se vidimo.

Iskreno, ne želim je pored sebe, ali ako ponovo pristanem na sastanak, znam na što će to ispasti.

Što napraviti? Zaboraviti ju skroz?
Vidis kako se uz tako obostrane prave , ciste i iskrene motive dogodi ljudima prava ljubaf.
stupidisam is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 13:08   #383
Quote:
someonesomewher kaže: Pogledaj post
To mi zvuči kao potpuni gubitak dostojanstva - morao sam biti netko/nešto što nisam da bi me netko poželio. Prejadno.
Jebeš dostojanstvo u takvim slučajevima, prakticiram ga na drugim poljima gdje mi je potrebno, a ne na ovakvim jadnicama.

Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
nadajmo se da ti jednog dana hoces
jer biti muskarac je jako razlicito od djecackog ponasanja i spremnosti da se olako pregazi preko vlastite kicme, ponosa i obraza
iskreno kompa, nikad nisam, ali da moram radije bih platio nekoj da mi popusi, nego da od sebe radim smece i budalu
Vidiš, ja nebi nijednoj platio... bolje ih zavlačit, pa dobit jebačinu ili pušenje. I ne mislim da od sebe radim smeće i budalu. Samo uzimam ono što mi se nudi. Jebeš ponos, obraz i ine stvari.
Jay Cutler is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 13:13   #384
ne sanjam da cu promijeniti tvoje misljenje, samo sam ti rekao svoje
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 14:04   #385
Quote:
Jebeš dostojanstvo u takvim slučajevima, prakticiram ga na drugim poljima gdje mi je potrebno, a ne na ovakvim jadnicama.
Mislim da smo otkrili novi termin:
Kontekstualno dostojanstvo

someonesomewher is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 14:14   #386
ne znam sta se ta zenska peljala s tobom. 40 nije puno godina/... mogla si je nac nekog stranca sa vise od 70.000 eura ako iole na neceg izgleda...
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 14:16   #387
I opet me iznova iznenađuje kako se ljudi mire s gubitkom strasti i umjesto da zagrebu, pronalaze alternativne varijante.

Autore, s obzirom na ubračeni status, u kojem je očigledno došlo do nekakvog preobražaja, pa je jedan od vas dvoje, onom drugom od sexualno uzbudljive, postao odbojan, prihvati da ti većina nema na čem biti zavidna. Kujiš?
Old 17.01.2017., 14:28   #388
Quote:
Mislim da smo otkrili novi termin:
Kontekstualno dostojanstvo

Da! Ili selektivno dostojanstvo
ali ovo kontekstualno je čak i bolje.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 15:48   #389
Jesam li otišao malo predaleko .... jbg. nikad nećemo znati šta je to predaleko...?

naravno, dok te ne počme zvati doma ili još gore počme dolaziti na vrata kao u onoj priči od stranicu prije....jbg. sinko očigledno da si otišao predaleko i sad pušiš lagano, no hlađenje će trajati dok ne naiđe na drugog jebača sa istom spikom ali koji će popušit foru i zagrist do kraja....e onda si ti slobodan, ono fakat slobodan .... za nove lovačke poduhvate :-)))))

Cijela priča o nekakvom odlasku predaleko leži samo i isključivo u ženskoj psihi...jbg. svakom muškarcu je sex na prvom mjestu i dok si ne isprazniš jaja gledaš samo kako bi je oblizao i bao, no kod dobrog dijela žena sex nije samo sex i pohota, vječito je još neka priča u glavi, a onda kad skužiš te njene "kredite il neku spiku" kasno prijatelju....dakle savjet, samo onu koja uživa u sexu kao ti, ne želi poklone apsolutno nikakve i sluša kad joj kažeš da se ne šprica parfemima jer, jebiga i ti moraš doć u jednom trenu doma...
mango004 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 15:58   #390
Meni je zanimljivo kako nas sve stalno uvjerava kako mu jedobro,kako je sretan i slično
Ne vidim neku potrebu za tim,jebe se nama jesi ti sretan ili nisi,s pusenjem bez njega..
Vise je to izgleda,evo mene dosao da se pohvalim..
Sexati se s nekim i nije nesto za pohvalu,brate mili svi se sexamo

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
Old 17.01.2017., 16:49   #391
On ne razumije da to nije uredu što je napravio. Zamisli njega, treba dobiti ili ocekuje neki npr predobar posao i šef mu kaže za dva mjeseca ako se pokažeš i dokažeš dobiti ces ga , on se trudi i trudi i ispuni sve zadatke, da bi mu sef na kraju rekao "ja sam se zajebavao",iskoristi te. Cuj nije ni cudo da ti je ženska došla na vrata kuci,netko bi platio nekoga da te istuce ili npr. zapali ti auto,nisi svjestan da imaš srece sto ti je ženska sam došla kuci,neki ljudi imaju kratak fitilj,ne kažem da ima ljudi koji bi takve situacije zaobišli ali ipak.. Igraš se sa tudim životima,namjerno ,neces dobro zavrsiti ako tako nastaviš,kad tad..
Old 17.01.2017., 21:46   #392
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Meni je zanimljivo kako nas sve stalno uvjerava kako mu jedobro,kako je sretan i slično
Ne vidim neku potrebu za tim,jebe se nama jesi ti sretan ili nisi,s pusenjem bez njega..

Ni na kraj pameti mi nije došlo da se pohvalim, nego sam samo iznio što se dogodilo... a onda je krenulo svojim tokom.
Jay Cutler is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 12:22   #393
Quote:
Ni na kraj pameti mi nije došlo da se pohvalim, nego sam samo iznio što se dogodilo... a onda je krenulo svojim tokom.
Dosao si pitati "Sto napraviti" i ljudi su ti rekli da razvijes malo samopostovanja. Ako ne mozes doci do seksa na nikakav drugi nacin nego da muljas kojekakvim "jadnicama" onda si i ti samo za zaljenje ili gadjenje, ovisno o promatracu.

A sto si ti ocekivao?
ESKat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 17:28   #394
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post

Cuj nije za pohvalu..

Evo vic:

Desio se brodolom, i na pusto ostrvo se spasili Mujo i Angelina Jolie... (vidi slucajnosti)...
Nakon nekog vremena, imavsi svega u izobilju (pusto ostrvo je bilo u tropskom pojasu, pa je bilo i hrane i vode), krene i redovan sex...
Nakon nekog vremena (i redovnog sexa), Mujo nesto snuzden, a Andja ga zabrinuto pita sta je...
Kaze on "hajde ti fino uzmi onaj sesir, zapleti kosu ispod, stavi ove lazne brkove i onda kreni polako hodati plazom prema meni"
Njoj cudno, ali ga poslusa...
Kad mu je bila blizu, on progovori: "Hej Haso, neces vjerovati koga taslacim.."

i tako...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 17:44   #395
Quote:
Znači, jedna stranica za spajanje partnera.... upiknuo jedan profil, poslao poruku, i dobio odgovor. Javio se 39-godišnjakinji, koja živi sama s klincem, i traži nekoga za brak. Iz istog mjesta od kud i ja.

Dogovorili se za sastanak, našli se... i tu počinje. Kroz spiku ona traži nekoga tko će dići kredit od 70.000 ojra za kuću, oženit ju, napravit još jednog klinca i živjeti kao bračni par.

Taman posla.

No, opet ja kao ja, kroz razgovor, pristanem na sve (šatro), ona sva oduševljena, mene boli kurac, bitno da dobijem pičke. Eto, da se sad moram tako izražavati.

Nakon prvog sastanka pao kiss. Drugi sastanak otišli u kino, poslije s autom na neko zabačeno mjesto, i dobio pušenje (full). Treći puta poza 69 u autu, pušenje (full), četvrti opet pušenje (full). Htjela sex bez kondoma, ne dolazi u obzir.

E, onda su počela pitanja .... to traje već mjesec dana, zašto se ništa ne pokreće u vezi kredita, nas, našeg klinca.... i meni je onda pukao film. Rekao sam da više ne želim ništa imati sa njom, da je kredit otpao (naravno, nisam ništa ni poduzeo u vezi toga), i da me ostavi na miru.

Okrenuo sam se i otišao. No, onda počinju pozivi za pozivom, plač preko moba da je ona blizu 40, i da ju nitko više neće htjeti, da se zaljubila u mene, da želi da se vidimo... bla, bla, bla, bla.....

Rekao sam opet da neću, i da me ostavi na miru. Neće. Dolazi mi na vrata doma. Dok nisam bio prisiljen pozvati muriju koji su joj zabranili ikakvo približavanje.

Od tada je nema... ali i dalje stižu poruke... da se vidimo.

Iskreno, ne želim je pored sebe, ali ako ponovo pristanem na sastanak, znam na što će to ispasti.

Što napraviti? Zaboraviti ju skroz?
Hmmmm.... naziru se elementi kaznenog djela
Old 23.01.2017., 18:53   #396
Čijeg? Žena koja na prvom sastanku postavi takve sulude uvjete pred muškarca i zaslužuje takav ishod.
Djed iz Mućki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 19:50   #397
Quote:
Djed iz Mućki kaže: Pogledaj post
Čijeg? Žena koja na prvom sastanku postavi takve sulude uvjete pred muškarca i zaslužuje takav ishod.
oboje

ona -prikrivena prostitucija

on - obmana
Old 23.01.2017., 22:11   #398
Quote:
Kao dugogodišnjeg korisnika muškog mozga me vrijeđa tvoja pretpostavka da svi razmišljamo i funkcioniramo poput tebe.

Ne, nismo svi isti.
Ne, nismo svi voljni plesati po kičmi vlastitog dostojanstva kako bismo ostvarili pristup vagini.
Niti smo svi voljni lagati, muljati, manipulirati ili glumiti nešto što nismo kako bismo dobili.
Nekima od nas je potrebno i vidjeti želju u drugoj strani (pri tome se pretpostavlja da druga strana želi nas, onakve kakvi jesmo, a ne ono što smo joj spremni smuljati kako bi nas poželjela).
Ovo mi vraća nadu u muški rod 😁
Bar na tren 😎
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:58.