Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Kuhinja bez mesa

Kuhinja bez mesa Vegetarijanstvo, veganstvo, makrobiotika i ostala bezmesna prehrana

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2017., 11:48   #121
Ekohiža u Kneza Mislava u Zagrebu ima često akcije

Booksa u Martićevoj ima četvrtkom http://booksa.hr/program/dobra-spajz...si-1474276689; naručiš si preko weba što trebaš i dođeš u četvrtak po to

Greencajg na Kvatriću i negdje na Trešnjevci svaki mjesec ima proizvode na akciji, vrlo često orašaste plodove

Soyarnica ima najpovoljniji seitan i tofu i najbolji tempeh, mislim da imaju trgovinu na Trešnjevačkom placu, ali se njihovi proizvodi mogu kupiti i u Greencajgu, online (dostava je mislim besplatna za Zagreb) i često su u Booksi četvrtkom
600klara is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 10:35   #122
Talijanska marka integralne rize, crvena i crna, pol kile 14 kn, u plodinama. Do srijede.
Imaju i fino spanjolsko sojino po 12 kn ako netko treba dodatni razlog.
__________________
otpis
peronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 13:28   #123
Lidl tofu 2x200g 11.99kn. Pozurite.. Ja uspio samo dva komada ugrabiti



sent from my c35
kantonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2018., 16:08   #124
Razni veggie proizvodi (kobase, salame, pleske, štapići itd.) na akciji u Lidlu do kraja tjedna.
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 10:43   #125
Veganska pizza u Lidlu (11,99 kn)
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2019., 02:42   #126
Hoće li ta veganska pizza biti dio stalne ponude u Lidlu ili samo kratko?
black fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2019., 17:59   #127
Quote:
black fairy kaže: Pogledaj post
Hoće li ta veganska pizza biti dio stalne ponude u Lidlu ili samo kratko?
Samo kratko. Ali ako je sudeci, kako je ovdje, uvrstit ce ju u stalnu ponudu nakon nekog vremena ako bude dovoljna potraznja

Sent from my Samsung Note 9 using Tapatalk
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2019., 22:25   #128
Hvala na odgovoru. Bilo bi vrijeme da i Lidl ima nešto vegansko u stalnoj ponudi.
black fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2019., 07:45   #129
Ja ih jucer kupila, obnovili zalihe.

Sent from my Samsung S9 plus using Tapatalk
iva1505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2019., 14:14   #130
Hrpa svega i svačega u Lidlu od četvrtka.
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2019., 23:39   #131
I u Kauflandu.
black fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2019., 21:44   #132
Evo bila danas u Lidlu kod Arene, nemaju sve iz ovog popisa: https://www.lidl.hr/hr/ponude.htm?id=1082 Nisam našla vege kobasice, rolice niti okruglice.
Ima pizze, tofua, vege salame i gotovih jela.

U Intersparu u Areni imaju "Veganz" čokolade i " First in the Raw" energetske pločice na 50% zbog skraćenog roka trajanja. Meni su fine.
black fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2019., 12:51   #133
Kod mene u zaboku u Lidlu, uskore sve su pokupili, jedva jos nesto naso, cudi me to.. jer inace svi sa kojim popricam se vrlo drze mesa i kobasa...i gledam ljude st akupuju, kao i jas nekada, mlecne proizvode, ...
a uskoro svak dan cujem ..kako obole ljudi od svacega i u bolnice, upute i svasta, cekanja do kraja ... a nebi nikako dosli na ideju da se krivo hrane.
uskoro svi debeli ko bacve, od sala se jedva gibaju, al cude se kada obole.
mozda ipak tu i tamo netko (vrlo malo ljudi, nisam jos nitkog upoznao) i u zagorju poceo drugacije mislit kada se sve pokupilo i Lidlu, a skupo je to, a jevtino napravljeno., Lidl je lud za novcim , ako vecinom ljudi na svijetu.

U glavnom, vegan sam negde 3 ili 4g, i nikad u zivotu prije sam bio tako zdravi, uvjek nesto bilo, pa makar gripa/groznica, a zadnje te godine mi zna samo 3 dana cureti nesto nos i gotovo. Zdravlje saverseno, makar pusim 1,5 kutiju na dan.
Stemericu za rupe busiti u zid mi valjda vise netreba, tako tvrdi mi je, samo dosta spavanja mi treba, ipak sam vec stariji preko 50
__________________
is or be in future blacklistet: taipan, enedielle, Osmi, 7nationarmy, peronja, mekerica, bat kol, mukotrpak, Biljka112, Beljki, judolino, Adyson, illemental, nezgodan2, Soul Hunter,NESHO95,električni_zec,Fl@Tron, edi_bosanceros, Ego, Corduroy, monty-zg, manchild, Pravi Život, bonecrusher, jednoumlje, leMONZoo, piskavac, Al dente,
Blues Willis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2019., 20:52   #134
Kakvo je ponudom i cijenama u Lidlu u odnosu na druge dućane, što ima drugačije? Vidim da se povremeno spominju akcije, a malo mi je dalje.
_filo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2019., 08:43   #135
znate li jel PROVAMEL biljni napitak negdje na akciji?
INače ga kupujem u Tvornici zdrave hrane
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2019., 17:25   #136
U tvornici ti je trenutno 50kn popusta na narudjbe iznad 350kn. Plus popust na karticu kupca

Sent from my Samsung S9 plus using Tapatalk
iva1505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2019., 05:55   #137
još danas

https://www.tvornicazdravehrane.com/...pacnih-cijena/
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:13.