Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2017., 20:47   #1
Real me

Bok borci! Nadam se da ste dobro za sada. Htio bih vam predstaviti spoznaju do koje sam došao. Ne bih je nazvao problemom koji me guši i koji mi je ne poznat. Poznat mi je, ali ne znam kako bih trebao postupiti. Evo o čemu se radi:

Predstavit ću vam to onako kako sam sam sebi predstavio, kroz ljestvicu vrijednosti:

TKO SAM JA - Uspješan student od 20 godina, s invaliditetom koji je prešao sa hodalice na štake i učinio velik korak naprijed
ŠTO ME MUČI - Iracionalan osjećaj usamljenosti, osjećaj kao da nešto propuštam i kao da bih u ovim godinama trebao raditi nešto drugačije. Nerjetko osjećam i knedlu u grlu kao kada čovjek plače, no ne plače mi se.

MOGUĆI UZROK:

A) Bez bilo kakvog ljubavnog iskustva sa zenama - Pere me jaka zelja za sexom, ali si još uvijek ne zelim niti mogu priuštiti plaćeni sex. Uvjeren sam da nisam privlačan muškarac, posebice ne pojavom, kada ljudi vide štake. Ipak, vjerujem da postoji način da se to prebrodi. Ne vjerujem da je stvar u okolini koliko u meni. Ne znam kako sam sebe da prihvatim i prestanem se zapitkivati zašto nisam kao drugi

B): Stalno poređenje s drugim - Imam osjećaj da me upravo to izjeda, ali ne mogu stati. Svi u mom okruzenju barem jednom su imali nekakvo iskustvo, imaju stalne prijatelje za izlaske.. Imam i ja prijatelja jako puno, ali u tom nekom aspektu baš i ne vladam dobro. Osjećam kao da bih trebao poraditi na sebi, osvještavanju svojih kvaliteta, ali ne znam kako.

Neki savjet?
Mentalcode is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 21:16   #2
Jesi li siguran da je podforum Teens najbolji izbor za tvoj problem?
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 18:32   #3
Probaj na psihologiji. Malo si prerasto teense kao i većina ovdje.
__________________
Koga, cega janjetine , komu, cemu meni s kim, s cim sa kapulicom mladom meni, meni
'oću bruto plaću na ruke
Tomolav is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 20:27   #4
Usamljena srca ili ljubav, erotika, seks ... ovdje ćeš teško dobiti adekvatne odgovore.
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:58.