Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2017., 19:21   #1
Autronic aj400/48 software

zna li neko di bi se moglo skinut ili kupit program za ovu centralu?
__________________
Obecao sam sebi da cu drzati dijetu: izbjegavati alkohol i masnu hranu. I nakon dva tjedna izgubio sam 14 dana.
dopacicpu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 20:13   #2
uf nisam siguran dal za tu, ja imam autronic plin al mislim da nije taj naziv.

guglaj, ak ne uspije jedini majstor u ZG i okolici koji mi se uspio spojiti na plinsku dijagnostiku je covjek tam kod 24sata, prema Buzinu kak se ide, Oreškovićeva ulica, svaka mu cast.

cak mi je iskopirao cd s dijagnositkom s tim programima, kupio sam i kabel prek neta al ne pase mi , kao da jedan pin fali, ne prepznaju ga windowsi kak treba..
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 20:56   #3
http://lpgcenter.eu/?download,23
potraži tu ovdje ima zaista svačega,ali za ovaj tip nema inače nazivaju taj sistem ARIA 48,btw i niasam iz ZG
__________________
Obecao sam sebi da cu drzati dijetu: izbjegavati alkohol i masnu hranu. I nakon dva tjedna izgubio sam 14 dana.
dopacicpu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 08:08   #4
Nitko nema taj program za Autronic aj 400 ECU?
__________________
Obecao sam sebi da cu drzati dijetu: izbjegavati alkohol i masnu hranu. I nakon dva tjedna izgubio sam 14 dana.
dopacicpu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 14:46   #5
tražeći po netu naišao sam na prins i torelli sisteme i njihove software koj us indentični ovome autronicu,čak se spominje u textu da su to u biti autronic centrale s njihovim logom,ima li tko neka saznanja o tome?nije vrag da baš nitko ne radi s time.
__________________
Obecao sam sebi da cu drzati dijetu: izbjegavati alkohol i masnu hranu. I nakon dva tjedna izgubio sam 14 dana.
dopacicpu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 12:18   #6
Ja sam instalirao od prinsa i kao što kažeš 100% su isti na oko, ali kad se pokušaš spojit javi da ECU nije od prinsa i dalje ne ide
Pretpostavljam da bi se dalo negdje po postavkama isključiti provjera da li je ECU od prinsa ili nije ali nisam pronašao
iceman89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 11:14   #7
Da baš tako slao sam email u tvornicu i poslali su mi demo program,naravno s njim se nemožeš spojit,nešto je novija verzija i dopunjeno je s raznoraznim injetorima u listi itd. Ja sam probao s nekim tajlandskim ista priča ne prepoznaje centralu obzirom da se ova verzija zove aj 400 nation vjerojatno su programski se zaštitili za razne zemlje i tu je problem. kako mi se čini za sad nema adekvatnog programa kojim bi se moglo spojit osim originalnog a za koji treba "ključ".Interfejs sam nabavio na ebay od jednog bugara za neku smješnu paru cca 15$ s hrpom programa no nijedan se nemože prkačit na ovu centralu. A valjda će s vremenom negdje isplivat odgovarajući program.
__________________
Obecao sam sebi da cu drzati dijetu: izbjegavati alkohol i masnu hranu. I nakon dva tjedna izgubio sam 14 dana.
dopacicpu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 07:48   #8
A koji je uvjet da možeš kupiti usb key?
Koliko para traže za punu verziju?
iceman89 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:33.