Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2017., 21:19   #181

Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 21:44   #182
Toliko se savinuo da se metalni rub izbočio. Prvo sam mislila da sam sjebala navlaku za mob, a kada sam ju skinula imala sam što vidjeti
Progib je bio 2mm sigurno.

Ali nema toga što dobra ženska pozadina ne može ispraviti
Cranesbill is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 22:19   #183
Zato mene malo zaboli svaki put kad vidim nekoga kako drži mobitel u stražnjem džepu
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 22:24   #184
Ja kad ga vidim u đepu, vidim kako sjeda na njega
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 23:06   #185
Guilty as charged

Ali samo jednom sam ga zaboravila u stražnjem džepu. Na žalost, vožnja u autu je potrajala i tek sam pri izlasku shvatila gdje je mobitel bio cijelo vrijeme.

U svakom slučaju, Xiaomi je za sada dokazao izdržljivost
Cranesbill is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 18:30   #186
A imam jedno pitanje ..
Je li još uvijek na ovom forumu isti oblik uređivanja postova i zapis kad je uređivan i tko ga je uređivao ?
Da pojasnim pitanje … ako ja ili moderator uredi moj post ,( recimo obriše dio napisanog ili ukloni sliku ) , piše ispod u postu „ uređivao zadnji taj i taj i vrijeme ( barem je tako prije bilo ).
Pitam to iz razloga što sam u jednoj temi https://www.forum.hr/showthread.php?t=996705&page=3 , post broj 60 ( zadnji post na toj stranici ) uz odgovoru na pitanje jednog forumaša stavio i slike trajanja baterije ( ne veće od 281x500 ) i bile su tamo oko 15 dana sad ih nema ( slučajno sam nešto tražio i to uočio ) … ima samo pisani dio koji sad nema nikakvog smisla.
No sad u postu stoji samo tekst i nema ni tko je uređivač ni kada ga je uredio .
razjaren is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 19:55   #187
Sve što još želim reći, a nemam gdje - Chat topic. Pročitaj prvi post

Daj link na post zaboga Na tt sam i drugačiji je prikaz stranica nego na desktopu

Edit: našla. Nemam pojma što se događa. Preko tt se vide screenshotovi, kad idem na web view nema ih. Budem se zabavila time kad dođem doma.
Znaš li koji servis za fotke si koristio? Da nije Photobucket? I jesi li pisao preko tt ili na desktopu?

__________________
JEBOTE!

Zadnje uređivanje Modesty B : 08.08.2017. at 20:50.
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 21:07   #188
Ma to je do imgura problem.
Nekad radi, a nekad ne.
Kad idem editirati ili citirati taj post- vidim da postoje linkovi, ali se ne prikazuju.
Znam da se isto tako imgur linkovi nekad ne otvore iz prve već treba refreshati.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 23:02   #189
@Duba ,koristio sam servis za fotke imgura a pisano na desktopu

@assassin , vjerovatno si u pravu i to je valjda do tog servera za fotke biti će red mijenjati server

U svakom slučaju hvala oboma na odgovorima ... evo sad vidim da je opet proradilo i sve je kako treba biti.
razjaren is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 19:39   #190
mod info: prebačeno sa Samsung Galaxy S8

Znam da je sada ovo najveća šminka što se tiče mobitela, ali prije 12 godina ja sam imao Samsung E720 i to je bio tada neviđena šminka. Imam ga i sad, funkcionalan. Glupo će zvučati možda sam i subjektivan, ali nakon E720 sljedeći mobitel koji je po meni bio premium izrade je S6 (pa sada S7 i S8). Ali E720 je bio neprevaziđen. Nakon njega je došao i onaj D500 ali to je bila jeftinija plastika ali bolji hardware iznutra i software.

E720 je E720. Možda ga je netko i od vas imao.


Zadnje uređivanje Modesty B : 28.08.2017. at 20:07.
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 16:59   #191
U dilemi sam....imam S7. Da li kupiti S8 ili da čekam S9....nekako sam sklonija ovoj drugoj opciji....kaj bi vi napravili....?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 14:03   #192
Quote:
zrixy kaže: Pogledaj post
U dilemi sam....imam S7. Da li kupiti S8 ili da čekam S9....nekako sam sklonija ovoj drugoj opciji....kaj bi vi napravili....?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Jednostavno, ako imaš para, kupi sad S8 i onda S9 kad izađe. Ako nemaš, čekaj S9.
Klarajson is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 17:10   #193
Quote:
Klarajson kaže: Pogledaj post
Jednostavno, ako imaš para, kupi sad S8 i onda S9 kad izađe. Ako nemaš, čekaj S9.
Pa nemam para za bacanje....zato i pitam. Nisam toliko bogata da svakih 6 mjeseci dam 6000+ kn za mob....

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 18:49   #194
Pa nećeš dati toliko. Valjda ćeš prodati trenutni mobitel I dat razliku.
Cekpu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 20:00   #195
Bump sa S7 na S8 je u najvecem dijelu pitanje dizajna i veceg ekrana/moba/baterije te marginalno bolje kamere u praksi. Ako ti se ne svidja 5" i ostri rubovi S7ice, dobit ces sto zelis za preveliku razliku i novcu da mene pitas. Baterija traje u prosjeku jednako koliko vidim po dojmovima (sto je odlicno). Kamera je i dalje jednako odlicna, ali ne opravdava razliku u cijeni, tj nije toliiiko bolja. Samo je i dalje odlicna (sto je odlicno).

Performanse, novi featurei i ostali gimmicki su prica za sebe. Vjerojatno ne kupujes mob zbog retina skenera ili brzeg procesora, jer S7 ne kaska. Bar se nadam, s obzirom koliko naglasavas brigu o novcu

E da, ne zaboravi fingerprint skener na losijoj poziciji.

Meni su i S8 i S7 recimo super mobovi, a S9 ce se morati potruditi (i fizicki smanjiti) ako me samsung zeli natjerati da razmislim o prodaji S7ice. Moje dvije lipe
__________________
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
xlr is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 20:06   #196
Quote:
Cekpu kaže: Pogledaj post
Pa nećeš dati toliko. Valjda ćeš prodati trenutni mobitel I dat razliku.
Trenutni mob ide članu obitelji...

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 20:28   #197
To je onda lijepi skupi poklon

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Cekpu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 06:57   #198
Dali negdje na forumu ima rubrika gdje se prate akcije mobitela? I kod operatera i u običnim trgovinama.

Kupujem mobitel, ali nije mi hitno, pa bi volio negdje pratiti akcije, ako ima na jednom mjestu
Hrvoje_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 09:25   #199
Kod kojeg si operatera?
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 10:07   #200
Quote:
CroGamer24 kaže: Pogledaj post
Kod kojeg si operatera?
tele2, ali nije mi obavezno, spreman sam ja čekati i Božić, pa eko ne bude nista dobro i kasnije, samo bi volio negdje gledati kada ima te akcije, pa malo usporediti i slično.

Mislim mogu tu na forumu stalno pisati koji mobitel do 2000 kuna, koji do 3 i slično, a opet to su jednokratne cijene, mozda mi se nešto bude više svidjelo na pretplatu, kada je neka dobra akcija.
Hrvoje_os is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:54.