Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Neprikazano (US i UK)

Neprikazano (US i UK) Kristalna kugla - sve što ste htjeli znati a niste se usudili pitati....

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2017., 17:57   #241
Quote:
LeGriffio kaže: Pogledaj post
Nije problem u fillerima nego u debilizmu, prethodne sezone nisu bile ni priblizno ovoliko trashy.
Kao što sam rekao, svatko ima drugi threshold. Moj su već prešli u S2 s filler eps i fokusom na iritatne i glupe likove umjesto da su krenuli dalje na guverner priču.
Old 13.04.2017., 22:31   #242
Quote:
LeGriffio kaže: Pogledaj post
Nije problem u fillerima nego u debilizmu, prethodne sezone nisu bile ni priblizno ovoliko trashy.
Meni je ipak veći problem filler.

16 epizoda se moglo svesti na 4, a i te bi bile previše koliko se malo mjenjala radnja.
Old 16.04.2017., 01:57   #243
Sve mogu progutat, ali ne mogu provarit više patos i patetiku stanovnika Rickvillea kad razgovaraju međusobno.
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 22:23   #244
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Sve mogu progutat, ali ne mogu provarit više patos i patetiku stanovnika Rickvillea kad razgovaraju međusobno.
Ma postali su iritantni u bilo kakvoj interakciji...dok razgovaraju...dok onako značajno neverbalno komuniciraju pogledima...dok se valjaju po madracima i kombijima...

Nemojte me sad opet ispljucati ali ja se u novoj sezoni radujem samo Dwightu, svi ostali su ili nezanimljivi ili previše potrošeni.
E da...i da se riješe smećara, što prije, po mogućnosti u prvih par epizoda. Ovu prepisivačinu iz MadMaxa ne mogu podnijeti.
ani08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 17:42   #245
Meni je šesta sezona bila najgora. Tek u drugom dijelu se počela poboljšavati. Sedma je bolja od šeste. No, TWD se odavno srozao ali većina koja je gledala do sada gledat će i do kraja.

Priču s Neganom bi trebalo svršiti čim prije i serija bi trebala ići polako ali sigurno prema svom kraju. Autori serije su otvorili cijeli novi svijet i sad ne znaju kako ga zatvoriti. FTWD je trenutno dosta bolja serija od TWD-a ali sam siguran da će se s vremenom i ona razvodniti. Jednostavno glavna mana TWD-a je prevelik broj epizoda u sezoni. 16 je zaista previše. 6 ili 8 po sezobi bi bilo idealno. Ovako već znamo kako će se otprilike stvari kretati.

Još scenaristi smjeraju? Koliko sezona još? Nadam se da ne namjeravaju 14, 15.
timothy88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 18:17   #246
haha, fear bolji od twda?
po cemu to lol?

fear je imao toliko potencijala da bude bolji od twda, ali su ga sjebali jos gore.
jedini zanimljiv lik tamo je nick.

a Negana planirali vrtit cijelu slijedecu seonu vjerojatno.
Old 17.05.2017., 23:31   #247
Twd je srozana do očaja ali ftwd je negledljiva

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:58.