Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2017., 01:00   #61
Quote:
asdfasf kaže: Pogledaj post
ajme odvratan sam
Znam. Nekad se gadim sam sebi kad ode i na 4 znamenke i dva dana mamurluka i tjelesne atrofije.
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 20:17   #62
a u prosjeku 500 kuna, znalo je to bit i vise,nekad manje
Simon Adebisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 00:34   #63
ne znam, čitam ovdje što neki pišu i ne vjerujem, pa s 50 kuna nebi ni izlazila van iz kuće. ne izlazim često al kad odem ne želim si brige s tim dal ću imat il ne para za cuge, jela, taksi, i za sve popratno za slučaj da se bilo kaj desi il da se bilo kaj sprdnem usput. i nije mi žao potrošit na sebe i svoj gušt koji god to meni u tom trenutku bio, isto ko što mi nije žao počastit ni druge.
desilo mi se da su me zvali van baš u visokim datumima prije plaće, i rekla sam išla bi al ne idem nikam jer imam zadnjih sto kuna u novčaniku pa mi se neda tak, i kažu nema veze, odi, častim ja, samo za društvo ajde ajde. i tak odem al naravno ne naručujem si i ne izmišljam neznam kakva skupa pića nit čovjeku koji me časti nabijam račun, nego gledam da to bude cuga dvije tri, ono kaj i drugi piju. to je i oke način, a ne da se šlepam sa sto kuna i gledam ko će me častit, to mi je tak jadno, nekim curama to doslovno viri iz očiju. a ovo frendovima vratim na kavama/idućem izlasku/čemu god. točne kune nisu bitne, to isto ne volim kad se kusura sve, cijelo društvo dijeli na x jednakih dijelova da nebi neko nedaj bože dao kunu više neg kaj treba. mislim neko tak funkcionira i to je u redu, nisi nikom dužan-nije nitko tebi, al u mom društvu to nikad nije funkcioniralo tak, svi se stalno vrtimo ukrug i svi sve plaćamo i bitno je druženje, a lova da sad nakon tolko godina i izađe negdje odnekud to sve ko računica, ja vjerujem da bi to bilo sve tu negdje plaćano podjednako.
nela2910 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 00:35   #64
Do 50 kn najviše. Nalijem se dobro doma prije izlaska naravno.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 18:20   #65
Quote:
nela2910 kaže: Pogledaj post
ne znam, čitam ovdje što neki pišu i ne vjerujem, pa s 50 kuna nebi ni izlazila van iz kuće. ne izlazim često al kad odem ne želim si brige s tim dal ću imat il ne para za cuge, jela, taksi, i za sve popratno za slučaj da se bilo kaj desi il da se bilo kaj sprdnem usput. i nije mi žao potrošit na sebe i svoj gušt koji god to meni u tom trenutku bio, isto ko što mi nije žao počastit ni druge.
desilo mi se da su me zvali van baš u visokim datumima prije plaće, i rekla sam išla bi al ne idem nikam jer imam zadnjih sto kuna u novčaniku pa mi se neda tak, i kažu nema veze, odi, častim ja, samo za društvo ajde ajde. i tak odem al naravno ne naručujem si i ne izmišljam neznam kakva skupa pića nit čovjeku koji me časti nabijam račun, nego gledam da to bude cuga dvije tri, ono kaj i drugi piju. to je i oke način, a ne da se šlepam sa sto kuna i gledam ko će me častit, to mi je tak jadno, nekim curama to doslovno viri iz očiju. a ovo frendovima vratim na kavama/idućem izlasku/čemu god. točne kune nisu bitne, to isto ne volim kad se kusura sve, cijelo društvo dijeli na x jednakih dijelova da nebi neko nedaj bože dao kunu više neg kaj treba. mislim neko tak funkcionira i to je u redu, nisi nikom dužan-nije nitko tebi, al u mom društvu to nikad nije funkcioniralo tak, svi se stalno vrtimo ukrug i svi sve plaćamo i bitno je druženje, a lova da sad nakon tolko godina i izađe negdje odnekud to sve ko računica, ja vjerujem da bi to bilo sve tu negdje plaćano podjednako.
svaka cast ista stvar i kod mene
Simon Adebisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 01:10   #66
Quote:
Simon Adebisi kaže: Pogledaj post
svaka cast ista stvar i kod mene
ja sam mislila da je to normalno, al kad sam došla jučer na ovu temu i počela čitat da cura neda više od 30 il 50 kuna za jedan izlazak uključujući ulaz u klub, pa blago je reć da sam se šokirala. i onda krenu prozivanja onima koji troše na izlascima, kao gle što se u hrvatskoj ima para. pa nije stvar da sam ja sad bogata kaj si ja kupim ono kaj mi se pije. stvar je u tom da ak idem van idem da se zabavim i uživam, i nebum si limitirala iznos da ću ja sad potrošit tu za jedno piće i to je to, nego ću pit ak sam žedna i pit ću kaj mi paše, i počastit ću ljude oko sebe, i oni će mene, i rundat ćemo se. a ne da se svi izrundaju, ono dođe red na mene a ja se sad pravim grbava sa svojih 50kn koje sam potrošila pa neću više. a ak nemam para onda nikam ni ne idem. i nije mi ni to nikakva frka, postoji hiljadu i jedna stvar koju mogu besplatno radit doma il negdje il kod nekog i zabavljat se i bit sretna, ne moram tjerat to izlaženje van ak nemam. ak nemam za kavu nebum ju popila. isto tak ak nemam za izlazak nebum išla. morala sam iskomentirat, nisam mogla prijeć prek teme.
nela2910 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 11:30   #67
znam puno takvih da kazem "skrtica" koji samo gledaju di ce ustedit a pili bi na tudji racun, mi kad odemo van ne gledamo ko ima kolko nego da se zabavimo i kad neko nema nije bitno,imat ce drugi put kad ja mozda nebuden
Simon Adebisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:12   #68
A to nekako spontano od 50 kn pa do 200-300 kad se poludi
Nisam pun para al nije mi zao jednom se zivi
User1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 21:12   #69
Od 100 - 300 kn najcesce. S tim da je cesce ovo oko 100 kn
markom1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 02:01   #70
sve ostalo isto od 200 do 500kn, a zavisi, nekad bude i vise nekad manje, ma ovisi o puno faktora
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 03:18   #71
Izlazak mi glavni je izvor zabave i pronalaska partnerica za seks i druženje pa iz tog razloga mi nije žao potrošit.
Minimum koji trošim na noćni izlazak je 200kn.
Najbolje je kad nas se skupi 4-5 pa uzmemo dvije boce žestice koje nisu baš jeftine ali kad pogledaš da na kraju piješ kvalitetnu cugu, imaš stol/društvo onda 200-300 kn po glavi i nije tak puno.

Gorivo ne brojim u trošak, jer ova prokleta benzinjara koju trenutno vozim troši 18-22 litre
SpaZZZanG is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 19:12   #72
Quote:
alfa111 kaže: Pogledaj post
Nisam primjetila da postoji identična tema, a potaknuta svojim razmišljanjem od nekidan odlučila sam otvoriti ovu temu.

Naime, razmisljala sam o tome kako zapravo dobra zabava nema cijenu. Za vrijeme srednje škole, fakulteta, izlazila sam isto kao i sada i 100 kuna koje bi mi roditelji dali za van bilo mi je dosta za kutiju cigareta, neku cugu prije samog izlaska i vani jos cugu dvije. Na taxije se nije trosilo jer su u to vrijeme 2 tramvajske stanice koštale preko 50 kuna.

Svaki put sam se zabavila isto kao i sada kada mi se zna zalomiti da potrosim i nekoliko puta vise. Ono što me zanima koliko vas zapravo ispadne prosječna cijena jednog dobrog izlaska. Zanima me najvise odgovor pusaca i onih koji vole popiti. Moja računica je oko 400 kuna (nekada znam potrositi 200, a nekada vise od toga, ovisno da li se bas zarundam, gdje tocno izadem, itd), ali smatram da je to neka prosjecna lova sa kojom tokom noci ne moram brinuti o nicem.

Evo kako sam dosla do svoje racunice:

2 kutije cigareta - 50 kn (ne popusim uvijek 2, ali da ne zicam okolo u 3 ujutro, ipak sa sobom nosim dvije)

Cuga za doma - 50 - 100 kn (skoro uvijek cugamo kod mene doma, pa oko ponoci zapicimo, a trosak ovisi o tome dal mi se pije vino, zestica ili nesto drugo)

Taxi - 50 -100 kn (ovisno koliko nas ide i da li se ide samo na jedno mjesto ili vise)

Cuga vani - 150 - 250 kn (isto tako ovisno o tome sto se prije. Npr. butelja vina i mineralna voda je prosjecno 200,00 kuna. Kako ne prakticiramo u drustvu skupljanje novaca, netko drugi ili ja ce platiti npr. tu bocu, a drugi ce okretati runde kratkih).

Iako si to mogu sada priustiti, meni je to ipak velika cifra i cesto imam osjecaj griznje savjesti jer eto u jednoj noci zapijem ono sto bi drugka obitelj jela kroz tjedan dana.

Kakva je situacija kod vas?
sve ovo što ti tu navodiš mene uopće ne zabavlja, ni cigarete, ni opijanje , ni taxi. Zabava bi mi bila da izađem van, upoznam jednu ili više inteligentnih i zgodnih žena, da se s njima družim i nakon toga da se dogovorimo za ponovno druženje.
alphacentaury is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2018., 13:07   #73
Quote:
FF9 kaže: Pogledaj post
haha genijalno


+1
FF9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2018., 22:59   #74
Frfi, odjebi na penzionere. Kak te nine sram zajebavati se s nama mlađima.

Modrobradi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2019., 08:59   #75
I ne mora se puno potrošiti ako se zna gdje je jeftina cuga/besplatan upad. A skuplja cuga i upad ne znače bolje zabavu. Ipak, u zadnje vrijeme oko 100 kn minimalno, rekla bih. Kad si malo popijem onda poludim s čašćenjem pa dođe ni sama ne znam na koliko
Black balloon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2019., 19:14   #76
Quote:
SpaZZZanG kaže: Pogledaj post
Izlazak mi glavni je izvor zabave i pronalaska partnerica za seks i druženje pa iz tog razloga mi nije žao potrošit.
Minimum koji trošim na noćni izlazak je 200kn.
Najbolje je kad nas se skupi 4-5 pa uzmemo dvije boce žestice koje nisu baš jeftine ali kad pogledaš da na kraju piješ kvalitetnu cugu, imaš stol/društvo onda 200-300 kn po glavi i nije tak puno.

Gorivo ne brojim u trošak, jer ova prokleta benzinjara koju trenutno vozim troši 18-22 litre
Uhm... ovo zvuči kao da večer provedete u jednom klubu/birtiji. Zar nije bolje obići nekoliko njih i tako si poboljšati vjerojatnosti za glavne stavke iz prve rečenice?


btw... potrošim od 50 - 500 kn. Kako koju večer budem bahat i ovisi što se događa. Logično, kada spiskam više, duže vremena stanem na loptu pa preskočim koji vikend. Super je što kod nas neka mjesta operiraju samo na cash pa tekući može u sigurnosti odahnuti. Jednostavno, nemaš tu kontrolu na plastici kao kada prebireš papirnate Jelačiće, Gunduliće i ekipu. Svi ovi krupniji prvi nastradaju.
SVebor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2019., 11:28   #77
nije bitan iznos,bitno je društvo u kojem se čovjek tada nalazi, za neke ljude se isplati potrošiti sve
a za neke niti jednu kunu
Prolaznik69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2019., 14:29   #78
Potrosim sve sto ponedem pa tako odavno vec kartice i dostupna sredstva ostavljam kuci a sa sobom nosim koliko mogu si priustiti da potrpsim ali i jedan mali dio koji je "rezerva" u slucaju da se sta desi....Cesto pred kraj tuluma i te "rezerva" pukne kada vidim da je noc super prosla i da nema problema, ali je opet sve to puno bolje nego je znalo biti ranije....Ne zalim ni na sebe ni na ljude sa kojima izlazim, jer pazljivo biram to drustvo....
Samsung2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2020., 13:41   #79
Okoli 300 - 400 HRK
JuraSuper is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2020., 20:43   #80
2019. 0,00 kn

sad (kad granice otvore) se moze i avionom negdje. to mi prije nekako nije bila opcija. neki festival u prirodi, elektronski bas po gustu, imam onaj veliki rusak, sasvim dovoljno
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:17.