Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2017., 17:01   #41
Quote:
Digitall kaže: Pogledaj post
probaj skinut to staklo, pa vidi
imao sam isti slucaj , staklo je nakon nekog vremena jednostavno otkazalo poslusnost na nekim mjestima ekrana
Probat cu, mislim se samo da foliju kupin tanku onu cisto da zastiti mob od grebanja

Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Moguće da ga i memorija zeza.
Imaš li neki antivirus ili neku aplikaciju za čišćenje memorije ili štednju baterije?
Nemam, novi je, nisam nista to skidala jos.

Zadnje uređivanje assassin : 14.05.2017. at 20:17. Reason: Spojeno
mali vilenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 23:15   #42
Pozz, jedno pitanje, ne znam jel mogu tu ili negdje dalje, ako nije za temu slobodno recite... Ugl, imam Samsung Galaxy A5, kupljen prošle god u trecem mj... Bio je na servisu prije par mj i kad se vratio sa servisa radio je ok i sve normalno, ali unazad nekih mjesec dana videi ili pjesme mi se sami pocnu zaustavljat, kao da stisnem pauzu... On sam od sebe pauzira video, pjesmu, nebitno. I nekad se zna resetirat sam od sebe... Jel to moze bit opet neki kvar ili? Hvala

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 17:59   #43
Koliko često se resetira? Ti problemi sa pa pauzom nastaju i kod normalanog slušanja muzike (audio player)?

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 01:11   #44
Da, i kod normalnog slusanja muzike, i na YouTubeu, svugdje.

Pa nekad zna po 2 puta u jednom danu, a nekad 1 u tjedan dana...

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 12:00   #45
Ako već nisi probaj napravit factory reset.

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 12:04   #46
Nisam to napravila... Pretpostavljam, obrisat ce mi sve? Ili mogu to nekako napravit da ne moram bas sve ponovo aplikacije skidat i sl?

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 00:49   #47
Evo kupih navedeni model. Plava boja. Nakon dva sugava Sonya ovaj Samsung je pravi preporod. Prije njega sam imao Sony XA kojem je baterija doslovce trajala 12 sati, zvuk i ekran ocajni. Kabel za punjenje prekratak, sjebo si bio USB prikljucak tj pukle igle unutra. JEdva ga popravio.
Prije njega Sony M4 Aqua kojem nije radila kamera.
Nikad vise Sony. Nije ni cudo sto biljeze gubitke u mobilnom sektoru proizvodnje.

OVaj Samsung ima super zvucnik, ekran takodjer bolji od Sonya. I puni bateriju vrlo vrlo brzo.

Ukratko zasada sam zadovoljan.
silvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 11:25   #48
Ma A5 2017.je prava pila u tom cjenovnom rangu. Mene je dosao sa njuske 2000kn novi zapakiran, a moze se dobit i jeftinije tko želi pretplatu, mada u konačnici nakon 2 g. i nije bas tako..

Istina. Samsung mob.su skupi i presskupi i precjenjeni ali zato dobivas kvalitetu, ovi super anoled zasloni su mi prekrasni, do sad sam imao lgg3 i on se moze sakrit spram zaslona od A5 2017😉😉

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
__________________
---VOLIM SVOJU DOMOVINU!!!!---
kova11 is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 10:03   #49
A kad bi mogli očekivati nougat?
__________________
That's when you know you've found somebody really special. When you can just shut the fuck up for a minute and comfortably share the silence.
Pravnicica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 17:29   #50
@antoniosertic ovdje potraži temu ili otvori svoju https://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=182
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 12:56   #51
imam jedno pitanje..

dok pričam , ekran mi se zna paliti-gasiti. zna netko što se događa i zašto? kako to spriječiti?

tnx
lucy85 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 15:38   #52
Na kojem uhu držiš mobitel?
Nekad ljudi imaju problem jer je senzor npr. na desnoj strani mobitela, ti držiš mobitel na lijevom uhu pa je senzor blizine "na zraku" i upali mobitel.
Ili nekako čudno drže mobitel pa nema ničeg blizu senzora.

Možeš isprobati i nazvati neki besplatan automat- tipa neku službu za korisnike samo da bude otvoren poziv- i staviti prst na senzor (kod S iznad "Samsung") pa vidi hoće li se ekran odmah ugasiti.
Ne bi se trebao paliti kad držiš prst tamo (ili malo iznad senzora).
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 19:13   #53
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Na kojem uhu držiš mobitel?
Nekad ljudi imaju problem jer je senzor npr. na desnoj strani mobitela, ti držiš mobitel na lijevom uhu pa je senzor blizine "na zraku" i upali mobitel.
Ili nekako čudno drže mobitel pa nema ničeg blizu senzora.

Možeš isprobati i nazvati neki besplatan automat- tipa neku službu za korisnike samo da bude otvoren poziv- i staviti prst na senzor (kod S iznad "Samsung") pa vidi hoće li se ekran odmah ugasiti.
Ne bi se trebao paliti kad držiš prst tamo (ili malo iznad senzora).
mobitel mi je na lijevom uhu dok pričam
lucy85 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 19:37   #54
dobro ti covjek veli...
jel ga drzis uz lice ili onako sa razmakom prema licu?onako u koso...

i normalno da senzor prepozna da se udaljio mob od lica i pali ekran

https://adriaticmedianethr.files.wor...0&h=400&crop=1
ako ovako drzis nema sanse da se pali:
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 22:24   #55
Quote:
vhrkac kaže: Pogledaj post
dobro ti covjek veli...
jel ga drzis uz lice ili onako sa razmakom prema licu?onako u koso...

i normalno da senzor prepozna da se udaljio mob od lica i pali ekran

https://adriaticmedianethr.files.wor...0&h=400&crop=1
ako ovako drzis nema sanse da se pali:
uglavnom u koso ga držim

hvala na info
lucy85 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 22:46   #56
Imam problem. Nakon skidanja i instaliranja updatea, mobitel se rebootao i ostalo zaglavljen na logo ekranu. Samo mi svjetli bijelim slovima Samsung ali ne ulazi unutra. Nešto sam čitao na netu kako ga opet rebootat, volume down i power tipka zajedno ali opet ne funkcionira.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 16:36   #57
pitanje.. :D

zna li tko da li je moguće i kako postaviti duže osvjetljenje navigacijskih tipki?

hvala
lucy85 is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 18:37   #58
ima li netko ideju zakaj na A5 (2017) ne radi usb endoskopska kamera ???
Kamera je neki jeftilen kinez micro usb, al imam USB-C adapter na micro USB i svejedno ne radi i to iako na A5 uredno radi OTG, mislim vidim USB stick kad ga upiknem a i kamera očito dobije napajanje jer LED-ice uredno svijetle...

No sliku dobit baš nikak, neovisno koju rezu stavio i koju aplikaciju probao...

a s druge strane ista kamera uredno radi na J5 (2017)
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 21:49   #59
mozda na adapteru fale zice....
znaci micro usb na type-c i eto ti problema

a j5 ima micro usb?
dakle spajas ga bez adaptera?
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 06:03   #60
J5 ima micro USB i na njega kameru spajam direktno...

Na A5 spajam preko adaptera USB Type C > Micro USB
Probao sam i dodat USB > micro USB OTG pa opet micro USB na USB adaptere u niz ali ista stvar...

Kaj je najblesavije ledice na kameri rade u svim kombinacijama - dakle napajanja sasvim sigurno ima
u nekim aplikacijama vidim kameru u postavkama (model taj i taj...) - dakle nije da ju mob ne vidi, samim tim je valjda i sve sa ožičenjem ok
al slike nema i to ni pod razno, neovisno o tome koju rezoluciju izabrao ili kaj god promjenio u postavkama...

Kao da na A5 fali neki driver ili neki klinac koji bi dozvolio slanje slike sa externe kamere

Ili je ipak moguće da mi jednostavno ne valja adapter USB type C na micro USB
jel moguće da postoji više vrsta tih adaptera ?
Ono tipa da u nekim fale neke žice za OTG ili kaj li već
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:18.