Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2017., 13:43   #2761
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
ovisnost. u tom slučaju toplo preporučujem vrlo pažljivo i postepeno skidanje i to obavezno uz liječničku pratnju. nemoj se sam ihrati tim stvarima, jer to može loše završiti. pričam ti iz svog iskustva, tako da - pamet u glavu i ništa naglo, jer tijelo ostane u šoku.
Ovo. Meni je terapija 3*0,5 mg dnevno, a znao sam ih i popiti 4,5 ovisi...
No, jučer sam se dobro osjećao i nisam popio niti jedan, i navečer koma lupanje srca, ostajem bez zraka, umoran a nemogu zaspati. Shvatio sam da mi 'fali' rivotril s fizičke strane jer sam se navukao...
Old 13.05.2017., 18:51   #2762
Quote:
dr. diego kaže: Pogledaj post
Ovo. Meni je terapija 3*0,5 mg dnevno, a znao sam ih i popiti 4,5 ovisi...
No, jučer sam se dobro osjećao i nisam popio niti jedan, i navečer koma lupanje srca, ostajem bez zraka, umoran a nemogu zaspati. Shvatio sam da mi 'fali' rivotril s fizičke strane jer sam se navukao...
Rivotril-problematičan za skinuti.
Old 13.05.2017., 20:54   #2763
Mene bas zanima kako djeluje Rivotril na one ljude koji nemaju psih problema, a daju ih kao dodatnu terapiju za nesto neurolosko. Meni je dan zbog neuroloskog, ali kak sam i na psihofarmacima...
Nije mi djelovao neuroloski, a psihicki nista posebno, osim sto sam se budio neanksiozan - doza 2 mg navecer. Pa smo to maknuli.
Ne znam kako vi, ali meni je Xanax odlican za panice, za opustanje ne, a za opustanje Normabel od 10 mg.
Bas me psih jucer vratila s Lexilliuma 3 mg na Normabel 10 mg jer Lex nis, 0 bodova.
Pitao je za Praxiten, kaze ne, Normabel je bolji, reko, da, cuh da su Praxiteni za stare babe.

Koji anksiolitik vas najvise opusta i ima li nekog mladjeg na Praxitenu/Oksazepamu?

Sent from my iPhone using Tapatalk
zvonx78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 21:48   #2764
Quote:
zvonx78 kaže: Pogledaj post
Mene bas zanima kako djeluje Rivotril na one ljude koji nemaju psih problema, a daju ih kao dodatnu terapiju za nesto neurolosko. Meni je dan zbog neuroloskog, ali kak sam i na psihofarmacima...
Nije mi djelovao neuroloski, a psihicki nista posebno, osim sto sam se budio neanksiozan - doza 2 mg navecer. Pa smo to maknuli.
Ne znam kako vi, ali meni je Xanax odlican za panice, za opustanje ne, a za opustanje Normabel od 10 mg.
Bas me psih jucer vratila s Lexilliuma 3 mg na Normabel 10 mg jer Lex nis, 0 bodova.
Pitao je za Praxiten, kaze ne, Normabel je bolji, reko, da, cuh da su Praxiteni za stare babe.

Koji anksiolitik vas najvise opusta i ima li nekog mladjeg na Praxitenu/Oksazepamu?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ako smijem pitati, koji ti je to neuroloski problem kad si na tolikim dozama.

Ja rivotril pijem zbog neuroloskih problema-migrene. Ali 2mg me drmne da dva dana spavam u komadu. Jedanput sam to samo popila u toj količini.
10 mg normića u zivotu nisam popila odjednom.

Zadnje uređivanje 8472 : 13.05.2017. at 22:43.
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 01:11   #2765
Hvala svima na odgovorima i savjetima.
Otići cu endokrinologu kao prvi korak.
BettyPage_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 12:44   #2766
Quote:
8472 kaže: Pogledaj post
Ako smijem pitati, koji ti je to neuroloski problem kad si na tolikim dozama.

Ja rivotril pijem zbog neuroloskih problema-migrene. Ali 2mg me drmne da dva dana spavam u komadu. Jedanput sam to samo popila u toj količini.
10 mg normića u zivotu nisam popila odjednom.

E, vidis, bas ti zavidim.
Ovako, na normicima sam jako dugo i zbog operacije kicme, a Rivotril se moze dati za neke tipove neuropatske boli (ostecenje zivaca u tijeliu), ali meni nije pomagao. Vec ga dugo i ne pijem.
zvonx78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 14:14   #2767
Jel ima tko iskustva s velbutrinom? Danas mi ga je dr prepisala u dozi 150 mg. Inace nisam pio niti jedan AD oko 5 mjeseci.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:54.