Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2017., 14:18   #41
Quote:
Ned Lenard kaže: Pogledaj post
Ova pretposljednja epizoda je bila fenomenalna..Psiholozi su ocrtali karaktere natjecatelja i sasvim dobro isporučili rezultate..

Ispali su koji su trebali, osim što bi Ansela zamijenio sa Ruth..Ruth je buldog, ljudožer, preagresivna..

Michelle će pobijediti jer ima esenciju koju Sir Alan prepoznaje osobno.
Oboje su radili poslove dok su išli u školu, i sa realtivno zdravom logikom nadigravanja ljudskih slabosti uspijeli..
Ona će biti i pravilan izbor jer je ova Ruth nacist..Slijepilo i ludilo..Ide dok ne lupi u zid. Ok je za kratkoročne zadatke, ali ne više od toga.
I ja mislim da je Michelle pobjednik ... žena ima priču, vrijedna je, pametna i lijepo izgleda.


Btw. mislim da niti jedan nije bio psiholog. Jedan je krizni manager kod Sugara .. taj. je bio najopakiji ... zamisli biti ikakav manager kod njega, a tek krizni, kakav moraš biti ...

A ostala trojica dugo rade s njim i frendovi su mu, znači da ga dobro poznaju, a vode svoje tvrtke tako da moraju znati procijeniti čovjeka.


Onaj mali je stvarno blefer bez pokrića, a Ansel je prodavač (i to ne za sve prodajne situacije) i ugodan je i fin ... ali fali mu žara.

A Ruth je traktor ... meni je u početku bila favorit .. ali previše je push i , i kako joj je onaj jedan rekao .. izgorjet će. I previše je bezobzirna.

I Michelle je bitch ali se barem zna pokazati da nije
__________________
Science is the great antidote to the poison of enthusiasm and superstition.
gordan72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 01:03   #42
Quote:
marta 29 kaže: Pogledaj post
Meni je bilo smiješno kak su lagali u životopisu i onda se čudili kad ih netko pita nešto iz njega a oni se čude o čemu priča. Jeste sami pisali CV? Da. Pa kako onda ne znate da ste ovo napisali.....
Koji debili.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Uvijek tako kroz sve sezone ... doduse u novijima se ne trazi zaposlenik nego business partner, pa umjesto CVija treba predstaviti projekt.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 01:05   #43
Nije mi jasno kako je mogao odabrati Ruth ...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 01:40   #44
Quote:
marta 29 kaže: Pogledaj post
Meni je bilo smiješno kak su lagali u životopisu i onda se čudili kad ih netko pita nešto iz njega a oni se čude o čemu priča. Jeste sami pisali CV? Da. Pa kako onda ne znate da ste ovo napisali.....
Koji debili.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Svi su bili izrešetani...Ali, psiho-kontrolori su bili izvrsni...Izravni, bez okolišanja, umiljavanja, pretjerane finoće.
Znaš zašto si ovdje, hajmo vidjeti od čega si..
Oh, kako bi bilo dobro te provjere napraviti na našim menadžerima i političkim njuškama...Koliko bi tu blata bilo..
Ned Lenard is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 01:47   #45
Quote:
gordan72 kaže: Pogledaj post
I ja mislim da je Michelle pobjednik ... žena ima priču, vrijedna je, pametna i lijepo izgleda.
Kladim se nju...Sadržava umjerenost..Ruth je luđak.
Quote:
gordan72 kaže: Pogledaj post
Btw. mislim da niti jedan nije bio psiholog. Jedan je krizni manager kod Sugara .. taj. je bio najopakiji ... zamisli biti ikakav manager kod njega, a tek krizni, kakav moraš biti ...
Nda...Iskusna, probrana ekipa..Kao onaj koji je rekao što je to intuicija u poslovnom svijetu ? To je bajka..Sve je provjera, znanje, iskustvo, matematika itd...Ljudi znaju o čemu govore..
Quote:
gordan72 kaže: Pogledaj post
Onaj mali je stvarno blefer bez pokrića, a Ansel je prodavač (i to ne za sve prodajne situacije) i ugodan je i fin ... ali fali mu žara.
Paul se prodao...Bio je na telki, vidjelo ga mnoštvo ljudi kao i onoga Sayeda i oni će upasti u neku firmicu da im se prodaju face u trežerazrednoj trgovini do trenutka propasti tvrtke..To su obični šljakeri koji prodaju maglu..
Ansel mi je više svećenik nego trgovac..Misionar..Čovjek je miran, neupadljiv, nenametljiv...Fulao je profesiju...Mogao je biti politički kurir.
Quote:
gordan72 kaže: Pogledaj post
A Ruth je traktor ... meni je u početku bila favorit .. ali previše je push i , i kako joj je onaj jedan rekao .. izgorjet će. I previše je bezobzirna.

I Michelle je bitch ali se barem zna pokazati da nije
Da...Ruth je crazy bitch..
Ned Lenard is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 01:47   #46
Quote:
Bezveze kaže: Pogledaj post
Uvijek tako kroz sve sezone ... doduse u novijima se ne trazi zaposlenik nego business partner, pa umjesto CVija treba predstaviti projekt.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
U novijim ?
Imaš link ?
Ned Lenard is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 01:49   #47
Quote:
Bezveze kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno kako je mogao odabrati Ruth ...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Bit ću vaša kuja, bit ću vaš šljaker, vi ste najbolji šef, želim da ti sve od sebe za vas, želim, hoću, mogu raditi i zaraditi za vas još više i više...

To je Ruth..Zna se prodati kao pas gonič i kao pas koji je poslušan...Pa, koji bi gazda odustao od tog psa ?
Ned Lenard is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 02:39   #48
Quote:
Ned Lenard kaže: Pogledaj post
U novijim ?
Imaš link ?
PM
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 22:14   #49
Quote:
Bezveze kaže: Pogledaj post
PM
U znak zahvalnosti, jedna fina skladba..
Ned Lenard is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 14:43   #50
Što HRT kemija? .. zašto jučer nije bilo apprenticea? Pa nije bila nikakva utakmica ili nešto ...

Neka više emitiraju tu zadnju epizodu i gotovo
__________________
Science is the great antidote to the poison of enthusiasm and superstition.
gordan72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 22:17   #51
Jadno
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 13:50   #52
Sto je bilo sa epizodom koja je trebala bit u utorak?
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 01:29   #53
Veliko nista, nije se desila ... to smo i komentirali, jadno od HRT ... toliko to rastezu ...
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 01:21   #54
Napokon smo i to docekali.

Michelle i nije bas odabrala dobre suradnike, ali joj se ipak posrecilo.

Iskreno, mislim da bi bilo i tesko imati Ruth kao zaposlenika. Mozda prije kao business partnera.


Sent from my iPad using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 12:28   #55
Quote:
gordan72 kaže: Pogledaj post
Što HRT kemija? .. zašto jučer nije bilo apprenticea? Pa nije bila nikakva utakmica ili nešto ...

Neka više emitiraju tu zadnju epizodu i gotovo
HRT je postala hadezenjarska prčija..Pogledaj samo tko uređuje program, od Periše-Čakarun do voditelja Dnevnika mutavog Farkaša i sl.
To je besprizorna skupina parazita.
Ned Lenard is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 12:33   #56
Pobijedila je mala Michelle..Sugar se očito prepoznao u njoj kada je on bio mladac.
Ova Ruth je luda džukela..Bijesna lisica.
Ned Lenard is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 14:30   #57
Pao mi je mrak na kad sam opet vidila Sayeda, tip je takva iritacija da me glava zaboli. Ubila bih se da mi takav dode u radno okruzenje. Bezobrazan, pametuje a malonradi, upada u rijec... katastrofa.
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 16:12   #58
Quote:
Ned Lenard kaže: Pogledaj post
Pobijedila je mala Michelle..Sugar se očito prepoznao u njoj kada je on bio mladac.
Ova Ruth je luda džukela..Bijesna lisica.
Ruth je definitivno NE .. tim tempom bi izgorjela, i napravila rusvaj u firmi, tako da je Michelle bolji izbor ... cura je ambiciozna, možda i više nego Ruth .. Ruth je zapravo operativac. .ako želiš nekoga dirty job ona je odličan izbor, ali za neku višu funkciju nije ...
__________________
Science is the great antidote to the poison of enthusiasm and superstition.
gordan72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 16:16   #59
Quote:
Lady Isadora kaže: Pogledaj post
Pao mi je mrak na kad sam opet vidila Sayeda, tip je takva iritacija da me glava zaboli. Ubila bih se da mi takav dode u radno okruzenje. Bezobrazan, pametuje a malonradi, upada u rijec... katastrofa.
E, baš ... on je možda dobar kao ulični prodavač drangulija .. i to onaj tip prodavača od kojeg će ljudi kupiti nešto samo da ga se riješe ...
Da je simpatičniji bio bi kao Dellboy
__________________
Science is the great antidote to the poison of enthusiasm and superstition.
gordan72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 21:38   #60
Inace, ako je tko zainteresiran, u tijeku je nova sezona, naravno, ne na HRT...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:53.