Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2017., 22:42   #2881
Quote:
NeveCro kaže: Pogledaj post
Ja sam pocela gledati ''Boku no Hero Academia'' jos uvijek traje, svida mi se klasicni shonen, negativci su me odusevili posebno u mangi. Preporucam
Druga stvar koju inace nikak ne bi gledala ali me zaintrigiralo je Ajin, toplo se nadam da ce biti jos sezona s obzirom da manga jos traje.
Vrlo mracan i kaotican plot, pokazuje ljudsko zlo savrseno. U prvoj i polovici druge sezone doslovno nema pozitivca sto me sokiralo na kraju nekako dode sve na svoje al' svejedno ni nalik OP, Naruto, dragon B i te spike, cak ni slican tokyo ghoulu ovo je level up.
To si razmišljam da pogledam, ali me animacija toliko odbija.
Erebus25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 13:36   #2882
Pa u prvih par epizoda grafika je katastrofa kasnije postane puno bolje, a animacija mislim da je napravljena takva namjerno, odnosno da priblizi sto vise izgled i pokrete ljudima. Ja sam se navikla jos nakon par epizoda dapace drago mi je sto su animaciju napravili takvu.
__________________
I don't shackle myself to people I don't know.
sarNevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 15:23   #2883
Quote:
NeveCro kaže: Pogledaj post
Pa u prvih par epizoda grafika je katastrofa kasnije postane puno bolje, a animacija mislim da je napravljena takva namjerno, odnosno da priblizi sto vise izgled i pokrete ljudima. Ja sam se navikla jos nakon par epizoda dapace drago mi je sto su animaciju napravili takvu.
Nemoj da te prevare, animacija je napravljena da se ustede novci koje bi morali dati animatorima, za primjer dobrog CG-a pogledaj trailer Gantz:O
Osobno mi se više sviđa animacija 80-ih nego to.
Erebus25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 22:57   #2884
A dobro kako god bilo, meni se svidjelo
__________________
I don't shackle myself to people I don't know.
sarNevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 11:16   #2885
Quote:
Erebus25 kaže: Pogledaj post
Nemoj da te prevare, animacija je napravljena da se ustede novci koje bi morali dati animatorima, za primjer dobrog CG-a pogledaj trailer Gantz:O
Osobno mi se više sviđa animacija 80-ih nego to.
Polygon je izvorno 3D animacijski studio, nikad ni nisu radili nista rucno.

Imaju svoj stil, malo cudan, i to je to. Doduse, Ajin ima daleko bolji framerate od Knights of Sidonia, gdje je prva sezona prakticki bila slide show.
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 13:26   #2886
Quote:
UrchinStar47 kaže: Pogledaj post
Polygon je izvorno 3D animacijski studio, nikad ni nisu radili nista rucno.

Imaju svoj stil, malo cudan, i to je to. Doduse, Ajin ima daleko bolji framerate od Knights of Sidonia, gdje je prva sezona prakticki bila slide show.
To ne mijenja činjenicu da i dalje izgleda kao smeće u usporedbi s ručno rađenom animacijom ili s dobrim CG-om, cak i kad usporedis s Blame ispada prilicno lose
Erebus25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 16:30   #2887
Preporuka svima pogledat Koe no Katachi, odličan film
Erebus25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 21:15   #2888
Ima li nekoga da je gledao novi Berserk? Ako da, jel gledljivo (čini mi se da ima neku glupu animaciju).
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 22:02   #2889
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Ima li nekoga da je gledao novi Berserk? Ako da, jel gledljivo (čini mi se da ima neku glupu animaciju).
Pa pogledaj jednostavno par epizoda, ako ti se ne svidi prestanes
Erebus25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 14:19   #2890
Quote:
UrchinStar47 kaže: Pogledaj post
Polygon je izvorno 3D animacijski studio, nikad ni nisu radili nista rucno.

Imaju svoj stil, malo cudan, i to je to. Doduse, Ajin ima daleko bolji framerate od Knights of Sidonia, gdje je prva sezona prakticki bila slide show.
To je to, 3d animacija. Meni se svidjelo, dapace.

Inace, napokon sam odlucila pogledati Code Geass. S obzirom da mi stoji vec par godina na kompu + bila sam pocela gledali davno ali odustala. Napokon sam se odvazila dati mu drugu sansu i nije mi zao.
Jedva cekam sezonu 3.

Takoder gledam The King's Avatar, kineski anima basiran na mangu. Super mi je, sport type iako se vode naveliko polemike dali spada ili ne u tu skupinu. S obzirom na kolicinu poglavlja , cak 1700, ne znam koliko i dali ce uopce u animi prica dobiti neku dubinu osim rivaliteta izmedu razlicitih igraca i glavnog lika. U svakom slucaju ima 12 epizoda pa pogledajte
__________________
I don't shackle myself to people I don't know.
sarNevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 21:09   #2891
Quote:
NeveCro kaže: Pogledaj post
To je to, 3d animacija. Meni se svidjelo, dapace.

Inace, napokon sam odlucila pogledati Code Geass. S obzirom da mi stoji vec par godina na kompu + bila sam pocela gledali davno ali odustala. Napokon sam se odvazila dati mu drugu sansu i nije mi zao.
Jedva cekam sezonu 3.

Takoder gledam The King's Avatar, kineski anima basiran na mangu. Super mi je, sport type iako se vode naveliko polemike dali spada ili ne u tu skupinu. S obzirom na kolicinu poglavlja , cak 1700, ne znam koliko i dali ce uopce u animi prica dobiti neku dubinu osim rivaliteta izmedu razlicitih igraca i glavnog lika. U svakom slucaju ima 12 epizoda pa pogledajte

Zhen Hun Jie također kineski, zanimljiv plot i kombo je 2D i 3D animacije(uglavnom u fight scenama) po meni bolji of King's avatar iako je ovaj kvalitetnije animiran
Urobutcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 10:03   #2892
Kakva je nova sezona Attack on Titan?
Seascape is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 12:51   #2893
Quote:
Seascape kaže: Pogledaj post
Kakva je nova sezona Attack on Titan?
Kao i prva.
Erebus25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 01:06   #2894
Ja sam pogledo prije mjesec dana u par tjedana HxH, ugodno iznenađen radnjom, iako me razočarao Chimera Ant arc, jednostavno mi je to bilo nekako totalno nepovezano sa svim prethodnim arcovima, kao da se autor odlučio evo sad ću malo ubacit kukce mutante.

Kad sam pročito mangu, trebao bih pogledat i Bungou stray dogs i Arslan senki.

Gledam trenutno AoT s2 i Zero kara hajimeru mahou no sho (grimoire of zero).

Btw jel gledo netko Kingdom? Pročito sam mangu u tjedan dana pa me zanima jel se isplati gledat?
RogueTanuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 16:30   #2895
Quote:
RogueTanuki kaže: Pogledaj post
Ja sam pogledo prije mjesec dana u par tjedana HxH, ugodno iznenađen radnjom, iako me razočarao Chimera Ant arc, jednostavno mi je to bilo nekako totalno nepovezano sa svim prethodnim arcovima, kao da se autor odlučio evo sad ću malo ubacit kukce mutante.

Kad sam pročito mangu, trebao bih pogledat i Bungou stray dogs i Arslan senki.

Gledam trenutno AoT s2 i Zero kara hajimeru mahou no sho (grimoire of zero).

Btw jel gledo netko Kingdom? Pročito sam mangu u tjedan dana pa me zanima jel se isplati gledat?
Ako možeš istrpit preočajan cgi onda ti ga preporučujem jer sve drugo osim toga je odlično odrađeno, napominjem još jedanput da je grozna animacija ako si gledao Ajina i nije ti se svidilo baš iz toga razloga ovo ti se definitivno neće svidit
Urobutcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 18:23   #2896
Thumbs down

Quote:
Seascape kaže: Pogledaj post
Kakva je nova sezona Attack on Titan?
losa... imat ce 12 epizoda a bar pola su filleri zasad, neman volje uopce gledat vise trenutno

srica pa citan mangu pa vec znan sta se dogadja/sta ce se dogodit
ademptia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 15:15   #2897
Neko prati Dragon Ball Super?
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 21:55   #2898
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Neko prati Dragon Ball Super?
Ja

Pogledao nedavno Neon Genesis Evangelion....i odlučih da mi je dosta tih depresivnih anima. Pobogu više.....

Treba mi nešto light i sad gledam Fairy Tail
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 22:20   #2899
Quote:
ademptia kaže: Pogledaj post
losa... imat ce 12 epizoda a bar pola su filleri zasad, neman volje uopce gledat vise trenutno

srica pa citan mangu pa vec znan sta se dogadja/sta ce se dogodit
Takoder citam mangu i mogu opovrgnuti sa sigurnoscu da u animi nema niti jedne epizode filera.
__________________
I don't shackle myself to people I don't know.
sarNevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 15:05   #2900
Jel gledao tko Kimi to Boku? Tako dobar SoL/comedy
Erebus25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:35.