Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2017., 10:24   #1801
pa ne drže se gumom oko struka nego cijelom strech površinom...a nije baš da se mogu pohvaliti nekim strukom...izgubio sam ga prije određenog vremena i nikako da ga nađem
__________________
X
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 11:01   #1802
kako god bilo s naramenicama je nesuporedivo udobnije ...
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 20:16   #1803
Bok ekipa

Pročitao sam proteklih par stranica i vidim da ima jos ljudi koji su bili na LIDL-ovim majicama i hlačama pa su se odlučili na nesto bolje. Evo isto tako i ja razmisljam uzeti nesto bolje. Pa ako tko moze preporucit sto se moze dobit za otprilike 500 kn (hlače + majica). Gledao sam nesto u CC i trenutno mi je to u prvom planu ali ako ima netko nesto drugo za predlozit, ili jos bolje ako ima istu odjecu iz CC bilo bi odlicno pa da znam sto ocekivati Hvala
__________________
Svjetlost putuje brže od zvuka. To je razlog zašto ljudi izgledaju pametno sve dok ne progovore. - Albert Einstein
xxx96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 09:06   #1804
Jel koristite rukave za ljetnu uporabu:
http://www.chainreactioncycles.com/h.../rp-prod145776
Sunce je počelo luđački pržiti pa razmišljam da bi možda bilo pametno zaštiti kožu, ne sa kremama za sunčanje nego sa odjećom.
Samo neznam, jel se u ovom zakuha ili te ovo hladi, kao što piše da hladi.
darioklc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 09:44   #1805
Quote:
darioklc kaže: Pogledaj post
Jel koristite rukave za ljetnu uporabu:
http://www.chainreactioncycles.com/h.../rp-prod145776
Sunce je počelo luđački pržiti pa razmišljam da bi možda bilo pametno zaštiti kožu, ne sa kremama za sunčanje nego sa odjećom.
Samo neznam, jel se u ovom zakuha ili te ovo hladi, kao što piše da hladi.
Ja imam jedno 5-6 pari tih coolera, što za ruke, što za noge. Sugoi, Craft, Zoot i meni su svi ok. Ne izgorim, a i sunce mi ne grije direktno kožu, pa mi je u njima i ugodnije. I da, svi su bijeli, s crnima nemam iskustva. Većinu sam kupila na bike24.
Frances - Sheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 10:06   #1806
Naručio sam sa Rog-Jome duge bib hlače koje su termo i na popustu. Nadam se da je dobar odnos cijene i kvalitete. https://rog-joma.hr/oprema_detalj.php?i=16357

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
LostForever is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 11:48   #1807
Budući da nema artikla, nadam se da nisi previše platio.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 12:38   #1808
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Budući da nema artikla, nadam se da nisi previše platio.
Sad ga nema jer sam očito uzeo zadnji. Radi se o HLAČE BNT BIB RACE TERMO inFORM . Sa tregerima.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
LostForever is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 14:42   #1809
ja bi rekao da si platio puno ... jer je rog joma poznata po akcijskim cijenama koje najcesce budu iste kao i kad inace nisu na akciji , a roba im je ionako daleko preskupa , o kvaliteti bontragerovih hlača nemogu komentirati jer ih nisam probao , ali ako bih morao dati toliku lovu kao ti, cini mi se oko 550 kuna radije bih isao na provjereni velocity koji kosta dosta manje

http://www.velocity-bikewear.com/pletimo.html

trenutno posjedujem upravo te hlače i po zimi sam ih nosio , tople , ugodne , čak i skoro potpuno vodonepropusne (vozio po jakom pljusku dva sata i skinio se doma suh ispod)
phoenixos is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 18:04   #1810
vidim da taj velocity radi i custom dresove. netko zna koliko to otprilike dodje i gdje se mogu kontaktirati jer stranica izgleda ne radi sta god kliknem ne radi
uglavnom nevezano za custom dres trebao bi kvalitetnije bicke i mozda cijeli dres sa majcom trenutno imam neke bicke iz Kauflanda i nekako mislim da mi pelena bas i ne pase ili tko zna mozda mi dress premali-preveliki ali bi volio pogledat nesto kvalitetnije. pa ako moze neke preporuke di pogledati i probati. mozda kakve team dresove

hvala
Godlys is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 18:06   #1811
vidim da taj velocity radi i custom dresove. netko zna koliko to otprilike dodje i gdje se mogu kontaktirati jer stranica izgleda ne radi sta god kliknem ne radi
uglavnom nevezano za custom dres trebao bi kvalitetnije bicke i mozda cijeli dres sa majcom trenutno imam neke bicke iz Kauflanda i nekako mislim da mi pelena bas i ne pase ili tko zna mozda mi dress premali-preveliki ali bi volio pogledat nesto kvalitetnije. pa ako moze neke preporuke di pogledati i probati. mozda kakve team dresove

hvala
ups sry double post

Zadnje uređivanje Godlys : 17.09.2017. at 18:07. Reason: dvostruki post isprika
Godlys is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 18:21   #1812
Quote:
Godlys kaže: Pogledaj post
vidim da taj velocity radi i custom dresove. netko zna koliko to otprilike dodje i gdje se mogu kontaktirati jer stranica izgleda ne radi sta god kliknem ne radi
uglavnom nevezano za custom dres trebao bi kvalitetnije bicke i mozda cijeli dres sa majcom trenutno imam neke bicke iz Kauflanda i nekako mislim da mi pelena bas i ne pase ili tko zna mozda mi dress premali-preveliki ali bi volio pogledat nesto kvalitetnije. pa ako moze neke preporuke di pogledati i probati. mozda kakve team dresove

hvala
Probaj im se javiti preko fejsa.
__________________
“Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!”
Bob Rock
omahen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 18:26   #1813
Ciklo-centar ima u ponudi Northwaev odjeću, kvaliteta i cijene čisto ok. Obavezno probati, neke stvari sam morao uzet broj veće
furda21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 19:10   #1814
Northwave je marka ipak za nekoliko klasa bolja od ''ok''
Domi5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 17:39   #1815
U usporedbi sa Lidl, Sportdirect, Dechatlon i sl. markama je 3 klase iznad. U usporedbi sa Endura, Castelli, Santini i sl. markama je samo "ok"
furda21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 19:37   #1816
Glede Velocity upravo stigle tajice. Model Pletimo (valjda s obzirom na stranicu). Nazovete Davora i dogovorite se.
Cijena se spušta , mene su ispale 300 kuna plus 30 za poštarinu (HP express). Što se tiče kvalitete ne znam ocijeniti
jer nisam imao ništa bolje. Do sada sam imao Lidlove i bio zadovoljan, Meni nije bilo nikada hladno u njima, a ove mi djeluju duplo toplije.
__________________
Potpis?
krszas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 20:18   #1817
Je li netko imao neki model Northwave zimskih rukavica koje nude u Ciklo centru? Možete li neki preporučiti?
Riddick is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 21:00   #1818
Prošlu zimu kupio Power 2 gel. Nosio sam ih po onim hladnoćama, sve 5. kad je bilo onih -20° sam ih poduplao sa skijaškim rukavicama, ali do -5° su meni držale bez problema, i do -10° je za izdržati na kraće rute.
__________________
Kad preživiš Jarun, onda si spreman na sve!
+++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++
Mali Maleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 09:29   #1819
Jel ima tko iskustva s ovim: http://m.decathlon.hr/p/8315505_bici...-500-crne.html ?

Imam njihove grijače ruku i nakon jedne vožnje mi se čine ok.
brban1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 17:24   #1820
Quote:
furda21 kaže: Pogledaj post
U usporedbi sa Lidl, Sportdirect, Dechatlon i sl. markama je 3 klase iznad. U usporedbi sa Endura, Castelli, Santini i sl. markama je samo "ok"

Nisu... jer Decathlon ima i skuplje modele.. možda Lidl i decathlon modeli od 100 kn jesu iste kvalitete... ali Decathlon modeli za 300 + kuna su u razini sa svim ostalim top proizvodjacima
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.