Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2017., 12:56   #6861
Ima li ovdje netko s logopedije kome je predavala asistentica Ana (prezime ne znam), koja inače radi na psiholingvističkim istraživanjima u vrtiću Mali princ ?
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 12:16   #6862
Pozdrav, podosta specifičan slučaj, no možda netko ima informaciju. Mogu li kao magistra edukacije hrvatskog jezika i književnosti upisati edukacijsku rehabilitaciju, onaj program od 3 godine, iako moja diploma nije među onima koje se priznaju, ali je iz edukacijskog sprektra?
lolavie23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 14:41   #6863
Moze pitanje, stavio sam sva 3 faksa na izbor ali me zanima jel istina da od sva 3 soc. pedagozi imaju najmanju sansu za zaposljavanje?
I uz to koliko i dali ima veze ako muski upisuje neki od faksova posto sam cuo da su cure vecinom tu dominante pa ne bih volio da mi to kasniej pravi probleme prilikom traženja posla.
I koliko gledaju glas na logopediji, može li biti onako ispucao i promukao ili mora i glas i izgovor biti perfektan?
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 15:19   #6864
Quote:
fgm kaže: Pogledaj post
Može li mi itko reći kakvo je studiranje logopedije i socijalne pedagogije? Tu su samo informacije o upisu i koliko je teško upisati nisam našla ništa o samom studiju
Zanima me kvaliteta, količina obaveza, raspored i slično
Ovo i mene zanima, odgovor bi puno pomogao, hvala!
Erei is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 18:52   #6865
Jel zna netko koliko se prosle godine ljudi prijavilo na rehabilitaciju i koliko je zadnji imao bodova?
ivana1122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 22:57   #6866
Jel zna netko dal je moguće na drugoj godini prebaciti se sa socijalnog rada na psihologiju?
__________________
moj album...
alfa enter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 00:37   #6867
Quote:
alfa enter kaže: Pogledaj post
Jel zna netko dal je moguće na drugoj godini prebaciti se sa socijalnog rada na psihologiju?
Da mi je znat kako si to tu odlucio pitat Niti je socijalni rad a bome ni psihologija na erfu.
Ali evo, kaze web ffzg-a:
Prebaciti se na Filozofski moguće je samo sa srodnih studija (Filozofski u Zadru, Rijeci itd.), moguće je nakon najmanje završene prve godine preddiplomskog studija, a potrebno je imati položene sve predviđene kolegije iz prve godine na matičnom fakultetu i prosjek ocjena predmeta struke najmanje 4,0. Prijelaz nije moguć na završnoj godini studija.
Bendera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 00:44   #6868
Quote:
Alejandro^^ kaže: Pogledaj post
I uz to koliko i dali ima veze ako muski upisuje neki od faksova posto sam cuo da su cure vecinom tu dominante pa ne bih volio da mi to kasniej pravi probleme prilikom traženja posla.
I koliko gledaju glas na logopediji, može li biti onako ispucao i promukao ili mora i glas i izgovor biti perfektan?
Naravno da nema, ne kuzim ni teoretski kakvi bi to problemi bili
Ako mislis na prirodnu boju glasa, moze bit lagana raspa. Ako ti je glas kronicno promukao, sumnjam da ce to proc. Ili ce te pustit i poslat na terapiju paralelno Znaju cesto rec ljudima koji imaju sitnih artikulacijskih gresaka da to moraju ispravit do diplomskog ali jos nisam cula da je to netko stvarno i napravio Mada, to su stvarno nijanse u izgovoru.
Quote:
Erei kaže: Pogledaj post
Ovo i mene zanima, odgovor bi puno pomogao, hvala!
Imate i rasporede i izvedbeni plan na stranici faksa pa mozete dobit dojam
Bendera is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 22:59   #6869
Ja samo svima želim skrenuti pažnju (posebno svima koji ne upadnu na ERF Zagreb) o opciji ERF-a Tuzla koji postoji još od 1993. Fakultet je izvrstan, (ima svojih mušica kao i svaki), ima sve studijske smjerove kao i Zagreb, priznat je u EU, ima nas dosta studenata iz RH, a puuuno je lakše za upisat pošto potražnja za ovim profilom i nije nešto velika u BiH. Jedina mana mu je 4+1, što prelazak iz Tuzle u Zg čini jako teškim, ali baš vas briga, ionako idete na magistarski... pogledajte na webu malo www.erf.untz.ba
__________________
Ja volim leptire... i sunčeve zrake
daso is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 14:59   #6870
Malo podizem temu. Ima li itko od buducih kolega tko u petak, 30.06. ide na grupno testiranje iz rehabilitacije u Zg? Jeste li se i kako spremali? Kakav je feeling?
Australia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 16:51   #6871
Hej, ljudi!
Dakle, trenutno sam na ekonomiji u Zgu, al ne želim i ne planiram ostati tamo. Prva sam godina bila sad. Istraživala sam već prije ERF, ali eto..izgubljene glave pogriješe. Sada bih molila da mi neka dobra duša odgovori na pitanje. Pošto planiram iduće godine pokušat upisat socijalnu pedagogiju, trebam li ja platiti godinu? Tu i svaku narednu? Negdje sam čitala o tome, al sam izgubila taj dokument i sad nemam pojma više. Kao zbog toga kaj sam studirala već na nekom drugom fakultetu, ovdje trebam platiti. To važi za sve? I one koji su završili već neki faultet i nas koji smo odustali? Sjećam se da je u tom pravilniku il čemu pisalo nešto u vezi "dokaz o ispisu s fakulteta" pa zato pitam ovo za participaciju.

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.
artep7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 22:39   #6872
Quote:
artep7 kaže: Pogledaj post
Hej, ljudi!
Dakle, trenutno sam na ekonomiji u Zgu, al ne želim i ne planiram ostati tamo. Prva sam godina bila sad. Istraživala sam već prije ERF, ali eto..izgubljene glave pogriješe. Sada bih molila da mi neka dobra duša odgovori na pitanje. Pošto planiram iduće godine pokušat upisat socijalnu pedagogiju, trebam li ja platiti godinu? Tu i svaku narednu? Negdje sam čitala o tome, al sam izgubila taj dokument i sad nemam pojma više. Kao zbog toga kaj sam studirala već na nekom drugom fakultetu, ovdje trebam platiti. To važi za sve? I one koji su završili već neki faultet i nas koji smo odustali? Sjećam se da je u tom pravilniku il čemu pisalo nešto u vezi "dokaz o ispisu s fakulteta" pa zato pitam ovo za participaciju.

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.
Da, moras platiti godinu. Placas samo prvu, ostale godine studiranja ne placas.
Pripremaj se vec sada za upis jer se uzasno tesko upada na fax, malo ih primaju, a javi ih se 1000.
Zelim Ti dogodine puno srece.
brušel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 16:41   #6873
Pozdrav!

Završila sam preddiplomski studij pedagogije i velika mi je želja upisati magisterij edukacijske rehabilitacije.

Čitala sam na na stranicama faxa o određenim uvjetima (50 sati volonterskog rada, razlikovni ispiti i sl.)
Vidjela sam da se i broj razlikovnih ispita dosta razlikuje, ovisno "specijalizaciji".

Pa ako ima neka dobra duša koja je prošla slično iskustvo da podijeli informacije iz prve ruke.
Može i na PM.

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru

Poslano sa mog Fun_S500 koristeći Tapatalk
cmokic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 21:35   #6874
Smile

Pozdrav!

Ove godine sam maturantica i jako me zanima erf,odnosno smjer rehabilitacije ali nigdje ne mogu naći neke informacije ...ako netko zna,koliko se po godini studenata prijavljuje za smjer rehabilitacije?
mijahijah is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 21:33   #6875
Dragi kolege studenti logopedije, zanima me jesu li i koliko predavanja na studiju logopedije obavezna (znam da ne nekim fakultetima i nisu baš, bez obzira na to što je studij redovan). Hvala.
offtotheraces is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 11:47   #6876
Hi. ^^ Znam da je ovo topic o školskim mukama, ali dobio sam informaciju da ERF vrši psihotestiranja za određene dijagnoze. Zanima me, jel' itko zna kog tko je išao na to? Bilo koje ofc. Da samo pošaljem mail faksu pa da proslijede gdje treba ili? Internet je ravno 0 pomoći pa ..... Hvala.
OrangeTurtle is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 10:38   #6877
Quote:
OrangeTurtle kaže: Pogledaj post
...
Zanemarite. Rješeno. Dobio sam informacije preko jedne FB grupe.
OrangeTurtle is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 02:31   #6878
Help

Forumaši, molim vas možete li mi reći koliko je težak upad na pedagogiju? Koliko bodova najmanje upada, kakve ocjene iz srednje i na maturi bi trebale biti itd... Ne mogu nigdje naći vezano za to molim vas ako možete mi zaljepiti od prije postove ili dati informaciju.. Hvala puno
0408 Dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 11:13   #6879
Quote:
0408 Dora kaže: Pogledaj post
Forumaši, molim vas možete li mi reći koliko je težak upad na pedagogiju? Koliko bodova najmanje upada, kakve ocjene iz srednje i na maturi bi trebale biti itd... Ne mogu nigdje naći vezano za to molim vas ako možete mi zaljepiti od prije postove ili dati informaciju.. Hvala puno
Dosta težak s obzirom na broj prijavljenih i broj koji se prima. Što se tiče ocjena, u velikom postotku se radi o ekipi koja ima visoke ocjene iz srednje (dakle, 4 ili 5) i dosta dobre ocjene iz mature.

Postoji i dio prijemnog koji se odnosi na intervju, odnosno motivacijski razgovor, ali on sudjeluje u ukupnom rangiranju s relativno malim postotkom, cca 13%.

Zaključno, ako nemaš visok prosjek, šanse ti nisu baš nekakve.
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 02:03   #6880
Thumbs down

Quote:
Cika Strile kaže: Pogledaj post
Dosta težak s obzirom na broj prijavljenih i broj koji se prima. Što se tiče ocjena, u velikom postotku se radi o ekipi koja ima visoke ocjene iz srednje (dakle, 4 ili 5) i dosta dobre ocjene iz mature.

Postoji i dio prijemnog koji se odnosi na intervju, odnosno motivacijski razgovor, ali on sudjeluje u ukupnom rangiranju s relativno malim postotkom, cca 13%.
Zaključno, ako nemaš visok prosjek, šanse ti nisu baš nekakve.



E, pa onda shit! Hahah,prosla sam prvi i drugi s tri, treci s cetiri i cetvrti ce bit pet..
0408 Dora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:46.