Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2017., 16:47   #261
Vjerovatno najbolji film u zadnjih nekoliko decenija. I najbolji americki film jos od Rockya.
OGM SA86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 21:32   #262
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Pa kad i nije Marvelov film već Foxov.
Ako ima Marvelov logo onda je i Marvelov jer Marvel koproducira sve svoje filmove.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 22:03   #263
Jel ovaj film imao neku drugu namjenu osim da rasprši mlade mutante diljem sjeverne hemisfere i otvori put k novoj franšizetini?

Dokrajčiti stare i izvesti na scenu nove?

Ma jedite g.... scenaristi i prodjuseri
dalal is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 22:05   #264
Quote:
Boki000 kaže: Pogledaj post
Ako ima Marvelov logo onda je i Marvelov jer Marvel koproducira sve svoje filmove.
Samo je lik Marvelov. X-Men franšiza je prodana Foxu i nemaju nikakav utjecaj na snimanje filmova o njima. Zato sada idu glasine da bi je mogli otkupiti natrag.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 23:42   #265
Quote:
OGM SA86 kaže: Pogledaj post
Vjerovatno najbolji film u zadnjih nekoliko decenija. I najbolji americki film jos od Rockya.
Ja rekoh, meni je ovo 10/10, i kao film, a i kao nešto osobno, zbog nekih osobnih razloga koji nadilaze film kao film.

Odlučih napraviti čak video tribute za ovaj film pa kad ga tu objavim ne budite pre strogi glede uratka
Star-Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 00:00   #266
Svakako, svakako pogledati. Jedan od boljih filmova u zadnje vrijeme. Nije savršen, ali divno prenosi emociju na gledatelja, pogotovo kad znaš da zadnji put gledaš Hugha kao Wolverina i Patricka kao Charlesa.
Ako ništa, sasvim dovoljan razlog za gledanje.
I plakanje....
Kao da jedan oproštaj od lika nije dovoljan.
Samo zbog toga sam proplakala pola filma.
Hugh je zbilja napravio fantastičan posao s Wolverinom i mislim da ga dugo dugo nitko neće moće nadmašit, niti bi trebao. Mislim da će napraviti užasnu grešku ako mu odmah nađu zamjenu i razljutit fanove bezveze.

Slažem se što je netko tu napisao da je pomalo bolna činjenica da dva takva badass lika na ovaj način skončaju (pa makar to i bila alternativa).
Logana još kako tako mogu zamisliti u ovakvom stanju, kako cuga i solira, ali Charlesa mi je bilo užasno za gledati. Ko običan didić, a ne Proffesor X. Voljela bi da je sve to ipak malo sretnije završilo, al kako bilo.
Lajkam i ovako.
Mentta one is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 00:20   #267
Strašno koliko je ovo odličan film! Filmčina, samo toliko...
Brutalno nasilno, emotivno...Masterpiece :klap: :klap:
Hugh i Daphne
Kal-El is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 01:06   #268
Evo mog video tributea, nemojte bit preoštri

Star-Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 02:50   #269
Malo ti je preloše nakon Casha radit tribute s tom glazbom.
Cijenim trud, i meni se film jako sviđa, ali...
horatius is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 03:19   #270
Skinuh blu-ray i pogledah u dahu

Odličan, sjedi 5 !

Vidim da se pojavila i NOIR crno-bijela verzija filma, i to ću s guštom pogledat.

Baš me zanima kako to izgleda.
Double Kill is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 10:30   #271
ja nisam uspio pohvatat nesto...1. zasto vise ne zacjeljuje kao prije i 2. koje se nadovezuje na 1., zasto zeli umrijet?
ma tezak mi je film, tezi nego neka ozbiljna drama znao sam da je to zadnji wolverine, ali nisam mislio da ce bas umrijet, mislio sam da ce njegov oprost biti na nacin da ce na kraju filma kad poroka sve negativce, reci nesto u smislu "go fuck yourself" kao u first classu i otic u birtiju na viski i cigaru
ne znam, valjda je in ubijati "besmrtne" superjunake, najprije superman, sad i wolverine
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 11:45   #272
Ne volim taj hiperrealistični patos u filmovima o superjunacima koji je započeo s Nolanima. Što se mene tiče komotno se moglo i bez ovog filma. Ideja da dva tako jaka lika koji su obilježili ovu franšizu skončaju na takav jadan, tužan i ružan način mi jednostavno ne leži dobro. Film kao takav je pun praznog hoda, dosadno mi je bilo prvih 45 min. Ona mala je kul dok ne progovori. Ima tu neku starmalu, badass facu koja posve pristaje Wolverinovoj nasljednici.
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 15:01   #273
Ako sam dobro ubra logan više ne zacjeljuje jerbo ga onaj metal polako truje i ubija
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 15:43   #274
Jesam li ja jedina koju ova mala podsjeća likom na Loganovu dragu Famke Janssen?

SPOILER:

Kada je postalo očito da mu je ona kći pomislila sam u prvi mah da joj je Famke mama


dalal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 18:38   #275
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
Ne volim taj hiperrealistični patos u filmovima o superjunacima koji je započeo s Nolanima. Što se mene tiče komotno se moglo i bez ovog filma. Ideja da dva tako jaka lika koji su obilježili ovu franšizu skončaju na takav jadan, tužan i ružan način mi jednostavno ne leži dobro. Film kao takav je pun praznog hoda, dosadno mi je bilo prvih 45 min. Ona mala je kul dok ne progovori. Ima tu neku starmalu, badass facu koja posve pristaje Wolverinovoj nasljednici.
ne kuzim znacenje ovog, ajd pojasni pls
i ja se slazem da je moglo bez ovog filma, isto kao i bez wolverinea 2, onaj mi je tek bzvz, ovaj mi je najvise zato sto umru ali wolverine 1 mi je super, tamo je odgovoreno na mnoga pitanja - za nas koji nismo citali strip, nego se vodili filmovima.


Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
Ako sam dobro ubra logan više ne zacjeljuje jerbo ga onaj metal polako truje i ubija
da, to on kaze onak nekak usputno, pa sam uzeo s rezervom
i da, ono pred kraj, kad uzme onaj zeleni serum i krene...tako me obavio onaj neki osjecaj "to je to! evo ga...sad ce im jebat majku "...kad ono samo par min i gotovo
Quote:
dalal kaže: Pogledaj post
Jesam li ja jedina koju ova mala podsjeća likom na Loganovu dragu Famke Janssen?

SPOILER:

Kada je postalo očito da mu je ona kći pomislila sam u prvi mah da joj je Famke mama :misl i:

[IMG]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/72/30/93/723093ba484297f1ab9755bc54ee2dba.jpg[/I MG]
[IMG]https://68.media.tumblr.com/f3868ebfd2d5b28b51d05c9a2221ae1e/tumblr_ompjgiw0g31th42mzo2_r1_500.jpg[/IMG ]
ma to sam odmah pomislio kad mu xavier nesto kaze, ne znam sad tocno sto, pomislio sam mala famke
BTW to mi je bila jedna od najboljih komada u holivudu, dok ju vrijeme nije nacelo

isto mi je zao sto nije objasnjeno gdje su drugi xmeni, jer ih spominju, ne ponaosob, nego ono kao xmeni bla bla bla, ali nista gdje su, kak su skoncali itd...
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 18:51   #276
Quote:
volverine kaže: Pogledaj post


ma to sam odmah pomislio kad mu xavier nesto kaze, ne znam sad tocno sto, pomislio sam mala famke
Ovako se sličnost još i slabo vidi, izraženije je to u pokretu (široko razmaknute jagodične kosti, isti oblik obrva, linija kose)...Sad bih se kladila da će u sikvelima izbit na vidjelo da joj je Phoenix mama ...ne vjerujem više u nikakve slučajnosti kad je olivud u pitanju
dalal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 18:56   #277
Zadnja borba mi je bila bezvezna i neuvjerljiva
Ali najgori dio mi je ona snimka na mobitelu medicinske sestre
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 23:41   #278
Quote:
Star-Lord kaže: Pogledaj post
Evo mog video tributea, nemojte bit preoštri

Super si to složio.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 00:44   #279
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Super si to složio.
Hvala
Star-Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 09:52   #280
Quote:
volverine kaže: Pogledaj post
isto mi je zao sto nije objasnjeno gdje su drugi xmeni, jer ih spominju, ne ponaosob, nego ono kao xmeni bla bla bla, ali nista gdje su, kak su skoncali itd...
Ako sam ja dobro shvatio oni su bili na lokaciji onog incidenta. Xavier ih je sve ubio.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:51.