Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2017., 05:41   #221
Quote:
atoni kaže: Pogledaj post
Pregovarali su koliko još ovakvih sezona ima.
chimp is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 10:08   #222
Molim Vas da ne prestajete gledati ovu seriju. Pošto sam prestao gledati početkom ove sezone, sve informacije o seriji skupljam ovdje na topicu i vjerujem da nisam propustio baš ništa radnje + što mogu pročitati i zabavne komentare.
dawg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 19:14   #223
Quote:
Seascape kaže: Pogledaj post
Jebote led onaj obračun vatrenim oružjem na kraju je na razini Krim Team 2 Pravda na zadatku, kakav trash
ovo sam i ja pomislili. wtf. totalni treš.
al kaj mogu, gledat ću i dalje
Dolores O is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 22:53   #224
Quote:
Davorček kaže: Pogledaj post
Ajmo onak sjest i razmislit koji kurac je prolazilo kroz glavu režiseru,producenti i tko zna kome da stave nekakvog hipija sa kišobranom u nekoliko kadrova
Ja pogledala neke dijelove epizode opet Znam, znam...čisti mazohizam Našla sam di je završio kišobran...za blokadu vrata da ih ne mogu slijediti pri povlačenju...ono kad ni krupni Jerry nije mogao povući klizna vrata. Ko bi rekao ali upadljivi, crveni kišobran je ipak imao smisla.


Quote:
atoni kaže: Pogledaj post
Pregovarali su koliko još ovakvih sezona ima.
Ova ti je dobra...
ani08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 00:01   #225
Quote:
ani08 kaže: Pogledaj post
Ja pogledala neke dijelove epizode opet Znam, znam...čisti mazohizam Našla sam di je završio kišobran...za blokadu vrata da ih ne mogu slijediti pri povlačenju...ono kad ni krupni Jerry nije mogao povući klizna vrata. Ko bi rekao ali upadljivi, crveni kišobran je ipak imao smisla.




Ova ti je dobra...
A u k.rac to nisam skužio znači cijelo vrijeme lik ima jedan jedini zadatak da blokira vrata kišobranom i najbolja fora je da ima komad kakve cijevi netko bi ga nešto pitao ovak čovjek ima kišobran nije sumnjiv
Davorček is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 13:49   #226
Muke ti ježeve ko Merry Poppins!
Franem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 15:48   #227
Do ove sezone sam ih branio i smatrao ih i dalje dobrom serijom. Je, bilo je i boljih i lošijih sezona, ali mi je u svakoj sezoni bilo ipak više boljih epizoda od onih lošijih. Ali, ova sezona je stvarno daleko najlošija do sad i ne mogu se sjetiti je li imala 2-3 dobre epizode (a i te su bile lošije od nekih osrednjih epizoda prošlih sezona). Znao sam da nešto ne valja čim sam počeo ostavljati epizode po 4-5 dana da ih pogledam (epizode prošlih sezona bih u pravilu pogledao odmah u ponedjeljak navečer, a ovo finale sam pogledao tek jutros). I onda nam dođe ovo finale koje je stvarno preloše odrađeno. Ajde, dio sa Sashom u kapselu je ok, ali onaj okršaj koji je uslijedio nakon njezine zombifikacije je stvarno dno dna. E sad, ja i dalje nastavljam s gledanjem jer se nadam da je ova sezona bila iznimka i da će se u sljedećoj sezoni scenaristi pribrati i postaviti stvari na pravo mjesto. Aako tako i ne bude, ja ću seriju svejedno odgledati do kraja, jer sam takav.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 15:30   #228
Meni je TWD ispocetka bilo bas zadovoljstvo gledat, sad je to vec preslo u guilty pleasure, nisam bas najponosnija na sebe sta mi se ovakav tres, u sta se serija pretvorila, svidja. Ali svakako pratim i dalje. Najveca zamjerka finalu mi je sta pucacina nije dulje trajala, makar i ovako usrana i konfuzna kakva je bila.
U jednom momentu kazem muzu "jebote oni samo melju nesto citavu sezonu, nikakve akcije", a Rik kaze Dvajtu "nastavi pricati" Ubise me s pricom.

Odvalila sam kad je macka skocila, znala sam da ce nesto spasit Karla, ali mi je bilo presmjesno kako se Negan izbezumio. I kad je rekao "that widow is alive & kickin" ili tako nesto. Simpaticna mi je bas ta njegova flegmaticnost.
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 19:17   #229
Meni su jedini zanimljivi trenuci u ovo sezoni bile scene sa Neganom. Pogotovo trenuci kada se uozbilji, baš je jezovit
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 11:15   #230
Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
Posle prve sezone (koja mi ionako nije bila nista posebno kao vecini) serija se pocela srozavat i tesko je rec koja je sezona najgora.

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
Meni je prva sezona bila super, bar je bilo akcije i zapleta i radnja nije bila predvidljiva, uvijek se događalo nešto novo i uzbudljivo. Ako je išta bilo dobro, bila je ta prva.

Sjetimo se samo scene kad Rick ulazi u grad na konju, a na njih tisuće zombija... Jadan konj :/ , ali scenografija, akcija, zapleti Sad se sve nekako razvodnilo.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 12:05   #231
Zalomi se i sada pokoji konjić, bambi, tigar...
Lantier is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 12:46   #232
Bambi u onom lunaparku mi je bio hit, eto tada mi je bas doslo da ugasim laptop i vise nikad ih ne pogledam.
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 15:34   #233
Quote:
Tze kaže: Pogledaj post
Bambi u onom lunaparku mi je bio hit, eto tada mi je bas doslo da ugasim laptop i vise nikad ih ne pogledam.
Uh, sjećam se tog trenutka...i ogromnog upitnika iznad moje glave jer mi nije bilo jasno treba li ono predstavljati živo biće ili nekakvu Rickovu halucinaciju jer je bilo prozirno, treperavo, neprirodno...i jer je mirno paslo travicu dok zombiji reže i bauljaju u blizini. Nisam skužila ni zašto je Rick pao sa onog vrtuljka ali u tom trenutku sam se počela smijati i njemu i onoj CGI katastrofi
ani08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 20:50   #234
sve ste rekli za finale, jedino nitko nije spomenuo najtrashy recenicu od negana... That widow is alive, guns blazing!
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 11:41   #235
Quote:
92marko kaže: Pogledaj post
sve ste rekli za finale, jedino nitko nije spomenuo najtrashy recenicu od negana... That widow is alive, guns blazing!
Da, meni je to bilo jače od prsta kroz prozor
scheje is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 00:24   #236
Ovo je stvarno postalo cirkus.
Putujem u Njemačku, gledam TWD, imam sluśalice i uhvatim se kako radije blejim kroz prozor nego gledam seriju.
Ali stvarno je postala dosadna
__________________
nepotpisan
gyges is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 01:34   #237
Kako loša sezona.
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 10:50   #238
I prije je bilo jako slično samo nije vam bilo dosadilo. Svatko ima granicu tolerancije drugačiju, sada je prešlo vašu.

Ja sam još u drugoj sezoni se žalio jer se već tada vidjelo da će serija biti puna filler beskorisnih epizoda.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 12:12   #239
Quote:
Tze kaže: Pogledaj post
Bambi u onom lunaparku mi je bio hit, eto tada mi je bas doslo da ugasim laptop i vise nikad ih ne pogledam.
najbolja scena
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 14:53   #240
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
I prije je bilo jako slično samo nije vam bilo dosadilo. Svatko ima granicu tolerancije drugačiju, sada je prešlo vašu.

Ja sam još u drugoj sezoni se žalio jer se već tada vidjelo da će serija biti puna filler beskorisnih epizoda.
Nije problem u fillerima nego u debilizmu, prethodne sezone nisu bile ni priblizno ovoliko trashy.
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:57.