Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2017., 18:49   #1
AOC G2460PF 144hz monitor

Bok ekipa,

Molim za pomoć. Ako se netko nađe da baš ima ovaj monitor, to bi bilo savršeno. Uglavnom, kupio sam ga neki dan i naravno, kad sam ga doma spojio, nisam imao 144hz... i svaki puta kada sam pokušao odabrati 144hz, imao bi crni ekran. Mislio sam da sam lud, pa sam otišao u trgovinu i kupio novi DVI DualLink kabel reko ajde da sad vidim kako ćeš crniti. I naravno, isti k. Crno crno crno. neće prebaciti niti na 100, 120, 144... ništa. Zvao sam ekipu okolo i svi su mi rekli da ukopčam DisplayPort i da će raditi. Na moju žalost, moja grafička GTX750Ti 4gb nema DisplayPort i nisam u mogućnosti to testirati.

Obzirom da mi od 4 frenda 3 imaju 144hz monitore i svima radi na DVI DualLinku, ne razumijem, jel moguće da je monitor faulty? Ima tko kakav prijedlog što i kako da napravim? Da testiram a da ne kupujem sad sasvim novu grafičku zbog toga :-/

Unaprijed zahvala!
semajlooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 22:37   #2
https://www.youtube.com/watch?v=lBm33oU11aE

podrzava da, dvi D dual link. Pokusaj u monitoru tj u menu od samog monitora pokusati ako imas opciju nekakvu..
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:41.