Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2017., 07:31   #101
al pazi ovo, to mi nikako ne ide u glavu, borba nje protiv autodestrukcije je prikazana na način da je u svemu tome njen dečko prikazan kao nekakav gnjavator, i tko na kraju njega jebe i njegove osjećaje i njegov odgovoran način razmišljanja. bitno da je ona kakti "pobjedila".

ono, "put the blame on me" ili kako bi to rekli na naškim "nek susedu crkne krava"

režiser je lukav ko vezica mladog luka
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 09:00   #102
Ništa posebno film, čak bezvezan....podsjeća me na jednu prosječnu epizodu Zone sumraka sa zvučnijim glumačkim imenima i boljim buđetom.
5/10
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 10:44   #103
Očekivao sam da će rasprava zaživjeti nakon što sam bio baniran i maknuo se svojevoljno s teme na par dana jer se tvrdilo da zbog mene ljudi ovdje ne dolaze rapsravljati o filmu. To se naravno pokazalo pogrešnim. Umjesto toga, ajuto, ponavljaš svoje ad hok pogreške. Objasnio sam ti već situaciju između nje i njenog dečka, no svi ti postovi su bili nekritički pobrisani jer mi se imputiralo da omalovažavam forumaše zato što sam im rekao da nisu pravilno shvatili film. I dalje to smatram. Film unatoč svojim alegorijama ipak nije toliko zakučast (u smislu recimo jednog Lyncha i njegovog novog grozomornog Twin Peaksa) i mislim da je sasvim u redu ako se nekome ne sviđa film, no ako mu se ne sviđa jer ga nije uspio shvatiti mislim da tada čini nepravdu ne samo filmu, već i samoga sebe liši nečega što bi mu moglo malo proširiti vidike o životu i ljudskoj svijesti/podsvijesti.
Meni se recimo nije svidio The Lobster... shvatio sam o čemu se radi u filmu, no taj europski artsy-fartsy pristup mi je bio previše pretenciozan, naporan i nepotreban da prepriča nekakve apsurde restrikcija kontrasta između različitih društvenih konvencionalnosti.
Colossal ima pristupačniji pristup gledatelju i u stvari kvalitetniju i dublju priču. I sa ovime bih zbilja završio na ovoj temi i poštedio one koji se osjećaju ugroženima mojom pojavom da opet nastavljaju pričati o mom karakteru (što im je ionako valjda jedino preostalo).
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:04.