Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2017., 17:22   #1
Racunar se zamrzne

Eh ovako prije malo vise od god imao sam jedan problem sa racunarom jer kada god igram neku igricu ili gledam neki video na yt ili na fb on se zaledi i cuje se glasan zvuk. Jedino sto mgu da uradim je da ga restartujem. Prvo sam pomislio da je do temp. Pa zamjenim pastu ali opet isto pa po forumima su govorili da je do rama i uzmem od frenda i opet isto i kasnije mi je neko rekao da je mozda do slota pa sam isao redom dok nisam nso problem i taj jedan slot koji je bio uzrok nisam koristio. Proslo je vise od 1god i sve radilo normalno kad u zadnje vrijeme mi se opet pocelo desavati da se zamrzne dali je moguce da je opet do slota ili je sada nest drugo ?
Selkoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 17:49   #2
Vrlo vjerojatno je opet isti problem. Ili opcenito maticna pocela rikavat dio po dio.. O kojoj se maticnoj ploci radi? Opcenito cijela tvoja konfiguracija?
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 09:19   #3
gigabyte ga z68ap d3

Graf. Ati radeon hd 4600

Proc. Intel core i3 2100

8gb ram
Selkoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 12:20   #4
pokusaj sa maticnom plocom.. Pošto je to vec dosta stara ploca tj socket 1155 tesko da ces ju pronaci u ducanu.. Morao bi uzeti rabljenu iz njuskala..
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:44.