Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Pogledaj rezultate ankete: jeste li bili u roku/akademiji?
da ,stalno sam tamo 63 40.65%
da, ali mi se nije svidjelo 50 32.26%
ne, ali namjeravam otići 20 12.90%
ne ,i nemam nikakvu namjeru otići 22 14.19%
Glasovatelji: 155. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2007., 00:57   #81
Pa joj nadam se da se nisi nasla uvrjeđenom.Ah, znam da istina boli.Al tako je kako je.Ja iskreno nisam upoznala ni jednog normalnog dalmatinca,hercegovca,imocana il sl.Naravno,svi smo tu dosli studirati,ali ne studira se u roku.Hm,mozda u akademiji?
__________________
Najbolje i najljepše stvari na svijetu ne mogu se vidjeti, niti dotaknuti...već osjetiti u srcu.
Flower24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 14:14   #82
Quote:
Flower24 kaže: Pogledaj post
Ma,uopce se ne kuzi.Lokacija:Zgb,a branis hercegovce. Hercegovac u zgb,ima vas mali milijun.Stoga bio bi red da platis pice
Šta imaš nešto protiv hercegovaca?
Ajd, dobro Platit ću piće nekoj u Roku. Ko zna možda budeš to ti
__________________
What shall we use to fill empty spaces...
V0d0rig4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 15:47   #83
Quote:
Flower24 kaže: Pogledaj post
Pa joj nadam se da se nisi nasla uvrjeđenom.
hvala na brizi, ali nisam...
Quote:
Ah, znam da istina boli.Al tako je kako je.
vjeruj mi, da je to istina, presla bi preko toga i presutila ali nije...
Quote:
ja eno nisam upoznala ni jednog normalnog dalmatinca,hercegovca,imocana il sl.
e ovo mi je apsurdno... ili si ih upoznala jakoooo malo ili imas ocito drugu definiciju normalnog covjeka...
Quote:
Naravno,svi smo tu dosli studirati,ali ne studira se u roku.Hm,mozda u akademiji?
naravno da smo dosli studirati.. i naravno da ima onih koji više vise po roku i akademiji nego na faksu, al njih je nekolicina...
jest da su nama juznjacima ta dva birca uporiste i da ima onih koji poput tebe imaju neke stereotipe pa ne preferiraju odlaske ta takve lokacije.. fala bogu, zagreb je pun drugih mjesta za izac di nas neces bas puno sretati pa ti zelim fenomenalnu zabavu na takvim mjestima..
a ja cu i dalje dernecit sa svojim juznjacima...
lost_and_found is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 19:06   #84
Quote:
lost_and_found kaže: Pogledaj post
hvala na brizi, ali nisam...

vjeruj mi, da je to istina, presla bi preko toga i presutila ali nije...

e ovo mi je apsurdno... ili si ih upoznala jakoooo malo ili imas ocito drugu definiciju normalnog covjeka...

naravno da smo dosli studirati.. i naravno da ima onih koji više vise po roku i akademiji nego na faksu, al njih je nekolicina...
jest da su nama juznjacima ta dva birca uporiste i da ima onih koji poput tebe imaju neke stereotipe pa ne preferiraju odlaske ta takve lokacije.. fala bogu, zagreb je pun drugih mjesta za izac di nas neces bas puno sretati pa ti zelim fenomenalnu zabavu na takvim mjestima..
a ja cu i dalje dernecit sa svojim juznjacima...
WORD!!!!
__________________
What shall we use to fill empty spaces...
V0d0rig4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 21:23   #85
Quote:
V0d0rig4 kaže: Pogledaj post
WORD!!!!
lost_and_found is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 01:08   #86
Quote:
V0d0rig4 kaže: Pogledaj post
Šta imaš nešto protiv hercegovaca?
Ajd, dobro Platit ću piće nekoj u Roku. Ko zna možda budeš to ti
Ah,plati nekoj pice....ta sigurno necu biti ja.Tko zna,mozda se i sretno jednom na popodnevnoj kavici,ak mi se ne bude islo do grada
__________________
Najbolje i najljepše stvari na svijetu ne mogu se vidjeti, niti dotaknuti...već osjetiti u srcu.
Flower24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 01:10   #87
Quote:
lost_and_found kaže: Pogledaj post
Izgubljena i pronađena.Jesi sigurna da si se pronasla? Hvala ti sto se brines za mene i to gdje cu popit kavu.Iđemo?
__________________
Najbolje i najljepše stvari na svijetu ne mogu se vidjeti, niti dotaknuti...već osjetiti u srcu.
Flower24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 15:38   #88
Quote:
Flower24 kaže: Pogledaj post
Izgubljena i pronađena.Jesi sigurna da si se pronasla? Hvala ti sto se brines za mene i to gdje cu popit kavu.Iđemo?

pronašla sam se u mnogim stvarima pa sad imam vremena i za brinut se za tebe i gdje ćeš popit kavu...
ma iđemo, iđemo... možemo i u botaničkom vrtu.. navikla sam ja i na zelenilo... nije samo kamenjar prisutan tamo odakle ja dolazim...
lost_and_found is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 00:12   #89
Quote:
lost_and_found kaže: Pogledaj post
pronašla sam se u mnogim stvarima pa sad imam vremena i za brinut se za tebe i gdje ćeš popit kavu...
ma iđemo, iđemo... možemo i u botaničkom vrtu.. navikla sam ja i na zelenilo... nije samo kamenjar prisutan tamo odakle ja dolazim...
Moze,eto pozivam te na kavicu u moj botanicki vrt
__________________
Najbolje i najljepše stvari na svijetu ne mogu se vidjeti, niti dotaknuti...već osjetiti u srcu.
Flower24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 12:44   #90
Quote:
Flower24 kaže: Pogledaj post
Moze,eto pozivam te na kavicu u moj botanicki vrt
Jel se mogu ja pridružit
__________________
What shall we use to fill empty spaces...
V0d0rig4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 20:31   #91
Quote:
V0d0rig4 kaže: Pogledaj post
Jel se mogu ja pridružit

šta kažeš flower? hoćemo ga pozvat? hehe
lost_and_found is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 00:41   #92
Quote:
lost_and_found kaže: Pogledaj post
šta kažeš flower? hoćemo ga pozvat? hehe
Moze,nema problema Ali pazi...bit ces u manjini! Stoga predlazem ti da povedes jos kojeg frenda da budemo poravnani Pa konacno da zakopamo tu ratnu sjekiru o ovoj temi Sta cemo u Roka ili...?
__________________
Najbolje i najljepše stvari na svijetu ne mogu se vidjeti, niti dotaknuti...već osjetiti u srcu.
Flower24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 08:07   #93
Quote:
Flower24 kaže: Pogledaj post
Moze,nema problema Ali pazi...bit ces u manjini! Stoga predlazem ti da povedes jos kojeg frenda da budemo poravnani Pa konacno da zakopamo tu ratnu sjekiru o ovoj temi Sta cemo u Roka ili...?
Može. Povest ću frenda da se snage izjednače.
__________________
What shall we use to fill empty spaces...
V0d0rig4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 08:50   #94
Vi odredite di čemo.
__________________
What shall we use to fill empty spaces...
V0d0rig4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 12:35   #95
Quote:
Flower24 kaže: Pogledaj post
Moze,nema problema Ali pazi...bit ces u manjini! Stoga predlazem ti da povedes jos kojeg frenda da budemo poravnani
hmmmm... mogu ti reć flower, stvarno dobra ideja...
al ne znam kako će njih dvojica izać na kraj s nama... ne zna se koja je oštrija na jeziku...
a što se tice lokacije... meni roko ne smeta.. hehe... al probala bi neki novi birc za promjenu pa prepuštam vama odluku...
lost_and_found is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 23:10   #96
[QUOTE=lost_and_found;7976874]hmmmm... mogu ti reć flower, stvarno dobra ideja...
al ne znam kako će njih dvojica izać na kraj s nama... ne zna se koja je oštrija na jeziku...
a što se tice lokacije... meni roko ne smeta.. hehe... al probala bi neki novi birc za promjenu pa prepuštam vama odluku...

hm...bolje se pitaj-kako cemo mi s njima? Meni je svejedno gdje cemo popit kavu,ako cu bit u ugodnom drustvu A moze i neka dr lokacija osim roka...da cujem prijedloge. Neka nam to nas prijatelj predlozi...a mi mozemo prihvatit ili ne
__________________
Najbolje i najljepše stvari na svijetu ne mogu se vidjeti, niti dotaknuti...već osjetiti u srcu.
Flower24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 08:36   #97
Quote:
Flower24 kaže: Pogledaj post
hm...bolje se pitaj-kako cemo mi s njima? Meni je svejedno gdje cemo popit kavu,ako cu bit u ugodnom drustvu A moze i neka dr lokacija osim roka...da cujem prijedloge. Neka nam to nas prijatelj predlozi...a mi mozemo prihvatit ili ne
Jel hočete vi da mi idemo sa vama? Mi smo mislili da odemo na jednu kavu, druženje. Ako nismo dobrodošli onda nečemo ni ić...
__________________
What shall we use to fill empty spaces...
V0d0rig4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 00:25   #98
Quote:
V0d0rig4 kaže: Pogledaj post
Jel hočete vi da mi idemo sa vama? Mi smo mislili da odemo na jednu kavu, druženje. Ako nismo dobrodošli onda nečemo ni ić...
Ja sam ti uvijek za.Sad jedino ostaje pitanje za lost and found koja se negdje izgubila Moze kava...prodano
__________________
Najbolje i najljepše stvari na svijetu ne mogu se vidjeti, niti dotaknuti...već osjetiti u srcu.
Flower24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 15:10   #99
Quote:
Flower24 kaže: Pogledaj post
Ja sam ti uvijek za.Sad jedino ostaje pitanje za lost and found koja se negdje izgubila Moze kava...prodano
hehe... evo me... found.. not lost...
kava je prodana davno i kod mene... ali može next week jer sam ja u hercegovini, nisam u zg-u?...
evo ja sam odredila okvirno vrijeme, vi odredite lokaciju...
lost_and_found is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 19:37   #100
Može onda za dva tjedna, jer ja u pon idem u hercegovinu
__________________
What shall we use to fill empty spaces...
V0d0rig4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:17.