Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2006., 16:36   #41
Quote:
waitapu kaže:
Nemam pojma, ali buduci da mi je u srijedu seka sletjela iz Londona (stjuardesa) sa VS poklonima, mora postojati Orginal je roba, ak ne postoji samostalno, onda je u sklopu nekog ducana po istom principu kao H&M u Zagrebu, mozda nije sve po papirima, ali ocito postoji. Ja ne vidim drugog objasnjenja (seka mi je jedna od onih zena koja kupuje u 5 ducana i ne zanima ju nista ostalo). Ne zna ni ona di je bila, prvi put je tamo

Ima i o tome na njihovim stranicama:

What is your policy regarding franchising and wholesaling?

All stores of Limited Brands are corporately owned. We do not franchise or sell our merchandise at wholesale. At this time, we are not soliciting offers for joint ventures or international expansion.

Mozda ti je seka donijela kozmetiku.
https://www.forum.hr/showthread.php?p...88#post5921688
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 04:39   #42
koliko vas izadje shipping ak nekaj narucite,ja sam nasla super stvari al ne isplati se kupit nekaj za 30 dolara ak mi je shipping upola
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 22:14   #43
ja kupila torbu za 20 usd i isto toliko pltila shipping, ali nema veze, torba je super, došla je za 3 tjedna
cesma is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 22:42   #44
Ja narucio neko rublje u cetvrtak ili petak (ne sjecam se), a stiglo u ponedjeljak na carinu, ... u utorak sam imao rublje
Freak1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 03:11   #45
a koliko je kostala dostava?
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 14:06   #46
skatte, imaš na ofic. stranicama victorie, koliko je shipping/dostava
strangelove is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 14:25   #47
Za nas s vecim grudima je online narucivanje donjeg rublja jako problematicno, iako, vjerujem da ni curama s manjima nije nista lakse. Par puta sam tako narucila, ali su mi grudnjaci bili mali, iako sam sve mjerila po zadanim mjerama, pa otad izbjegavam.
Ali da VS ima predivno donje rublje - ima i jos uvijek sam u dilemi pokusati li ipak ili ne
Profinjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 16:08   #48
Quote:
strangelove kaže:
skatte, imaš na ofic. stranicama victorie, koliko je shipping/dostava
ma gledala sam pa mi nis nije jasno,jer kad narucujem sa asos.com naplate mi dostavu na svaki proizvod.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 19:11   #49
joj, ne spominji mi asos.. već sam im pisala zašto ne dostavljaju u cro!
a victoria, ugl. što god kupiš od 00-75usd, shipping je 19.95, od 75-125 je 26.. itd. nema extra dodataka
si utržila šta na ebayu?
strangelove is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 04:50   #50
Quote:
strangelove kaže:
joj, ne spominji mi asos.. već sam im pisala zašto ne dostavljaju u cro!
a victoria, ugl. što god kupiš od 00-75usd, shipping je 19.95, od 75-125 je 26.. itd. nema extra dodataka
si utržila šta na ebayu?
ti ko da si se jucer rodila
ak ti za necim srce vene,tak i tak smo sestre po ebay - javi i saljem...
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 09:34   #51
srce si, veliko.. ma ebay me spasio, iako još neke stvari
strangelove is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 00:50   #52
ajme ima puno istih tema... no... al evo odgovaram ja jos jednom... jer sam jako jako happyyy...
bas sam si narucila prije par dana....

ova dva badica....




ima neka promo cijena 5 pari gacica za $25... uzela sam jedne iz cotton kolekcije - midnight navy i whisper pink boja, a ostale su iz pink one kaj ima sa onim raznim printovima (sa sladoledima, jagodama i zelenim srcekima)... low rider boy brief i bikini obicne...



ovaj grudnjak.....



dva labela od lubenice... hihi



curke komentirajte ... jel vam se svidja moj odabir...
monique_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 17:15   #53
Ja sam htjela ovaj prvi badić pa su mi rekli da dolazi tek 25.07. pa mi je to bilo kasno. Uzela sam neki drugi. Malo me razočarala boja mog badića jer se očito malo previše koriste photoshopom, ali svejedno mi je mrak. Istotako izmjerila sam se i po svemu tome sam L veličina. I onda kad je stigao paket skužim da amer. L nije isto kao i naše. Od sada naručujem M.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 17:59   #54
Quote:
Pokondirena tikva kaže: Pogledaj post
Ja imam brdo VS veša, uključujući i iz Pink kolekcije, sve je kupljeno u SAD-u i oduševljena sam! Donji veš kupljen prije 2 godine se još fenomenalno drži i sve sam poprilično jeftino platila (posebno na rasprodajama, cijene budu smiješne)

Što se tiče susjednih zemalja, ima VS dućan u Beogradu, ali je minijaturan i cijene su preogromne.
U vrime dok san zivila u Americi VS je jedino donje rublje koje sam imala u ormaru.Cijene na rasprodaja su smijesne.Znala san gudnjake kupit za 10 dolara, gacice za 5.I danas iman nekoliko njihovih grudnjaka i gacica, i usprkost tome koliko su se prali izgledaju jos uvik dobro i nakon 5 godina.Sljedec lito muz i ja planiramo otic u SAD na 15-ak dana i vec sam pocela skupljat pare za Victoriju Secret! Niti jedno donje rublje se nemoze mirit sa njihovim modelima, bojama i uzorcima.Cak ni LaPerla!
ice cream girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 18:59   #55
[QUOTE=amabelmil;8768892] Istotako izmjerila sam se i po svemu tome sam L veličina. I onda kad je stigao paket skužim da amer. L nije isto kao i naše. Od sada naručujem M.[/QUOT

uvik naruči broj manji bez obzira na mjere..ako nosiš L,uvik naruči M...
čudno mi je to kako im je roba veća od "normalnih" veličina,a košarice grudnjaka su im gotovo pa manje od talijanskih...ja inače nosim 75 C,a po njihovom sam 75D..
nikad nisam imala veće sise po VS,a iste su..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 23:57   #56
Ma ja sam poludila dok nisam izračunala koliko je 80C. Na kraju je ispalo da je 36B i zadovoljna sam s naručenim grudnjakom. A badić ću naručiti donji dio M jer mi je gornji ok. Sad samo trebam naći curu L veličine koja se kupa u toplesu da joj prodam donji dio
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 01:23   #57
Quote:
Billi kaže: Pogledaj post
jel koja zna di ima plisanih trenirki?
A do koliko para?

Imaš Juicy Couture za 2 soma u prolazu prema Saloonu, zatim imaš u Woman secretu nekaj sitno. Maslinasta sa rozim, ali samo gornji dio.

Imaš u No roolsu (Vlaška nekibroj) al' tamo su one baš...hm. Kao iz reperskih spotova

And that's it. Toliko znam.
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 16:52   #58
nosim nas L,.... ja sam vec narucila, ovo mi je prvi put, kaj brijete, oce mi bit velik L, bokovi su mi taman 43 incha... a u onom njihovom SIZE CHART-u pise da je od 42 do 43.5 velicina L... Za doljnji dio... ???????????????????????
monique_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 17:13   #59
molim vas brzi odgovor, neko, ak nije bed
monique_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 19:02   #60
Quote:
monique_7 kaže: Pogledaj post
molim vas brzi odgovor, neko, ak nije bed
žao mi je al mislim da će ti bit veliko...ja sam po njihovim mjerama,a i po našim S,al mi je bilo veliko pa naručila opet XS i to mi je bilo taman-radi se o donjem dijelu kostima a i dvima majicama... iako su mi njihove mjere za XS male al ne znam,čudne su te njihove veličine..
opet,možda ti zavisi i o modelu pa to bude sve ok.
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:56.