Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2007., 20:06   #101
ali sam odjelio TAGheuer od ovog drugog sa riječu dizajnerski "ovaj-drugi"

@Dolf - za Nauticu ces morat posegnut duboko u dzep...
__________________

Walking in the street, Breath the only friend
Strangers pass me by, I'm moving, moving with the wind...
MisterNo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 09:30   #102
dobar dan!
evo napokon i moj prvi post..
vec duze pratim ovaj podforum moda,al nikako da se i sama registriram i nesto napisem.
al sad sam morala. inace sam ljubitelj satova, kolekcija mi je relativno velika, imam 4 d&g, 5 donna karan, 2 fossila, nekoliko swatcheva... al sad sam otkrila nes novo - satovi IN. totalno su super, ima prekrasnih modela.. jednom sam slucajno naletjela i svidio mi se model pa sam kupila, jer dodju samo 130,00 kn, da bi nakraju od urara saznala da je super mehanizam unutra, kao i u ovim gore navedenim, jedino nije za plivati u njemu, i nije sve steinless steal. al modeli su bomba!!
i za to koliko ja volim satove i koliko ih volim mjenjati su savrseni!! za svaki outfitt drugi sat

otkrila sam ih prije nekih godinu i pola, i do danas vec imam 7 razlicitih komada, svi rade savrseno, nema nikakvih problema, a da o ljepoti modela ni ne pricam
ja-i-ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 13:43   #103
daj neku sliku tih satova?
__________________

Walking in the street, Breath the only friend
Strangers pass me by, I'm moving, moving with the wind...
MisterNo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 15:30   #104
ovaj imam od ljeta




a ovaj je najnoviji nekih tjedan dana




nazalost nisu bas neke slike, al otprilike.
nasla sam na garanciji stranicu: www.ingold.hr

al nema tu svih modela.. ja kupujem u jurisicevoj - postshop, puno vise modela ima nego na str.
ja-i-ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 16:38   #105
Quote:
MisterNo kaže: Pogledaj post
ali sam odjelio TAGheuer od ovog drugog sa riječu dizajnerski "ovaj-drugi"

@Dolf - za Nauticu ces morat posegnut duboko u dzep...
Ja sam mislio dati oko 250e za sat, a i danas sam gledao i cijene su do oko 1800 kn jedino su setovi (kompas+sat+2 remena) više od 2000 kn, ali isto nisu pretjerane cijene. Samo nažalost nema u importaneu onog modela koji sam ja naveo da mi se sviđa i satovi su dosta glomazni.
Dolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 21:57   #106
Quote:
ja-i-ja kaže: Pogledaj post
dobar dan!
evo napokon i moj prvi post..
vec duze pratim ovaj podforum moda,al nikako da se i sama registriram i nesto napisem.
al sad sam morala. inace sam ljubitelj satova, kolekcija mi je relativno velika, imam 4 d&g, 5 donna karan, 2 fossila, nekoliko swatcheva... al sad sam otkrila nes novo - satovi IN. totalno su super, ima prekrasnih modela.. jednom sam slucajno naletjela i svidio mi se model pa sam kupila, jer dodju samo 130,00 kn, da bi nakraju od urara saznala da je super mehanizam unutra, kao i u ovim gore navedenim, jedino nije za plivati u njemu, i nije sve steinless steal. al modeli su bomba!!
i za to koliko ja volim satove i koliko ih volim mjenjati su savrseni!! za svaki outfitt drugi sat

otkrila sam ih prije nekih godinu i pola, i do danas vec imam 7 razlicitih komada, svi rade savrseno, nema nikakvih problema, a da o ljepoti modela ni ne pricam

ja isto imam IN , samo moj je metalni, vidla sam tvoje slikice. moj je prekrasan , a i tvoji su
__________________
2 Pac : "Wars come and go, but my soldiers stay and turn the tide"
°~Snoopafella~° is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 14:50   #107
ja obozavam satove... trenutno imam 3 koja stalno vrtim. Armanijev koji je bio poklon za rodendan i koji mi je najdrazi



cK koji je takoder bio poklon za rodendan prije tri godine... samo kaj je moj rozi.



i jedan swatch za koji nisam mogla naci fotku... sve u svemu, isto nema oznacene brojeve kao ovaj ck, a umjesto remena ima 10-ak tankih srebrnih remencica pa izgleda kao narukvica...

i jos bi ja gro satova pokupovala, al treba se i jesti tu i tam.
__________________
...The day you changed the world you were alone...
Lady G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2007., 16:23   #108
danas sam si igrom slučaja i pod raznim neplaniranim okolnostima ostvario ovaj sat...



neobično mi je lijep i jednostavan... da ne kažem da sam ga platio samo 486kn u watch centru time 2 i još k tome 2 godine garancije...
__________________

Walking in the street, Breath the only friend
Strangers pass me by, I'm moving, moving with the wind...

Zadnje uređivanje MisterNo : 17.11.2007. at 19:36.
MisterNo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 11:15   #109
dal mi može neko reć koliko zapravo dođu satovi marke cerruti!??! hvala
black_marina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 15:48   #110
Rucni Satovi ?!?!!

E pa ovako... Imam jedan problem. Trazim si rucni sat i neznam di da gledam. Odlucio sam se uzeti nesto ali jos neznam sta. Molim pomoc. najbolje bi mi bilo kad bih mogao naruciti preko interneta i da imaju dostavu.

POMOC !!!!!!!!!!!!!
__________________
...Maybe its supose to be that way...
EliteManiA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 17:15   #111
Bio je ovdje jedan veliki topik o satovima,pa malo potrazi ima tu svasta.
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 21:03   #112
Postoji već topic o ovome! potraži naslov SATOVI
ne zakrcavajte forum bez razloga!
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 11:27   #113
Quote:
anything but angel kaže: Pogledaj post
Postoji već topic o ovome! potraži naslov SATOVI
ne zakrcavajte forum bez razloga!
pa ovo je taj naslov......
black_marina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 20:29   #114
postavio sam na pitanje na temu Koji sat nosite, međutim, tu sam trebao, nažalost tek sad skužio.

Tražim Seiko Monster diver skx 779 black ili orange, nebih uzeo preko ebaya, pa me zanima jel možda netko zna gdje se može uzeti u Hr i po kojoj cijeni?

hvala
Method is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 23:45   #115
Molio bih ekipu koja se kuzi u satove za pomoc...Tata mi je za 19. rođendan poklonio ovaj sat:

http://www.tagheuer.com/the-collecti...WAC1113.BA0850

predivan je, obožavam ga...I neki dan dok sam se penjao stubama zgrade, dok sam ga stavljao ispao mi je, i pao koja 3 kata

uzasno se osjecam, pazim na taj sat preko 2 godine i onda mi se ovako nesto dogodilo...Naravno, sat radi, nije razbijen, ipak je to Tag
ALI

kruna, ovaj crni dio koji se okrece je malo ogreban, te je metalni reben malo pohaban na nekim dijelovima...To me stvarno boli, pa bih molio da mi odgovorite na sljedece pitanje.

Ima li u zagrebu neka urarska radnje koja se bavi "servisiranjem" satova? Htio bih da ga malo ociste, malo je prljav, te opcenito da vide jel sve u redu sa njim. Isto tako, dali je moguce zamijeniti ove pohabane dijelove u urarskoj radnji gdje je kupljen sat i ako je moguce koliko to kosta?

hvala unaprijed
Ashkabad is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 21:28   #116
Quote:
black_marina kaže: Pogledaj post
pa ovo je taj naslov......
Odnosilo se na EliteManiu koja je otvorila novi topic radi svog pitanja pa sam zato reagirala, a moderatori su poslije prebacili sve postove s tog topica na ovaj na kojem su i trebali biti
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 21:32   #117
Quote:
Ashkabad kaže: Pogledaj post
Molio bih ekipu koja se kuzi u satove za pomoc...Tata mi je za 19. rođendan poklonio ovaj sat:

http://www.tagheuer.com/the-collecti...WAC1113.BA0850

predivan je, obožavam ga...I neki dan dok sam se penjao stubama zgrade, dok sam ga stavljao ispao mi je, i pao koja 3 kata

uzasno se osjecam, pazim na taj sat preko 2 godine i onda mi se ovako nesto dogodilo...Naravno, sat radi, nije razbijen, ipak je to Tag
ALI

kruna, ovaj crni dio koji se okrece je malo ogreban, te je metalni reben malo pohaban na nekim dijelovima...To me stvarno boli, pa bih molio da mi odgovorite na sljedece pitanje.

Ima li u zagrebu neka urarska radnje koja se bavi "servisiranjem" satova? Htio bih da ga malo ociste, malo je prljav, te opcenito da vide jel sve u redu sa njim. Isto tako, dali je moguce zamijeniti ove pohabane dijelove u urarskoj radnji gdje je kupljen sat i ako je moguce koliko to kosta?

hvala unaprijed
Naravno. odi u urarsku radnju u kojoj je sat i kupljen - oni će ti ga tamo "očistiti" tj. ispolirati ako je riječ o čeliku te će ti vjerojatno moći zamjeniti te djelove koji su ti se oštetili. Meni za poliranje sata uzimaju nekih 30-ak kuna, a cijenu djelova sata ne znam, najpametnije ti je uputiti se tamo i njih sve pitati - oni će ti svakako znati najtočnije reći.
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 21:46   #118
ja cu ivi balaban ukrast sat..
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 21:48   #119
Quote:
Sponza ri kaže: Pogledaj post
ja cu ivi balaban ukrast sat..
aj nabaci slikicu da vidim kakav je njen! :luda za satovima:
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 21:53   #120
Quote:
anything but angel kaže: Pogledaj post
aj nabaci slikicu da vidim kakav je njen! :luda za satovima:
di je I28, ona stalno kelji slikce...na jednoj njezinoj sam ga i vidjela...
cek,idem potrazit...
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:35.