Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2008., 02:12   #21
Quote:
BundyBoy kaže: Pogledaj post
meni je najbolji servis pedala tamo kod remize, tamo stalno
sam vodio bicikl na servis i uvjek su kvalitetno ga servisirali.
Tamo sam bio jednom radi pridelavanja 1 1/8" lulice na 1" vilicu i jos par gluposti, jest da je cijeli taj sklop izgledao kao da je Cigo sklapao svoj BMX ali funkcioniralo je savrseno.

Pohvaljujem Ciklocentar, a imas u Supilovoj servis LR Pedala, covjek je isto sposoban ali par puta mu se znalo dogoditi da malo sprcka kocnice ili da moram naknadno postelavati stvari. Rekli su mi da je odlican Cesnik, no ne mogu se sjetiti di je to.

Ja sam osobno najsretniji kada sam sam svoj serviser, ne placam nikome, a znam kad, kaj i kak radim.
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2008., 15:37   #22
Ja sam bila prije par godina u Fumiću i bili su ok, solidno (ne savršeno, da se razumijemo).

Doduše, sad za 180 kn "poštelaju", ali nema totalnog rastavljanja i sastavljanja, to čak niti ne rade za nike pare. Nekako mi sad ne zvuče baš uvjerljivo, jel tko bio u zadnje vrijeme? Bajdvej na webu piše 120 kuna, a preko telefona su mi rekli 180.

Prije mi ga je servisirao neki dedica koji bi ga ful rastavio, namočio u ulju, očistio i namjestio tako da je vozio bez šuma, nešto nevjerojatno. A kad sam ga dovezla prvi put, raspadao se doslovno! On je bio kod Vukovarske, kod hotela Internacional, pa dolje niže neka uličica, al ne znam kako se čovjek zove niti dali još radi, baš ću probati vidjeti.

Jel tko bio u Žutom mačku? Oni doduše rade tek na jesen zbog godišnjih...

http://www.zutimacak.hr/index.jsp?id...Servisbicikala
Peace34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 23:21   #23
eto, kupila sam bajs...prastari, iz sedamdesetih.
sad, trebalo bi prominit gume, podmazat ga, centrirat kotač....koliko bi to sve došlo? i jel DSG ok za tako stare bike?
jaglenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 21:52   #24
odvezi ga u servis i pitaj koliko bi otprilike doslo sve to sto si nabrojala tj. nek ti oni to pogledaju i procijene otprilike
nvu gumu mozes naci ispod 100kn, a centriranje jednog točka je oko 40kn za ostalo ne znam
matisse is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 09:29   #25
Quote:
niko13 kaže: Pogledaj post
sta se tice filijale u Srediscu-k a t a s t r o f a
neusluzni (poglavito onaj mladji tip)
neuljudni
vole filozofirat (onaj stariji puniji tip)
dovedes bike na servis i recu ti ostavi ga vani nema mjesta u ducanu, mi cemo paziti na njega, nece ga nitko ukrasti, tako mi radimo-LOL
pisem sve ovo iz vlastitog iskustva

izbjegavajte filijalu u Srediscu
bio u Srediscu i nikada vise, definitivno ne valjaju, bahati, neuljudni kao da ti njima radis uslugu sto tamo kupujes
homer_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 17:35   #26
Quote:
homer_ kaže: Pogledaj post
bio u Srediscu i nikada vise, definitivno ne valjaju, bahati, neuljudni kao da ti njima radis uslugu sto tamo kupujes
da, već sam malo upozoravao na njih, imaju dovoljno posla pa je to valjda razlog.
__________________
:-)(-:
poznanik is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 18:30   #27
moram iznjeti svoje iskustvo sa ciklo centrom u kojem sam i kupio bike pred jedno 10 godina (dok su jos zastupali khs):

kazem frajeru htjeo bi servisirat biciklin, treba promjenit shiftere, sajlu, zadnju felgu, a s tim i kazetu, a vjerojatno ce trebat i lanac promjenit, ali ako jos sta treba promjeniti nema beda

frajer kaze ok bit ce gotovo za 3 dana, al nazovite prije nego sto mislite doc po biciklin za svaki slucaj

i ja nazovem za 4 dana: a joj ne ne jos nije gotovo, znate sad je sezona pa imamo puno posla nazovite za dva dana

nazovem za dva dana: ok gotovo je dodjite po bicikli

i dodjem po bajk: frajer mi je promjenio sajlu za zadnju kocnicu i tvrdi da je centriro gumu (iako se centrira felga), al da se nemoze bolje napravit

ja kazem znam da se nemoze bolje napravit, zato sam i htjeo da se to promjeni
njegov odgovor: a to vam se ne isplati, to vam je ipak star bicikli, a i zapravo je sranje, pa bi bilo bolje da si kupite novi (po mogućnosti kod nas jel te)

reko ok i pitam kolko kosta 120 kuna!!!!! da mi promjeni sajlu koja kosta 19 kunai to za samo pet dana

pa j.bem ti ma.er u usta idiotsku - nema sanse da bi tamo otiso ikad vise

(ovo je bilo pred jedno godinu i pol mozda dvije i totalno sam isfrustriran i dalje - molim nikoga da tamo nejde )

poz.
pero21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 19:57   #28
Hej,
jel možeš dati točnu lokaciju dedice koji servisira bicikle (ovaj kod hotela Internacional)

Hvala


Quote:
Peace34 kaže: Pogledaj post
Ja sam bila prije par godina u Fumiću i bili su ok, solidno (ne savršeno, da se razumijemo).

Doduše, sad za 180 kn "poštelaju", ali nema totalnog rastavljanja i sastavljanja, to čak niti ne rade za nike pare. Nekako mi sad ne zvuče baš uvjerljivo, jel tko bio u zadnje vrijeme? Bajdvej na webu piše 120 kuna, a preko telefona su mi rekli 180.

Prije mi ga je servisirao neki dedica koji bi ga ful rastavio, namočio u ulju, očistio i namjestio tako da je vozio bez šuma, nešto nevjerojatno. A kad sam ga dovezla prvi put, raspadao se doslovno! On je bio kod Vukovarske, kod hotela Internacional, pa dolje niže neka uličica, al ne znam kako se čovjek zove niti dali još radi, baš ću probati vidjeti.

Jel tko bio u Žutom mačku? Oni doduše rade tek na jesen zbog godišnjih...

http://www.zutimacak.hr/index.jsp?id...Servisbicikala
onlajn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 08:46   #29
Što se samog servisa tiče napravim sam onoliko koliko znam
i mogu a za ostalo bicikl ide kod Fumića.
Obišao sam dosta lokacija u Zagrebu i nigdje nisam bio zadovoljan.
Poberu novce a u masu slučajeva ne naprave ništa a kada naprave
vraćam se ponovo reklamirati
Fumić mi se za sada pokazao ok.Napravi ono što se od njega traži
i to funkcionira dosta dobro.
Gandalf_Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 13:39   #30
pitanjce

http://www.msb.hr/bicikli/ ??????????????
lamador is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 18:48   #31
Servis na Savici ili u Folgi

Da li netko zna gdje ima dobar servis bicikala na Savici ili u Folnegovićevom naselju (u obzir dolazi i Savica Šanci)?

Hvala!
bubabuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 19:01   #32
ako znas najbolje je kad si sam sredis sve.. onda si siguran da sve valja i okej.. a ovi.. u vecini slucajeva to je sve povrsno i nikako napravljeno.. i onda misle da si neka budala pa tvrde da je sve to super i da tako treba bit.. ma uglavnom su uzasni..
xt4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 20:25   #33
no ako neznaš, gdje je onda u zagrebu najbolje otić?
vixa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 22:03   #34
Quote:
vixa kaže: Pogledaj post
no ako neznaš, gdje je onda u zagrebu najbolje otić?
DSG - likovi su legende.. pomognu ti ako bilo sta trebas.. prijedlozi.. ma sve zivo.. nisu bahati i bezobrazni ko vecina..
xt4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 11:40   #35
Ja inace sve radim sam, ali sam bio lijen slagati si zadnji kotac pa sam otisao u Ciklus. Lik je bio vrlo susretljiv, kotac dobro slozen u dogovorenom roku, cijena OK. Mislim da cu tamo voziti i drugi bicikl jer sam (opet) lijen traziti zasto zadnji mjenjac sere i zasto ga bog isus krist ne bi nastelao kako spada.
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 09:13   #36
Quote:
xt4ever kaže: Pogledaj post
DSG - likovi su legende.. pomognu ti ako bilo sta trebas.. prijedlozi.. ma sve zivo.. nisu bahati i bezobrazni ko vecina..
a u kojem servisi su te legende?? koliko sam vidio dsg ima par poslovnica u zagrebu.. u novom zagrebu, srednjacima i marticevoj...
jeger21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 09:45   #37
pohvaljujem servis u vlaškoj malo niže od importanea, zove se bike-servis
larlar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 16:59   #38
to je rog-jomin, tamo ja idem. da , dobri su. jedan od frajera je jako jako susretljiv. sa mnom i frendom je pričao 20-ak minuta o bajkovima. savjetovao nas je o opremi itd... baš se vidi da je znalac i entuzijast. a da ne velim da je frendu par puta neke sitnice sredio bez naplate.
vixa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 22:10   #39
Potpis, kad sam zadnji put trebao nesto kompliciranije je tip bio vrlo korektan.
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 10:20   #40
Quote:
Matesonik kaže: Pogledaj post
Potpis, kad sam zadnji put trebao nesto kompliciranije je tip bio vrlo korektan.
Koja ulica, vlaška ili savska?
onlajn7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:32.