Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2017., 19:56   #3701
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
strijelac, podznak vaga, o svemu imam misljenje, pametujem i moraliziram često , za lovu bi napravila skoro sve. Za ljude vise ne cinim nista, skroz sam bešćutna za njih (osim djece) ali zato obožavam životinje...ima nas vidim svakakvih
i ja
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 20:11   #3702
Žene Strijelci su onako bitchy, ali nisu mi neki faktor... Nives Celzijus je tipična predstavnica tog bitchy Strijelca.
rechtextreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 20:14   #3703
Nives je strijelčica?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 20:15   #3704
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Nives je strijelčica?
jeste 18.12
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 20:22   #3705
Uvijek sam mislio da je lavica.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 19:30   #3706
Quote:
rechtextreme kaže: Pogledaj post
Žene Strijelci su onako bitchy, ali nisu mi neki faktor... Nives Celzijus je tipična predstavnica tog bitchy Strijelca.
Po fizionomiji mi liči na bikicu. Ono široka leđa, snažne kosti...
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 19:37   #3707
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Po fizionomiji mi liči na bikicu. Ono široka leđa, snažne kosti...
znam jos dvi strijelčice i sve imamo atletsku građu..bas sam mislila da je to obilježje strijelčica a ne bika
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 19:44   #3708
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
znam jos dvi strijelčice i sve imamo atletsku građu..bas sam mislila da je to obilježje strijelčica a ne bika
Ah, pa da sam stvarno atleta bio bi zgodan do bola

I ovako mi ascendant Strijelac vuče ovo nešto Bika što imam prosuto po Mjesecu i Merkuru. Izgledam tromo, ali i nisam istovremeno

Inače, ako stereotipno gledamo primjećujem da Strijelci i podznak Strijelci stvarno imaju jače i razvijenije noge. U mene je to definitivno slučaj, dok su mi ruke slabije (domena mog Sunca u blizancima, ali šta se tu može... )
LeteciPrsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 19:51   #3709
Quote:
LeteciPrsut kaže: Pogledaj post
Ah, pa da sam stvarno atleta bio bi zgodan do bola

I ovako mi ascendant Strijelac vuče ovo nešto Bika što imam prosuto po Mjesecu i Merkuru. Izgledam tromo, ali i nisam istovremeno

Inače, ako stereotipno gledamo primjećujem da Strijelci i podznak Strijelci stvarno imaju jače i razvijenije noge. U mene je to definitivno slučaj, dok su mi ruke slabije (domena mog Sunca u blizancima, ali šta se tu može... )
a kod mene obrnuto ..treningom pokusavam ojačati donji dio i pomogli su mi proteini, ali zvijezde mi stalno odmažu he he
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 19:54   #3710
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
a kod mene obrnuto ..treningom pokusavam ojačati donji dio i pomogli su mi proteini, ali zvijezde mi stalno odmažu he he
Ajd, podznak si Vaga. Vjerojatno moraš biti divna i skladna po nekim zvjezdanim zakonima, pa pametno i balansirano radi na svemu, pogotovo na gluteusu
LeteciPrsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 19:58   #3711
Tome posvetim skoro svu pažnju
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 03:09   #3712
Strijelci su u većini slučajeva atletske građe, ne znam od kud vam da su to bikovi 😀

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
robi0007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 18:59   #3713
Quote:
LeteciPrsut kaže: Pogledaj post
Ah, pa da sam stvarno atleta bio bi zgodan do bola

I ovako mi ascendant Strijelac vuče ovo nešto Bika što imam prosuto po Mjesecu i Merkuru. Izgledam tromo, ali i nisam istovremeno

Inače, ako stereotipno gledamo primjećujem da Strijelci i podznak Strijelci stvarno imaju jače i razvijenije noge. U mene je to definitivno slučaj, dok su mi ruke slabije (domena mog Sunca u blizancima, ali šta se tu može... )
Ne znam kolega blizanac, moja ramena i ruke i prsti su skroz fajn i više od toga , to bi nam valjda trebala biti prednost, ali ujedno i osjetljivost, sklonost ozljedama šaka, ogrebotinama i sl.

Baš ste spetljali Strijelce i Bikove, ali možda i nije slučajno, jerbo Strijelac je uz bika najveći hedonist zodijaka, te tek ako se uljuljaju u hedonistički stil života dolazi do debljanja. Bik je malo trom, ali i jak (ne kaže se bezveze "jak kao bik", bik je sila, snaga ali ne mora biti debeo,
a Strijelac atleta- tjelesno područje strijelca- bedre, zdjelica, jetra i žuč.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 20:26   #3714
Obožavam se družiti s curkama u znaku strijelca, a s muškarcima volim ljubovati
Muški strijelac ima ono nešto što me uvijek privuće. Neodoljivi su.
*LoLa* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 22:54   #3715
Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post
Ne znam kolega blizanac, moja ramena i ruke i prsti su skroz fajn i više od toga , to bi nam valjda trebala biti prednost, ali ujedno i osjetljivost, sklonost ozljedama šaka, ogrebotinama i sl.

Baš ste spetljali Strijelce i Bikove, ali možda i nije slučajno, jerbo Strijelac je uz bika najveći hedonist zodijaka, te tek ako se uljuljaju u hedonistički stil života dolazi do debljanja. Bik je malo trom, ali i jak (ne kaže se bezveze "jak kao bik", bik je sila, snaga ali ne mora biti debeo,
a Strijelac atleta- tjelesno područje strijelca- bedre, zdjelica, jetra i žuč.
E ne znam, kod mene to nije slučaj. Doduše meni je Sunce u opoziciji s Ascendantom, pa moguće da je prevladao Strijelac u tom slučaju

Istina da su njih dvoje najveći hedonisti - sreća da nisam toliki prasac s ovakvom konfiguracijom
Bik je onako, statična sila, izdržljivost. Strijelac je mobilniji i uvijek u pokretu. Teoretskim zbrajanjem i oduzimanjem bi trebali dobiti balvane od nogu

To si nekako objašnjavam da zbog Bika (Mjesec, Merkur) ne volim trčanje, ali Strijelac (podznak) mi daje preferenciju za sportove i aktivnosti s nogama. Našao bih se u nogometnom golmanu ili biciklizmu.
LeteciPrsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 21:54   #3716
Quote:
*LoLa* kaže: Pogledaj post
Obožavam se družiti s curkama u znaku strijelca, a s muškarcima volim ljubovati
Brzo bi ti ispizdila na živce sa mnom.

Quote:
*LoLa* kaže: Pogledaj post
Muški strijelac ima ono nešto što me uvijek privuće. Neodoljivi su.
A i ja s tobom.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 13:49   #3717
Ima sam prilike biti u vezi sa ženom strijelcem i mogu reći da nikad u životu nisam naletio na veću prevaru od osobe (ne samo od cure nego osobe općenito) od nje. Foliranje ona dobra, anđeo, a zapravo prepredena besosjećajna kučketina koju zanima isključivo i jedino vlastiti interes. Osjećajna je samo kad je njeno dupe u pitanju. Ma bljak, odvratna! Dobra stvar u svemu je što ne vjerujem baš u horoskope pa nju ne preslikavam na sve žene strijelce.
Siva Kornjaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 22:51   #3718
Ja generalno volim strijelce mada bih kao zemljani znak trebala bježat glavom bez obzira, no neki dan se malo dublje zagledam u svoju natalnu kad surprise surprise...4 planete mi u slatkom strijelcu od kojih Mars i Neptun, dalje onaj vertex i true node....kad su mi pravili natalnu rekli mi samo da mi je 5 planeta u vatri tek sad skužim u kakvoj vatri , plus pride vlada mi i 6. zodijačkom kućom.

Zna li tko kakav je Mars u strijelcu, pretpostavljam da to ukazuje na prijekost karaktera, borbenost ili nasilje generalno?
Amanga is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 02:53   #3719
Quote:
Amanga kaže: Pogledaj post

Zna li tko kakav je Mars u strijelcu, pretpostavljam da to ukazuje na prijekost karaktera, borbenost ili nasilje generalno?
marsa se pribojavaju jer kardinalni je vatreni znak, ovan, a mars u strijelcu daleko raspršljiviji, uzmeš u obzir i mars u lavu, kategorično vatrenom znaku

borbenost, agresivnost, i to?, svakako računaj si na to, iako strijelac je najslabiji od tri vatrena znaka, stoga sa strelčevima ujedno i najbolja komunikacija
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 10:22   #3720
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
marsa se pribojavaju jer kardinalni je vatreni znak, ovan, a mars u strijelcu daleko raspršljiviji, uzmeš u obzir i mars u lavu, kategorično vatrenom znaku

borbenost, agresivnost, i to?, svakako računaj si na to, iako strijelac je najslabiji od tri vatrena znaka, stoga sa strelčevima ujedno i najbolja komunikacija
Zašto misliš da je strijelac najslabiji?
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:50.