Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2017., 20:21   #2981
Quote:
Leti S Vranama kaže: Pogledaj post
To ima istine.
Zlopamtilo ili pamtilo s razlogom..?

Možda je više pitanje osjetljivosti pravde, a manje odnosa u karakteru.
U svakom pogledu..Uzas ovo narusava sve drugo...Al interesantno zasto se nakace nakarade za drugarice ili takvi momci..vazda neki jad....I volim da putujem po inostranstvu - sama -..
sathuam is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 14:47   #2982
Quote:
senad90 kaže: Pogledaj post
Ako osoba ne zna kako da se izbori sa ovim znakom u sebi i stalno bježi od stvarnosti obmanjujući sebe, živjeći neobuzdano,poročno u stalnom spostvenom neskladu onda ona ne može svoju fiziologiju (djevica) izbalansirati dobro i nastaju bolesti...Eto zato naziv djevica
Prilično iščašeno tumačenje, zar ne ?

I, uostalom, osoba može raditi protiv svog znaka u tome da bude bolja, kvalitetnija, da zavara zadane karakteristike..

Najteža broba je sam protiv sebe..
Ne Delfima stoji ; Spoznaj samog sebe

Pa zar to nije dovoljno da nadjačamo svoje slabosti ili karakterne mane..?!
Leti S Vranama is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 14:49   #2983
Quote:
sathuam kaže: Pogledaj post
U svakom pogledu..Uzas ovo narusava sve drugo...Al interesantno zasto se nakace nakarade za drugarice ili takvi momci..vazda neki jad....I volim da putujem po inostranstvu - sama -..
Hah...Ovo je mi neprobavljivo za pročitati.
Pokušaj biti bistrija, molim Te..
Što želiš reći..
Leti S Vranama is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 18:15   #2984
Quote:
Leti S Vranama kaže: Pogledaj post
Prilično iščašeno tumačenje, zar ne ?

I, uostalom, osoba može raditi protiv svog znaka utome da bude bolja, kvalitetnija, da zavara zadane karakteristike..

Najteža broba je sam protiv sebe..
Ne Delfima stoji ; Spoznaj samog sebe

Pa zar to nije dovoljno da nadjačamo svoje slabosti ili karakterne mane..?!
Raditi protiv zodijackog znaka nema nikakv smisao...mi svi ovaj zodijacki znak kao i sve ostale imamo zajednicki integrisane u cjelinu u kojoj svaki od tih znaka je karika bez koje ta cjelina ne bi mogla postojati...u ovom slucaj govorimo o nama ljudima....dakle djevica nosi esencijalne karakteristike koje su neophodne da bi mi bili ovo sto jesmo...funkcije kao sto su procesi misljenja i analize stvari...crijeva u nasem digestivnom traktu i svi fizioloski procesi u organizmu i brojne drugi neophodni segmenti naseg bica se tiču ovog znaka....ne postoje njegove negativne karakteristike...mi kao ljudi i okolnosti u kojima se zateknemo mozemo u nekim trenucima taj segment nase cjeline (djevicu) da neizbalansiramo sa ostatkom te cjeline i onda stvoreni disbalans narusi integritet cjeline i onda taj segment (u ovom slucaj djevica) cjeline(u ovom slucaju covjek) biva nepovoljan za nju...dakle poenta price je da znak primarno nema pozitivne negativne osobine...nego nepovoljnosti koje su nastale kada se energija ovog znaka kao naseg primarnog segmenta zatekla u okolnostima zbog kojih osoba nije mogla uskladiti njenu energiju pa je ta osoba dozivi kao nepovoljnu...a zapravo je to ona ista "energija" koja je u nekim drugim okolnostima ispala povoljna za tu osobu ...Pretpostavljam da je tebi sunce (volja) u djevici ...pa otuda mozda potreba za tim voljnim svijesnim mjenjanjem onoga sto smatras da je nepovoljan dio tvog identiteta....a zapravo je to isto kao kad bi rekao: joj ova mi crijeva smetaju, mora da postoji neki drugi put da hranu koju jedem probavim...a zapravo bi trebalo raditi na njihovom boljem upoznavanju funkcije,uloge i smisla te poraditi na tom kako da ta crijeva bolje porobavljaju kako ih ne bi dozivljavao kao nesto nepovoljno....dakle djevica je zenski znak (zensko-podsvjesno) tako da ti koliko god se svijesno (sunce) odricao djevice kao dijela sebe....ti ces zapravo dobivati motivaciju kroz ovaj znak a da toga nisi niti svjestan Tako da recimo netko vičan astrologiji bi mogao kod tebe da prepozna djevicu ma koliko ti sebe prikazivao i isticao u svijetlu koje je karakteristicno za neki drugi znak ....a da toga neces biti svijestan...s druge strane ukoliko temeljnije udjes u astrologiju i pozabavis se svojom cjelokupnom kartom onda ti priroda znaka djevice vise nece smetati ma kakve aspekte gradio sa njom,jer ces poceti da povezujes prirodu ovih znakova kroz njihova medjusobna preplitanja u sebi i oko sebe...i tada ces shvatiti da ti nisi osudjen da budes dio jednog znaka....nego dio svih sazvijezdja kroz koja ces bolje spoznati sebe i stvari oko sebe i posljedice tih medjuodnosa...ponekad i moguce ishode...ponekad cak i uzroke....Recimo na ovaj nacin mozes uci dublje u uzroke svojih gorepomenutih u tvom postu karakternih mana i shvatiti zasto se one javljaju

Zadnje uređivanje Snen : 30.04.2017. at 18:50.
Snen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 17:05   #2985
I t meni iskreno...Ja rekoh zlopamtilo za sve..i non stop ispravljanje krivih drina.....,a ovo drugo citala sam da djevice privlace ljude koji su il fizicki il materilalni jad misleci da ce dobiti na sebi a ustvari ......
sathuam is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 20:53   #2986
Mala Djevica: "Mama je koristila moj Labello kad je bila bolesna i sad je inficiran."
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 21:58   #2987
Quote:
senad90 kaže: Pogledaj post
Raditi protiv zodijackog znaka nema nikakv smisao...
Ovo ne zvuči nimalo utješno...Ni obećavajuće.

Koliko god se čovjek mijenja, to je sve predviđena promjena..
Leti S Vranama is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 23:23   #2988
Malo je reći da me nerviraju, i muškarci i žene. Žene hoće da kontrolišu sve živo, pa se ljute kada nije po njihvom. Tu odmah nastaje svađa gdje se one povlače i u sebi gunđaju. Stotinu puta ćete izdati, jer im je mrsko nešto. Kada im ti to uradiš onda je problem. Uglavnom je odnos takav da svaki prigovor sasječem u korijenu, a zbog moje burnije naravi ne usude se prelaziti granicu.
zagors is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 08:10   #2989
Quote:
zagors kaže: Pogledaj post
Malo je reći da me nerviraju, i muškarci i žene. Žene hoće da kontrolišu sve živo, pa se ljute kada nije po njihvom. Tu odmah nastaje svađa gdje se one povlače i u sebi gunđaju. Stotinu puta ćete izdati, jer im je mrsko nešto.

tako nekako funkcionira moj Mjesec u Djevici.Samo, ne radi se o izdaji, nego "ne grizi ruku koja te hrani"
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 12:05   #2990
Quote:
zagors kaže: Pogledaj post
Malo je reći da me nerviraju, i muškarci i žene. Žene hoće da kontrolišu sve živo, pa se ljute kada nije po njihvom. Tu odmah nastaje svađa gdje se one povlače i u sebi gunđaju. Stotinu puta ćete izdati, jer im je mrsko nešto. Kada im ti to uradiš onda je problem. Uglavnom je odnos takav da svaki prigovor sasječem u korijenu, a zbog moje burnije naravi ne usude se prelaziti granicu.
a ti si onaj što voli vikati na žene , pohvalio si se kroz teme o znacima.
Na koji horoskopski znak ti nije dobro prošlo izderavanje?
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 12:52   #2991
Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post
a ti si onaj što voli vikati na žene , pohvalio si se kroz teme o znacima.
Na koji horoskopski znak ti nije dobro prošlo izderavanje?
Pogrešno si shvatila. To što ne dozvoljavam da mi neko skače po glavi, da manipuliše sa mnom ne znači da volim vikati na žene. Na bezobrazluk ću uvijek podići glas, bilo da je muškarac ili žena u pitanju.
A što se tiče odnosa sa ovim horoskopskim znakom, na svađe sam mislio sa muškarcem. Prijetelj koji je u mom društvu je djevica, pa često se ne slažemo.
zagors is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 13:33   #2992
Quote:
zagors kaže: Pogledaj post
Prijetelj koji je u mom društvu je djevica, pa često se ne slažemo.
Nije on djevica. On je djevac.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 15:41   #2993
Quote:
zagors kaže: Pogledaj post
Pogrešno si shvatila. To što ne dozvoljavam da mi neko skače po glavi, da manipuliše sa mnom ne znači da volim vikati na žene. Na bezobrazluk ću uvijek podići glas, bilo da je muškarac ili žena u pitanju.
A što se tiče odnosa sa ovim horoskopskim znakom, na svađe sam mislio sa muškarcem. Prijetelj koji je u mom društvu je djevica, pa često se ne slažemo.
Sorry meni se činilo da si na temi o škorpionu pisao o ženama, kad ono opet galama na muškarce , a znam da je negdje bilo i na žene.

U svakom slučaju voliš galamiti, jesi ti lav kad ričeš svako malo, ili dominantni ovan?
Savjetujem da se okušaš u operi

Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Nije on djevica. On je djevac.
Rekao ti je?
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 10:38   #2994
Quote:
zagors kaže: Pogledaj post
Pogrešno si shvatila. To što ne dozvoljavam da mi neko skače po glavi, da manipuliše sa mnom ne znači da volim vikati na žene. Na bezobrazluk ću uvijek podići glas, bilo da je muškarac ili žena u pitanju.
A što se tiče odnosa sa ovim horoskopskim znakom, na svađe sam mislio sa muškarcem. Prijetelj koji je u mom društvu je djevica, pa često se ne slažemo.
iz perspektive djevice jedne, na bezobrazluk se nikad ne odgovara podizanjem tonaliteta, štoviše to samo pokazuje da nemaš baš neki spektar sposobnosti za nositi se sa situacijama. Podizanje glasa pripada ljudima koji vjeruju da je "u pravu onaj tko je najglasniji" a djevice vole mrziti takve ljude. Ja na primjer kad je netko bezobrazan prema meni i počne vikati nemam ništa slađe nego mirnim i staloženim glasom podjebavati maksimalno moguće tu osobu. Iskreno osoba koja koristi deranje kao prvu opciju vjerujem večina djevica ne smatra vrijednim ničeg drugog doli podjebavanja.
Možda da promjeniš pristup urodilo bi uspješnijim rezultatima u odnosu sa djevicama.

Dakle iz perspektive djevice: vidimo čovjeka koji je jako glasan i u raspravama viče, prva i jedina pomisao "wow koji debil, očito je malouman pa ništa drugo ne zna osim derat se kao budala... idem ga podjebavati da vidim kad će puknit"

Eto, mali uvid u mentalitet
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 11:24   #2995
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
iz perspektive djevice jedne, na bezobrazluk se nikad ne odgovara podizanjem tonaliteta, štoviše to samo pokazuje da nemaš baš neki spektar sposobnosti za nositi se sa situacijama. Podizanje glasa pripada ljudima koji vjeruju da je "u pravu onaj tko je najglasniji" a djevice vole mrziti takve ljude. Ja na primjer kad je netko bezobrazan prema meni i počne vikati nemam ništa slađe nego mirnim i staloženim glasom podjebavati maksimalno moguće tu osobu. Iskreno osoba koja koristi deranje kao prvu opciju vjerujem večina djevica ne smatra vrijednim ničeg drugog doli podjebavanja.
Možda da promjeniš pristup urodilo bi uspješnijim rezultatima u odnosu sa djevicama.

Dakle iz perspektive djevice: vidimo čovjeka koji je jako glasan i u raspravama viče, prva i jedina pomisao "wow koji debil, očito je malouman pa ništa drugo ne zna osim derat se kao budala... idem ga podjebavati da vidim kad će puknit"

Eto, mali uvid u mentalitet
Potpisujem apsolutno sve

Djevice kao intelektualni znak ne vole podložnost nagonskim ispadima, jer oni, jel, nisu promišljeni i izanalizirani
Polly Leandar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 12:35   #2996
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
iz perspektive djevice jedne, na bezobrazluk se nikad ne odgovara podizanjem tonaliteta, štoviše to samo pokazuje da nemaš baš neki spektar sposobnosti za nositi se sa situacijama. Podizanje glasa pripada ljudima koji vjeruju da je "u pravu onaj tko je najglasniji" a djevice vole mrziti takve ljude. Ja na primjer kad je netko bezobrazan prema meni i počne vikati nemam ništa slađe nego mirnim i staloženim glasom podjebavati maksimalno moguće tu osobu. Iskreno osoba koja koristi deranje kao prvu opciju vjerujem večina djevica ne smatra vrijednim ničeg drugog doli podjebavanja.
Možda da promjeniš pristup urodilo bi uspješnijim rezultatima u odnosu sa djevicama.

Dakle iz perspektive djevice: vidimo čovjeka koji je jako glasan i u raspravama viče, prva i jedina pomisao "wow koji debil, očito je malouman pa ništa drugo ne zna osim derat se kao budala... idem ga podjebavati da vidim kad će puknit"

Eto, mali uvid u mentalitet
Svako ima svoju filozofiju. Čim malo zagalamim, ne smije to više ponoviti neko vrijeme i ne petlja se u stvari u koje se ne razumije. U zadnje vrijeme se ponaša onako kako treba.
zagors is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 23:00   #2997
Kazu za device da su poslusnici a ne buntivnici...pa zato radimo u usluznoj djelatnosti.....imam drugaricu koja ima mars u ovnu e ta ima "j.ja" .
sathuam is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 16:56   #2998
mene nerviraju toliki negativni, stereotipni, strasno generalizirani i povrsni opisi djevice koji se redovno plasiraju po raznim stranicama ili u nekom svakodnevnom govoru. pa su djevice cesto tu navodno najdosadniji znak, knjigovodje zodijaka, vole kontrolirati, pametovati, clean i control freakovi, sitnicavi, zlopamtila, etc.

ja sam i sama djevica i volim svoj znak, zbog njegove cistoce i bistrine, obzirnosti i briznosti, racionalnosti i osjetljivosti. djevica nije niti jednostavan niti dosadan znak vec izuzetno kompliciran, slojevit, osjetljiv poput strune, osjecajan i jako obziran prema drugima. sto sam starija sve vise cijenim djevicansku bistrinu i preciznost i brzinu misli, pouzdanost i osjecaj za mjeru (i pravdu, za razliku od primjerice blizanacke nepouzdanosti ili ovnovske bezobzirnosti.

ranije sam znala za sebe govoriti da nisan tipicna djevica, posebice zbog snaznog uplita urana u mojoj natalnoj karti, ali sve vise vidim da jesam, u nekim ne tako ocitim stvarima, kako je to senad90 fino napisao. kuca mi primjerice ne mora biti uredna, ali mora biti cista (ono razbacana, ali cista odjeca ), zaista ne volim vulgarnost u bilo kom obliku, prostacko ponasanje ili izgled i nametanje na bilo koji nacin, to cak izaziva i mucninu kod mene. buduci da sam i podznak u skorpiji, cijenim kada se iz skorpionske agonije emocija , vratim u djevicansku smirenost, trezvenost, pa nekad cak i sterilnost emocija.

dakle, volim svoj znak. a da ne spominjem da su u njemu rodjeni muskarci jedni od najzgodnijih
VenusIllegitima is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 23:14   #2999
Venus bas lijepo receno..tako treba voljeti svoj znak...
sathuam is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 19:00   #3000
Quote:
sathuam kaže: Pogledaj post
Venus bas lijepo receno..tako treba voljeti svoj znak...

hvala
VenusIllegitima is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:03.