Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2017., 23:17   #5301
Meni je drago sto je Sarah pobijedila, a ne Brad. Cini mi se ipak da je vise radila, a Brad se vecinu vremena izvlacio.
Krivi potez sto je izbacio Taia, a nije trebao potezati bas osvetnicki potez. Ocito nije obracao paznju toliko na druge (Saru).

Bas dobro sto ce u buducnosti, ako bude izjednaceno, kao sto bi bilo da je poveo Taia, treci finalist (kao Troyzan) odlucivati o pobjedniku.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 11:45   #5302
Zanimljivo

Quote:
“I had destroyed my word so bad with everybody that I had to move on to material items. I gave Brad and Troyzan a bracelet I was wearing and I was like, ‘Here, if I turn on you guys, throw this thing in the fire. This means the world to me. I wore it on my first season, blah, blah, blah. But if we’re making this pact, it’s only fair that you give me something.’ So I actually had Brad Culpepper’s wedding ring. And I told him, ‘If you turn on me, I’m going to throw it in the ocean.’ And we all see how much he loves Monica. I had to do that to solidify, so I actually felt very confident they weren’t going to turn on me because I had Brad Culpepper’s wedding ring. And I had one of Troyzan’s bracelets. So I had both of their items. So if either one of them screws me over everyone is getting screwed too ‘cause I’m keeping both of their things. And then they have one item of mine together. But at the day 39 breakfast we all gave each other the items back.”
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 19:54   #5303
Da, da su to prikazali, bilo bi manje napeto na predzadnjem tribalu. Bome je bas bila kriminalka ta policajka ovog puta. ;-)

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 19:12   #5304
Nije mi nesto Sarah bila draga ali zasluzila je od njih tamo u finalu...
Brad da je ostavio Taja, vjerojatno bi dobio, Tai je iako nepravedno, stekao reputaciju teskog prevrtljivca pred kraj...
Inace, previse patetike za moj ukus, Cirie, Zeke i sve te price...
A secer na kraj je bilo vidjet Cochrana...

Sent from my SM-A500F using Tapatalk
__________________
I will let you down
I will make you hurt
damien666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 20:45   #5305
Kako misliš vjerojatno bi dobio, kada su tamo napravili "fiktivno" glasovanje u kojem bi dobio
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 03:23   #5306
Ma dobio bi,da. Na to fiktivno glasanje ne obracam paznju, glupost ih je to i pitati nakon tolike pauze od final tribala, dobro mu je Brad rekao da sjase...

Sent from my SM-A500F using Tapatalk
__________________
I will let you down
I will make you hurt
damien666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 11:27   #5307
Zanimljivu stvar su Brad i Troyzan rekli na exit interviewu a tice se famozne krade vote steala.

Prepirka oko toga jel ukradena ili samo dana na cuvanje izmedu Sare i Cirie je trajala preko pola sata. Tek nakon toga je Troyzan rekao da sigurno nesto pise na tome. Onda je Jeff rekao joj da daj ti to procitaj i nakon sto je Cirie procitala Sarah je rekla onu recenicu koju smo mi carima editinga vidjeli prije nego Cirie cita pravila. I to cak ne niti cijelu jer u jednom trenutku imamo rez i cuje se da Sarah jos nesto govori sto uooce nije rekla na tom tribalu vec su to ubacili.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 17:29   #5308
Makar sam navijao da Brad osvoji, nije mi žao što je Sarah pobjedila, ponajviše zbog Bradove odluke da ne izbaci Sarah.

Mislim da je sve preforsirano ove sezone. Od Tonya i Sandre koji su došli da naprave show, preko edita koji je bio pun patetike, do opsjednutosti gotovo svih da naprave neki big move bez obzira na posljedice.

Sezona mi je prosjek, bilo je zanimljivih situacija i poteza, ali i hrpa gluposti.
Nadam se da Michaelu nikad više nećemo vidjeti, iritantna je do bola. Varner je jednostavno preloš, Ozzy isto dosta više.
ncnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 00:34   #5309
Istina.

A Sandru, Cirie, Ozzija stvarno vise ne zelim gledati, bilo je dosta...
__________________
I will let you down
I will make you hurt
damien666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 09:18   #5310
Da sezona je skroz "čudna".

Kao neke mirna rijeka sa povremenim brzacima.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 01:04   #5311
Ljudi, gleda li tko Survivor New Zealand? vidim osam epizoda zasad izaslo, ako gleda tko da usporedi s australskom sezonom, meni su aussie bili odlicni.
Reoless is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 01:26   #5312
Odgledao sam sve sem poslednje epizode,i onako..Bolja mi je australska verzija cisto zbog nekih takmicara koji su mi bili od starta prilicno dobri,ali u sustini sto vise Survivora,to bolje.Pomalo mi je "cudna" atmosfera, svaki host koji se ne zove Jeff Probst mi u pocetku nikako ne stima,ali je gledljivo u svakom slucaju
J.R.E is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 04:03   #5313
Quote:
J.R.E kaže: Pogledaj post
Odgledao sam sve sem poslednje epizode,i onako..Bolja mi je australska verzija cisto zbog nekih takmicara koji su mi bili od starta prilicno dobri,ali u sustini sto vise Survivora,to bolje.Pomalo mi je "cudna" atmosfera, svaki host koji se ne zove Jeff Probst mi u pocetku nikako ne stima,ali je gledljivo u svakom slucaju


a i to sto kazes, sto vise to bolje. Budem od sutra krenuo gledati.
Reoless is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 12:41   #5314
Ja sam slučajno na fejsu vidio da je Sarah pobijedila i nisam ni odgledao finale.. lol Možda jednog dana kad mi baš bude dosadno.
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 23:22   #5315
Pogledana prva epizoda US, koji je freak onaj tamnoputi u plavom plemenu.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 08:19   #5316
Quote:
Bezveze kaže: Pogledaj post
Pogledana prva epizoda US, koji je freak onaj tamnoputi u plavom plemenu.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Uvijek stave divljake ak su crnci....rasisti !
Onaj phillip fbi special agent xD iz neke prijasnje sezone


Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Ari Gold is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 17:56   #5317
Prosječna prva epizoda.

U plavom plemenu JP i Ashley su mi bzvze. Alan katastrofa potez, a opet ih je uspio izdominirat kolko su loši. Nadam se da će Ben i Chrissy proći kroz ovo pleme.

Žuto pleme mi izgleda kao Joe protiv Mikea. Joe je previše bahat i nadam se da će brzo letit.

Crveno pleme jedino je Ryan prikazan. Teži manjak samopuzdanja što mi nije sjelo, no nekako mi je bolji od žohara, nadam se da neće biti kao on.
ncnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 01:12   #5318
Quote:
ncnc kaže: Pogledaj post
Prosječna prva epizoda.

U plavom plemenu JP i Ashley su mi bzvze. Alan katastrofa potez, a opet ih je uspio izdominirat kolko su loši. Nadam se da će Ben i Chrissy proći kroz ovo pleme.

Žuto pleme mi izgleda kao Joe protiv Mikea. Joe je previše bahat i nadam se da će brzo letit.

Crveno pleme jedino je Ryan prikazan. Teži manjak samopuzdanja što mi nije sjelo, no nekako mi je bolji od žohara, nadam se da neće biti kao on.
Nije mi jasno zas ova nije iskoristila taj super idol? Pa jasno joj je da ce ju brzo izbacit? Ovak je mogla spasit ovu i s tim bi kupila njenu lojalnosr

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Ari Gold is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 01:17   #5319
Quote:
Ari Gold kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno zas ova nije iskoristila taj super idol? Pa jasno joj je da ce ju brzo izbacit? Ovak je mogla spasit ovu i s tim bi kupila njenu lojalnosr

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Ali, i ona je glasala za nju da izleti.

Znaci, bilo je nekih dogovora...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 01:19   #5320
Quote:
Bezveze kaže: Pogledaj post
Ali, i ona je glasala za nju da izleti.

Znaci, bilo je nekih dogovora...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Sve u svemu....jedva cekam australski

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Ari Gold is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:49.