Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2015., 15:56   #521
Ne sviđaju mi se najnovije nominacije

Johny nije dobro odradio reverse reverse reverse reverse reverse reverse psychology

Btw ono s Arianom Grande je bilo
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 10:23   #522
I John i Steve su se uljuljuskali i pomislili da su sigurni.

Mozda je Vanessa trebala prepustiti ovaj HoH i osvojiti sljedeci, gdje je jedino HoH i onaj tko osvoji Veto (plus odlucuje koga izbacit) siguran.

Ali, sve u svemu, dobro joj ide.
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2015., 23:49   #523
Odlicno izbacivanje Austina u predzadnjoj epizodi (nije bas neki gubitnik) i odlicno osvajanje veta za Vanessu na najvaznijem Veto natjecanju.
Samo da Steve ne osvoji BB, vise od pola sezone se nije pojavljivao, bio je izoliran, a uz to mu ne ide ni memoriranje sto se kada desilo, sto je bar mogao savladati.
Svakako se nadam Vanessi u finalu ...
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 13:47   #524
Tako je slatko bilo vidjeti Austina kako izlazi :klap::klap::klap:

Vanessa je na momente iritantna cmizdrenjem i dramatiziranjem, ali je genijalna igračica. Tako ih vozi da nemaju šanse protiv nje. I super mi je kako je Shelly to naglasila kod je bio prilog iz Jury House. Definitivno favorit
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 17:53   #525
Da, Shelly je to vec drugi put naglasila, a ovaj put i juryju. Iako je i ona bila ljuta na Vanessu kad je ispala.

Jos samo malo do kraja.
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 21:01   #526
I eto ...

I ove godine isti, bezvezni pobjednik.

Ali Liz je sama kriva s bezveznim odgovorima, mozda je mogla nesto napraviti s 3 sigurna glasa u ziriju.

BTW, ona zadnja igra za sigurnog finalistu mi se nikad nije svidjala ...
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 14:12   #527
Ja zadnja dva tri tjedna nisam uopće gledao.. nitko od ovih final 5 mi nije bio drag niti sam ga želio vidjeti za pobjednika. Vanessa je igrala dobru igru, ali mi je strašno išla na kuki sa svojim prenemaganjem i licemjerstvom. Dobro joj je Jason rekao u finalu da je dobro igrala, ali da nikad nije preuzela odgovornost ni za šta. Will je ljudima otvoreno u facu sve rekao. Zato i je cool. A Vanessa neće biti cool nikad. Al brate, Steve i Liz u finalu, za plakat od jada. Očaj, očaj, očaj.

Bar mi je drago da je James dobio nagradu publike i da su u top tri James i Jason. Tako će Austwins i Vanessa znati da ih publika nije voljela A Austin i Liz su bili uvjereni da su oni miljenici publike
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2016., 04:20   #528
Poceo je BB Canada. Kao internacionalne zvjezde su drugi dan usli Tom iz BB Australije i Nikki iz BB UK. Oni su punopravni stanari koji se natjecu za nagradu.
Opet malo mlaki pocetak sto se tice HOH i nominacija, receno je da ce se nagradjivati "igraci", vidjet cemo, zasad to nije tako.
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 18:58   #529
gleda itko ovogodinji bb usa?
theatrefreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 20:52   #530
Gledam ja, u tijeku sam.

Dosta zanimljivo... Onaj Josh, kako je taj uspio zavrsiti faks, a marinac Cody, dobro je zeznuo Jess, bas me zanima hoce li nastaviti. Bilo bi mi drago da su se izvukli.
Volila bih da Paul izleti sto prije. Nadam se da ce se netko opametit.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 15:53   #531
Gdje gledate to?
medicamed is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 22:16   #532
Quote:
medicamed kaže: Pogledaj post
Gdje gledate to?
PP

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 03:56   #533
Svi pljuju ovu sezonu, ali meni je super. Vjerojatno bi bila zanimljivija da Paula nema, ali drama ove godine je sve. Livefeedsi su zakon, svaki dan neka svađa. Stvarno mi je drago da je Jess izletila van. Osobno navijam za Christmas, žena je baš pravi badass, šteta što je ovak bezveze zeznula nogu mada joj je to vjerojatno pomoglo u social gameu.
theatrefreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 10:45   #534
gdje gledate to
Creep2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 13:10   #535
Quote:
theatrefreak kaže: Pogledaj post
Svi pljuju ovu sezonu, ali meni je super. Vjerojatno bi bila zanimljivija da Paula nema, ali drama ove godine je sve. Livefeedsi su zakon, svaki dan neka svađa. Stvarno mi je drago da je Jess izletila van. Osobno navijam za Christmas, žena je baš pravi badass, šteta što je ovak bezveze zeznula nogu mada joj je to vjerojatno pomoglo u social gameu.
Da, odmah vise i nije na nisanu toliko. Svaki drugi izazov i ne smije sudjelovati.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 07:55   #536
Quote:
Bezveze kaže: Pogledaj post
PP

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Ajme, debil. Ja sam, prije negoli sam sada došla vidjeti odgovor, tvoju poruku obrisala, misleći da je spam. Nisam ju uopće razumjela. Oprosti i hvala na trudu, a može li još malo truda u vidu ponovljene poruke, please? hvala!
medicamed is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 18:24   #537
Gledate li samo epizode ili i livefeedse?
theatrefreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 04:52   #538
Mene isto zanima gdje to gledate. Ako može tko, pp.
Morning is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 05:27   #539
Quote:
theatrefreak kaže: Pogledaj post
Gledate li samo epizode ili i livefeedse?
Samo epizode

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 05:28   #540
Imate PP

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:13.