Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2008., 19:41   #21
Quote:
backmen kaže: Pogledaj post
Ovim putem poručujem svima koji su kod CEPELINA ugradili plin: JESTE LI IŠLI NA ATEST?
Jesmo, danas.

Prvo su nas poslali danas s atesta doma jer nam nije probušena nekakva treća rupa za ventilaciju plinskog sistema. Već 2 mjeseca mi se auto vuče ko krepana svinja, a tamo svaki put tvrde da je auto sasvim u redu i da vuče super. Mislim, auto ima 115ks, i inače UBIJA, a kad ga se prebaci na plin trza, UOPĆE ne vuče nakon 3000 okretaja (okretaji idu, ali auto NE ubrzava), a oni fino već DVA I POL mjeseca tvrde da je to u redu i kad se dođem žalit kažu da imaju puno posla i da KAM BI ONI DOŠLI KAD BI TAK SREĐIVALI svakom auto. DNO DNA.

Imam još jedan auto u koji moram ugradit plin, nikad više cepelin, ali jebeno NIKAD. A htjeli smo u još 2 auta ugradit plin upravo tamo. Užas užasa.

A da ne spominjem da u ova 2.5 mjeseca još nismo mogli: uopće vozit na plin, punit plin, šaltat plin-benzin i još dosta tog interesantnog.

Isto tako nemaju pojma kaj znači isprika, samo se deru, turiraju nekakve motore tamo, puštaju narodnjake preko razglasa i slično. KA-TA-JEBENA-STROFA.
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 07:52   #22
dobri su mi ovi koji napišu "ugradio sam i sve je super, samo ce lampica svjetli"
kruns is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 11:38   #23
jebo ih patak, ja ugradio u kalosa kod njih u 5 mj, za sada sve fercera

držde fige
djuni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 00:18   #24
VARALICE I NEZNALICE

[QUOTE=ibuz;15058142]AUTO-PLIN "CEPELIN"

Ako je bilo tko ugrađivo plin kod njih ili čuo kakva je kvaliteta, neka prokomentira ako nije problem. Ja bih kod njih ugradio pa me zanima na kakvom su glasu.

Kritike? Iskustva? Usluga? Cijena?

Tipovi su koma. Varalice i neznalice.
Kod njih je samo prepucavanje i nikad dogovor sa strankama.
Jednostavno ne rade dobro svoj posao.
Oko cijene varaju. Uvijek na kraju ispadne druga cijena i to u njihovu korist.
ardon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 08:07   #25
[QUOTE=ardon;17094039]
Quote:
ibuz kaže: Pogledaj post
AUTO-PLIN "CEPELIN"

Odgovor se nalazi u tvom pitanju.........

Tipovi su koma. Varalice i neznalice.
Kod njih je samo prepucavanje i nikad dogovor sa strankama.
Jednostavno ne rade dobro svoj posao.
Oko cijene varaju. Uvijek na kraju ispadne druga cijena i to u njihovu korist.
__________________
Škoda Octavia Combi Tour 1.6 + LPG
amadeus0509 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 21:53   #26
Netko je jednom napisao a ja ću ga smo citirati
jebovasautoplincepelinuguzicudavasjebo

btw bio sam kod njih dok mi je auto bio na servisu onako iz zajebancije da vidim kakvi su, frajer bahato oblatio moju Corollu da što će mi BRC, nemam ja Porsche Chayene da mi treba BRC...
toliko o tome
jebovasautoplincepelinuguzicudavasjebo
__________________
nepotpisan
gyges is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 10:00   #27
Toliko su dobri da su sinoć završili u potrošačkom kodu!
deskjet is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 11:33   #28
Quote:
deskjet kaže: Pogledaj post
Toliko su dobri da su sinoć završili u potrošačkom kodu!
Evo link ako netko nije gledao:

http://www.dailymotion.com/video/x7l...dautoplin_auto
pirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 17:13   #29
A kako nam se Miro skockao
ship-shop is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 18:01   #30
s lopovima se ne posluje, kod njih treba inspektorat pročešljati poslovanje
ratep is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 18:30   #31
Eh, ovako, ugradio sam plin u Cepelinu 1.8.2008., naručio se mjesec dana prije, kažu oni meni, dovezite auto ujutro u osam i mi počinjemo sa poslom, dovezem ja auto, 15 do osam, ostavim prometnu, pitam kada će biti gotovo, kažu oni, dođite u tri, bit će to sređeno, dođem ja u pola četiri, jedno trojica sjede na haubi, gajba pive pored auta i oni odmaraju, pitam kada će biti gotov, je gospon bu to gotovo za sat vremena, ništa, odem ja na kavu, vratim se za sat vremena ovi ni blizu kraja, odem kod nekog frajera, mislim da je to šef, ime mu je Darko, on se počne derat da šta ja njemu napadam zaposlenike, što ja sebi dozvoljavam,itd. ništa, ja fino iziđem van i čekam, dolazi on, da kakav je to moj nastup, da sam ja budala itd. Na što ja počnem postavljat njemu neka pitanja o osnovim uvjetima zaštite na radu itd. frajer promjeni boju, ode do svojih meštara i njih jedno pet krene na auto, zove on mene u kancelariju, nudi pivom, vinom, itd., auto je gotov u šest i petnaest, ja platim i krenem kući, navečer odem na put sa drugim autom, vratim se za par dana i idem sad vidjeti što su to oni napravili, kako se auto ponaša, ja fino upalim, krenem, vozim se, autu se diže temperatura, ja stanem, dignem haubu i gledam u čemu je problem, skinem čep na hladnjaku i vidim da je on suh, zovem prijatelja, došlepa me doma, ja natočim vodu i pravac Cepelin, objasnim u čemu je stvar, oni meni kažu da oni nisu dužni nadoliti rashladnu tekućinu u motor, opet me časte da sam ja budala i tako dalje, i ništa, ja kući i nakon par dana vožnje auto ne radi kako treba, odem kod njih da poštelaju, oni opet da šta ja dolazim, da šta sam uopće ugrađivao plin u taj auto, itd. na što ja počnem sa galamom itd., nakon toga, dolazi onaj isti Darko i nakon par mojih prijetnji oni naprave posao, kada sam došao opet nakon mjesec dana na štelanje, jer opet motor nije radio kako treba oni meni da je to do mog motora, da je to neispravno itd. opet ja k Darku, on zove svoje dečke, oni slože, od tada, sam štelam motor, i radi dobro. Što se tiče njihovog rada, mislim da mogu napraviti posao samo se treba prema njima postaviti tvrdo, sada me čak i zovu da pitaju kako auto.
BMWE30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2008., 01:40   #32
Thumbs up

hehe bravo majstore... evo da se mene pita oko plina kako to funkcionira. Radio sam kao automehanicar i imam tu skolu zavrsenu. naime meni je dolazilo puno auta sa zgorenim ventilima ili ponekad i klipovima. svi su skoro ti auti imali plin. Mislim da nije problem u samome plinu vec je problem ko taj plin postavlja.. Zpitajte se malo koliko je prije jedno 7-8 godina bilo radionica i servisa za ugradnju plina... Naime vrlo malo sada je svaka propala autopraona- ugradjuje plin i svakakvi šlosari to rade. prije se je ugrađivao plin na flanđu, a sad je sve to na brizgaljke većinom... Proć će jos par godina dok se to ne usavrsi.. A DO TAD LJUDI MOJI JEDNA PORUKA... RAZMISLITE DALI VAM SE STVARNO ISPLATI UGRADNJA, DALI RADITE TAK PUNO KILOMETRI I IMA JOS TU DOSTA STVARI. ne srljajte nije to ono "joj sad se bum navažal i boli me kur..." a kao sto vidite ima puno ljudi problema s tim.. pozdrav svima...
malicigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2008., 15:42   #33
CEPELIN - lopovi kakvih svijet nije zapamtio

Prije dvije godine ugradio sam plin u punto 55s kod Cepelina. Od onda sam kod njih bio barem desetak puta...auto od prvog dana ne radi nikako. Evo da počnem nabrajat: potrošnja plina 11-12 litara, benzin 6-7 litara, dali je to normalno? Svako malo mi se ugasi, zatrokira, guši se u vožnji...svaki put kad dođem prodaju mi priču o svječicama, paljenju na benzin i šta ja znam šta sve ne, naravno, otišao kod mehaničara, auto na benzin radi savršeno. Dođem kod njih, opet ista priča, stavili su neki ručni podešivač kojeg malo okrenu rukom lijevo-desno i vele da je to to...i da još kažem lampica od lampde sonde uvijek radi kad prebacim na plin i naravno za to mi kažu da to tak mora biti...jednostavno više neznam šta napravit! Pomislio sam čak da tražim od njih da izvade sve van i da mi vrate lovu, što vjerojatno neče htjet, ili ih tužit nekome, neznam kome, i kakvu bi opče korist imao od toga?
laduc is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 09:47   #34
Quote:
laduc kaže: Pogledaj post
Prije dvije godine ugradio sam plin u punto 55s kod Cepelina. Od onda sam kod njih bio barem desetak puta...auto od prvog dana ne radi nikako. Evo da počnem nabrajat: potrošnja plina 11-12 litara, benzin 6-7 litara, dali je to normalno? Svako malo mi se ugasi, zatrokira, guši se u vožnji...svaki put kad dođem prodaju mi priču o svječicama, paljenju na benzin i šta ja znam šta sve ne, naravno, otišao kod mehaničara, auto na benzin radi savršeno. Dođem kod njih, opet ista priča, stavili su neki ručni podešivač kojeg malo okrenu rukom lijevo-desno i vele da je to to...i da još kažem lampica od lampde sonde uvijek radi kad prebacim na plin i naravno za to mi kažu da to tak mora biti...jednostavno više neznam šta napravit! Pomislio sam čak da tražim od njih da izvade sve van i da mi vrate lovu, što vjerojatno neče htjet, ili ih tužit nekome, neznam kome, i kakvu bi opče korist imao od toga?


daj se spljuskaj
djuni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 18:56   #35
Quote:
djuni kaže: Pogledaj post
daj se spljuskaj
Još jedan djelatnik cepelina, ili njihov veliki obožavatelj...možda da otvoriš fan club "Cepelin" , kre.e.u !
laduc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 14:14   #36
da malo čitaš, onda bi vidio da sam i sam pitao kako rade i kakvi su ko majstori, a zbog takvih letargičara i tumpleka ljudi se zajebu i odu kod njih (cepelin). A to da se spljuskaš mislim ozbiljno, jer toliko si malodušnosti pokazao kad se trebaš izboriit za svoje pravo i nisi nikoga prije upozorio na njihov aljkavi rad, a vidim da znaš vrijeđati kad nisi oči u oči.

daj pročitaj si post koji si napisao ==> "Pomislio sam čak da tražim od njih da izvade sve van i da mi vrate lovu, što vjerojatno neče htjet, ili ih tužit nekome, neznam kome, i kakvu bi opče korist imao od toga?"

LP
djuni is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 17:11   #37
Quote:
djuni kaže: Pogledaj post
da malo čitaš, onda bi vidio da sam i sam pitao kako rade i kakvi su ko majstori, a zbog takvih letargičara i tumpleka ljudi se zajebu i odu kod njih (cepelin). A to da se spljuskaš mislim ozbiljno, jer toliko si malodušnosti pokazao kad se trebaš izboriit za svoje pravo i nisi nikoga prije upozorio na njihov aljkavi rad, a vidim da znaš vrijeđati kad nisi oči u oči.

daj pročitaj si post koji si napisao ==> "Pomislio sam čak da tražim od njih da izvade sve van i da mi vrate lovu, što vjerojatno neče htjet, ili ih tužit nekome, neznam kome, i kakvu bi opče korist imao od toga?"

LP
Mogu ti to i oči ponoviti...nije problem, Ti si kao jako mudar i pametan i sve znaš, a i baš me zanima tko je prije dvije godine ovdje pisao o cepelinu da sam trebao znati kakvi su lopovi? Da se izborim za svoja prava u Hrvatskoj?! Ti si ili pao s Marsa ili te nešto jako udarilo po glavi!
laduc is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 12:41   #38
baš me znaima jesi li i kod njih bio ovako bahat, sumljam

a sad pravac kod njih i neka ti poprave auto pa se javi
djuni is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 11:42   #39
BJEŽI OD NJEGA

Quote:
ibuz kaže: Pogledaj post
AUTO-PLIN "CEPELIN"

Ako je bilo tko ugrađivo plin kod njih ili čuo kakva je kvaliteta, neka prokomentira ako nije problem. Ja bih kod njih ugradio pa me zanima na kakvom su glasu.

Kritike? Iskustva? Usluga? Cijena?

Hvala!
MOŽEŠ SVUGDJE ALI NE KOD NJEGA ŽIVI FUŠ
Tartarini is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 18:12   #40
Quote:
Tartarini kaže: Pogledaj post
MOŽEŠ SVUGDJE ALI NE KOD NJEGA ŽIVI FUŠ
Vjerujem da se Ibuz već odlućio za nekog urađivaća jer topić je otvoren još od 7mj. Javi dal si ugradio plin i kod kog ugradio i dal si zadovoljan?
cserer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:19.