Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2017., 12:37   #3401
a jebemu baš peh, pa što nije za tu lokaciju bio post kao jako rizičan parking za bicikle jer tamo tko parkira 100% riskira da mu nestane bicikl pogotovo ako nema kvalitetnu zaštitu.
__________________
Ljubavnik od formata
mrcina 22222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 13:07   #3402
Quote:
kissas kaže: Pogledaj post
nemam fotografiju nemam broj rame ,samo sječanja

aaaaa... ja mislio da komentiraš sliku iznad svojeg post-a.



Quote:
kissas kaže: Pogledaj post
Ukraden bicikl , lokacija Avenue mall , crveni ženski sa drvenom košarom ,
ukraden lokot na šifru, 300 kuna štete , nemogu prijaviti policiji i kaj sad ?

a niš... kupiš drugi bajk za 300kn i vozi dalje.

evo, uz ovaj dobiješ i lokot..

http://www.njuskalo.hr/gradski-bicik...oglas-20725474
Brock is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 08:33   #3403
Prijavljujem pronalazak ukradenog bicikla. Zvali ne iz murje cca mjesec dana nakon krađe, baš se pomirila s tim da ga više neću vidjet. Ostao bez sica i štange i bezveznih dijelova opreme (plasticni blatobrani, svjetlo, torbica, košarica). Dobro je prijaviti
__________________
-
"There is no love sincerer than the love of food."
o-killed is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 09:54   #3404
sad možeš uzeti sic i štangu po mjeri i udobnosti a ne onaj tvornički koji ti možda bio bolan i neudoban.
ako se sječaš gledaj na njuški možda je još aktualan tj. aktivan a prodan.
__________________
Ljubavnik od formata
mrcina 22222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 07:51   #3405
Quote:
mrcina 22222 kaže: Pogledaj post
sad možeš uzeti sic i štangu po mjeri i udobnosti a ne onaj tvornički koji ti možda bio bolan i neudoban.
ako se sječaš gledaj na njuški možda je još aktualan tj. aktivan a prodan.
Sic mi je bio odlican i ubola sam isti druge boje na Njuskalu. Onaj Nakamura s rupom, širi mi ne pašu. Sad moram prodati bic koji sam kupila par dana prije nego su našli moj 😂
__________________
-
"There is no love sincerer than the love of food."
o-killed is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 10:07   #3406
zašto, ostavi ga, možda ti se netko pridruži u vožnji a nema guralicu pa mu posudiš a usto bolje imati rezervu ako nešto ode po zlu.
__________________
Ljubavnik od formata
mrcina 22222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 11:49   #3407
A ako nisi kupila ulock možda ti uskoro taj drugi bic opet zatreba
__________________
Tired.
Crais is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 19:36   #3408
A ono, kupnja bica mi nije baš ulazila u proračun, pa bi bilo najs vrnut lovu...mada sam prvo mislila zadržat.

A u-lock kupljen, dobila i mini kad je muž prodao bic ��
__________________
-
"There is no love sincerer than the love of food."
o-killed is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 09:44   #3409
KONA Caldera 2010 - 19"

https://www.bicreg.info/hr/bicyclere...-87b6ea1470c0/¸

KONA Caldera 2010 - 19"
veličina: 19"
vilica: Fork RockShox Tora SL Solo 100mm
F/D Shimano Deore
R/D Shimano XT Shadow
Kočnice: Shimano 575 Disc 7" Boja: svijetlo siva/tamno siva

broj okvira: F1009K8345

Ukraden na području Volovčive, provaljeno u šupu (samo moju prerezan lokot), u podrum nije provaljeno što znači asistencija nekog od susjeda (mala smo zgrada). Bajk je registriran i ima naljepnicu.
Prijavljujem policiji (tko zna kako molim za postupak).

nudim i nagradu za obavijest
Tom-zg70 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 14:19   #3410
sranje krenulo je, čini mi se da im ne smetaju te naljepnice, nadam se pronalasku.
__________________
Ljubavnik od formata
mrcina 22222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 23:47   #3411
Shvatite da su provalnici sve vještiji i vještiji. Ne držati bicikle u šupama i slično, držati u stanu, makar u wcu ili u krevetu! Zadnje što sam čuo da obijaju jače U Lockove sa nekakvim sprejem na bazi tekućeg dušika i onda ga slome udarcima i slično. Sad koliko je to istina. Meni ukrali 2 puta - prošli kroz ulazna vrata od zgrade, provalili u protupožarna vrata od ulaza u šupu, obili lokot. Znači krade se sve bez obzira na lokaciju. Ne držite bicikle u šupama!!!
JayJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 10:50   #3412
Ukraden frendu bike...

bike: GHOST MISS - starost cca. 10 + god - stanje 8/10
vrijeme: 20/21.06.2017.
lokacija: Varaždin - ulica Tina Ujevića
oprema: deore XT zadnji menjač, deore prednji menjač, deore shifteri, deore nabe
posebnosti: stem riser, slick gume

slika:





Pitanje:

Kolko ima smisla to prijavljivat na policiju pošto je bike star 10 god+ ?
Marcoliboar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 11:54   #3413
Quote:
Marcoliboar kaže: Pogledaj post
Pitanje:

Kolko ima smisla to prijavljivat na policiju pošto je bike star 10 god+ ?
Po meni treba prijavit obavezno, u svakom slučaju. Pogotovo zato što bajk (bez obzira na starost) vrijedi. Nek to bude u evidenciji u policiji
Riddick is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 17:22   #3414
Ukraden bicikl Kona Lana'I

Pozdrav,

čini se da je sezona.

Ukraden bicikl Kona Lana'I, tamno sivi, veličina 22'', blago izgrebana rama.
Ukraden u Zagrebu, Zagrebačka cesta, počinitelj snimljen videonadzorom i krađa je prijavljena, ali jake su snage blago indiferentne[IMG][/IMG].
Velika rama (22'') je neuobičajena.
Svaka je informacija dobrodošla.

Filistar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 18:48   #3415
Quote:
Filistar kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

čini se da je sezona.

Ukraden bicikl Kona Lana'I, tamno sivi, veličina 22'', blago izgrebana rama.
Ukraden u Zagrebu, Zagrebačka cesta, počinitelj snimljen videonadzorom i krađa je prijavljena, ali jake su snage blago indiferentne[IMG][/IMG].
Velika rama (22'') je neuobičajena.
Svaka je informacija dobrodošla.
Slaba korist od video nadzora, ako na videu lopinu ne moš prepoznat video je samo za ukras.Kaj se tiče murije očekivano, imaš sreče kaj ti nisu usput dobacili a čujte gospon pa "trebali ste ga zaštitit sa debelom sajlom".

https://www.forum.hr/showthread.php?p=50253705

Bajs-lopovima sezona krađa traje 365dana nema tu predaha niti pauze. Kad lopine vide da mogu ukrast bajs kad si rekel keks=ode bajs nema ga više.

Nemam poima sa čime si i na koji način zaključal bajs, sad je ipak prekasno za neko pametovanje kaj drugo.Za ubuduče zna se kako to ide, ništa bez provjerenog U-Locka a detalji su u mojem potpis videu.
tirox is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 20:05   #3416
Hvala na kom. Bio je zakljucan za ogradu od stubista preko puta vrata od stana. Nije bio Ulock, vec lanac iz intersporta s kljucem. Lanac nije bio prerezan jer sam našao komad metala, brave, čini mi se da je mehanizam za zaključavanje iskopan šarafcigerom. Nek institucije rade svoj posao.
Filistar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 20:06   #3417
Hvala na kom. Bio je zakljucan za ogradu od stubista preko puta vrata od stana. Nije bio Ulock, vec lanac iz intersporta s kljucem. Lanac nije bio prerezan jer sam našao komad metala, brave, čini mi se da je mehanizam za zaključavanje iskopan šarafcigerom. Nek institucije rade svoj posao.
Filistar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 23:34   #3418
Zato ja svoj bajs uvjek furam u stan, laganini na prvi kat, ako ga lopov bas hoce ukrasti onda treba prvo provaliti u stan sto je vec ozbiljno kazneno djelo i gotovo nitko se nece za to odluciti , realno Policiju boli kita za ukradene bicikle, pogotovo jer masa ukradenih bicikala nema utvrdenu vrijednost, a malo ljudi ima racun od istog, tako da ako ga netko i nade moze lopova povuci znate vec za sto, sto je jos gore lopov je bike davno prodao i u vecini slucajeva nadeni bicikli se nadu kod osobe koja je kupila bike, opet sranje.

Zacarani krug, zato ljudi apeliram, ako mozete furajte bike u stan
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 23:38   #3419
Quote:
mrcina 22222 kaže: Pogledaj post
sranje krenulo je, čini mi se da im ne smetaju te naljepnice, nadam se pronalasku.
Zakaj bi im smetale te naljepnice, mos mislit bike je na registru i kaj sad, neces ti komplikacije.

Kao da je tesko skinuti naljepnicu lol
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 13:00   #3420
U mom slucaju ukradeni bicikl prodan je u roku od pola sata od kradje. Kupac je naravno znao da je ukraden svjeze. On prodaje trecoj osobi, treca cetvrtoj. Taj cetvrti vec i nije morao znati da je ukraden. Peti u lancu kupuje od njega, on definitivno nije znao da je ukraden, cijena mu je vec trzisna na toj razini preprodavanja. Kod njega ga policija nalazi.
miroslav kadlec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:58.