Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2009., 16:20   #21
Quote:
Bosanka_88 kaže: Pogledaj post
evo nesto sam gledala tvoju natalnu
vladar devete u sestoj

VLADAR DEVETE U ŠESTOJ KUĆI
-znaci ne trebas da zivis u inostranstvu, mozes takodjer dosta da se bavis sa strancima, mozda putovanja, posao sa stranim drzavama itd.
da, da... hvala! znam što bi to otprilike značilo ali kod mene bi to još bilo pojačano zbog toga što se moj vladar 9. nalazi u 6. u STRIJELCU koji je prirodni vladar 9. polja, kužiš? a ja nemam pojma šta bi to moglo biti? joj bože samo da ima veze sa kretanjem!
__________________
what a wonderful world...
maria_5359 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 16:22   #22
Quote:
maria_5359 kaže: Pogledaj post
joj bože samo da ima veze sa kretanjem!
a sta si zavrsila?
Bosanka_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 16:29   #23
Quote:
Bosanka_88 kaže: Pogledaj post
a sta si zavrsila?
ma to ti je jaaaako komplicirana priča... uglavnom završila sam za nastavnika (mislim da mogu tako reći) i još se i dalje školujem na tom području, što nije ni loše ali za mene predosadno i prestatično ali željna putovanja i svijeta ja odem i upišem još jedan faks - povijest umjetnosti, ali to se toliko zakompliciralo (financijski ) da nikako više da se pokrene, ali ne odustajem gladna sam svijeta
ako se umorim od puta uvijek se mogu vratiti onoj nastavničkoj statici, pa je l?
inače sam svaštar, sve mi brzo dosadi, teško meni... joj, joj...
__________________
what a wonderful world...
maria_5359 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 16:40   #24
Quote:
maria_5359 kaže: Pogledaj post
inače sam svaštar, sve mi brzo dosadi, teško meni... joj, joj...

obadvije imamo asc.u raku pa te razumijem
kad nesto zelimo mora nam se ustvariti, a na kraju kad se ostvari i to nam brzo dosadi zato ni ja sama ne znam sta bi radila u zivotu, sta god da radim ili me bas ne zanima ili se nadje neki treci razlog.

ako toliko volis putovati, zasto nisi upisala turizam ili ako te zanimaju jezici (mene da, ne znam dali ima to neke veze sa asc.u raku, mnogo puta sam naletila na osobe sa ovom pozicijom koji vole strane jezike, kulture, putovanja itd.), ne znam dali tebe, al ako da zasto ne probas to? imala bi vise mogucnosti putovati.
Bosanka_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 16:49   #25
Quote:
Bosanka_88 kaže: Pogledaj post
obadvije imamo asc.u raku pa te razumijem
kad nesto zelimo mora nam se ustvariti, a na kraju kad se ostvari i to nam brzo dosadi zato ni ja sama ne znam sta bi radila u zivotu, sta god da radim ili me bas ne zanima ili se nadje neki treci razlog.

ako toliko volis putovati, zasto nisi upisala turizam ili ako te zanimaju jezici (mene da, ne znam dali ima to neke veze sa asc.u raku, mnogo puta sam naletila na osobe sa ovom pozicijom koji vole strane jezike, kulture, putovanja itd.), ne znam dali tebe, al ako da zasto ne probas to? imala bi vise mogucnosti putovati.
ma učim ja i jezike ali nisam turizam upisivala jer nemam dovoljno samopouzdanja pričati pred ljudima a i zanima me uvijek neka mistična strana svega (mislim da mi to umjetnost može pružiti u današnje vrijeme ) ali ako se predomislim mogu to raditi s ovom profesijom
ribe su mi na vrhu 10. (umjetnost i karijera) a vladar mi je otišao u 6. (umjetnost i posao) ali su mi venera i neptun u kvadratu pa možda zbog toga ide malo teže... a i uran mi je bio u 9. koji je još to zakomplicirao! a interes za jezike ti se vidi u 9. (ona znači i strane jezike, sve strano i daleko)!
__________________
what a wonderful world...
maria_5359 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 16:56   #26
Quote:
maria_5359 kaže: Pogledaj post
ma učim ja i jezike ali nisam turizam upisivala jer nemam dovoljno samopouzdanja pričati pred ljudima a i zanima me uvijek neka mistična strana svega (mislim da mi to umjetnost može pružiti u današnje vrijeme ) ali ako se predomislim mogu to raditi s ovom profesijom
ribe su mi na vrhu 10. (umjetnost i karijera) a vladar mi je otišao u 6. (umjetnost i posao) ali su mi venera i neptun u kvadratu pa možda zbog toga ide malo teže... a i uran mi je bio u 9. koji je još to zakomplicirao! a interes za jezike ti se vidi u 9. (ona znači i strane jezike, sve strano i daleko)!
bas
nisam ni obracala paznju
nastavnik mora znati i jezike, logika
pa eto..jos jedno

evo vladar riba-neptun i jupiter
VLADAR DESETE U ŠESTOJ (neptun) nalazi se u KUĆI posla, pa stoga čovekova profesija ujedno postaje posao kojim će se baviti (npr. ukoliko je profesije obućara, u toj sferi će najviše i napredovati). Ovo je i kuća zdravlja, pa ga imaju mnogi zdravstveni radnici, i ljudi koji se bave ishranom i higijenom. Poneki ljudi i ne jure za karijerom, već pružaju usluge drugima, na rad koji je usmeren na opšti društveni interes, npr. vojna karijera.

VLADAR DESETE U SEDMOJ KUĆI (jupiter)može imati javnu karijeru i biti profesionalno vezan za partnera. Njegov bračni partner može da odigra veoma veliku ulogu u njegovoj karijeri, pa i zajedno da rade, ili da dobija pomoć od bračnog partnera ili da mu pruža. Drugi aspekt mogu biti obavezni lični kontakti sa drugima u vezi posla. A kada je karijera u KUĆI braka može se desiti da to i bude posao advokat za razvode, pa i domaćica. Neki drugi ljudi, neke druge okolnosti definisaće vaš status i biće važno kako se odnosite prema tim ljudima.
Bosanka_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 20:49   #27
Quote:
maria_5359 kaže: Pogledaj post
postavi kartu ako nije problem da malo proučavamo mi koje nas zanima... thnx!
http://i387.photobucket.com/albums/o...olar2009-1.gif
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 22:37   #28
doree, vladar tvoje 3. kuće je u 4., ali meni to izgleda kao da ti je sam put (ako mogu tako reći) dom (ili će to biti u budućnosti)... na to ukazuje i vladar 12. koji je u 3. (u svojoj prirodnoj kući) i uklješteni znak blizanaca u 12. osim toga 3. kuća je krcata brzim planetama i to će se morati nekako ispoljiti. istina, 3. kuća predstavlja kraća putovanja, izlete, posjete, poslovne putove ili možda posao izvan mjesta prebivališta, (ali ne u daleke zemlje, već ove bliže) te mnogo vremena provedeno u prijevoznim sredstvima... ali! treća kuća predstavlja i komunikacije pa bi to moglo značiti mnogo komunikacije iz vlastitog doma (pismene, telefonom, internet...) vjerojatno i sa osobama iz drugih država... jer način na koji se stječe novac (najlakše) predstavljen je 2. kućom, u tvom slučaju je vrh u raku, vladar također u trećoj, tako da to znači ili da ćeš se iz vlastitog doma raditi svoj posao putem komunikacija ili da ćeš dosta vremena provoditi u automobilu radeći izvan svoje kuće (kao nekakav terenac ) ili slično (kamiondžija, vozač autobusa ili tak nešt )... time će ti se otvoriti mogućnosti i za nekakve ljubavne pustolovine i za jednog takvog se možda i udaš (ako već nisi udana ), ali vjerojatno ti neće odgovarati pa će doći do razvoda, drugi će biti bolji
a ne znam... sad sam se i ja već malo previše uživjela u ovo igranje astrologa... nemoj me baš sve shvatit ozbiljno
__________________
what a wonderful world...
maria_5359 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 23:04   #29
meni uvijek kad netko govori o mojoj karti kaže da su mi izražena putovanja, pa kad već tu analizirate to bi li mi netko mogao nešto detaljnije reći o tome

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...z9-u1240159034
malleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 16:48   #30
moram da pitam jer imam recimo paradox u karti

4 polje,4 planete,ali u strijelcu(s tim da je neptun u jarcu)

nije stelij,ali osoba koja ima puno planet au 4 ne bi tebala ici nigdje,ali sto kad je sve u strijelcu?
dispozitor svih planeta je jupiter u 6 u ribama
da ne govorim o mjesecu u 9
i vladar 10(blizanci)je merukr u ribama u 7 u konjukciji sa suncem i kvadratima sa mars/uran
nadam se da ne budem domacica,bar ne ona bez para

http://img199.imageshack.us/img199/5...hp53445335.gif

Zadnje uređivanje Maddie : 15.05.2009. at 16:53.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 22:59   #31
Quote:
maria_5359 kaže: Pogledaj post
ćeš se iz vlastitog doma raditi svoj posao putem komunikacija ili da ćeš dosta vremena provoditi u automobilu radeći izvan svoje kuće (kao nekakav terenac ) ili slično (kamiondžija, vozač autobusa ili tak nešt )... time će ti se otvoriti mogućnosti i za nekakve ljubavne pustolovine i za jednog takvog se možda i udaš (ako već nisi udana ), ali vjerojatno ti neće odgovarati pa će doći do razvoda, drugi će biti bolji
: a ne znam... sad sam se i ja već malo previše uživjela u ovo igranje astrologa... nemoj me baš sve shvatit ozbiljno

hvala na odg.nema veze iako sve nije točno iako ja bi se složila s tim ja isto tek učim,ali ovo boldano mi je bilo prekomično
ne nisam udanaal ida već su mi predviđali dva braka i da bi drugi kao trebao biti bolji
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 15:42   #32
Quote:
malleus kaže: Pogledaj post
meni uvijek kad netko govori o mojoj karti kaže da su mi izražena putovanja, pa kad već tu analizirate to bi li mi netko mogao nešto detaljnije reći o tome

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...z9-u1240159034
malleus... ja ne mogu otvoriti tvoju kartu
__________________
what a wonderful world...
maria_5359 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 15:47   #33
Quote:
Dorée kaže: Pogledaj post
hvala na odg.nema veze iako sve nije točno iako ja bi se složila s tim ja isto tek učim,ali ovo boldano mi je bilo prekomično
ne nisam udanaal ida već su mi predviđali dva braka i da bi drugi kao trebao biti bolji
rekla sam ti da me ozbiljno ne shvatiš... baš sve... da je u pitanju muškarac, ovo boldano je vjerojatnije za ostvarenje i meni je smješno što mi je baš to palo na pamet ali jednostavno nisam znala kako bih drugačije dočarala tu poziciju planeta
__________________
what a wonderful world...
maria_5359 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 15:52   #34
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
moram da pitam jer imam recimo paradox u karti

4 polje,4 planete,ali u strijelcu(s tim da je neptun u jarcu)

nije stelij,ali osoba koja ima puno planet au 4 ne bi tebala ici nigdje,ali sto kad je sve u strijelcu?
dispozitor svih planeta je jupiter u 6 u ribama
da ne govorim o mjesecu u 9
i vladar 10(blizanci)je merukr u ribama u 7 u konjukciji sa suncem i kvadratima sa mars/uran
nadam se da ne budem domacica,bar ne ona bez para

http://img199.imageshack.us/img199/5...hp53445335.gif
uf! meni je ovo stvarno too much! mene bi isto zanimao odgovor na to pitanje možda nam uleti neki pravi astrolog na ovaj topic pa nam pomogne kod tumačenja i učenja stvarno je malo komplicirano, ne zna čovjek odakle bi krenio tumačit
__________________
what a wonderful world...
maria_5359 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 11:42   #35
Quote:
maria_5359 kaže: Pogledaj post
malleus... ja ne mogu otvoriti tvoju kartu
evo nova
http://img32.imageshack.us/img32/101...3hp3485215.gif
malleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 12:51   #36
Quote:
maria_5359 kaže: Pogledaj post
pretražujem malo ovaj naš forum i vidim da nigdje nema govora o tome
mene osobno jaaako zanimaju daljine pa zato i započinjem ovu temu...
jasno je da 3. kuća predstavlja ona kraća i svakodnevna putovanja, posjete, izlete i slično a 9. kuća ona duža, daleka, strance... 4. kuća predstavlja dom, pa ako je naglašena vjerojatno smo skloniji ostati tu gdje jesmo... a eto saznala sam da i 12. predstavlja inozemstvo, svako inozemstvo... dakle, to bi bile najvažnije kuće za (ne)putovanja...
ima li netko osobnih iskustava, "školskih" primjera života, rada, studija, turističkog puta u inozemstvo?!... da dođemo do nekih zaključaka...
hm, zanimljivo... recimo, meni je 9 u strijelcu, u njoj su sunce i mjesec i merkur koji je ujedno i vladar 3 koja je prazna.

4 mi isto prazna, a njen vladar (mjesec) u 9- opet u kući dalekih putovanja

vladar 9- jupiter- u 6, zapravo na samom vrhu 7

e sad, prema ovome bi značilo da su mi putovanja i inozemstvo neminovni, ali nije tako. pustila sam korjenje tu gdje jesam i nema mrdanja sve i da hoću
jedino što sam oduvijek sanjala o tome da odem na školovanje van i što sam par puta bila stvarno blizu tome- već sam pakirala kofere, ali je uvijek nešto pošlo po zlu kaj me zakočilo na mjestu.

jedina nada još, je da taj jupiter na vrhu 7 donese partnera s kojim će u paketu doći i putovanja...ali nekako sumnjam

pa eto, u mom slučaju se zvijezde zeznule
Žulaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 14:28   #37
Mozda ti vrijeme rodjenja nije tacno tako da sve to pada u vodu?!
S T E L I U M is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 16:18   #38
Quote:
S T E L I U M kaže: Pogledaj post
Mozda ti vrijeme rodjenja nije tacno tako da sve to pada u vodu?!
mislim da to nije opcija, poznavajući vlastitu mater i njeno "robovanje" točnim i nepogrešivim činjenicama + turbo precizno pamćenje.

a i kad ispomičem vrijeme naprijed i nazad i do 10 min, situacija je gotovo identična
Žulaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 17:11   #39
Žulaj, ne postoji situacija gdje su se zvijezde zeznule, može samo zeznuti onaj koji tumači natalnu kartu.

Nije simbolika 9. polja isključivo vezana uz fizičko putovanje, pače simbolika 9. polja u većoj mjeri opisuje nečija nutarnja traganja (posebno ako mu je osnovna kombinacija statična). Osobe koje imaju naglašeno 9. polje (kao npr. ti) neprestano traže odgovore na pitanja zašto i zbog čega postojimo?...oni su ti koji trebaju tu potragu za "istinskim smislom života", oni su ti koji imaju potrebu da nađu odgovore na sva svoja neodgovorena pitanja u glavi.

A da bi osoba bila "fizički putnik", nije dovoljno gledati 3. i 9. polje već treba kao i za sva ostala pitanja u astrologiji gledati kroz fokus osnovne kombinacije. U tvom slučaju radi se o kombinaciji koja nije fleksibilna, niti je prirodno sklona promjenama....pače vrlo je skeptična, troma i kruta (jarac/bik/jarac).
Quote:
Žulaj kaže: Pogledaj post
hm, zanimljivo... recimo, meni je 9 u strijelcu, u njoj su sunce i mjesec i merkur koji je ujedno i vladar 3 koja je prazna.

4 mi isto prazna, a njen vladar (mjesec) u 9- opet u kući dalekih putovanja

vladar 9- jupiter- u 6, zapravo na samom vrhu 7

e sad, prema ovome bi značilo da su mi putovanja i inozemstvo neminovni, ali nije tako. pustila sam korjenje tu gdje jesam i nema mrdanja sve i da hoću
jedino što sam oduvijek sanjala o tome da odem na školovanje van i što sam par puta bila stvarno blizu tome- već sam pakirala kofere, ali je uvijek nešto pošlo po zlu kaj me zakočilo na mjestu.
To kaj te "zakočilo na mjestu" je Saturn. Zaboravila si napomenuti da i Merkur (umna pokretljivost) i Mjesec (promjena) kvadrira Saturn koji je eto gle baš i vladar Sunčeva i Mjesečeva znaka. Prije Saturnova povratka nema tebi ni m od značajnijeg muvinga. Ključni period što se tiče aktivacije ovih kvadrata nastaje nakon jeseni 2011. godine kada možeš očekivati i puno jasnije viđenje ove situacije. A i nakon toga po svemu sudeći tvoja putovanja će biti teška i isključivo vezana uz posao i partnera jer su oni povezani sponom (vladar 9. polja u konjunkciji s vladarem 7. polja u 6. polju, vladar 7. je u konj. s Saturnom).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 17:26   #40

Fish ti mene uvijek uspiješ zapanjiti umijećem čitanja zvijezda i znanjem. daj napiši neku knjigu ženska da imamo iz čega učiti mi početnici

što se tiče duhovnih putovanja, to je i meni palo na pamet. jer, potpuno si u pravu, konstantno putujem i tražim razlog i sebi i svemu oko mene...

zašto teška, zbog saturna? u kojem smislu?

i nisam zaboravila napomenuti, nego nisam još sposobna tako široko sagledati kartu

Zadnje uređivanje Žulaj : 17.05.2009. at 17:33.
Žulaj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:57.