Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2010., 18:46   #1
Tražim društvo za trčanje!

hoću se izvaditi iz zimskog prežderavanja i ući u formu
lijepa alma is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 18:34   #2
haha, ni ja to ne bi bolje napisao, a muče me isti problemi. nisam ni daleko(remiza) tako da sam u principu "za" makar nisam nikad pomislio ovako pronaći suvježbače...
filekini is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 09:06   #3
Quote:
filekini kaže: Pogledaj post
haha, ni ja to ne bi bolje napisao, a muče me isti problemi. nisam ni daleko(remiza) tako da sam u principu "za" makar nisam nikad pomislio ovako pronaći suvježbače...
a što ću, kad moji frendovi svi u banani što se tiče fizičkih aktivnosti
ništa, dođi do novog zg kad si već "za" jer je meni remiza malo predaleko za trčanje navečer..
kad počinjemo, bic ili trčanje?
lijepa alma is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 13:48   #4
poz, tražim partnera/partnericu za trčanje po nasipu, imam 24 pa više nisam tolko entuziastičan za ić solo trčat al s nekim bi se prisilio, trčim cca 4, 4 i pol km ne tako brzim tempom pa ako netko trči otprilike toliko nek mi se javi, mislio sam danas ić pošto je vani toplo a pitanje je hoće li opet bit vremena za trčati
IGF is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 14:58   #5
Mladić u najboljim godinama nudi trkačicama i svim drugim ženskim osobama sportskog izgleda od 19-40 godina usluge trkačeg partnera. Mogućnost zajedničkih utrka kao i grupne aktivnosti po vašem izboru.
Ne pušim, ne pijem, ne drogiram se.
Ugledne sam vanjštine, prirodno obdaren inteligencijom i svim ostalim potrebnim atributima.
Volim farteleke i dugo, dugo trčanje.
Diskrecija zajamčena.

a i na googlu Riječani vode utrku s oglasima: http://www.mojoglasnik.info/componen...trazi-djevojku
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 17:32   #6
na nasipu svaki dan trči puno trkača i trkačica pa samo dođi i budeš si brzo našla društvo. tak sam i ja našla trkačku ekipicu.
easy runner is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 19:57   #7
toma, ovo je ozbiljna tema, ne trolaj
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 22:02   #8
trči puno ekipe ali ko da je profil trkača neki loner/vuk samotnjak što se meni ne sviđa, meni se iskreno ide u društvu trčat ali sam svjestan da se treba naći netko sličnih sposobnosti, meni recimo treba netko ko će me motivirat jer kad idem trčat želim se uništit a ne trčkarat, plus uvijek dobro dođe malo kompeticije
IGF is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 09:21   #9
nije nasip baš neko mjesto za upoznavati ljude. svako ide svojim poslom, nema baš neke interakcije, i čini mi se da ljudi tako vole. a ja volim tamo dolazim da ne moram pričat s nikim s nikim s nikim
ellory is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 13:38   #10
jooooj i meni bi trebalo društvo za trčanje po Maksimiru..ako ima dobrih dušica natjecateljskog duha, nek se jave
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 17:39   #11
I ja sam često raspoložen za treninge u zabavnom društvu, ako smo tu negdje što se tiče forme.

S obzirom da će sad po zimi trebat radit bazu, bilo bi još idealnije trenirati u grupi, jer se uz ipak nešto sporije trčanje može i normalno popričati. Neki moj tempo što se tiče baznih treninga bi trebao biti između 5:00 i 5:30 min/km, ovisno o dužini treninga.

Ponekad trčim s nekima s foruma i ne bih imao ništa protiv da nam se još netko ponekad pridruži.
S obzirom da sam iz Rijeke, najčešće trčim na području Kantrida - Bivio - Preluk te rjeđe Kastav, Trsat i Kostrena... ako nekome to odgovara, nek se slobodno javi


@toma


Koji oglas, na sve misliš
A na onom oglasu s linka ispod je karta Slavonskog broda, a ne Rijeke
ForumasRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 19:33   #12
Trazim nekog za trcanje,vecernji sati,centar zagreba (negdje :P ) ili nasip.
Ja sam trcala prije dok nisam preforsirala koljeno koje je bilo oteceno par dana ... trcala sam po osjecaju,ja koja se nisam bavila nicime prije osim stripovima i kompjuterom ... a sad krecem ispocetka,po programu ovaj put. Trcanje mi previse znaci da ga pustim samo tako,radije cu se suzdrzavat i trcat samo dio od onog sto mogu i zelim,dok mi se ligamenti,zglobovi ili stogod vec ne adaptira na taj 'napor'
Sopor-Macabre is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 21:39   #13
godine, izgled, proporcije...
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 12:02   #14
Toma, nisu ovo oglasi za spajanje srca
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 14:54   #15
Sopor - ako si možeš to priuštiti upiši neku od škola za trčanje. Imaju grupe raznih mogućnosti.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 13:23   #16
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Sopor - ako si možeš to priuštiti upiši neku od škola za trčanje. Imaju grupe raznih mogućnosti.
gledala sam to vec ali nazalost ja radim posljepodne i jos subotom tako da,nevjerovatno ali nemogu nac nista di se trce ujutro ili pak u 9 navece,sve pocinje oko 6-7
inace bi se bila upisala u skolu,to bi bilo super za bazu jer ja se nisam bavila sportom pa iako nesto radim pogresno nema mi tko na to ukazat
Sopor-Macabre is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2014., 03:32   #17
Bok.
Ako želi netko ovu veljaču-ožujak i možda travanj ponekad trčati skupa neka se slobodno javi.
Inače sam iz Rijeke tako da tu i trčim.
Amater
halfbobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 17:34   #18
Ja cu sljedeci tjedan u Zagrebu po Maksimirskom parku nizati krugove

twitter.com/the_tominho
dark is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 17:22   #19
Ko bi smenon trča po nasipu, ja sam žensko, i ne mogu trcati puno, tek pocinjem i triba bi mi neko da pricam sa njim jer ovako necu nikad krenuti, ne zanima me jesi zgodan ili ne jer cemo zajedno postati zgodni Nema veze jeli muško ili žensko, samo da je do 30 god max
Ja imam 20
__________________
I'm in my penthouse half naked, I cooked this meal for you naked, So where the hell you at? The bedroom’s my runway. Est-ce que tu aimes le sexe? Le sexe, je veux dire l'activité physique, le coït, tu aimes ça?- A ti me boliš tamo gdje bolilo dugo ništa nije. -
Cinderellamare is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 08:24   #20
Imam neki osjecaj da ce ti se spremnik poruka zatrpati ponudama svakog drugog decka u Zagrebu
dark is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:07.