Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2010., 17:16   #1
The Matrix-najbolji film

obozavam taj film,jedan od rijetkih koji mogu gledat mnogo puta,,inace keanu reeves je vrhunski glumac..odlican je
Dr-House is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 18:35   #2


HALLELLUYAAAH !!!
__________________
_
Superjunak novog doba !
ljiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 20:34   #3
Meh. Dobar je film, no pošto imam averziju prema nahajpavanjima svake vrste, niti sa ovime nije drugačije. Solidno, ništa više.
Outmind is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 20:59   #4
Keanu mi je najdraži glumac i svaka mu čast na svemu. Čovjek ima karizmu i tojeto.
__________________
It shouldn't make you sad - it should make you happy to see, hear and realize that there's beauty in everything
Falco SM is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 21:38   #5
Moje je mišljenje da je to film s jednim od najintrigantnijih scenarija koji ima podlogu i u stvarnom svijetu (ovisno kako tko protumači - na ovaj ili onaj način). Prvi dio je već postao čista klasika, ali mi je iskreno žao što su snimani nastavci, odnosno što je rađena trilogija. Gledao sam sve nastavke i nisu negledljivi, ali imao sam osjećaj da je to iscrpljivanje odlične teme iz prvog dijela u nedogled. Sva sreća da se prvi dio može gledati kao zasebna cijelina i ima svoju poruku sam za sebe.
Završni komentar Matrix = genijalan film.
Urion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 22:37   #6
Keanu Reeves ima glumačke sposobnosti drvene daske,jedina mana na inače dobrom filmu,nastavci su katastrofa, ni trunke originalnosti prvog nastavka, a ovo je thread za film a ne fantastiku.
__________________
Fuck damnation, man! Fuck redemption! We are God's unwanted children?So be it!
lastefem
mizantrop is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 11:02   #7
Quote:
Urion kaže: Pogledaj post
Moje je mišljenje da je to film s jednim od najintrigantnijih scenarija koji ima podlogu i u stvarnom svijetu (ovisno kako tko protumači - na ovaj ili onaj način). Prvi dio je već postao čista klasika, ali mi je iskreno žao što su snimani nastavci, odnosno što je rađena trilogija. Gledao sam sve nastavke i nisu negledljivi, ali imao sam osjećaj da je to iscrpljivanje odlične teme iz prvog dijela u nedogled. Sva sreća da se prvi dio može gledati kao zasebna cijelina i ima svoju poruku sam za sebe.
Završni komentar Matrix = genijalan film.

Da. Pa za skoro svaki odličan film se idu raditi nastavci, iako budu sranje. Sad kažu da će raditi nastavak Avatara i po meni će sve sjebat.
__________________
It shouldn't make you sad - it should make you happy to see, hear and realize that there's beauty in everything
Falco SM is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 11:24   #8
Quote:
Falco SM kaže: Pogledaj post
Da. Pa za skoro svaki odličan film se idu raditi nastavci, iako budu sranje. Sad kažu da će raditi nastavak Avatara i po meni će sve sjebat.

LoL
Sick-boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 14:51   #9
pa ono...nastavci nisu bili tako dobri kao prvi dio,,al sve u svemu dobra je to trilogija..KEANU CAR
Dr-House is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 23:22   #10
također mi 1. dio jedan od najboljih filmova, a nastavci nisu trebali ali su podcijenjeni

Zadnje uređivanje Han Solo : 25.03.2010. at 23:22. Reason: a
Han Solo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 09:56   #11
Podcjenjeni
ajd drugi nastavak još kako tako. Nikad ga nisam pljuvao kao mnogi ali prema prvom dijelu nije baš nešto no onda dolazi treći nastavak koji je neviđeno sranje, zmješarija i šatro dubokouman film a u stvari totalni no brain izbljuvak napravljen samo da se još malo para zaradi...

Hvala bogu da 1. dio funkcionira kao zasebna cjelina no to nije ni čudo jer sve dok Matrix nije postigao izvanredan komercijalni uspjeh snimanje nastavaka nije ni bilo u planu, ali onda su se pomamili za parama i eto nam sranja...
Očito ih je to iznenadilo pa nisu znali što i kako dalje...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 20:53   #12
ili je roman napisan kao trilogija?
__________________
Blaze Starr
ishamael is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 21:12   #13
Matrix je moj najdraži film!

Nastavci su obična trećerazredna fantastika! Zbilja, šteta što su uopće snimani!

Sjećam se kada sam ga prvi put gledala, ja i prijateljica smo čekale novu godinu skupa, i ajd bezveze da gledamo neki film, bio matrix na tv-u, mislim si bezveze neki SF, zašt to uopće gledam...

Nakon prvih 5 minuta bila sam apsolutno fascinirana, nisam trepnula za vrijeme filma!
Ma nešto fantastično, budući da sam cijeli život imala takva razmišljanja, što ako ovo nije najveća razina stvarnosti, neka premišljaja o materiji i svijesti, ovo je bilo nešto što me oduševilo kao nijedan drugi film ikada...

Osim toga, cijela situacija iz matrixa je više nego moguća, što ovaj film čini još zanimljivijim!
Jedino što meni nikad nije bilo jasno je: kako kada su izašli iz matrixa, kako to da su bili sigurni da su sada u krajnjoj razini stvarnosti... (valjda se to može objasniti time što je Neo cijelo vrijeme osjećao da nešto ne valja u matrixu, ali to mi svejedno nije dovoljno objašnjenje jer ovo može biti savršeniji matrix).

A Keanu Reeves! Prezgodan je! Savršen za taj film!
Zlo_i_Naopako is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 01:40   #14
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Podcjenjeni
ajd drugi nastavak još kako tako. Nikad ga nisam pljuvao kao mnogi ali prema prvom dijelu nije baš nešto no onda dolazi treći nastavak koji je neviđeno sranje, zmješarija i šatro dubokouman film a u stvari totalni no brain izbljuvak napravljen samo da se još malo para zaradi...
Nemoj tako, fajt sa mechovima je bio dobar u trecem djelu.
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 09:14   #15
Quote:
ishamael kaže: Pogledaj post
ili je roman napisan kao trilogija?
Koji mrtvi roman
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 09:15   #16
Quote:
UrchinStar47 kaže: Pogledaj post
Nemoj tako, fajt sa mechovima je bio dobar u trecem djelu.
Misliš kad oni stoje ko drva drvena i rešetaju one "robotske lignje" ... neš ti fajta
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 15:49   #17
Quote:
UrchinStar47 kaže: Pogledaj post
Nemoj tako, fajt sa mechovima je bio dobar u trecem djelu.
a jebeš fajt i efekte, kad film nema "dušu"...
Zlo_i_Naopako is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 16:11   #18
Esencijalna ideja mi se je više nego dopala, i sasvim sigurno zaslužuje posebno mjesto upravo zbog toga! Keanu Reeves mi je glumac kojeg ocjenjujem s "grozno do očajno", osobito njegova zacementirana leđa, no u taj film nekako paše, a Agent Smith je fantastičan.

Na žalost nastavci su apsolutno negledljivi.
TurbulentFluid is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 16:13   #19
Stvarno originalan scenarij. Samo, šteta što je Dark City snimljen godinu prije.
__________________
Muza mi je rekla da sva umjetnost nastaje iz boli.
A zatim mi je velikom silinom smjestila koljeno u medjunozje.
tuk'bah is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 16:48   #20
Matrix je dobar film, ali prvi nastavak. Keanu Reeves je loš glumac i to za ozbiljno makar je u Matrixu dobar jer mu takva paše, ali predrven je, uvijek iste face, nešto kao Steven Seagal. Natavci koma

Avatar, koliko buke radi ničega, preloše
Minimalac99 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:21.