Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2011., 19:00   #41
Quote:
NekaNovaJa kaže: Pogledaj post
meni je aaron, uz alex i marka, jedino što vridi u ovogodišnjem bbuk.
objasni svoje razloge. prvenstveno za aarona, ovo dvoje su i meni simpatični
pravipurger is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 11:22   #42
Quote:
pravipurger kaže: Pogledaj post
objasni svoje razloge. prvenstveno za aarona, ovo dvoje su i meni simpatični
za aarona jednostavno mislim da je jeb*** igrač!
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 23:55   #43
Aaron, jem i faye koja drama i to svaku vece
sin.palabras is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 18:09   #44
Quote:
sin.palabras kaže: Pogledaj post
Aaron, jem i faye koja drama i to svaku vece
Nakon ovih, kako ih ja zovem 'spasimo Luiz i Đeja nominacija', jedino šta mogu reć je: Ebate led, lude familije! Još je siroče Fej i dobro ispala!

Šta stara nije mogla, kad su je pozvali da nominira, reć: Ne, hvala.
Baca mi malo na Hope Nemešević!

A sestrica likuje. Koja empatija i ljubaf!

Bjež Arrone, crni sine, bjež!


Ostale mamice razumim, rješavanje konkurencije pod izlikom brige za Fej je, nakon nominacija njene majčice, sasma legitimno!
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 18:21   #45
Spojler:

i onda nakon svega toga ona izađe iz kuće pa kakav pacijent moraš bit. ak joj je cilj bio rasturit fay totalno psihički i sve šanse za pobjedu, tada njezin ulazak ima smisla.

Kaj se tiče twista na nominacijama, okej zanimljivo je, izazvali su i pokoju reakciju, a tako i onako ovotjedne nominacije nemaju smisla.

inače fala bogu da se bliži kraj, u protivnom mislim da bih odustao. da je mark u kući ne bi mu bilo konkurenta za pobjedu, šteta.

edit: ipak nove vijesti, svi koji su primili barem jednu nominaciju su nominirani. neko jak leti ovaj petak. kaj tom još radi u toj kući???
pravipurger is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 18:32   #46
Quote:
pravipurger kaže: Pogledaj post
Spojler:

i onda nakon svega toga ona izađe iz kuće pa kakav pacijent moraš bit. ak joj je cilj bio rasturit fay totalno psihički i sve šanse za pobjedu, tada njezin ulazak ima smisla.
Opa, ovo nisam znala, tek sad gledam sinoćnju emisiju + Bits.
Uh, koliko toga imam za nadoknadit!

Žaj mi je jedino šta Đem nije skuvala Đeja i dovela ga staroj da joj se pokenja u fridž!

Quote:
pravipurger kaže: Pogledaj post
edit: ipak nove vijesti, svi koji su primili barem jednu nominaciju su nominirani. neko jak leti ovaj petak. kaj tom još radi u toj kući???
a na Halloween il sljedeći petak čekaju nas - dvostruke nominacije!
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)

Zadnje uređivanje Wild Horses : 27.10.2011. at 12:01.
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 19:35   #47
Quote:
NekaNovaJa kaže: Pogledaj post
a na Halloween il sljedeći petak čekaju nas - dvostruke nominacije!
to su zadnje, bilo bi vrijeme i za javne
pravipurger is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 20:37   #48
Priznam da je stara od fej malo glupo reagirala.
Ali, dali jedan muskarac koji je zaljubljen u jednu zenu, se tako ponasa prema njoj? Mislim na Aaronovo kritiziranje i ignoriranje.
Ako tako izgleda zaljubljen muskarac, kako pobogu izgleda kad nije zaljubljen??

Meni je fej nekako najsimpaticnija, i sad kuzim zakaj trpi Aarona.
To joj je substitut za njezinu blesavu familiju vani.
sin.palabras is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 09:26   #49
Quote:
pravipurger kaže: Pogledaj post
to su zadnje, bilo bi vrijeme i za javne
zašto su ih tako pizdinski editirali?! ljuta sam ko pas!
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 16:55   #50
drago mi je kaj ih je aaron sjebo, inače više ne navijam za nikoga već samo čekam da završi.
pravipurger is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 20:40   #51
Quote:
pravipurger kaže: Pogledaj post
drago mi je kaj ih je aaron sjebo, inače više ne navijam za nikoga već samo čekam da završi.
slažem se, i meni su dosadili, al još me nekad uspiju razveselit i nasmijat. upravo gledam kako aaron i alex rade tortu. alex

i baš mi je jadno da već pola miseca bb bojkotira ključnu stvar cijele igre - proces nominiranja. u dnevni pregled nam uopće nisu stavili pravu istinu kako je louise nominirala.
al su zato stavili njenu navodnu žrtvu jer je ugrozila sebe da spasi ostale. moš mislit!
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 21:15   #52
Quote:
NekaNovaJa kaže: Pogledaj post
slažem se, i meni su dosadili, al još me nekad uspiju razveselit i nasmijat. upravo gledam kako aaron i alex rade tortu. alex

i baš mi je jadno da već pola miseca bb bojkotira ključnu stvar cijele igre - proces nominiranja. u dnevni pregled nam uopće nisu stavili pravu istinu kako je louise nominirala.
al su zato stavili njenu navodnu žrtvu jer je ugrozila sebe da spasi ostale. moš mislit!
a kak je ona nominirala? nekaj sam propustio?
ja mislim da je samo fulala u brojanju i zalomilo se da nominira jedinu osobu koju nije smjela
pravipurger is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 21:46   #53
Quote:
pravipurger kaže: Pogledaj post
a kak je ona nominirala? nekaj sam propustio?
ja mislim da je samo fulala u brojanju i zalomilo se da nominira jedinu osobu koju nije smjela
ma ne, upetlja se bb, pogledaj: http://www.youtube.com/user/ChannelF.../0/646wnF2yb0g (od 3:09) Jadno!

Najveći pobjednik je Tomek, izletija bi glatko prije finala.
Al zato smo skužili Lujku humanitarku, zvijezdu erotskih horora i rijeliti šovova!
Ma svi su premazani s tisuću masti!
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 22:01   #54
Quote:
NekaNovaJa kaže: Pogledaj post
ma ne, upetlja se bb, pogledaj: http://www.youtube.com/user/ChannelF.../0/646wnF2yb0g (od 3:09) Jadno!

Najveći pobjednik je Tomek, izletija bi glatko prije finala.
Al zato smo skužili Lujku humanitarku, zvijezdu erotskih horora i rijeliti šovova!
Ma svi su premazani s tisuću masti!
da ju imaš za destkop:
http://13img.skins.be/2/1/4/4/7/8/5/...-1920x1200.jpg

joj tomek. ja ne kužim kako su neki likovi ispali prije njega. a on doslovno ništa. "okej ja sam gej ušo sam u gačama u kuću a sad bum se isključio"

a čemu onda ono divljenje toma kako je divna kaj nije nominirala njega il alex??? ah da to aj još vjerujem da ništa nije namješteno
ou nou, aaron je villain
pravipurger is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 22:08   #55
Quote:
pravipurger kaže: Pogledaj post
a čemu onda ono divljenje toma kako je divna kaj nije nominirala njega il alex???
a šta ti ne bi plesa kako bigi svira, da te štiti ko njega?!

a vidim ja da si i ti manijak za bb, nisam jedina. jesi vidija i alexin 'reklamni materijal'?
a sigurno i znaš ko je justin waggott!

ipak mi je najjače kako je lujka u wikipediji među ostalim i 'pisac'!
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 22:34   #56
http://www.youtube.com/watch?v=PLyIUN3qFKw

ja ovo ne mogu prestat gledat!
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 23:33   #57
Quote:
NekaNovaJa kaže: Pogledaj post
a šta ti ne bi plesa kako bigi svira, da te štiti ko njega?!

a vidim ja da si i ti manijak za bb, nisam jedina. jesi vidija i alexin 'reklamni materijal'?
a sigurno i znaš ko je justin waggott!

ipak mi je najjače kako je lujka u wikipediji među ostalim i 'pisac'!
misliš na ovo? http://www.shieldsgazette.com/webima...1940985905.jpg

ja nemrem prestat gledat ovo http://www.dailymotion.com/video/xas...n-3-movie_sexy kakav je to žanr
da se razmemo ona super izgleda, ali šuplja... i writer je jer je napisala pjesmu valjda
pravipurger is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 11:02   #58
Quote:
pravipurger kaže: Pogledaj post
ma da, al ima na netu negdi i mali filmić o tome kako se polugola razvlači po nekom krevetu, ne mogu ga sad nać.
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 16:31   #59
I finalna večer je stigla.
Moj pik je na Alex ili na Aarona.
Aaron djeluje kao snob, ali među takvim ljudima se našao. Ja bi se prvi tako ponašao da sam okružen ljudima koji misle da je WWII bio 60-ih. Postao je najbitniji ukućanin, što da je bio od početka netko stariji (35+) nebi toliko izašlo do izražaja jer bi zgražanja na mladost ludost očekivali od tog starijeg. Nebih rekao da je dobar igrač jer bio je nominiran svaki put, osim onaj kad su se dogovorili. Publika ga je očito (prema fejsbuku i lajvovima) prestala pušit, ali ja i dalje mislim kako Big Brother nije ocjenjivanje nečijeg karaktera već ocjenjivanje koliko nas je tko zabavio, a tu je Aaron napravio najviše, od svađa, ljubavi, prevara, seksa...
Ako je ipak ovo ocjenjivanje nečijeg karaktera, Alex je jednostavno neiskvareno dijete. Doduše ne zna tko je David Cameron, misli da je Barbie živo biće koje je postiglo sve, ne zna kada je bio WWII, ali to joj se sve oprašta - dijete je. Njezino prijateljstvo s Tomom kao i reakcija na njegov odlazak je predivno, ono čemu svi u životu težimo pronaći, jer svi bi htjeli (ili imamo) jednu Alex za prijatelja.

Jay i Louise mi jednostavno nisu sjeli. L je nebitna za cijeli serijal, da nije lijepa letila bi odmah poslije Tashie. Također je dok nije bilo službeno sa Jayom bila teški floatter. Likove poput Jaya ni u privatnom životu ne pušim, pičkaranja, nabit ću te razbit, a ne znam zbrojit dva broja.

Parovi: Tom i Alex najljepše prijateljstvo, Fay i Aaron ono što veza zapravo je, Aden i Rebeckah - naivni dječarci, Jay Louise veza zbog fizičke privlačnosti i ničeg više.

Dobra sezona, produkcijski kvalitetno, zadaci genijalni, ukućani zanimljivi. Jedini propust je uvođenje Jem, ali preživjeli smo i to.

Koja zemlja (englesko, njemačko i balkansko govorno područje) je sljedeća?
pravipurger is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 00:23   #60
Evo i komentara finala:
Aaron se u toku večeri pitao je li ikada pobjedio netko kome se fućkalo i koga se "pičkaralo". Ipak nije pogledao sve sezone VBa, barem ne posljednju balkansku sezonu. Zanimljivo je kako je u posljednja 3 Big Brothera koja sam pratio (Balkan, USA, UK) pobjedio onaj ukućanin kojeg publika (barem u finalu) nije javno voljela - FIXED!

+/-
Koncept trajanja od 9 tjedana je sjajan zbog gustoće sadržaja po danu, ali ipak neke se reakcija tek tada počinju razvijati pa 2 tjedna ili 3 više nebi bilo loše.
Mark je bio pravo osvježenje za koncept, šteta što nije izdržao krizni period.

-
Osim Aarona i Harry-a inteligencija ukućana i nije bila baš najviša.Toliko gluposti kroz neki show dugo nisam čuo, a gledo sam i Brankicu na Paris BFF.
Ukućanima ništa nije nedostajalo, čak ni kad su bili na bananama. Pive, cigareta i čokolade je uvijek bilo. Čak i uz to su se često žalili. Kažnjavanje ni ovom VB-u kao ni našem nije jača strana.
Dovoljno je reći Anton.
Rap dionice ikojeg netalantiranog mladca
Ubacivanje očito psihički poremećene Tashie

+
Prijateljstvo, ljubav, whatever, između Alex i Toma. (tu je i odnos dvojca sa Harry-em)
Alex, od nebitne do najugodnijeg iznenađenja u osobnosti. Aj lov čoklat!
500 banana
British akcent
Pamela Anderson i Markovo, ja i moji frendovi smo drkali na tebe
Zabavni, inovativni zadaci
Lijepe, atraktivne ukućanke
Produkcijski nivo, usporedba s našim je suvišna
Aaron je u svojim monolozima djelovao kao forumaš koji analizira ukućane i nameće svoje mišljenje većini


CBB UK 2012 coming in January 2012!!!
pravipurger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:12.